soy Videoları

2999 sonuç

04:03
Ruslar İzmir marşı söylüyor
Ruslar İzmir marşı söylüyor
Fil Adem
2.013 izlenme -
3 weeks ago

'Rusya'da Bir Türk' kanalı Ruslara İzmir Marşını okuttu. İşte o anlar...

01:05:54
Yol Ayrımı 17. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 17. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
8.220 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 17. bölüm tek parça

01:13:51
Yol Ayrımı 8. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 8. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
4.061 izlenme -
4 years ago

çoruh mebusu ve vakit gazetesi sahibi asım bey’in 7 ağustos 1930 günü gece yarısına az kala yalova’daki seyrisefain balosu'ndan sirkeci postanesi'ne çektiği yıldırım telgrafın içerdiği heyecan boş yere değildir. zira uzun süreden beri gücünü artıran tek parti hükümetinin kontrol edilemezliğinin ağırlığını hisseden reis-i cumhur hazretleri, yakın arkadaşı fethi okyar’dan, ismet paşa’nın karşısına bir muhalefet partisiyle çıkmasını istemiştir… siyaseti osmanlı’dan öğrenenler bilirler ki böylesi vaziyetler her zaman hayra alamet değillerdir. ülkedeki tüm dengeler alt üst olacak, gidişat değişecektir… muhalif bir fırkadan olmamış aşklara, ulaşılamamış emellere bir yol çiziyoruz.

01:07:00
Yol Ayrımı 9. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 9. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
16.241 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı'nda, iran sefiri memduh şevket bey’in istifası başta gazi paşa’nın, ismet inönü ve fethi okyar’ın gündemine oturur. gazeteci murat ve patrounu asım ise en son haberlerin peşine düşerler... gazi paşa devletin dahili ve harici sorunlarını gidermek için çalışır. selim’in kurtuluş dergisinden arkadaşı rüstemşah dergi çalışanlarını toplar ve onları izbe, eski, yıkıntı bir medreseye götürür. devletin kapattığı medreseyi açtırıp orayı yeni bir irfan yuvasına dönüştürmeyi hedeflerler. şimdi devletin yeniden burayı kapatmaması komiserlere sözü geçecek birine ihtiyaçları vardır; saray şoförü dadal efendi’den yardım isterler... kurtuluş dergisinin nasıl bir siyasi duruş sergileyeceği kadir, murat ve selim’in esas konusu haline gelir. hararetli tartışmalar, fırka tartışmalarını da beraberinde getirir... lütfü bey ve nermin ise verdikleri davetin telaşındadır.

01:11:18
Yol Ayrımı 10. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 10. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
10.877 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı'nda, ramiz ve tamara iş için apar topar ankara'ya gider. ramiz işler beklediği gibi gitmeyince üzülür. beklenmedik bir anında ankara'da öldü sandığı eski yüzbaşı arkadaşlarından birine rastlar ve çok mutlu olur. ramiz'i ankara'da bekleyen tek sürpriz bu değildir. ahmet ağaoğlu, fethi okyar ve mustafa kemal'in gündeminde, basmacı hareketi ve idam cezasına çarptırılan lider sultan galiyev vardır. sovyet rejimi'ne baş kaldıran müslüman türk devletleri'nin yardım çağrısına duyarsız kalamazlar. gazeteci murat iran sefiri'nin peşinden ankara'ya gider. asım bey'in abisi taruk us ile görüşür; şükran hanım'ın verdiği hediyeleri ve emanetleri teslim eder. ancak tarık us bu emanetlerle ilgili sırrını murat'la paylaşmaz. ayşe ise babası kamil hakkındaki hakikati öğrenmeye çok yaklaşır. fethi okyar'ın eşi galibe hanım, gazi paşa'nın yalnızlığına çok üzülür. içinde hala latife hanım'la bir araya gelebileceklerine dair umudu besler. ismet paşa'nın eşi mevhibe hanım da tıpkı galibe hanım gibi düşünür ancak hevesi kursağında kalır.

