sinema Videoları

18016 sonuç

01:30
Yönetmen Başar Sabuncu Hayatını Kaybetti - Showhaber
Yönetmen Başar Sabuncu Hayatını Kaybetti - Showhaber
showhaber
13.843 izlenme -
3 years ago

çıplak vatandaş , zengin mutfağı, asılacak kadın gibi önemli filmlerin yönetmeni başar sabuncu, 73 yaşında hayata veda etti. sabuncu, istanbul büyükşehir belediyesi’nin şehir tiyatroları’nın özerkliğini zedelediğini söyleyerek 2004’te kurumdan ayrılmıştı. oyuncular sendikası da twitter'dan bir başsağlığı mesajı yayınladı.

05:52
Jurassic World Vizyonda - Sinemalarda Bu Hafta
Jurassic World Vizyonda - Sinemalarda Bu Hafta
cnnturk
13.143 izlenme -
3 years ago

12.06.2015 tarihinde vizyona giren filmler : jurassic world , ajan , çıtır kaçak tehlikeli , vice , ölüm ormanı , fal , küçük karmaşa , mutlu kuzular , hannas karanlıkta saklanan , haziran yangını , şövalya rusty

01:33
Bollywood Yıldızı Hint'li Güzel Yağlarını Aldırırken Öldü
Bollywood Yıldızı Hint'li Güzel Yağlarını Aldırırken Öldü
showhaber
18.142 izlenme -
3 years ago

bollywood sinemasının 31 yaşındaki genç yıldızı aarthi agarwal, fazla yağlarını aldırmak üzere yattığı hastanede öldü. ameliyat sırasında kalbi duran genç yıldız tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.çocukluğundan beri abd'de yaşayan genç yıldızın babası, naaşın hindistan'a götürülmeyeceğini abd'de kalacağını ifade etti. kronik astımı olan agarwal'ın ameliyat sırasında nefes darlığı da yaşadığı bilgisi de verildi. hint sinemasının ünlü isminin son filmi ranam 2 şu an halen hindistan'da vizyonda.

01:58
Haziran Yangını Film Fragman
Haziran Yangını Film Fragman
fragman
4.317 izlenme -
3 years ago

haziran yangını filminin fragmanı. yönetmen : gürkan hacır .film özeti : ankara kızılay meydanı'ndaki gezi protestoları esnasında 1 haziran 2013 günü polis ahmet şahbaz'ın silahından çıkan kurşunla öldürülen ethem sarısülük'ün ardından ailesinin adalet için gösterdiği mücadele ve direniş, bu belgeselde anlatılıyor.

02:14
Şövalye Rusty Filminin Fragmanı - Animasyon
Şövalye Rusty Filminin Fragmanı - Animasyon
fragman
1.169 izlenme -
3 years ago

şövalye rusty / ritter rost - eisenhart und voll verbeult filminin fragmanı. kahramanımız şövalye rusty yenilmez güçlere karşı beklenmedik bir zafer kazanmış ancak kaybedenler tarafından sahtekarlıkla suçlandığı için başı derde girmiştir. sonuçta kral tarafından ünvanı ve kalesi elinden alınır. rusty hem kendi durumunu ve onurunu kurtarmak hem de onu tahttan indirmek isteyen düşmanlarına karşı arkadaşlarıyla birlikte harekete geçer. seslendirenler : christoph maria herbst , rick kavanian , tom gerhardt , carolin kebekus , hartmut neugebauer

01:45
Hannas Karanlıkta Saklanan Fragman - Furkan Kızılay
Hannas Karanlıkta Saklanan Fragman - Furkan Kızılay
fragman
18.062 izlenme -
3 years ago

hannas karanlıkta saklanan filminin fragmanı. oyuncular : furkan kızılay , hazal şenel , fatma karanfil , emin gümüşkaya , bükre atala . film özeti : tıp eğitimini ve uzmanlığını tamamlayan genç psikiyatrist mert türker, anadolu'da bir şehrin dışında bulunan bir hastaneye atanır. mert konum açısından ilginç bir noktada bulunduğu bu hastanede, hastaların ve içinde çalışan insanların da çeşitli tuhaflıklarını fark eder. yine de ilk günler her şey normal seyrinde devam eder. ilk hastası esat bey olur ve onda diğer hastalarda görmediği birtakım ilginç davranışların olduğunu fark eder. ancak en çok ilgisini çeken hasta, kimseyle, mert'le dahi iletişime girmeyi kabul etmeyen muazzez hanım'dır.

