uzay Videoları

2078 sonuç

02:22
Stephen Hawking - Uzaylılar Dünyayı Ele Geçirebilir
Stephen Hawking - Uzaylılar Dünyayı Ele Geçirebilir
kontrahbr
587 izlenme -
2 years ago

stephen hawking, dünya dışı varlıkların gezegenimizi keşfetmesinin insanlığın sonunu getirebileceği uyarısında bulundu. ünlü ingiliz fizikçi stephen hawking, i̇spanya'da yayın yapan 'spain's el paris'e verdiği mülakatta dünya dışı varlıklar ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. söz konusu röportajda dünya dışı varlıkların başka bir deyişle uzaylıların insanlığın sonunu getirebileceği uyarısında bulunan hawking, bu yönde araştırmalarda bulunmanın insanlığın kendi sonunu yaklaştırdığı uyarısında bulundu. hawking’e göre, matematiksel olarak dünya dışı varlıkların var olduğunu kabul etmek oldukça olası bir teori. bu varlıkların göçebe bir kültüre sahip olma olasılıklarının altını çizen hawking, bu canlıların kendi gezegenlerindeki kaynakları tüketmiş ve yaşama uygun başka gezegen arayışı içinde olma olasılıklarının bulunduğunu da s

00:20
Kuyruklu Yıldız Çuri Iki Parçadan Oluşuyormuş
Kuyruklu Yıldız Çuri Iki Parçadan Oluşuyormuş
euronews
6.891 izlenme -
2 years ago

avrupa uzay ajansı'na (esa) ait rosetta uzay aracının takip ettiği plastik ördek şekilli kuyruklu yıldız çuri'nin (67p) iki farklı parçanın birleşmesinden oluştuğu tespit edildi.

04:01
Aksiyon Kamerası Ile Uzay Sınırında Çekilen Görüntüler
Aksiyon Kamerası Ile Uzay Sınırında Çekilen Görüntüler
jayjay
1.962 izlenme -
2 years ago

aksiyon kamera için geliştirdikleri 3 boyutlu yazıcıyla yapılan koruma kap ve bir hava balonu ile çekim yapmayı planlayan bryan chan ve ekibi bu planlarını hayata geçirdiler.

01:02
Dünya'daki Robotu Uzaydan Hareket Ettirmek
Dünya'daki Robotu Uzaydan Hareket Ettirmek
jayjay
1.683 izlenme -
2 years ago

danimarkalı astronot andreas mogensen, uluslararası uzay istasyonu'ndan avrupa uzay kurumu'ndaki robota elleriyle komut verdi. andreas mogensen, dünya'dan 400 kilometre uzaklıktaki uluslararası uzay i̇stasyonu'ndan dokunarak avrupa uzay kurumu'ndaki (esa) ınteract centaur isimli robotu hareket ettirdi. mogensen bir delik içine yerleştirilen kumandayla 2 kollu robotu, hareketlerini hissederek kontrol altına alabildi. astronot, tekerlekleriyle manevra yapmasını sağlayarak robotun yapması gereken işi tamamladı. i̇nsanların başka gezegenlerde hayat kurması için bir adım daha atıldığı yorumları yapıldı.

03:35
Uzaydan Zoomun Nirvasına Ulaşmak
Uzaydan Zoomun Nirvasına Ulaşmak
jayjay
603 izlenme -
2 years ago

uzayın bir milyon ışık yılı uzağından nasıl gözüktüğünüzü merak ediyorsanız bu video tam size göre. bu hayatta bir toplu iğne kadar bile bir yer kaplamadığınızın farkına varacaksınız.

02:09
Plüton'un Buz Dağları ve Vadileri
Plüton'un Buz Dağları ve Vadileri
tayfunege
12.585 izlenme -
2 years ago

amerikan ulusal havacılık ve uzay dairesi (nasa)'nın new horizons (yeni ufuklar) adlı araştırma uydusu tarafından temmuz ayında çekilmiş en yeni plüton fotoğrafları yayınlandı. new horizons görevindeki bilim insanlarının oradaymış gibi hissettiren diye nitelediği büyüleyici fotoğraflar, buzlu cüce gezegenin karmaşık ve değişken yüzey yapısını ortaya çıkarıyor.