01:09:50
Yol Ayrımı 11. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 11. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
8.286 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 11. bölüm özeti; doktor münir, ayşe'nin babasına karşı olan kızgınlığına üzülür, onu bildiklerinin doğru olmadığı konusunda uyarmaya çalışsa da, babası kamil'in hayatta olduğunu itiraf edecek cesareti kendinde bulamaz. kamil ise nermin'in kızı ayşe'ye kendisini kötülediğini düşünerek çok sinirlenir. fevri bir hareketle kendini doktor lütfü ve nermin'in evinde bulur. bu sefer söz düellosu sırası kamil ve nermin'dedir. doktor lütfü ise kızı gibi sevdiği ayşe'nin babasının aniden ortaya çıkışından rahatsız olur. fethi okyar ve ahmet ağaoğlu serbest fırka için olanca güçleriyle çalışırlarken, ülkenin dört bir yanından esnafların dertlerine çözüm bulmaya çalışırlar. herkes serbest fırka'dan yana çok umutludur. şükran kadir'i kurtuluş dergisinin siyasi çizgisini belirlemek için kendi yanına çekmeye çalışır. kurtuluş'un gerçekleri yazması gerektiğine inanır. kadir ise yeni aldığı görev için samsun'a gitme hazırlığındadır. şükran celadet bey'den gazeteci mebusların hakkında dokunulmazlıkların kaldırılması için dava açılacağını öğrenir. bahsi geçen gazetecilerin arasında gazeteci murat'ın patronu asım bey de vardır.

01:07:41
Yol Ayrımı 12. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 12. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
19.568 izlenme -
4 years ago

şükran, gazeteci mebusların dokunulmazlıklarıyla ilgili havadisleri murat ile paylaşır. hangi olayların hükumeti bu kararı almaya ittiğini düşünürler. şükran bir yandan kurtuluş dergisinin çok farklı yerlere gelebileceğinden bahseder... yunus nadi ve asım bey gazeteci mebusların dokunulmazlığıyla yakından ilgilenir. bu sırada görev için samsun'a giden kadir, il başkanı ile görüşür. samsun çoktan serbest fırka'nın en çok desteklendiği yerlerden biri olmuştur. kamil bey'in kalp krizi geçirmesinin ardından, en yakın dostu doktor münir ona evini açar. ramiz ve selim de kamil bey'i yalnız bırakmaz. artık kamil bey'in hiçbir şeye üzülmemesi gerekir. ancak şimdi de doktor lütfü kamil'le yüzleşmeyi kafasına koymuştur... gündemde soyadı kanunun çıkarılması vardır. ilk öneriler mustafa kemal paşa'ya gelir...

01:03:01
Yol Ayrımı 13. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 13. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
2.170 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 13. bölümde; samsun halkının ayaklanması ve işçilerin grevi hala sürmektedir. Halk akın akın umudunu bağladığı Serbest Fırka'ya geçer. Hal böyle olunca Fethi Okyar, İzmir'de miting yapmak için hazırlıklara başlar. Ayşe viyolonsel eğitimine devam etmek için Fransa'ya gitme düşüncesini annesi Nermin ile paylaşır. Nermin şaşırtıcı biçimde kızını gitmesi için destekler. Ancak Ayşe'nin hiç de gitmeye niyeti yoktur. Selim çalıştığı gazetede muhalefetin eksikliğinden yakınır. Şükran da Murat ve Kadir'den sonra Selim'i Kurtuluş dergisinin muhalefetin sesi olması gerektiği hususunda ikna etme çabasındadır. Ahmet Ağaoğlu da basındaki muhalefet eksikliğinden; Serbest Fırka'nın kendi yayın organlarına kavuşması gerektiğini düşünür. İsmet Paşa Samsun'la birlikte İzmir'deki Halk Fırkalıların da Serbest Fırkaya geçiş yapmasından dolayı kaygılıd

01:05:59
Yol Ayrımı 15. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 15. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
4.447 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 15. bölüm özeti; Kamil kızı Ayşe'ye babası olduğunu, ölmediğini söyler. Ancak Ayşe duyduklarına inanamaz. Bu ani gelişmeyle kendini kaybeder, hastalanır. Nermin ise Kamil'e karşı öfke doludur bir de Ayşe'ye yalan söylemenin verdiği rahatsızlıkla iyice telaşlanır. Doktor Lütfü ise Ayşe'nin iyiliği için en iyisinin O'nun Avrupa'ya gitmesi olduğunu düşünür. Selim'i karakolda Kurtuluş dergisiyle ilgili sorgularlar. Ancak bu durum da Selim'in ve arkadaşlarının duruşunu değiştirmez. İktidarın gündemine ise Ahmet Ağaoğlu'nun Serbest Fırka'dan ayrılması oturur. Asım Bey ve Yunus Nadi bu haberi ilk duyan gazeteciler olur. Bir kısım Serbest Fırka'nın dağılacağı, bir kısım da Ağaoğlu'nun fırkaya geri döneceği umudundadır. Gazi Paşa da Ahmet Ağaoğlu'nun bu kararının sebebini bilmek ister.