02:04
Mutlu Kuzular Film Fragman - Benno Fürmann
Mutlu Kuzular Film Fragman - Benno Fürmann
fragman
18.008 izlenme -
3 years ago

mutlu kuzular / von glücklichen schafen filminin fragmanı. oyuncular : benno fürmann , erhan emre , vedat erincin , anna thalbach , narges rashidi . film özeti : oğlu can ve kızı sevgi'yle birlikte, kendi yağıyla kavrularak geçinip giden, onlara mutlu bir yuva vermeyi başaran elmas (narges rashidi), bunları fahişelik yaparak sağladığı ortaya çıktığında bu mutluluk tablosunun aynı hızla yıkıldığını görür: oğlu can annesine duyduğu öfkeyle birlikte kız kardeşini de yanına alarak dedesinin yanına gider. bu andan itibaren elmas'ın tutunabileceği hiçbir dal kalmamıştır, nitekim çok uzun yıllar boyunca sadece çocukları için yaşamaya alışmıştır.

01:38
Küçük Karmaşa Film Fragman - Kate Winslet
Küçük Karmaşa Film Fragman - Kate Winslet
fragman
18.033 izlenme -
3 years ago

küçük karmaşa / a little chaos filminin fragmanı. oyuncular : kate winslet , alan rickman , stanley tucci , helen mccrory , jennifer ehle . film özeti : 17. yy fransa'sında geçen öyküde yetenekli bir peyzaj mimarı olan sabine'i kate winslet canlandırıyor. sabine yeteneğine rağmen kırsal kesimde çalışan bir tasarımcıdır. fransa kralı 14. louis'nin saray mimarı olan andre (matthias schoenaerts) sabine'i versailles sarayı'nın en gözde bahçelerinden birini tasarlaması için işe alır. sabine bu görkemli sarayda bir yandan sınıfsal ve cinsiyetçi bir savaş verirken, diğer yandan andre ile tutkulu bir ilişkiye başlar.

02:04
Ölüm Ormanı Film Fragman - Missy Peregrym
Ölüm Ormanı Film Fragman - Missy Peregrym
fragman
10.516 izlenme -
3 years ago

ölüm ormanı / backcountry filminin fragmanı. oyuncular : eric balfour , missy peregrym , nicholas campbell , jeff roop . film özeti : şehirli bir çift olan alex (jeff roop) ve jenn (missy peregrym) kanada'nın eşsiz güzellikteki ormanlarına kamp yapmaya giderler. alex gezi konusunda tecrübelidir, ancak bir avukat olan jenn bu koşullara alışık değildir. ormandaki ilk gecelerinde, brad adında bir adamla karşılaşırlar. brad (eric balfour) son derece maço tavırlıdır ve jenn'den hoşlandığını açıkça belli eder. ondan uzaklaşsalar da kendilerini takip edip etmediğinden emin olamazlar. aman sorunları bu kadarla sınırlı kalmayacaktır

02:28
Çıtır Kaçak Tehlikeli Film Fragman - Jessica Alba
Çıtır Kaçak Tehlikeli Film Fragman - Jessica Alba
fragman
7.453 izlenme -
3 years ago

çıtır kaçak tehlikeli / barely lethal filminin fragmanı.oyuncular : jessica alba , samuel l. jackson , jaime king , hailee steinfeld , sophie turner . film özeti : sıradan bir genç kız gibi görünen megan walsh (hailee steinfeld) aslında büyük bir sır saklamaktadır: geçmişte hardman (samuel l. jackson) adında güçlü bir adam için uluslararası düzeyde ajanlık ve tetikçilik yapmıştır. yaştıları gibi normal bir ergenlik geçirebilmek için bir öğrenci değişim programına katılarak koruyucu bir ailenin yanına yerleşir ve liseye başlar. ancak lise hayatı hiç de umduğu gibi çıkmayacak, yeri geldiğinde gizli ajan olduğu zamanlardan daha büyük tehlikelerle karşılaşacaktır.