01:27
Scorp - Türkler Uzay Gemisi Yapsa
Scorp - Türkler Uzay Gemisi Yapsa
Scorp
2.201 izlenme -
2 years ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında türkler uzay gemisi yapsa sizlerle.

00:13
Scorp - Uzaya Çıksaydınız Yanınızda Ne Götürürdünüz
Scorp - Uzaya Çıksaydınız Yanınızda Ne Götürürdünüz
Scorp
11.812 izlenme -
2 years ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında uzaya çıksaydınız yanınızda ne götürürdünüz sizlerle.

01:27
Türk Bayrağını Uzaya Götüren Astronot
Türk Bayrağını Uzaya Götüren Astronot
cnnturk
8.337 izlenme -
2 years ago

türk bayrağını ilk kez uzaya götüren astronot türkiye'de. astronot albert sacco 1995 yılında uzay mekiği ile çıktığı yolculukta türk bayrağını da yanında götürmüştü. sacco, o yıllardan arkadaşı olan yeditepe üniversitesi rektörü'nün davetiyle türkiye'ye geldi ve gençlerle tecrübelerini paylaştı.

01:28
Türk Bayrağını Uzaya Götüren Astronot Türkiye'de
Türk Bayrağını Uzaya Götüren Astronot Türkiye'de
cnnturk
4.690 izlenme -
2 years ago

türk bayrağını ilk kez uzaya götüren astronot türkiye'de. astronot albert sacco 1995 yılında uzay mekiği ile çıktığı yolculukta türk bayrağını da yanında götürmüştü. sacco, o yıllardan arkadaşı olan yeditepe üniversitesi rektörü'nün davetiyle türkiye'ye geldi ve gençlerle tecrübelerini paylaştı. - 15.09.2015

01:08
Rus Kozmonot Uzayda En Çok Zaman Geçiren Kişi Oldu
Rus Kozmonot Uzayda En Çok Zaman Geçiren Kişi Oldu
cnnturk
1.513 izlenme -
2 years ago

uzayda yaşamak... üstelik 878 gün boyunca... rus kozmonot padalka, son görevini tamamlamasıyla beraber uzayda toplam 878 gün geçirmiş oldu. uzayda en uzun kalan insan olarak dünya rekoruna imza attı.

04:01
Uzay Sınırından Inanılmaz Görüntüler
Uzay Sınırından Inanılmaz Görüntüler
sonny63
956 izlenme -
2 years ago

kamera için geliştirdikleri 3 boyutlu yazıcıyla yapılan koruma kap ve bir hava balonu ile çekim yapmayı planlayan bryan chan ve ekibi bu planlarını hayata geçirdiler.

01:48
Uzay Neden Karanlık - 90 Saniyede Bilim
Uzay Neden Karanlık - 90 Saniyede Bilim
jayjay
9.504 izlenme -
2 years ago

güneş, gezegenimize en yakın yıldız ve aynı zamanda bizim doğal ışık kaynağımızdır. evrende milyarlarca yıldız olduğunu ve tüm bunların ışık yaydığını düşünüyoruz.

01:45
Miami'de Görülen ve Ufo'ya Benzetilen Uzay Cismi
Miami'de Görülen ve Ufo'ya Benzetilen Uzay Cismi
jayjay
15.120 izlenme -
2 years ago

miami havalimanı'nda yapılan kayıtta gözüken garip ve ne olduğu anlaşılamayan uzay cismi akıllara acaba bu bir ufo mu sorusunu getiriyor.

01:55
Uzaya Gitmek Için Türkiye'yi Seçtiler
Uzaya Gitmek Için Türkiye'yi Seçtiler
AnadoluAjansi
8.007 izlenme -
2 years ago

uzayda yaşama ve çalışma hissi veren simülatörlerin bulunduğu kampta yaz döneminde 9-15 yaş grubundaki çocuklar için 2, 5 ve 6 günlük programlar düzenlendi. okulların kapanmasıyla başlayan yaz dönemi programlarının türkiye'nin yanı sıra yabancı ülkelerden de yoğun ilgi gördüğü belirtildi. uzay kampı türkiye pazarlama ve halkla ilişkiler sorumlusu yasemin güzelcan, aa muhabirine yaptığı açıklamada, uzay kamplarının çocuklara uzay, güneş sistemi, gezegenler hakkında bilgiler sunan yerler olduğunu anlatarak nasa tarafından dizayn edilmiş astronot simülatörleriyle uzay meraklısı çocukların astronotluk heyecanını tattığını söyledi.

