son Videoları

37815 sonuç

01:30:37
Sakarya Fırat 122. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 122. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
13.932 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat'ta ateş çemberi daralıyor. osman,durali ve uğur ellerinde kalan son mühimmatla çatışırken onlara destek olarak sürpriz bir isim geliyor. şimdi herkes bu ateş çemberinden çıkmak için çatışıyor. diğer taraftan albay'ın bir an önce hastaneye yetişmesi için yola çıkan araba teröristlerce durduruluyor, ama burada da hiç beklenmedik bir gelişme olayların seyrini değiştiriyor. halil beyin çiftliğinde ise büyük bir gerilim yaşanıyor. çünkü teo halil'in cezasını kesiyor ve çiftliğe baskın yapıyor. ama halil'in sıkıntıları bununla da bitmiyor. melike ,bakır'ın da yardımıyla dağa doğru yola çıkıyor. dönüşü olmayan bir yola giren melike'nin namlusunun ucunda da uğur teğmen var.

01:29:14
Sakarya Fırat 125. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 125. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
4.196 izlenme -
4 years ago

osman halis'in intikamını almış, görevini başarıyla tamamlamıştır.çeliktepe karakolu'nda ve albay cephesinde bunun yankıları sürerken, osman da esma'yla keyifli bir gün geçirmek için kendine zaman ayırır.ama her zamanki gibi osman ve esma buluşması yine büyük bir tartışmayla sonlanır.uğur ise melike'yi üniversite meselesini konuşmak için karakola davet etmiştir ama melike'nin inadını kırmak hiç de kolay değildir.dağda tek başına olmanın keyfini süren miro, örgütten kaçmak isteyenleri cezalandırmak için yine acımasız yöntemlerini uygulamaya başlar. çeliktepe karakolu'nu harekete geçiren yeni görev ise osman ve poyraz timini büyük bir belanın tam ortasına çeker.

01:08:05
Yol Ayrımı 1. Bölüm Tek Parça
Yol Ayrımı 1. Bölüm Tek Parça
yol_ayrimi
6.018 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı'nda, çoruh mebusu ve vakit gazetesi sahibi asım bey'in 7 ağustos 1930 günü gece yarısına az kala yalova'daki seyrisefain balosundan sirkeci postanesine çektiği yıldırım telgrafın içerdiği heyecan boş yere değildir. zira uzun süreden beri gücünü arttıran tek parti hükümetinin kontrol edilemezliğinin ağırlığını hisseden reis-i cumhur hazretleri, yakın arkadaşı fethi okyar'dan, ismet paşa'nın karşısına bir muhalefet partisi ile çıkmasını istemiştir. siyaseti osmanlı'dan öğrenenler bilirler ki böylesi vaziyetler her zaman hayra alamet değildir. ülkedeki bütün dengeler altüst olacak. gidişat değişecektir.

01:30:55
Sakarya Fırat 126. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 126. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
6.173 izlenme -
4 years ago

osman ve poyraz timi üs bölgesi olarak gittikleri köyde, bir taraftan kendi güvenlikleri sağlamaya çalışırken, diğer taraftan bilmedikleri bir düşmana karşı da hazır beklerler. köyde büyük bir gerilim vardır ve askerin buradaki işi hiç de kolay değildir. köydeki bu durum çeliktepe karakolunda da endişeye sebep olur ama uğur teğmen ve durali başçavuş'un müdahelesine fırsat kalmadan köy teröristlerce kuşatılır ve ortalık tam bir cehennem alanına döner.

01:29:38
Sakarya Fırat 127. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 127. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
19.624 izlenme -
4 years ago

sarıpınar köyünde osman ve poyraz timi, teröristlerle çatışma halindeyken, durali ve uğur teğmen onlara takviye olarak ulaşmaya çalışır. ama gece, hem yol güvenliği, hem de teröristlerin konumunun net olmaması onların yola çıkışına engel olur. osman ve poyraz timi, sabaha kadar süren çatışmada köylüyü korumak için büyük bir mücadele verirken; jiyan, miro'nun bütün uyarılarına rağmen köylüyü hedef almaktan çekinmez. diğer taraftan melike ve uğur'la ilçede buluşur. ama bakır'ın bu buluşmayla ilgili başka planları vardır. melike'nin eline verilen silah da bu planın bir parçasıdır.