02:40
Fal Filminin Fragmanı - Gamze Köse
Fal Filminin Fragmanı - Gamze Köse
fragman
4.299 izlenme -
3 years ago

fal filminin fragmanı. oyuncular : gamze köse , ali elgün , eren özkan. film özeti: melek küçük bir kasabada yaşayan ve işlediği dantelleri satarak geçimini sağlayan bir genç kızdır. melek ayrıca komşularının ısrarıyla onlara fal bakar. ilginç olan ise fal bakarken söylediklerinin zamanla gerçekleşiyor olmasıdır. bir gün faik adında bir adam zorunluluktan bu kasabaya yerleşir. tesadüfi bir şekilde faik, sanat ve siyasetçileri iyi falcılarla buluşturan bir aracıdır. melek'in hayatı faik'i tanımasıyla birlikte bambaşka bir yöne sürüklenir... ünal çeken'in senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda gamze köse, ali elgün ve eren özkan gibi isimler bulunuyor.

02:30
Vice Film Fragman - Bruce Willis ve Thomas Jane
Vice Film Fragman - Bruce Willis ve Thomas Jane
fragman
1.439 izlenme -
3 years ago

vice filminin fragmanı. oyuncular : bruce willis , thomas jane , bryan greenberg , colin egglesfield , johnathon schaech . film özeti : julian michaels (bruce willis), vıce adında bir yapay dünya tasarlamıştır, burada müşterileri en çılgın fantezilerini tıpkı insan gibi görünen, düşünen ve hisseden yapay kişiliklerle yaşayabilmektedir. bir gün kelly (ambyr childers) adlı bir robot, kendi gerçekliğinin farkına vararak buradan kaçar. kaçtıktan sonra michaels'ın fedaileri ile vice'ı kapatmayı aklına koymuş roy adında bir polis memurunun şiddetli çatışmasının ortasında kalır.

02:42
Ajan Film Fragman - Melissa Mccarthy ve Jude Law
Ajan Film Fragman - Melissa Mccarthy ve Jude Law
fragman
18.091 izlenme -
3 years ago

ajan / spy filminin fragmanı. oyuncular : melissa mccarthy , jude law , jason statham , rose byrne , 50 cent . film özeti: susan cooper (melissa mccarthy) cia'de masabaşı işi yapan bir analisttir. başarılı operasyonların görünmeyen kahramanlarından biridir. ancak önemli bir biyolojik silahla ilgili görevde partneri bradley fine (jude law) ve i̇ngiltere'den gelen rick ford (jason statham) deşifre olunca, bu zorlu ve tehlikeli görevi yerine getirmek için cooper gönüllü olur. hiç alışık olmadığı bir durumla karşı karşıya kalan acemi ajan, dünyayı felaketten kurtarabilecek son isimdir.

02:06
Jurassic World Film Fragman - Chris Pratt
Jurassic World Film Fragman - Chris Pratt
fragman
3.051 izlenme -
3 years ago

jurassic world filminin fragmanı. oyuncular : katie mcgrath , bryce dallas howard , omar sy , judy greer , irfan khan . film özeti : john hammond'ın başarısızlıkla sonuçlanan jurassic park denemesinin üzerinden tam 22 yıl geçmiştir. nublar adası'nda bu kez tam kapasiteyle çalışan, hammond'ın hayal ettiği gibi bir dinozor tema parkı jurassic world adıyla kurulmuştur. ancak kuruluşunun üzerinden 10 yıl geçen parkta müşteri sayısı günden güne azalmaktadır. parkı işleten şirketin hedeflerini tutturabilmesi için parkta yenilikler yapılır, yeni bir dinozor türü yaratılır. ne var ki bu yeni tür, adayı ve adadakileri felakete sürükleyebilecek sonuçlar doğuracaktır.

01:48
Yola Çıkmak Film Fragman - Ruhi Sarı
Yola Çıkmak Film Fragman - Ruhi Sarı
fragman
859 izlenme -
3 years ago

yola çıkmak filminin fragmanı. yönetmen : evren erdem oyuncular : ruhi sarı , ozan bilen , irem altuğ , aysan sümercan senaryo : evren erdem yapımcı : evren erdem film özeti ruhi sarı, ozan bilen ve i̇rem altuğ'un başrolde olduğu yola çıkmak filmi, yönetmen evren erdem'in ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimi oldu.