00:58
Danimarka'nın Ilk Astronotu Uzayda
Danimarka'nın Ilk Astronotu Uzayda
euronews
3.219 izlenme -
2 years ago

uluslararası uzay istasyonu'na (uui̇) üç yeni mürettebat taşıyan soyuz uzay aracı kazakistan'daki baykonur üssünden fırlatıldı. 500. soyuz aracında rus kozmonot sergey volkov ile kazak astronot aydın aimbetov'un yanı sıra uzaya çıkan ilk danimarkalı astronot andreas mogensen bulunuyor. uluslararası uzay i̇stasyonu'nun kısa süreli mürettebatları arasında yer alacak olan mogensen ve aimbetov 10 günlük görev sonrası uui̇’de bulunan rus kozmonot gennady padalka ile dünyaya dönecek.

05:29
 Cennet Müjdeleyen Uzaylı , Yolsuzluğa Dilenciliğe Rüşvete Teröre Kesin Çözüm
Cennet Müjdeleyen Uzaylı , Yolsuzluğa Dilenciliğe Rüşvete Teröre Kesin Çözüm
Nazım Kocaman
7.426 izlenme -
2 years ago

Videoda gösterilen kısa filmin senaryosu Film kahramanı. İnsanlığı ;asalakların düzenbazların ukalaların, eşkıyaların, pençesinden kurtaracak projeyi, uygulaması gereken insanlara götürmeğe çalışır. Hem imkansızlığından hem de onların etrafını saran yağcı, yalaka takımından onlara ulaşması mümkün olmaz . Bin bir güçlükle ulaştığı kişinin de ne kadar ukala, ne kadar dangalak , ne kadar gereksiz, insanlar olduğunu görür. onlara proje anlatmak, deveyi uçurmaktan daha zor olduğunu anlar . Projesiyle baş başa kalır. Bir taraf da gereksiz yere ölen, yaralanan, sürünen, çöpten ekmek toplayanları insanları, görür . Bir taraf da Onların derdine çara olacak projeyi düşünür. Bir şey yapamamanın çaresizliğini yaşayarak kahreder. Bilgisayarının başında düşünürken rüyayla gerçek arası bir durumunda Uzaylı, Bilgisayar ekranından, sıradan insanlara bu projeyi anlatır. Videoyu izliyoruz. UZAYLI -- Hey dünyalı sizleri çok önemli bir konuda uyarmak için sizin boyuta geçtim! DÜNYALI. -- hayırdır İnşallah! UZAYLI -- Hem de çok hayır! Sizlere güzel günlerin püf noktasını açıklayacağım . kulağınızı açın ve çok iyi dinleyin. Parayı akıya alın. “ 1- Eşkıya hesabını kullansın tutuklansın ya da ülkeyi terk etsin. Böylece ülkenizde terör diye bir şey olmaz. 2- Vatandaşınızın hesabı açlık sınırının altına düştüğünde bilgisayar uyarı verir. Ona yardım fonundan para aktarılır, böylece hem yardım kurumlarına giden para asalaklar tarafından hortumlanmaz, hem bir elin verdiğini öteki el bilmez, hem de dilenci görerek insanlığınızdan utanmazsınız. 3- Bugün şifreyi kırarak nakit parayı çekip bir yerlere gizleyerek dilediği gibi harcayan hacker da başka asalaklar da, sırtınızdan geçinemezler; çünkü size ait olan AKILLI PARA ‘yı kainatın hiç bir yerine gizleyip dilediği gibi harcayamazlar. 4 – Kullandığınız para, akıllı olacağından dünyada ne kara para, ne rüşvet, ne yoksulluk , ne yolsuzluk olur! 5 - Herkeste cep telefonu ve sms var. Bankalara da mahkum değiliz. “ DÜNYALI -- daha önceden uyarsaydın bu felaketleri yaşamasaydık , daha iyi olmaz mıydı? UZAYLI -- Bu kadar basit bir şey için birilerinin uyarması mı gerekirdi? Bunu yıllar önceden algılayıp uygulamalıydınız. Basiretiniz mi bağlanmış ne bir türlü gaflet uykusundan uyanamadınız . Uyanmayacağınıza