yapma Videoları

2311 sonuç

01:02
Saç Kurutma Makinesinin En Eğlenceli Halleri
Saç Kurutma Makinesinin En Eğlenceli Halleri
jayjay
18.613 izlenme -
2 years ago

saç kurutma makinesine başka bir boyut katarak yapılan sanatsal çalışmayı izliyoruz.

02:09
Trafikte Motorla Aşırı Hızlanmak
Trafikte Motorla Aşırı Hızlanmak
vmonster
6.175 izlenme -
2 years ago

hız tutkunu genç motoruyla trafikte hız denemeleri yapıyor ve büyük riskler alarak aşırı bir hıza ulaşıyor.

31:47
Gta 5 Pc - Final Görevi - The Third Way - Son Arzu
Gta 5 Pc - Final Görevi - The Third Way - Son Arzu
GTA5
12.907 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun franklin clinton için son görev olan something sensible çözümünü izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.gen

16:21
Gta 5 Pc - 79. Görev Çözümü - The Big Score
Gta 5 Pc - 79. Görev Çözümü - The Big Score
GTA5
9.696 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 79. görev the big score çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

05:18
Gta 5 Pc - 78. Görev Çözümü - Sidetracked
Gta 5 Pc - 78. Görev Çözümü - Sidetracked
GTA5
6.496 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 78. görev sidetracked çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

10:56
Gta 5 Pc - Final Görevi - The Time's Come - Michael'ı Öldür
Gta 5 Pc - Final Görevi - The Time's Come - Michael'ı Öldür
GTA5
20.138 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun michael de santa için son görev olan something sensible çözümünü izliyoruz grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

11:51
Gta 5 Pc - Final Görevi - Something Sensible - Trevor'ı Öldür
Gta 5 Pc - Final Görevi - Something Sensible - Trevor'ı Öldür
GTA5
20.141 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun trevor philips için son görev olan something sensible çözümünü izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

04:32
Gta 5 Pc - 77. Görev Çözümü - Driller
Gta 5 Pc - 77. Görev Çözümü - Driller
GTA5
3.422 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 77. görev driller çözümünü izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

23:51
Gta 5 Pc - 75. Görev Çözümü - The Big Score
Gta 5 Pc - 75. Görev Çözümü - The Big Score
GTA5
15.341 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 75. görev the big score çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

08:08
Gta 5 Pc - 76. Görev Çözümü - Planning The Big Score
Gta 5 Pc - 76. Görev Çözümü - Planning The Big Score
GTA5
18.474 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 76. görev planning the big score çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

11:29
Gta 5 Pc - 74. Görev Çözümü - Gauntlet
Gta 5 Pc - 74. Görev Çözümü - Gauntlet
GTA5
12.418 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 74. görev gauntlet çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

07:55
Gta 5 Pc - 73. Görev Çözümü - Planning The Big Score
Gta 5 Pc - 73. Görev Çözümü - Planning The Big Score
GTA5
9.084 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 73. görev planning the big score çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

04:26
Gta 5 Pc - 72. Görev Çözümü - Parenting 101
Gta 5 Pc - 72. Görev Çözümü - Parenting 101
GTA5
6.021 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 72. görev parenting çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

10:53
Gta 5 Pc - 71. Görev Çözümü - Meltdown
Gta 5 Pc - 71. Görev Çözümü - Meltdown
GTA5
2.881 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 71. görev meltdown çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

19:48
Gta 5 Pc - 70. Görev Çözümü - Lamar Down
Gta 5 Pc - 70. Görev Çözümü - Lamar Down
GTA5
16.591 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 70. görev lamar down çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

12:48
Gta 5 Pc - 69. Görev Çözümü - The Wrap Up
Gta 5 Pc - 69. Görev Çözümü - The Wrap Up
GTA5
13.828 izlenme -
2 years ago

gta 5 oyunun 69. görev the wrap up çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton. v walkthrough guide in hd

02:17
Tanımadığınız Biri Iltifat Ederse - Showhaber
Tanımadığınız Biri Iltifat Ederse - Showhaber
showhaber
14.949 izlenme -
2 years ago

türkiye’de gerçekleşen bir sosyal deney, insanların tanımadıkları birinden gelen iltifata nasıl tepki verdiklerini ölçüyor. görülen o ki, insanlar tanımadıkları kişilerden gelen iltifatlarla da gayet mutlu olabiliyorlar.