01:43
Saint Laurent Film Fragman - Gaspard Ulliel
Saint Laurent Film Fragman - Gaspard Ulliel
fragman
16.117 izlenme -
3 years ago

saint laurent filminin fragmanı. oyuncular : gaspard ulliel , léa seydoux , louis garrel , brady corbet , dominique sanda. filmin konusu : fransız moda devi yves saint laurent için bu sene çekilen ikinci biyografik yapım olma özelliğini taşıyan film, stilistik moda ikonunun 1965 ile 1976 yılları arasındaki dönemini ele alıyor. bu filmin yönetmenliğini bertrand bonello üstlenirken senaryo da yönetmen ile birlikte thomas bidegain’in imzası var. kadroda ise léa seydoux, gaspard ulliel ve brady corbet yer alıyor.

02:44
Marnie Oradayken - Türkçe Altyazılı Fragman
Marnie Oradayken - Türkçe Altyazılı Fragman
fragman
16.181 izlenme -
3 years ago

marnie oradayken filminin türkçe altyazılı fragmanı. film özeti : anna sasaki adındaki bir genç kız, sağlık sorunlarından ötürü şehir hayatından oldukça uzakta bir kasabaya gönderilir. burada marnie adında bir arkadaş edinir. marnie ile anna arasındaki arkadaşlık kısa sürede çok ilerler, öyle ki anna, bu gizemli arkadaşının geçmişini merak etmeye başlar. konu: yazın şehirdeki bir yetimhaneden hokkaido’da deniz kenarındaki ıssız bir köye gönderilen anna, günlerini bataklığın içinde geçirmeyi hayal eder.

02:50
Şeytanı Racim 2 İfri̇t Film Fragman - Emre Kılıç
Şeytanı Racim 2 İfri̇t Film Fragman - Emre Kılıç
fragman
9.009 izlenme -
3 years ago

şeytanı racim 2 i̇fri̇t filminin fragmanı. oyuncular : emre kılıç , deniz değirmenci film özeti : aslı, dokuz yaşından itibaren yetimhanede büyümüş, sıkıntılı bir çocukluk ve ergenlik dönemi geçirmiştir. yıllar sonra çocukluğundan beri ona musallat olan, onu kontrol eden güç tekrar ortaya çıkmıştır. aslı'nın yakın arkadaşı müjde ve onun nişanlısı cenk, aslı'yı bu kabustan kurtarmak için hayatları pahasına ona yardım etmeye karar verirler.

01:39
Beni De Götür Film Fragman - Çiğdem Suyolcu
Beni De Götür Film Fragman - Çiğdem Suyolcu
fragman
5.836 izlenme -
3 years ago

beni de götür filminin fragmanı. oyuncular : çiğdem suyolcu , çetin altay , vural çelik , mehmet esen , gürol güngör . film özeti : ayşe, amcası ve yengesiyle yaşamaktadır. aşık olduğu ali'nin eğitimine devam etmek amacıyla istanbul'a gitmesi sonucu, hayatındaki tek mutluluk kaynağını da kaybeder. amcası ise ayşe'yi şoför ahmet ile evlendirmeye kararlıdır. ayşe, ahmet'i sevmiyordur, ama başka bir çaresi de yoktur. sonunda ayşe, ahmet ile evlenir. düğünlerine gelen ali'nin annesi kısa bir süre için vefat edince ayşe, eski aşkıyla olan tüm bağlantısını da kaybeder.

02:22
Hayat Kitabı Türkçe Film Fragman - Animasyon
Hayat Kitabı Türkçe Film Fragman - Animasyon
fragman
2.712 izlenme -
3 years ago

hayat kitabı / the book of life filminin türkçe fragmanı. seslendirenler : umut tabak , gizem gülen , ali rıza kubilay , ercan demirel , özden ayyıldız . film özeti : manolo, ailesinin beklentilerini karşılamakla yüreğinin sesini dinleyerek hayallerinin peşinde koşmak arasında kararsız kalmış bir gençtir. çok başarılı bir boğa güreşçisi olsa da asıl istediği gitar çalmaktır. hayallerinin prensesi maria'ya kavuşabilmek için de en iyi arkadaşı joaquin'le birlikte 3 farklı dünyada birbirinden fantastik maceralara atılacaktır.

