tv Videoları

125366 sonuç

01:53:08
Pis Yedili 33. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 33. Bölüm Tek Parça
pisyedili
7.714 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de yeniden bir araya gelebilmek için, bayrampaşalı elçin'le, cimbom da ferit'le konuşup ayrılmak istediklerini söylemeye karar verirler. dilkopat, trafo'ya karşı oluşan istem dışı zaafından kurtulmak için çeşitli yollara başvurur.havaların güzelleşmesiyle birlikte kamp yapmaya karar veren esma sultan, pis yedili'nin kampa gelmemesi için elinden geleni yapmasına rağmen bir yolunu bulup kampa giden pis yedili, kamp alanında ummadığı birşeyle karşılaşır.

02:09:30
Pis Yedili 36. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 36. Bölüm Tek Parça
pisyedili
9.068 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de elçin ile ferit ihanete uğramış ve yıkılmış haldedirler. furkan ise, elçin'in bu durumundan faydalanmak için hiç zaman kaybetmez.bayrampaşalı, trafo ve gülcan arasındaki ilişkiyi öğrenince deliye döner ve trafo ile araları açılır.alis'i tavlayabilmek için internette profil açmaya karar veren orço, iki bin takipçi edinirse alis'le yemeğe çıkmak için iddiaya girer.yeni aldığı arabasıyla okula gelen esma sultan'ın keyfini kaçıracak olan bu kez pis yedili değil, okula yeni gelen almanca hocası nevriye olur.

02:05:28
Pis Yedili 37. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 37. Bölüm Tek Parça
pisyedili
1.494 izlenme -
4 years ago

pis yedili'nin üstünde kara bulutlar dolaşmaktadır. furkan ve arkadaşlarının attığı iftira yüzünden trafo okuldan atılmaya adım adım yaklaşırken, bayrampaşalı ve trafo'nun küs olması yüzünden kafa kafaya verip bir çare bile bulamamaktadırlar.durumun vahametini gören filiz öğretmen, hem sorunu çözmek, hem de paşa ile trafo'yu barıştırmak için bir toplantı düzenler. ama bu toplantı durumu daha da kötüleştirmekten başka bir işe yaramaz.esma sultan, filiz ve yeni belalısı nevriye kaçak'ın tüm çabalarına rağmen eline geçen fırsatı kullanıp trafo'yu okuldan atmaya kararlıdır.kafası bozuldukça sınav yapan oya bilir'in dersini kaynatmak için çözüm önerisi orço'dan gelir.okulun ağır işiten müzik öğretmeni hurşit van beethoven, müzik dersinde tanıtmak için seçtiği enstrümanı orço'ya çaldırınca ortaya çok ilginç görüntüler çıkar. furkan ve

13:13
Leyla Ile Mecnun - 41.bölüm 2.kısım
Leyla Ile Mecnun - 41.bölüm 2.kısım
dizi
1.843 izlenme -
4 years ago

yavuz hapse girer ve arkadaşları onu kurtarmaya çalışır.

01:54:33
Pis Yedili 41. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 41. Bölüm Tek Parça
pisyedili
1.194 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, kız istemeye giderken trafo'nun dedesinin korktuğu başına gelmiş ve kanlısı kargılılardan biri ibrahim dedeyi vurmuştur. hastaneye götürülen trafo'nun dedesi ameliyata alınır. bu sırada hastanede olan trafo ve bayrampaşalı arasında yeniden bir gerginlik oluşur.esma sultan ise, nevriye'nin sürekli arabasına çarpmasıyla oluşan hasarların faturalarıyla boğuşmaktadır. bu sırada nevriye'nin araba kullanmasını engellemek için aklına parlak bir fikir gelir.salça ve can kimseye belli etmeden mesajlaşmaktadırlar. okulda bir yerde buluşup, ilişkilerini anlamamaları için arkadaşlarına bir oyun oynamaya karar verirler.

01:51:56
Pis Yedili 42. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 42. Bölüm Tek Parça
pisyedili
4.162 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, trafo ile gülcan kaçarken bayrampaşalı gelir. trafo ile paşa birbirlerine girdikleri anda gelen ses, onları durdurur. almanca hocası nevriye, tüm sınıfı paintball oynamaya götürür. pis yedili ve ikoncanlar iki ayrı takım halinde karşı karşıya gelir. cimbom'un annesi, bayrampaşalı'nın kızından ayrılmasını istemek için okula gelir. fakat bu defa istediğini yaptırmakta başarılı olamaz. bu konuşmaya şahit olan elçin'in aklına bir plan gelir ve cimbom'un annesi ile görüşmeye gider.