01:26
800 Metrede Paraşütle Iftar Yaptı - Showhaber
800 Metrede Paraşütle Iftar Yaptı - Showhaber
showhaber
6.654 izlenme -
2 years ago

iftar saatinin yaklaşmasıyla, zeyniler paraşüt pisti’ne çıkan engin altop, hazırlıklarını tamamlamasının ardından paraşütüyle bursa semalarında süzülmeye başladı. ezan sesini duyan altop, önceden hazırladığı çantasındaki zeytin, ekmek, peynir, domates ve tatlıyla orucunu açtı. 800 metre yükseklikte bursa’yı seyretme ve oruç açma zevki yaşayan altop, 15 dakika süren uçuş keyfini akçağlayan toki̇ yakınındaki iniş noktasında sonlandırdı. altop, gökyüzündeki anları kamerasıyla kayda almayı da ihmal etmedi.

00:44
Çizim Şeklinde Pankek Yapma Sanatı
Çizim Şeklinde Pankek Yapma Sanatı
gemini99
7.006 izlenme -
2 years ago

pankekden yapılan muhteşem sanat eserinin yapılışını izleyeceksiniz.

02:19
Yıldırım Demirören - Bir Daha Beşiktaş Başkanlığı Yapmam
Yıldırım Demirören - Bir Daha Beşiktaş Başkanlığı Yapmam
trt3
9.480 izlenme -
2 years ago

türkiye futbol federasyonu'nun (tff) 25 haziran'da yapılacak seçimli olağan genel kurulunda yeniden aday olan mevcut başkan yıldırım demirören, hem tff hem beşiktaş hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. yıldırım demirören, seçimli olağan genel kurul öncesi kendisine verilen desteğe teşekkür ederek, ' benim şu an 235 ıslak imzam hazır. bana bu desteği sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. kulüpler birliği vakfı, mevcut başkanı destekleme kararı almıştır. ptt 1. lig kulüpleri de açıklamasını yaptı. spor toto 2. ve 3. lig kulüpleri de bir sürü imza verdi ' şeklinde konuştu.

03:11
Asansörde Street Fighter Şakası Yapmak
Asansörde Street Fighter Şakası Yapmak
boompow
5.848 izlenme -
2 years ago

street fighter karakterlerinden ryu karakteri kıyafetlerine bürünen şakacının asansöre binen herkesi korkutmasını izliyoruz. kendisi aduket bike çekiyor sayın seyirciler

10:08
Huzura Doğru - Orucun Karşılığını Ben Veririm
Huzura Doğru - Orucun Karşılığını Ben Veririm
osman.unlu
15.247 izlenme -
2 years ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü orucun karşılığını ben veririm diyor

00:32
Sollama Yapmaya Çalışırken Kaza Yapmak
Sollama Yapmaya Çalışırken Kaza Yapmak
gemini99
17.962 izlenme -
2 years ago

arkasına takıldığı kamyonu sollamak isterken karşıdan hızlı gelen motorla çarpışarak büyük bir kazaya sebebiyet veren araba kazası.

01:02
Iş Makinası Ile Banka Soygunu Yapmak
Iş Makinası Ile Banka Soygunu Yapmak
gemini99
19.270 izlenme -
2 years ago

iş makinası ile bankayı soymaya çalışan soyguncular denedikleri yöntemle görenleri hayrete düşürdü.