01:29:50
Sakarya Fırat 128. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 128. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
975 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat'ta heyecan fırtınası devam ediyor.melike parmağı tetikte,elleri titreyerek karar verme aşamasındadır. uğur teğmen ne olduğunu anlamaya çalışırken,hiç beklemedikleri bir ses ikisini de şaşkınlığa uğratır.halil bey ise melike'nin eline silah almasıyla birlikte kendini iyice çaresiz hisseder ve çocuklarının gözü önünde silahı kendi kafasına dayar.diğer taraftan teo'nun planları bütün tugayı ve çeliktepe karakolunu harekete geçirir.osman, timden iki arkadaşıyla birlikte gizli göreve çıkar ve dağda gördüğü manzara karşısında şoka uğrar.henüz bu olayı çözememişken,kendisini jiyan ve grubunun tuzağının içinde bulur. atabey'de ise fatma kanat, ibrahim'e eve girme yasağı koyar.

01:30:18
Sakarya Fırat 132. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 132. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
19.213 izlenme -
4 years ago

altan yüzbaşı, uğur, durali ve halis sivil olarak sınır ötesine gitmek için hazırlıklarını yaparlar.görev iznini çok zor veren hüsamettin albay, onları dikkat etmeleri konusunda uyarır.osman'a ulaşmak için zamana karşı yarışan barut yüzbaşı, uğur, durali ve halis hızla hedefe ilerlerken, miro da osman üzerinde çalışmaya devam etmektedir.osman'a sürekli ilaç vererek düzenli bir şekilde örgüt propagandası yapar.barut yüzbaşı ve diğerlerinin zamana karşı yarıştığı bu operasyonda çıkan çatışmada, herkesi şok eden bir gelişme yaşanır ve yürekler ağıza gelir.diğer taraftan halil'in nilgün'le evlenmek istediğini duyan melike ve erkan babalarına tepki gösterirler.jiyan'ın yakalanması ise teo ve bakır'ı harekete geçirir.

01:29:08
Sakarya Fırat 133. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 133. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
6.144 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 133. bölüm tek parça

01:31:43
Sakarya Fırat 134. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 134. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
13.144 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 134. bölüm tek parça

01:29:07
Sakarya Fırat 135. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 135. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
9.738 izlenme -
4 years ago

teo ve jiyan'ın ilçede yaptığı eylemin yankıları sürerken, erkan hastanede yaşam mücadelesi vermektedir.halil oğlunun başına gelenlerden sorumlu tuttuğu bakır'dan hesap sormak için harekete geçer.ama karşısında çok büyük bir engel vardır. dağda ise osman ve poyraz timi şehirdeki eylemi planlayanların yolunu kesmek için hızlı bir şekilde ilerlemektedir.ama miro onlara tuzak kurmuştur ve osman'lar bu tuzağa doğru gitmektedir. büyük bir çatışma başlar ve poyraz timi ateş çemberinin içinde kalır. sakarya fırat 135. yeni bölümüyle trt1 ekranlarında...

01:29:22
Sakarya Fırat 136. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 136. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
15.284 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 136. bölüm özeti; Teo'nun profesörü yaralaması bütün ilçeyi harekete geçirir. Uluslararası bir krize dönüşebilecek bu olayın faillerinin bulunması için Hüsamettin Albay özel bir tim görevlerdirir. Bu time sızan Osman, ilçedeki bu kargaşa sırasında hastanede yatan Hamza'nın açık hedef haline geldiğinin farkına varır. Hastanede hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Diğer taraftan ilçeden dağa çıkmak için fırsat kollayan Teo hücre evinde köşeye sıkıştırılır. Osman'ın da içinde bulunduğu tim ve Özel Harekatın birlikte yaptıkları operasyonda Teo ateş çemberinin içinde kalır. Atabey cephesinde ise İbrahim elinden kaçırdığı kurbanlık dananın üzerine, bir de internet macerasıyla ortalığı ayağa kaldırır.

01:28:25
Sakarya Fırat 137. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 137. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
17.998 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat dizisinin 137. bölümünde; osman ve poyraz timi yola döşenen bombaya doğru ilerlerken miro’da uzaktan onları izlemektedir. ama hiç beklenmeyen bir gelişme olur. osman’ları bu tehlikeli yolculuktan karşılarına çıkan biri durdurur. bu durum miro’nun planlarını altüst eder. diğer taraftan osman ve poyraz timi dağdayken, hamza hastanede çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. teo hamza’yı vurmak üzere hastaneye gelir. bu olay, osman’ı isyan ettirir. halil bey ise artık niyetini nilgün’e ciddi ciddi söyleme hazırlığı yapar, evde hep birlikte yenilen yemek, aile arasında da bütün buzları eritir. atabey’de ibrahim’in internet görüntüleri üzerine fatma, i̇brahim’e ceza verir. ama bu ceza, diğerlerine benzemez ve sonucu i̇brahim’in canının fena yanmasına sebep olur.