01:49:47
Pis Yedili 44. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 44. Bölüm Tek Parça
pisyedili
5.889 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, cimbom, annesinin onu okuldan almasının ardında elçin'in olduğunu öğrenir. elçin'le karşı karşıya gelen cimbom hesap sorarken, elçin patlar ve içinde biriktirdiği tüm nefreti döker. gülcan ve trafo'ya söz kesilecektir. trafo, paşa ve karabiber birlikte yüzük almaya giderler. trafo'nun gülcan için alacağı yüzüğü karabiber'in parmağında denemesi karabiber'i yıkar.esma sultan, nevriye yüzünden sonunda arabasını satmaya karar verir. songül ise, söylediği basit bir fikirle esma sultan'ı arabayı satmaktan vazgeçirir. elçin'in tavırlarından rahatsız olan paşa ve cimbom, ona bir oyun oynayıp ders vermeye karar verirler fakat işler biraz karışır...

01:37:27
Zengin Kız Fakir Oğlan 12. Tek Parça
Zengin Kız Fakir Oğlan 12. Tek Parça
zenginkizfakiroglan
1.251 izlenme -
4 years ago

kemal beyin doğum günü gelip çatmış, serpil hanım da sürpriz doğum günü partisi organizasyonuna başlamıştır. doğum günü partisi için oldukça titizlenen serpil hanım, kemal bey sürprizi anlamasın diye kızlarıyla plan yapar. plana göre kemal beyi oyalayacak kişi nurhan'dır. nurhan ve kemal bey birlikte spor kulübüne giderler. önce tenis maçı yapan, daha sonra saunaya giren ikili, nurhan'ın katkılarıyla oldukça uzun ve yoğun bir gün geçirir. böylece doğum günü sürprizinden bir haber olan kemal bey, yorgunluktan bitap halde eve döndüğünde şaşkına uğrar. kemal bey belini incitmiş ve her zaman ki gibi, bu durumdan da nurhan'ı sorumlu tutmuştur. kemal beyin gözüne girmek için tüm fırsatları değerlendirmeye çalışan nurhan da, kemal beyin belini iyileştirmek için elinden geleni yapar. ancak her zamanki gibi her şeyi elini yüzüne bulaştıran nurhan, eve çağırdığı sek

01:10:42
6 Mantı 1. Bölüm Tek Parça
6 Mantı 1. Bölüm Tek Parça
6_manti
11.863 izlenme -
4 years ago

6 mantı'da, izmirli leyla'yla kayserili kadir, ailelerinin görüş farklılığına rağmen evlenmiş ve 3 çocukları ile beraber mutlu bir aile kurmayı başarmıştır. ailenin ekonomik durumu da iyi sayılır, evlerinin alt katında bulunan mantıcıyı idare etmektedirler. kadir'in erkek kardeşi bir bankada çalışmak üzere, leyla'nın kızkardeşi ayla da, senelerdir hayalini kurduğu bölümü kazanarak istanbul'a ailenin yanına gelir. amcayla teyze, taban tabana zıt karakter yapısındadır ve misafir oldukları bu evde, yeğenleriyle ne kadar mutlular ise, birbirlerinin varlığından da o kadar mutsuzlardır. karşılıklı birbirlerinin pes edip gitmesini hesap ederlerken hayatın hesapsız bir sürprizi ile karşılaşırlar. bir gün… çocukların anne babaları, yani leyla'yla kadir, evden çıkar ama geri dönemez. ayla'yla murad, abla ve abilerinin evinde rahatça yaşama hayalleri kurarlarken, bambaşka

01:44
Car Window Smash Fail On Live Tv
Car Window Smash Fail On Live Tv
feelgood
4.720 izlenme -
5 years ago

maybe the guinness committee was wrong and this karate master <i>isn't</i> the guy who smashed twenty car windows in two minutes. maybe he just matches the description of the guy who did.

00:26
Female Reporter Swallows Fly
Female Reporter Swallows Fly
madboy
11.757 izlenme -
5 years ago

she handled reporting that death in the news well!

01:35:53
Düşman Kardeşler 6. Bölüm Tek Part
Düşman Kardeşler 6. Bölüm Tek Part
dusmankardesler
906 izlenme -
4 years ago

düşman kardeşler 6. bölüm tek part

01:35:34
Böyle Bitmesin 6. Bölüm Tek Parça
Böyle Bitmesin 6. Bölüm Tek Parça
boyle_bitmesin
768 izlenme -
4 years ago

böyle bitmesin, intihar eden özlem hemen hastaneye kaldırılır. bu durum nazlı ve yusuf'un arasını daha çok gerer. herkes nazlı'nın iyiliğini düşünür. ancak nazlı hiç mutlu değildir. bu arada annesi ağırlaşarak hastaneye kaldırılır. kızını hala evli zanneden kadın, gerçeği bilmediği için herkes vicdan azabı çekmektedir.