01:04:50
Yol Ayrımı 16. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 16. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
13.551 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 16. bölümde; ayşe, kamil’e babasız geçen yıllarının hesabını sorar. bu kez cevapları arama hakkı ona geçmiştir. nermin kızının mutsuzluğu ve hesabını veremediği gerçekler karşısında ne yapacağını bilemez. doktor lütfü ise ayşe’yi yurt dışına göndermek konusunda kararlıdır… serbest fırka, ahmet ağaoğlu’nun dönüşüyle tekrar ayaklanır. fethi okyar serbest fırka hakkında çıkan yalan haberlerle ilgili bir basın toplantısı düzenler. toplantıya katılan gazeteciler arasında selim nuri de vardır. ramiz ise henüz karakoldan çıkardıkları selim’in şairliği bırakmasını ister. bir yandan kadir, herkesin takdirini kazandığı tam bir serbest fırka çalışanı olmuştur. şükran’a kurtuluş dergisi için hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir destek gelir…

01:16:44
Yol Ayrımı 18. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 18. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
5.444 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 18. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

01:10:33
Yol Ayrımı 19. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 19. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
11.101 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 19. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert i̇smet i̇nönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

01:25:36
Yol Ayrımı 20. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 20. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
3.195 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 20. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

00:25
Safiye Soyman Canlı Yayında Telefonla Konuştu
Safiye Soyman Canlı Yayında Telefonla Konuştu
yakup1992
16.496 izlenme -
4 years ago

safiye soyman canlı yayında telefonla konuştu

02:54
Şafak Söktü Yine Sunam Uyanmaz Söyleyen Kızlar
Şafak Söktü Yine Sunam Uyanmaz Söyleyen Kızlar
yakup1992
10.793 izlenme -
4 years ago

şafak söktü yine sunam uyanmaz söyleyen kızlar sesiyle büyülüyor.

00:55
Ankaranın Bağlarını Söyleyen Çocuk
Ankaranın Bağlarını Söyleyen Çocuk
yakup1992
1.746 izlenme -
4 years ago

ankaranın bağlarını söyleyen çocuk

01:25
Burada Laf Çok - Tuvana Türkay Özgür Olmak Istediğini Söyledi
Burada Laf Çok - Tuvana Türkay Özgür Olmak Istediğini Söyledi
cnnturk
19.342 izlenme -
4 years ago

mesut yar'ın sunduğu burada laf çok'a konuk olan oyuncu tuvana türkay, düşüncelerini özgür bir şekilde ifade etmek istediğini söyledi.

14:31
Yol Ayrımı 22. Bölüm 5. Kısım
Yol Ayrımı 22. Bölüm 5. Kısım
yol_ayrimi
17.017 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm 4. Kısım
Yol Ayrımı 22. Bölüm 4. Kısım
yol_ayrimi
10.795 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Kadir'in Toplantısına Gitmek Istemeyen Selim
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Kadir'in Toplantısına Gitmek Istemeyen Selim
trt
16.053 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, selim kadir beyin toplantısına katılmak istemiyor.

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm 3. Kısım
Yol Ayrımı 22. Bölüm 3. Kısım
yol_ayrimi
7.685 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Kadir'in Il Başkanı Olduğunu Öğrenen Murat
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Kadir'in Il Başkanı Olduğunu Öğrenen Murat
trt
5.126 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, murat kadir'in il başkanı olduğunu öğreniyor

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm 2. Kısım
Yol Ayrımı 22. Bölüm 2. Kısım
yol_ayrimi
1.407 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm 1. Kısım
Yol Ayrımı 22. Bölüm 1. Kısım
yol_ayrimi
18.330 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Telgraf Yazan Murat
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Telgraf Yazan Murat
trt
18.860 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde,murat bey telgraf yazıyor.