01:26:10
Sakarya Fırat 138. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 138. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
5.564 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 138. bölümde osman, halis, metin, vedat ve fatih özel bir operasyon için sivil olarak görevlendirilirler. örgütten kaçan bir terörist osmanlara ulaşmak için bir köye sığınmıştır. ama aynı adamın peşinde miro, jiyan ve teo da vardır. köyde osman’ın timi miro’nun adamları tarafından çembere alınır. bu çemberden çıkamayan halis ve metin ölümle burun buruna gelir. osman adamlarını teröristlerin elinden almak için çok riskli bir plan yapar. diğer taraftan ercü’ye gelen bir ziyaretçi çeliktepe karakolu’nu karıştırır. halil ise nilgün’le buzları eritmiş tam her şeyi yoluna koymuştur ki, karşısına çok büyük bir engel çıkar.

01:30:56
Sakarya Fırat 139. Bölüm Terk Parça
Sakarya Fırat 139. Bölüm Terk Parça
sakarya_firat
7.133 izlenme -
4 years ago

osman, kerküklü'den aldığı istihbarat doğrultusunda özel bir görev için poyraz timi'yle birlikte operasyona çıkar. dağdaki bu zorlu mücadelede hedeflerinde çok önemli bir adam vardır ve onun sağ salim kurtarılması için çok dikkatli davranmak zorundadırlar. diğer taraftan çeliktepe karakolu'nda da hareketlilik yaşanmaktadır. halil bey'in uğur ve durali'yle görüşmek için karakola gelmesi ve sürekli evlilik meselesi üstüne konuşmaya çalışması ciddi bir endişeye sebep olur. durali, uğur'u melike'yle olan durumundan dolayı uyarır. bakır ise osman'ın benzinliğini dağıtmasının intikamını almak için planlar yapar. miro ve jiyan'ın karşı çıktığı bu durum teo'dan büyük destek görür.

01:26:26
Sakarya Fırat 140. Bölüm Terk Parça
Sakarya Fırat 140. Bölüm Terk Parça
sakarya_firat
17.662 izlenme -
4 years ago

poyraz timi çarşı iznine çıktığı ilçede, başını belaya sokar. bu durum osman'ın bütün planlarını altüst eder. diğer taraftan hamza'yı hastanede ziyaret eden durali başçavuş onun durumunu hiç iyi görmez. tedbir almayı düşünürken hamza hastaneden kaçar. bu olay çeliktepe karakolunu harekete geçirir. bakır ise teo'yla birlikte bombalı eylem hazırlığındadır. hedefinde de çeliktepe karakolu vardır. halil cephesinde de nilgün öğretmenin eski kocasının ilçeye gelmesinin sıkıntıları yaşanır. halil, bu durumla baş etmeye çalışırken nilgün'den hiç beklemediği bir telefon alır. bu haber halil'in telaşlanmasına sebep olur.

01:32:37
Sakarya Fırat 141. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 141. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
13.432 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 141. bölüm özeti; hamza'nın hastaneden kaçması ve dağa doğru gitmesi osman ve poyraz timi'ni hareket geçirir. hamza'ya miro'nun adamlarından önce ulaşmak için zaman karşı bir yarış başlar. ama hamza'yla kurulan telsiz bağlantısı bütün umutların sona yaklaştığını gösterir. hamza telsizde bütün silah arkadaşlarından helallik ister ve osman'ın bütün ısrarlarına rağmen hedefine gitmekte kararlı davranır. diğer taraftan bakır da osman'a büyük bir tuzak kurar. bu tuzak, osman'ı çok sevdiği üniformasını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya bırakır. halil bey cephesinde ise işler iyice karışır. halil, elif'i kaçıran nilgün'ün eski kocasıyla karşı karşıya gelir. ama halil kendini tutamaz ve bu karşılaşma tatsız sonuçlanır. atabey'de de durum farklı değildir. ibrahim, ubeydullah hocayı kendi tarafına çekmek için yeni taktikler peşindedir.