da kanaat getirerek uyarmaya geldim. DÜNYALI -- Yanlış kapı çaldın koçum. Onu uygulayacak olan meclis - hükümettir. Oraya götüreceksin Bilmiyorsan öğren. Yanlış kişileri rahatsız etme! ,,,,UZAYLI -- Gaflet uykusundan uyanamamış , teşekkür edeceğine ukalalık yapıp, adres gösteriyorsun . Senin o gösterdiğin adrestekiler ; kime yağcılık yapar, hangi makama gelebilir , neyi konuşur ne kadar alkış alabilir, nerede kan akıtır ne kadar gözyaşı dökersem ne kadar oy alabilirimden başka bir şey mi biliyorlar. Bilseler kan ve göz yaşı içerisinde kalır mıydınız? Dünyalı -- Vatandaş olarak bizim elimizden ne gelir ki! UZAYLI -- Basiretsizliğin bu kadarına da pes artık uyarımı da geri alarak gide sim geliyor. Bunu 3-5 arkadaşınıza duyursanız onlar da üçer arkadaşına 3 x3x 3x3...en geç 3 saat içerisinde bunu bütün ülke duyar; O zaman, hükümet Çözüm yoktur ninnisini söyleyemez kerhen yapmak zorunda kalır. Bunu yapmamak için direnemez;. Direnmeye çalışsa bile, ülkede bir terör eylemi olduğunda “AKILLI PARA ’yı niye uygulamadın?” der; dünyayı hükümetin başına yıkarlar! Ayrıca ;oy için her şeyi yapacak olanlar da buradaki oy deposunu görünce bunu yapmak için takla bile atarlar. Öyleyse ne duruyorsunuz.? Yetişti imdada Akıllı Para Buyur et, ders versin düzenbazlara Benimde bir katkım olsun diyorsan Duyurmaya çalış duymayanlara. Dünyayı bir bilgisayara benzetirsek Paraya da işlemleri yapan program diyebiliriz. Kara para, rüşvet, yolsuzluk, terör vs…. de casus yazılım. Virüsler olarak tanımlamak yerinde olur. Akıllı para ise burada eşi benzeri görülmemiş bir anti virüs programı görevini yapar. Virüs programlarını kullanmazsak ne olur? Virüsler programları yavaşlatır , kilitler bilgisayar, kullanılmaz format , bile kurtarmayabilir. Çöpe atmak zorunda kalırız. Akıllı parayı kullanmazsak ne olur. İnsanlık ; Şekil A da yaşananları yaşar. problemler devam eder. Akıllı Para Meclise Kanun teklifi Olarak Sunulursa; Herkesin gözü kulağı orada olduğundan bir anda bunu duymayan kalmaz . Hal böyle olunca hiçbir vekil bunu reddetmeyi göze alamaz. Bunu sözünüzün geçeceği vekil varsa ona öneri vermesi için ikna edin. Öneri olarak verilsin ve kanunlaşın. Dünya cennete dönüşsün. İnsanlığın karizmasını, kurtarmanın gururunu yaşayalım. Saygılarımla …. Nazım KOCAMAN Daha fazla bilgi için; 0535 412 19 04 www.cozum.7p.com

08:38
Rosetta Görevinde Sona Doğru
Rosetta Görevinde Sona Doğru
euronews
8.879 izlenme -
2 years ago

space'in bu bölümünde churyumov-gerasimenko kuyruklu yıldızının peşine takıldık. rosetta programı çerçevesinde kuyruklu yıldız yüzeyine inen philae robotu burada bazı organik moleküller tesbit etmişti. bu moleküllerin hayatın başlangıcı ile ilgili bilgi sağlaması umuluyor. diğer yandan uzay araştırmalarında yeni gelişmeler de oluyor.

00:45
Uzayda Kuzey Işıkları
Uzayda Kuzey Işıkları
tayfunege
11.742 izlenme -
2 years ago

uluslararası uzay istasyonu'ndaki astronotlardan scott kelly, güneş dünyanın arkasından kendini göstermeden hemen önce oluşan kuzey ışıklarını hızlandırılmış çekim (time lapse) tekniğiyle görüntüledi.