02:32
Ölümsüz Aşk Film Fragman - Blake Lively
Ölümsüz Aşk Film Fragman - Blake Lively
fragman
19.654 izlenme -
3 years ago

ölümsüz aşk / the age of adaline filminin fragmanı . oyuncular : blake lively , harrison ford , amanda crew , ellen burstyn , richard harmon . filmin konusu:bir çağ değişirken doğmuş olan adaline bowman, geçirdiği bir kaza sonucu hiç yaşlanmamakla 'ödüllendirilir'. yıllar boyunca insanlardan uzak, izole bir hayat sürmek zorunda kalır ve bu sıradışı sırrını açığa çıkarabilecek herkesten uzaklaşarak zamanının çoğunu yalnız geçirir. bu yalnızlık karizmatik bilim insanı ellis jones ile tanışına kadar sürer... ellis jones, adaline'e hayatı gerçek anlamda yaşamanın nasıl bir his olduğunu hatırlatacak, bir adım daha ötesine geçerek gerçek aşkı yaşamasını sağlayacaktır. adaline, genç adamın ailesiyle geçireceği bir hafta sonunda yine sırrının ifşa olması tehlikesini yaşayınca hayatını sonsuza dek değiştirecek bir karar verir...

02:47
Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 Film Fragman - Dermot Mulroney
Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 Film Fragman - Dermot Mulroney
fragman
16.218 izlenme -
3 years ago

ruhlar bölgesi bölüm 3 / insidious: chapter 3 filminin fragmanı. oyuncular : dermot mulroney , leigh whannell , hayley kiyoko , stefanie scott , lin shaye . film özeti : james whannell'ın korku serisi ruhlar bölgesi'nin 3. filmi, 2015'te gösterime giriyor.

02:09
Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Hikayesi Fragman
Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Hikayesi Fragman
55baha55
14.748 izlenme -
3 years ago

yolunda a.ş. çinçi̇n bağları hi̇kayesi̇ fragman

02:59
Gönüllülerin Sinema Keyfi - Acunmedya - Survivor All Star 61. Bölüm
Gönüllülerin Sinema Keyfi - Acunmedya - Survivor All Star 61. Bölüm
acunmedya
9.039 izlenme -
3 years ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 61. bölüm 'de; ödül oyununu kazanan gönüllüler, pembe odada yeniden sinema keyfi yaşayarak doyuncak eğlendiler.

02:59
Survivor All Star 61. Bölüm - Gönüllülerin Sinema Keyfi
Survivor All Star 61. Bölüm - Gönüllülerin Sinema Keyfi
survivor
8.733 izlenme -
3 years ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 61. bölüm 'de; ödül oyununu kazanan gönüllüler, pembe odada yeniden sinema keyfi yaşayarak doyuncak eğlendiler.

02:59
Olur İnşallah Video Klip
Olur İnşallah Video Klip
VidiVoSerkan
13.159 izlenme -
3 years ago

OLUR İNŞALLAH FİLMİMİZİN VİDEO KLİBİ

01:27
Yak Sevimli Dev Film Fragman - Animasyon
Yak Sevimli Dev Film Fragman - Animasyon
fragman
9.618 izlenme -
3 years ago

yak sevimli dev filminin fragmanı. seslendirenler : bawriboon chanreuang , santisuk promsiri , udom taephanit , kerttisak udomnak . film özeti : büyük bir savaştan sonra çorak bir arazide dolaşan na kiev, hafızasını kaybetmiş jao phuek ile karşılaşır. birlikte tüm robotların yaratıcısını bulmak için, metal temizleyiciler tarafından doldurulan çölde yola çıkarlar ve ilginç bir maceraya doğru alırlar.

02:06
Pişt Film Fragman - Tuğçe Kurşunoğlu
Pişt Film Fragman - Tuğçe Kurşunoğlu
fragman
6.535 izlenme -
3 years ago

pişt filminin fragmanı. oyuncular : tuğçe kurşunoğlu , oğuzhan uğur , doğa konakoğlu . pişt: korkunç bir komedi ölmekten güleceksiniz sloganıyla vizyona girecek korku-komedi filmi pişt'in yönetmen ve senaryo koltuğunda can sarcan oturuyor. filmin başrollerinde sosyal medyadan tanınan oğuzhan uğur, doğa konakoğlu, mustafa ak oynuyor. bu üçlüye eşlik eden isimler ise; zeki yılmaz, murat serezli, ali güney, betül arım. avşar film, sosyal medyada büyük hayran kitlesine sahip doğa konakoğlu, mustafa ak ve oğuzhan uğur'u beyazperdeye taşıyor. senaryosunu tahir alper çağlayan, oğuzhan uğur ve can sarcan'ın yazdığı ' pişt ' 29 mayıs'ta sinemalarda.