01:38:56
Böyle Bitmesin 5. Bölüm Tek Parça
Böyle Bitmesin 5. Bölüm Tek Parça
boyle_bitmesin
7.191 izlenme -
4 years ago

böyle bitmesin, bir bardak suda kopan fırtina... nazlı ve yusuf'un düğün gecelerinde yaşanan olay, keyifle döşedikleri ve mutlu mesut yaşamayı hayal ettikleri evlerinde, eşyalarının üzerini beyaz patiskalarla örterek, alyanslarını parmaklarından çıkarmalarına neden olmuştur. ayrılığın etkisi, her ikisini de sarsmış, günlük hayatlarını ve işlerini olumsuz yönde etkilemiştir. aylar sonra gelen bir ihbar, nazlı, yusuf ve komiser nisa'yı, kadın sığınma evlerinden birinde meydana gelen, zorlu bir vakayı çözmek üzere, aynı yerde buluşturur. soluk soluğa bir mücadele başlamıştır... böyle bitmesin; 21 eylül cuma akşamı, saat 19.50'de trt1 ekranlarında karşınızda olacak...

01:48:49
Ustura Kemal 9. Bölüm Tek Parça
Ustura Kemal 9. Bölüm Tek Parça
usturakemal
5.858 izlenme -
4 years ago

ustura kemal 9. bölüm tek parça hq

01:33:51
Ustura Kemal - 12. Bölüm Tek  Parça
Ustura Kemal - 12. Bölüm Tek Parça
usturakemal
7.341 izlenme -
4 years ago

ustura kemal - 12. bölüm tek parça

01:34:45
Şubat 1. Bölüm Tek Parça
Şubat 1. Bölüm Tek Parça
subat
10.799 izlenme -
4 years ago

şubat'da, yeraltında süren yaşamları konu alan şubat heyecan dolu anları evinize getiriyor. küçük bir çocukken yüzü yanan kimsesiz şubat aziz bey tarafından büyütülür. dış görünüşü nedeniyle herkesi korktuğu şubat yer altında yaşamaktadır. ta ki aşık olana kadar. muhabir olan yağmur'a aşık olan şubat'ın hayatı bundan sonra değişecektir. bu imkansız bir aşk genç adamın yaşamını nasıl değiştirecek?

01:26:00
Şubat 2. Bölüm Tek Parça
Şubat 2. Bölüm Tek Parça
subat
8.769 izlenme -
4 years ago

şubat'da, televizyonda görüp aşık olduğu yağmur tarafından katil ilan edilen şubat, suçsuzluğunu kanıtlamak için tekrar yağmur'un karşısına çıkar. fakat bu karşılaşma başka talihsizliklere ve yanlış anlamalara sebep olacaktır. hastanede olan aziz bey'in yasal kimliği henüz ortaya çıkmamıştır. deli ibrahim ise tayfasındaki haini bulmak için acımasızca planlar yapar. tüm bu olanlar yaşanırken tolga akça'nın, beyrut'ta bulunan babası samim akça'dan gelen haber tüm aileyi şok eder. hastanede yatmakta olan aziz bey yaşayacak mıdır? kanlı gelinliğiyle saltuk'un karşısına çıkan nazlı gerçekte kimdir? şubat, yağmur'a suçsuzluğunu kanıtlayabilecek midir?

01:37:06
Şubat 5. Bölüm Tek Parça
Şubat 5. Bölüm Tek Parça
subat
7.674 izlenme -
4 years ago

şubat'da ellerinden yatağa zincirlenmiş olarak bulduğu şubat kaçırmak için elinden geleni yapan yağmur, klinikle şubat arasındaki bağlantıyı çözmeye başlar. anahtarı karakolda unutan şubat ise çok heyecanlanmıştır ve zor zaptedilir. annesinin kendisini bu şekilde bulacağını sanır ve anahtar onun için önemlidir. yeşim ise yanında sürpriz bir konukla gelmektedir.

01:38:58
Şubat 6. Bölüm Tek Parça
Şubat 6. Bölüm Tek Parça
subat
7.471 izlenme -
4 years ago

şubat'da heyecanın eksik olmadığı şubat'ı yine nefeslerinizi tutarak izleyeceksiniz. şubat vurulur! şubat'ın vurulması haberini alan eylül ne yapacağını bilemez. aziz bey ise hayatının en kötü zamanını yaşamaktadır. şubat'ın acısıyla samim'in yanına gider.

01:34:50
Şubat 7. Bölüm Tek Parça
Şubat 7. Bölüm Tek Parça
subat
3.870 izlenme -
4 years ago

şubat'da bir yanlış anlamayla büyük bir aşkın içerisine düşen şubat, şiddet dolu sokaklarda, dokunulmazların zalimliğiyle savaşıyor..