01:30:23
Sakarya Fırat 142. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 142. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
6.556 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 142. bölümde osman, osman kanat mesleğinden bir süre uzaklaştırılmış ama onun için artık bunun bir geri dönüşü yoktur. arkadaşları ve komutanlarıyla vedalaşır otobüse biner ama yolda onu bekleyen bir engelle karşılaşır. çeliktepe karakolu’nda ise poyraz timi osman’ın gidişinden dolayı çok mutsuzdur. çarşı iznine çıktıklarında bakır’ın yaptığı son hamle onların iyice kontrolden çıkmasına sebep olur. ve bu durum poyraz timinin başının belaya sokar. durali’nin attığı bütün fırçalara rağmen poyraz timi de osman gibi geri adım atmaz. bakır ise osman’ın gidişinden dolayı çok keyiflidir ama bu olay onu durdurmaz ve melike’yle uğur’un yolunu keser. atabey cephesinde de osman’ın gelişinin heyecanı vardır.

01:27:35
Sakarya Fırat 143. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 143. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
11.378 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 143. bölümde, poyraz timi çeliktepe’yi terk etmek üzere valizlerini hazırlarken; durali başçavuş da bakır’a son sözünü söylemiştir ve sonucunu bekler. ama bu sırada karısı ve karakoldakilerle helalleşir. kimse durali’nın bu tavrına bir anlam veremez ama durali akşam ezanıyla birlikte elinde beylik tabancasıyla tekrar bakır’ın kapısına dayanır. diğer taraftan bakır iyice kontrolden çıkmıştır ve bu defa hedefinde halis vardır. ama teo’nun bakır’a kurduğu tuzak onu büyük bir çatışmanın ortasında bırakır. osman ise atabey’de yeni hayatına alışmaya çalışır ama aklında sadece çeliktepe ve silah arkadaşları vardır. halil bey cephesinde de, halil nilgün’e yapacağı evlilik teklifi için kendini hazırlar ama bu teklifi yaparken bütün cümleleri yanlış kurar ve işleri iyice karıştırır.

01:22:20
Sakarya Fırat 144. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 144. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
9.432 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 144. bölümde, osman kanat ve poyraz timi dağdaki operasyondan başarıyla dönmenin keyfini yaşarken, miro’nun kampında da bakır’ın ölümünün yankıları olur. teo, bakır’ın ölümü üzerine provakasyonlarını sürdürür. miro ve jiyan’a eylem yapmaları için baskı yapar. ama miro’nun bu konuda ciddi korkuları vardır. diğer taraftan çeliktepe karakolunda herkes tetiktedir ve gelen bir baskın haberi poyraz timini harekete geçirir. teo’nun planının devamı olan bu baskın osman ve jiyan’ı tekrar karşı karşıya getirir. halil bey ise kendini iyiden iyiye evlilik meselesine kaptırmış, nilgün’le nasıl düğün yapacaklarının hayalini kurmaya başlamıştır. atabey cephesinde de ibrahim’in aldığı son karar herkesi şok eder.

01:27:45
Sakarya Fırat 145. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 145. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
11.572 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 145. bölümde, osman’ın teslim ol çağrısına ateşle karşılık veren jiyan, poyraz timiyle çatışmaya girer. teo’nun planı amacına ulaşmıştır. çeliktepe karakolu’nda da gergin bekleyiş başlar. ama gelen haber herkesin yüreğine ateş düşürür. poyraz timinin çavuşu taner çatışma sırasında vurulmuştur. diğer taraftan miro çatışma sırasında telsizle jiyan’a teslim olması konusunda talimat verir. beklemediği bu teklif ve sonrasında miro’nun tutumu; kendi aralarında bir iç çatışmaya döner ve jiyan’ın namlusunun ucunda şimdi de miro vardır. atabey’de de ibrahim’in siyasete girme hazırlığı devam ederken; ibrahim’i gönülden destekleyen biri daha vardır: adliye selma. bu durum fatma ve ibrahim arasında yeni bir krize sebep olur.

01:26:39
Sakarya Fırat 146. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 146. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
4.532 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 146. bölümde, çeliktepe karakolu yangın yerine döner. bu sırada osman'a esma'nın eve dönmediği haberi gelir. elde etmek istediğini alamayan jiyan bunun için esma'yı kaçırmıştır. osman kanat esma'yı jiyan'ın elinden kurtarabilecek mi ?

01:24:01
Sakarya Fırat 147. Bölüm Tek Parça
Sakarya Fırat 147. Bölüm Tek Parça
sakarya_firat
12.416 izlenme -
4 years ago

sakarya fırat 147. bölüm tek parça

04:07
She Gotta Bump
She Gotta Bump
punkbabe
17.230 izlenme -
5 years ago

meet a man that is obsessed with giving ladies some lovin'...as long as they have a bun in the oven.

01:12
Dog Hates Song
Dog Hates Song
pinkman
12.037 izlenme -
5 years ago

this dog will calmly listen to this chick sing away but as soon as she starts singin 'happy birthday' its game over and the dog goes insane.