00:20
Şili'de Bir Öğrenci Şans Eseri Gezegen Keşfetti
Şili'de Bir Öğrenci Şans Eseri Gezegen Keşfetti
euronews
2.650 izlenme -
2 years ago

şili'de bir gökbilimi öğrencisi şans eseri yeni bir gezegen keşfetti. maritza soto vazquez adlı doktora öğrencisi güneş büyüklüğünde bir yıldızı incelediği sırada gezegeni fark ettiğini belirtti. kırmızı renkli bir yıldızın etrafında dönen gezegen dünyadan 320 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunuyor.…

00:07
Çin'deki Patlama Uzaydan Görüntülendi
Çin'deki Patlama Uzaydan Görüntülendi
kontrahbr
9.553 izlenme -
2 years ago

çin’in tietsin kentinde bulunan petrol depolama istasyonunda meydana gelen patlama uzaydan bile görüldü.

33:22
Minecraft Modlu Survival 2. Sezon - Bölüm 3 - Burak Oyunda
Minecraft Modlu Survival 2. Sezon - Bölüm 3 - Burak Oyunda
roltrader
1.305 izlenme -
2 years ago

merhaba burakuslar modlu minecraft'a kaldığımız yerden devam ediyoruz. bu bölüm uzay'a gitmeye karar verdik ve craftlayacağımız malzemeleri toparlamaya başladık.

29:42
Minecraft Modlu Survival Sezon 2 - Bölüm 2 - Burak Oyunda
Minecraft Modlu Survival Sezon 2 - Bölüm 2 - Burak Oyunda
roltrader
18.370 izlenme -
2 years ago

merhaba burakuslar modlu survival 2.sezon'a kaldığımız yerden devam ediyoruz ! bu bölüm başımıza çok büyük aksilikler geldi.

34:57
Minecraft Modlu Survival Sezon 2 - Bölüm 1 - Burak Oyunda
Minecraft Modlu Survival Sezon 2 - Bölüm 1 - Burak Oyunda
roltrader
12.044 izlenme -
2 years ago

merhaba burakuslar söz verdiğim gibi modlu survival 2.sezon ile karşınızdayım. fakat bu sefer 2 fazla ile karşınızdayız.

00:15
Uzayda Yemek Yiyen Astronotların Inanılmaz Mutluluğu
Uzayda Yemek Yiyen Astronotların Inanılmaz Mutluluğu
gemini99
16.716 izlenme -
2 years ago

uzayda yemek yiyen astronotlar o anlarını ölümsüzleştirirken mutluluklarını da saklayamıyorlar.

00:15
Astronotlar Ilk Kez Uzay Marulu Yediler
Astronotlar Ilk Kez Uzay Marulu Yediler
jayjay
15.736 izlenme -
2 years ago

uluslararası uzay istasyonu'nda bir ilk yaşandı. astronotlar, ilk kez uzayda yetiştirilmiş marulların tadına baktı. marullar, astronotlardan tam not aldı.

05:00
Galatasaray Taraftarı 4. Yıldızını Uzaya Gönderdi
Galatasaray Taraftarı 4. Yıldızını Uzaya Gönderdi
4-4-2
8.094 izlenme -
2 years ago

galatasaray taraftarları 4 yıldızlı armayı balona bağlayarak uzaya gönderdi.

00:17
Yıllar Geçtikçe Plüton'u Görme Evremiz
Yıllar Geçtikçe Plüton'u Görme Evremiz
jayjay
11.723 izlenme -
2 years ago

1930'ların başlarında keşfedilen plüton'un geçtiğimiz günlerde new horizons'un 9 yıllık serüveni sayesinde en yakın fotoğrafını görmüştük. bugün buzul dağına kadar inceleyebildiğimiz bu gezegeni daha önceleri nasıl görüyorduk?

29:42
Minecraft Modlu Survival Sezon 2 Neptünlü Naci Bölüm 2 - Burak Oyunda
Minecraft Modlu Survival Sezon 2 Neptünlü Naci Bölüm 2 - Burak Oyunda
minecraft
17.742 izlenme -
2 years ago

merhaba burakuslar ! modlu survival 2.sezon'a kaldığımız yerden devam ediyoruz ! bu bölüm başımıza çok büyük aksilikler geldi..daha uzaylılar için hazırlık yapıyoruz.