01:26:22
Şubat 8. Bölüm Tek Parça
Şubat 8. Bölüm Tek Parça
subat
2.426 izlenme -
4 years ago

şubat, deli'nin tayfasından kaçan sabah'ı bulmuş ve kliniğe götürürken yağmur'un kullandığı araç sabah'a çarpmıştır. deli ibrahim ve samim akça takas yerinde buluşmuş ama sabah'ın kaçmasıyla takas gerçekleşmemiştir. bunun üzerine duble teslim edilmemiştir. içerdeki muhbirin ihbarıyla arif takas yerine gelmiş ve samim akça'yı cinayetten gözaltına almıştır. kötü bir şekilde yaralanan sabah kurtulabilecek mi? yağmur ilk defa gördüğü ikiz kardeşinin geçmişini araştırırken nelerle karşılaşacak? deli ibrahim kardeşi duble'yi kurtarabilecek mi? samim akça, komiser arif'in elinden nasıl kurtulacak? samim akça'nın elinde olan duble öldürülecek mi? komiser arif eski karısı aysun'un hastalığını iyileştirmek için ne yapacak?

01:40:04
Mor Menekşeler 25.bölüm - Tek Parça
Mor Menekşeler 25.bölüm - Tek Parça
mor_menekseler
928 izlenme -
4 years ago

mor menekşeler 25.bölüm - tek parça

01:40:16
Mor Menekşeler 26.bölüm - Tek Parça
Mor Menekşeler 26.bölüm - Tek Parça
mor_menekseler
1.474 izlenme -
4 years ago

mor menekşeler 26.bölüm - tek parça

01:49:56
Mor Menekşeler 27.bölüm - Tek Parça
Mor Menekşeler 27.bölüm - Tek Parça
mor_menekseler
4.652 izlenme -
4 years ago

mor menekşeler 27.bölüm - tek parça

01:49:50
Mor Menekşeler 28.bölüm - Tek Parça
Mor Menekşeler 28.bölüm - Tek Parça
mor_menekseler
7.701 izlenme -
4 years ago

mor menekşeler 28.bölüm - tek parça

01:45:30
Mor Menekşeler 29.bölüm - Tek Parça
Mor Menekşeler 29.bölüm - Tek Parça
mor_menekseler
10.790 izlenme -
4 years ago

mor menekşeler 29.bölüm - tek parça

01:41:06
Bulutların Ötesi 9.bölüm - Tek Parça
Bulutların Ötesi 9.bölüm - Tek Parça
bulutlarin_otesi
16.627 izlenme -
4 years ago

bulutların ötesi 9.bölüm - tek parça

01:42:05
Bulutların Ötesi 10.bölüm - Tek Parça
Bulutların Ötesi 10.bölüm - Tek Parça
bulutlarin_otesi
837 izlenme -
4 years ago

bulutların ötesi 10.bölüm - tek parça

01:42:57
Bulutların Ötesi 11.bölüm - Tek Parça
Bulutların Ötesi 11.bölüm - Tek Parça
bulutlarin_otesi
836 izlenme -
4 years ago

bulutların ötesi 11.bölüm - tek parça

01:43:15
Bulutların Ötesi 12.bölüm - Tek Parça
Bulutların Ötesi 12.bölüm - Tek Parça
bulutlarin_otesi
19.816 izlenme -
4 years ago

bulutların ötesi 12.bölüm - tek parça

01:28:31
Bulutların Ötesi 13. Bolum Tek Parca
Bulutların Ötesi 13. Bolum Tek Parca
bulutlarin_otesi
2.946 izlenme -
4 years ago

bulutların ötesi 13. bolum tek parca

59:20
Kurt Kanunu 14.bölüm - Tek Parça
Kurt Kanunu 14.bölüm - Tek Parça
kurt_kanunu
6.016 izlenme -
4 years ago

kurt kanunu 14.bölüm - tek parça

01:31:26
Avrupa Avrupa - 49. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa - 49. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
1.224 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 49. bölüm tek part hq

01:27:55
Avrupa Avrupa 37. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 37. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
11.463 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 37.bölüm tek parça

01:28:41
Avrupa Avrupa 39. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 39. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
2.138 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 39.bölüm tek parça

01:28:58
Avrupa Avrupa 38. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 38. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
9.630 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 38.bölüm tek parça

01:33:44
Avrupa Avrupa 40. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 40. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
8.342 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 40.bölüm tek parça

01:18:01
Avrupa Avrupa 42. Bölüm Tek Part
Avrupa Avrupa 42. Bölüm Tek Part
avrupa_avrupa
3.958 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 42. bölüm tek part

01:37:31
Avrupa Avrupa 47. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 47. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
19.761 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 47. bölüm tek parça