02:30
Four Year Old Girls Cover
Four Year Old Girls Cover
madboy
9.982 izlenme -
5 years ago

four year old girls cover

00:13
Dancer Pole Accident To Funny Song
Dancer Pole Accident To Funny Song
travis11
18.462 izlenme -
5 years ago

her stage name is 'ırony,' and you can catch her on stage if you stand beneath the pole as she starts to fall.

02:30
Four Year Old Girls Cover
Four Year Old Girls Cover
punkbabe
2.254 izlenme -
5 years ago

not sure

01:30
The Perfect Show And Tell
The Perfect Show And Tell
feelgood
14.896 izlenme -
5 years ago

i guarantee not one hand will go up to volunteer for show and tell after this guy. they'll all be busy dabbing at the moisture spontaneously emanating from the ducts near their eyes.

01:30
The Perfect Show And Tell
The Perfect Show And Tell
jessiec
8.782 izlenme -
5 years ago

i guarantee not one hand will go up to volunteer for show and tell after this guy. they'll all be busy dabbing at the moisture spontaneously emanating from the ducts near their eyes.

00:14
Piyasalarda Gün Sonu - 17 Mayıs 2013
Piyasalarda Gün Sonu - 17 Mayıs 2013
AnadoluAjansi
5.724 izlenme -
4 years ago

istanbul (a.a) - 17.05.2013 - bist 100 endeksi, 91.924 puandan kapandı.

00:33
Takla Atarak Atlayan Ergenin Hazin Sonu
Takla Atarak Atlayan Ergenin Hazin Sonu
yakup1992
18.439 izlenme -
4 years ago

takla atarak atlayan ergenin hazin sonu

04:33
Amatör Ses - Yanık Sesli Ergen
Amatör Ses - Yanık Sesli Ergen
yakup1992
14.051 izlenme -
4 years ago

amatör ses - yanık sesli ergen

06:56
Bülent Ortaçgil - Erkan Oğur - Sensiz Olmaz
Bülent Ortaçgil - Erkan Oğur - Sensiz Olmaz
tomboy
18.424 izlenme -
4 years ago

bülent ortaçgil - erkan oğur - sensiz olmaz

05:14
Erkan Oğur & Ismail Hakkı Demirci - Zeynebim
Erkan Oğur & Ismail Hakkı Demirci - Zeynebim
tomboy
15.326 izlenme -
4 years ago

erkan oğur & ismail hakkı demirci - zeynebim

02:55
Erkan Oğur - Perdesiz Gitar
Erkan Oğur - Perdesiz Gitar
tomboy
12.238 izlenme -
4 years ago

erkan oğur - perdesiz gitar

01:52
Akhisarspor Taraftarlarından Gekas Marşı
Akhisarspor Taraftarlarından Gekas Marşı
yakup1992
2.290 izlenme -
4 years ago

akhisarspor taraftarlarından gekas marşı

02:26
Doğan Kunaçaf - Düşlerde Sevdim Seni
Doğan Kunaçaf - Düşlerde Sevdim Seni
Dogan1907fb
4.029 izlenme -
4 years ago

doğan kunaçaf - düşlerde sevdim seni

02:30
Reyhanlı Ilçesindeki Bombalı Saldırısından Sonra Taziyede Bulundu
Reyhanlı Ilçesindeki Bombalı Saldırısından Sonra Taziyede Bulundu
Abdullah GUL
4.842 izlenme -
4 years ago

cumhurbaşkanı gül, patlamalarda hayatını kaybeden güdük, yumuşak, yeri, uyan ve ceyhan ailelerine mensup 10 kişi için değirmenkarşı mahallesi'nde kurulan taziye çadırını ziyaret etti. hayatını kaybedenlerden kemal baz ile fehmi karaca'nın yakınlarını da ziyaret eden cumhurbaşkanı gül, mehmet ali şamlioğlu için kurulan taziye çadırında da vatandaşlara başsağlığı dileğinde bulundu. cumhurbaşkanı gül, daha sonra ilçeden ayrıldı.

00:14
Piyasalarda Gün Sonu - 16 Mayıs 2013 - Anadolu Ajansı
Piyasalarda Gün Sonu - 16 Mayıs 2013 - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
14.072 izlenme -
4 years ago

istanbul (a.a) - 09.05.2013 - bist 100 endeksi,89.931 puandan kapandı

00:35
Galatasaray Marşı'nda Beklenmedik Son
Galatasaray Marşı'nda Beklenmedik Son
yakup1992
14.113 izlenme -
4 years ago

galatasaray marşı'nda beklenmedik son