01:41
Dünyanın En Büyük Toprak Camisi - Showhaber
Dünyanın En Büyük Toprak Camisi - Showhaber
showhaber
8.826 izlenme -
2 years ago

içi bir sütun ormanı gibi olan büyük cenne camisi'ni, sayısı 100'den fazla olan dört köşe sütun ayakta tutuyor. mali'nin cenne djenne şehrinde bulunan büyük cenne camisi yalnız cenne'nin değil, bütün afrika'nın en ilginç mimarî eserlerinden birisi olarak tüm esrârı ve görkemiyle şehrin ortasında yükseliyor. cami ilk defa 14. yüzyılda yapılmış, birkaç kere yıkılan cami, bugünkü haline 1907'deki inşaa çalışmasından sonra gelmiş.

03:18
Pet Şişeden Kaşık Yapma Yöntemi
Pet Şişeden Kaşık Yapma Yöntemi
jayjay
8.186 izlenme -
2 years ago

kaşığa ihtiyaç duyulması halinde bir pet şişeden nasıl kaşık yapılacağı ve gerekli malzemeler sizlerle

11:04
Huzura Doğru - Dedikodu Yapmak Laf Taşımak
Huzura Doğru - Dedikodu Yapmak Laf Taşımak
osman.unlu
9.527 izlenme -
2 years ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü dedikodu yapmayı ve laf taşımayı anlatıyor

03:15
Kendi Dişini Çeken Manyak Adam
Kendi Dişini Çeken Manyak Adam
gemini99
6.971 izlenme -
2 years ago

videoyu izlerken içiniz acıyacak ama gerçekten bu cesaret görülmeye değen çılgın adam kendi dişini çekiyor ve bunu yaparken gösterdiği rahatlık görülmeye değer.

01:33
Chris Pratt'e Dinazor Şakası Yapmak
Chris Pratt'e Dinazor Şakası Yapmak
mondomedia
11.414 izlenme -
2 years ago

jurassic world filminin yıldızı chris pratt film için polonya'ya gdiyor ve bakın aktörü kimler karşılıyor.

02:05
8 Bit Görüntüsüyle Kayak Yapmak
8 Bit Görüntüsüyle Kayak Yapmak
gemini99
12.290 izlenme -
2 years ago

oyun sever kayakçının norveç'te yapmış olduğu kayak 8 bit görüntüler ve sesler eşliğinde gopro kamerasıyla izliyoruz.

00:16
Sokakta Otobüs Kenarına Tuvaletini Yapan Kız
Sokakta Otobüs Kenarına Tuvaletini Yapan Kız
gemini99
5.491 izlenme -
2 years ago

sokak ortasında otobüse dayanarak tuvaletini yapan kız.

02:00
Kaza Yapınca Turist Taklidi Yaptı - Showhaber
Kaza Yapınca Turist Taklidi Yaptı - Showhaber
showhaber
8.188 izlenme -
2 years ago

çanakkale'de dün akşam ilginç bir trafik kazası yaşandı. seyir halinde olan bayan sürücüye arkadan çarpan otomobil sürücüsü, ingilizce konuşmaya başlayınca çevredekileri gülmekten kırdı geçirdi. o anları bir vatandaş cep telefonuyla saniye saniye kaydetti.

00:30
Sörf Tahtasında Akrobasi Yapmak
Sörf Tahtasında Akrobasi Yapmak
gemini99
8.421 izlenme -
2 years ago

sörf tahtasında inanılmazı başaran çift birbirinden zor ve akrobatik hareketler yapıyor.