02:17
Paramparça Film Fragman - Jennifer Connelly
Paramparça Film Fragman - Jennifer Connelly
fragman
3.379 izlenme -
3 years ago

paramparça / aloft filminin fragmanı. oyuncular : jennifer connelly , cillian murphy , mélanie laurent , william shimell , zen mcgrath . filmin konusu: kendi ayakları üstünde duran ünlü sanatçı nana ve 20 yıl önce ayrılmak zorunda olduğu oğlunun kesişen hayatlarını anlatan paramparça'da başrollerde requiem for a dream ile tanıdığımız jennifer connelly kötü adam rolleriyle adını duyurmuş cillian murphy ve fransız oyuncu mélanie laurent var. 64. berlin uluslararası film festivali'nde altın ayı ödülü'ne aday gösterilen ve prömiyerini berlinale'de yapan filmin hem yönetmeni hem de senaristi dram filmleriyle ünlü claudia llosa.

02:00
Savaşçı Film Fragman - James Rolleston
Savaşçı Film Fragman - James Rolleston
fragman
17.110 izlenme -
3 years ago

savaşçı / the dead lands filminin fragmanı. oyuncular : lawrence makoare , rena owen , pana hema taylor , james rolleston , george henare . film konusu: apocalypto, son mohikan, conan gibi filmlerin izinden giden savaşçı / the dead lands maoriler’in dünyasını perdeye taşıyan, etkileyici, epik ve yenilikçi bir aksiyon örneği! eski bir dönemde geçen filmde babası ve tüm kabilesi öldürülen genç bir savaşçının intikam hikayesi anlatılıyor. bu yolculukta genç savaşçı, kimsenin girmediği yasaklı topraklardan geçecek ve gizemli, korkusuz bir savaşçının da desteğini alacaktır. ancak düşmanları sayıca kendilerinden çok fazladır ve bitmeyen bir savaş başlar.

02:22
Ölüm Fısıltısı Film Fragman - Antonia Campbell Hughes
Ölüm Fısıltısı Film Fragman - Antonia Campbell Hughes
fragman
7.718 izlenme -
3 years ago

ölüm fısıltısı / the canal filminin fragmanı. oyuncular : rupert evans , antonia campbell-hughes , anneke blok , serena brabazon , steve oram . filmin konusu : film arşivcisi david, hayatında son günler geçirmektedir. zira karısı alice'in, iş arkadaşlarından alex ile ilişkisi olduğundan ve aldatıldığından şüphelenmektedir. tam da o günlerde iş ortağı claire garip bir video kaydı keşfeder. david'in alice ile yaşadığı evde, 1902 yılında zalim bir katil yaşamıştır. karısına karşı olan şüpheleri, bu ürpertici gerçekle birleşince david'in üstündeki stres katlanır. evin içinde garip bir varlığı hissetmeye başlar. bir gün evden çıkan alice'in peşinden gider ve yakınlardaki bir kanalda gerçekten alex ile buluştuğunu ve kendisini aldattığını görür. fakat alice bu olaydan kısa bir süre sonra ortadan kaybolur. polisin gözünde bir numaralı şüpheli olan david, kend

02:11
Hayalet Dayı Film Fragman - Settar Tanrıöğen
Hayalet Dayı Film Fragman - Settar Tanrıöğen
fragman
16.908 izlenme -
3 years ago

hayalet dayı filminin fragmanı. oyuncular : settar tanrıöğen , caner özyurtlu , erol büyükburç , esra dermancıoğlu , ayşe melike çerçi . film özeti : başlarını sokacak bir ev arayan ozan ve caner uzun ve zorlu arayışları sonucunda tam da istedikleri gibi bir ev bulurlar. olağanüstü bir fiyata buldukları ev aslında gerçekten de olağanüstü çıkınca eğlenceli olaylar peşlerini bırakmaz. tuttukları eski konağın vefat eden ev sahibi maalesef arafta kalmıştır ve onu sadece caner ile ozan görebilmektedir. bu yaşlı ruhun öteki tarafa huzurla geçmesine yardım etmek artık bu iki gencin görevidir. evde rahat bir nefes alabilmek için başladıkları bu görev onları çok komik ve bir o kadar duygusal olayların içine sürükler.