02:01
Zengin Kız Fakir Oğlan 35. Bölüm - Şükrü Sarp'a Nurhan'ların Geleceğini Söylüyor
Zengin Kız Fakir Oğlan 35. Bölüm - Şükrü Sarp'a Nurhan'ların Geleceğini Söylüyor
trt
16.220 izlenme -
4 years ago

şükrü sarp'a kameramanlarla beraber nurhan'ın da geleceğini söylüyor.

01:03
Brüksel'deki Elmas Soygununa Gözaltı
Brüksel'deki Elmas Soygununa Gözaltı
euronews
13.267 izlenme -
4 years ago

brüksel'de çalınan yaklaşık 38 milyon euro değerindeki elmaslarla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında belçika, isviçre ve fransa'da 31 zanlı gözaltına alındı

01:22:26
Yol Ayrımı 21. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 21. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
14.415 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Şükran ve Celadet Tartışması
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Şükran ve Celadet Tartışması
trt
19.131 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, şükran, eniştesi ile gazete haberi hakkında tartışıyorlar.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm 4. Kısım
Yol Ayrımı 21. Bölüm 4. Kısım
yol_ayrimi
18.577 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm 3. Kısım
Yol Ayrımı 21. Bölüm 3. Kısım
yol_ayrimi
15.448 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Fethi ve Inönü Konuşması
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Fethi ve Inönü Konuşması
trt
16.023 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, fethi bey ve ismet inönü inkılaplardan konuşuyorlar.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Murat ve Şükran Konuşması
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Murat ve Şükran Konuşması
trt
12.919 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, şükran hanım, rüştü bey hakkında konuşuyorlar.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm 1. Kısım
Yol Ayrımı 21. Bölüm 1. Kısım
yol_ayrimi
6.105 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. tarih 1930... istiklal mahkemesinin sıraları çürümeden, kara kemal’in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden türkiye yeniden 'demokrasi' diyor… yönetmenliğini yasin uslu’nun üstlendiği yol ayrımı, 1930 yılında türkiye’nin ilk çok partili döneme geçiş sürecini anlatıyor. dizide gerçek kişilikler de yer alıyor; yavuz sepetçi atatürk’ü canlandırırken haluk cömert ismet inönü’yü, seda yıldız fethi okyar’ı, ali tutal ise salih bozok’u canlandırıyor.

16:29
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Konuşma Yapan Fethi
Yol Ayrımı 21. Bölüm - Konuşma Yapan Fethi
trt
9.764 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 21. bölümde, fethi bey halka sesleniyor.

05:20
Ben Burdan Atlarım - Jüri Yasemin Soysal Atlayış - Showtv Izle
Ben Burdan Atlarım - Jüri Yasemin Soysal Atlayış - Showtv Izle
ShowTV
2.953 izlenme -
4 years ago

ben burdan atlarım yarışmasının jürisi yasemin soysal'ın 7.5 m'den atlayışı.

05:20
Jüri Yasemin Soysal Atlayış - Ben Burdan Atlarım
Jüri Yasemin Soysal Atlayış - Ben Burdan Atlarım
benburdanatlarim
8.443 izlenme -
4 years ago

ben burdan atlarım yarışmasının jürisi yasemin soysal'ın 7.5 m'den atlayışı.

00:20
Mauthausen'da Soykırım Müzesi Açıldı
Mauthausen'da Soykırım Müzesi Açıldı
euronews
10.282 izlenme -
4 years ago

avusturya'nın linz şehri yakınlarındaki mauthausen soykırım müzesi kapılarını ziyaretçilere açıyor. müzenin açılış törenine macaristan, polonya ve avusturya devlet başkanlarının yanı sıra soykırımdan sağ kurtulanlar da katıldı. hitler almanya'sının en büyük çalışma kamplarından biri olan mauthausen'da yaklaşık 200 bin kişinin hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

01:24
Belçika'da Gökten 1 Milyon Euro Yağdı
Belçika'da Gökten 1 Milyon Euro Yağdı
euronews
4.515 izlenme -
4 years ago

belçika'nın zedelgem kasabası hafta içinde hollywood filmlerini aratmayan bir soygun vakasına şahitlik etti.

14:38
Sakarya Fırat 145. Bölüm - Jiyan'a Teslim Olmasını Söyleyen Miro
Sakarya Fırat 145. Bölüm - Jiyan'a Teslim Olmasını Söyleyen Miro
trt
583 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 145. bölümde, miro çatışma sırasında telsizle jiyan’a teslim olması konusunda talimat veriyor.