03:10
Sağlıklı Mangal Yapmanın Yolları - Showhaber
Sağlıklı Mangal Yapmanın Yolları - Showhaber
showhaber
5.709 izlenme -
2 years ago

yaz aylarının vazgeçilmezi ve türk yemek kültürünün önemli bir parçası olan mangalın sağlığa zararları konusunda birçok uzman uyarıyor.mangal üzerinde yüksek ateşte uzun süre duran gıdalarda kanserojen maddeler açığa çıkabiliyor. mangal sırasında, polisiklik aromatik hidrokarbon gibi kanser yapıcı maddeler yüksek düzeye çıkıyor. özellikle pişirme sırasında, kömür tozları besinlerin üzerine yapışabildiği için kanser riski oluşuyor. mangal yaparken en sık yapılan hatalar pişirilecek et seçimi ve yöntemden kaynaklanıyor. eti yağlı seçmek ve ateşe çok yakın yerleştirmek en büyük iki mangal hatası. türk halkı mangal yapmaya çok düşkün olduğundan seçilecek en iyi korunma yöntemi tabii ki tamamen vazgeçmek değil ancak mangal sıklığını azaltmaktır.

00:15
Gelin ve Damadı Drone Ile Çekerken Kaza Yapmak
Gelin ve Damadı Drone Ile Çekerken Kaza Yapmak
gemini99
13.630 izlenme -
2 years ago

gelin ve damadımız çayırda mutlu mutlu poz vermektedir. drone olayı ile düğün videoculuğuna başlayan ahmet abi drone kullanmasını tam öğrenemediği için drone'u ağaç dalları arasına çarpar ve bir mutluluğun daha olmasına mani olur

01:50
Abdullah Gül - Panik Yapmadan Hükümet Kurmayı Denemek Lazım
Abdullah Gül - Panik Yapmadan Hükümet Kurmayı Denemek Lazım
cnnturk
15.861 izlenme -
2 years ago

kısa süre önce bir vakıf kuran ve çalışmalarına burada devam eden abdullah gül, seçimleri yakından takip etti. seçim sonuçları açıklandıktan sonra ak partililerle görüşmediğini belirten abdullah gül, şöyle konuştu: meşgul olurlar diye arkadaşları seçim günü, sonuçlar açıklanmadan aramıştım. seçimler sonuçlandı. ‘milletin iradesi tecelli eder’ demiştik, etti. herkes millet iradesine saygı duyacak, yapılan açıklamalardan anlıyoruz ki herkes zaten duyuyor... sonuçları panik yapmadan, sağduyulu bir şekilde değerlendirmeliyiz. nihayetinde çok partili bir sistemde yaşıyoruz. bu tür sonuçlar her zaman çıkar. geçmişte de çok yaşandı. herkes çok çalıştı, çok yoruldu. beraberce bir hükümet kurmayı denemek lazım. seçim kolay bir şey değil. memleketin nasıl yönetileceği konusuna bir annenin çocuğuna yaklaştığı gibi yaklaşmak lazım. yani ülkenin annesi gibi.

02:06
Lamborghini Ile 340 Km Hızla Giderken Kaza Yapmak
Lamborghini Ile 340 Km Hızla Giderken Kaza Yapmak
mayday
16.884 izlenme -
2 years ago

elemanlar son model lamborghini ile saatte 340 km ile gidiyorlar. sonra da ne yazık ki kaza yapıyorlar. şoför ucuz atlatmış ama yanında video çeken eleman fena yaralanmış. videonun sonunda lamborghini'nin tuz buz olmuş fotoğrafı da görülmekte. görüntüler macaristandan.

01:32
Evde Lazer Tabancası Yapmak
Evde Lazer Tabancası Yapmak
jayjay
4.964 izlenme -
2 years ago

evde kullandığı özel bir mercek ile bir lazer tabancı yapan adam, balonları patlatıp, kağıt tutuşturabiliyor.

11:36
Huzura Doğru - Varlıkta Imtihan Daha Zordur
Huzura Doğru - Varlıkta Imtihan Daha Zordur
osman.unlu
1.758 izlenme -
2 years ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü varlıkta imtihan daha zordur diyor

00:55
Adnan Oktar - Mhp Gençlik Kollarını Tebrik Ederim
Adnan Oktar - Mhp Gençlik Kollarını Tebrik Ederim
Timur Guven
16.151 izlenme -
2 years ago

mhp gençlik kollarının bölünme tehlikesine karşı konferanslar yapmasını tebrik ediyoruz.