33:23
Minecraft Modlu Survival 2 Sezon Uzay Bölüm 3 - Burak Oyunda
Minecraft Modlu Survival 2 Sezon Uzay Bölüm 3 - Burak Oyunda
minecraft
14.545 izlenme -
2 years ago

merhaba burakuslar modlu minecraft'a kaldığımız yerden devam ediyoruz ! bu bölüm uzay'a gitmeye karar verdik ve craftlayacağımız malzemeleri toparlamaya başlıyoruz.

00:16
Uzaya Yumruk Sallayan Usta Dövüşçü
Uzaya Yumruk Sallayan Usta Dövüşçü
gemini99
4.426 izlenme -
2 years ago

ingiltere'de sokakta yaşanan bir kavgada arkadan gizlice yaklaşarak yumruk atmak isteyen adamın boşlukla olan kavgasını izliyoruz

01:32
Araba Değil Uzay Aracı
Araba Değil Uzay Aracı
vmonster
632 izlenme -
2 years ago

son model araba son zamanlarda tıklanma rekorları kırıyor. büyük bir ilgi görüyor. arabadan çok bir uzay aracına daha çok benzeyen makine görenleri hayrete düşürüyor.

07:49
Marstan Ürkütücü Sesler
Marstan Ürkütücü Sesler
jayjay
11.329 izlenme -
2 years ago

mars üzerinde halen gezinmekte olan curiosity robotunun gönderdiği videolar sayesinde sadece komşumuzun yüzeyinin nasıl olduğunu görmekle kalmıyor, orada nasıl sesler döndüğünü de duyabiliyoruz

02:23
Apple'ın Uzay Aracı Kampüsü Inşaatı
Apple'ın Uzay Aracı Kampüsü Inşaatı
jayjay
9.846 izlenme -
2 years ago

steve jobs zamanında planlanmasına başlanan kampüs, tamamlandığında 12 metrelik tamamen cam duvarlara, 7000 ağaçlık yapay bir ormana ve yeşilliklerle kaplanmış otoparklara sahip olacak.

00:37
Plüton'un Yeni Görüntüleri Dünyaya Ulaştı
Plüton'un Yeni Görüntüleri Dünyaya Ulaştı
euronews
6.519 izlenme -
2 years ago

amerikan havacılık ve uzay dairesi'nin (nasa) uzay aracı new horizons, yani yeni ufuklar, gizemli gezegen olarak bilinen plüton'a gerçekleştirdiği en yakın uçuşu sırasında çektiği detaylı görüntüyü dünyaya gönderdi.

01:01
Plüton'dan Ilk Görüntüler
Plüton'dan Ilk Görüntüler
euronews
1.730 izlenme -
2 years ago

amerikan havacılık ve uzay dairesi'nin (nasa) uzay aracı new horizons yani ' yeni ufuklar ', plüton gezegeninin yüzeyine yaklaştıkça ilginç görüntüler gelmeye başladı.

03:55
Nasa Fotoğrafı Uzayda Gezinti
Nasa Fotoğrafı Uzayda Gezinti
gemini99
9.331 izlenme -
2 years ago

dmitry pisanko isimli blogger nasa'dan almış olduğu yaklaşık 100 gb fotoğraf ile ortaya çıkardığı harika videoyu izliyoruz.

03:31
Kainatın Sonsuzluğu Içinde Ne Kadar Yer Kaplıyorsunuz
Kainatın Sonsuzluğu Içinde Ne Kadar Yer Kaplıyorsunuz
Yaren Nur
611 izlenme -
2 years ago

kainatın sonsuzluğu içinde ne kadar yer kaplıyorsunuz?

01:01
Uzayda 637 Saat - Anadolu Ajansı
Uzayda 637 Saat - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
17.103 izlenme -
2 years ago

amerikan ulusal havacılık ve uzay dairesi (nasa) astronotu michael j. foreman, uzay görevinde kendisini en etkileyen şeyin uzaydan dünya'ya bakmak olduğunu söyledi.

01:01
Nasa Canlı Yayınında Dünyadan Kalkan Cisimler
Nasa Canlı Yayınında Dünyadan Kalkan Cisimler
gemini99
9.939 izlenme -
2 years ago

nasa'nın canlı yayını sırasında dünya'dan havalanan ve 3 farklı bölgede oluşan ne olduğu belirlenemeyen uçan cisimler izleyen herkesi şaşırttı.