02:15
Kan Kardeş Film Fragman - Ewan Mcgregor
Kan Kardeş Film Fragman - Ewan Mcgregor
fragman
18.363 izlenme -
3 years ago

kan kardeş / son of a gun filminin fragmanı. oyuncular : ewan mcgregor , brenton thwaites , alicia vikander , damon herriman , jacek koman . film özeti: yılın merakla beklenen suç dramı örneği olan son of a gun, hapisten çıktıktan sonra yeniden avustralya’nın suç dünyasına düşen ve hem daha öncesinde hem şimdi tekrar yaşadığı kötü anılarından kurtulmak için debelenen 19 yaşındaki genç delikanlı jr'ın dramına odaklanıyor. suç filmlerinin ünlü yönetmeni julius avery'nin yazıp yönettiği filmin başrollerinde ewan mcgregor, brenton thwaites, alicia vikander ve jacek koman oynuyor. film ülkemizde 29 mayıs 2015'te vizyona girecek.

02:38
Seninle Bir Ömür Film Fragman - Britt Robertson
Seninle Bir Ömür Film Fragman - Britt Robertson
fragman
5.924 izlenme -
3 years ago

seninle bir ömür / the longest ride filminin fragmanı. oyuncular : britt robertson , melissa benoist , jack huston , scott eastwood , lolita davidovich . film özeti : nicholas sparks'ın çok satan romanından uyarlanan film, geri dönüş hazırlığı içindeki eski boğa güreşçisi luke (scott eastwood) ve hayalindeki işi almak üzere olan genç ressam sophia'nın ilişkilerin etrafında gelişiyor. zaman zaman sorunlar yaşayan ikilinin ilişkisi, bir trafik kazasının ardından ıra adında bir adam ve onun eşine duyduğu yıllara meydan okuyan aşk hikayesiyle iç içe geçip genç çifte ilham kaynağı olacaktır.

06:25
Yarının Dünyası Vizyonda - Sinemalarda Bu Hafta
Yarının Dünyası Vizyonda - Sinemalarda Bu Hafta
cnnturk
15.232 izlenme -
3 years ago

22.05.2015 tarihinde vizyona giren filmler : yarının dünyası , poltergeist kötü ruh, helak kayıp köy, oha oflu hocayı aramak, sihirbazlık okulunda bir türk, gece takibi , zilin sesi, sibirya mafyası , kayıp nehir , aşk vizesi , tepecik hayat okulu

01:58
Olur İnşallah Fragman
Olur İnşallah Fragman
VidiVoSerkan
2.388 izlenme -
3 years ago

Yönetmen : Tolga BAŞ Oyuncular : Çetin ALTAY, Arzu YANARDAĞ, Müfit KAYACAN, Ayhan RüZGAR, Sümer TİLMAÇ, Mehtap BAYRİ, Mesut YAR, Ender GÜLÇİÇEK, Petek KIRBOĞ...

01:33
Tepecik Hayal Okulu Film Fragman - Belgesel
Tepecik Hayal Okulu Film Fragman - Belgesel
fragman
319 izlenme -
3 years ago

tepecik hayal okulu filminin fragmanı. yönetmen ve senaryo : güliz sağlam. film özeti : yaşadığı her anı görsellikle tasvir etme tutkusu, sinemayla büyülenmiş birine tüm yapım zorluklarıyla, engellerle mücadele etme gücü verebilir mi? birbirinden özgün ve yaratıcı kısa filmleri ve tek uzun metraj filmi karpuz kabuğundan gemiler yapmak’la tanınan ahmet uluçay, bundan on iki yıl önce beynindeki tümörle tanıştı ve ilk ameliyatını oldu. bu film, uluçay’ın düş ile gerçek arasında gidip gelen yaşamına paralel biçimde hastane koridorlarının yarı karanlığından köye, çocukluğa, düşlere, bir sinema tutkununun dünyasına taşıyor bizi.

02:28
Aşk Vizesi Film Fragman - Simon Helberg
Aşk Vizesi Film Fragman - Simon Helberg
fragman
17.204 izlenme -
3 years ago

aşk vizesi / we will never have paris filminin fragmanı. oyuncular : simon helberg , melanie lynskey , zachary quinto , maggie grace , alfred molina . film özeti : quinn (simon helberg) çok uzun süredir birlikte olduğu devon (melanie lynskey) ile evlenme planları yapmaktadır. ancak teklifte bulunmaya hazırlanırken güzel iş arkadaşı kelsey (maggie grace) ona olan aşkını belli edince işler değişir. ne var ki kelsey ile birlikteliği uzun sürmez, hayatının aşkını ikna edebilmek için quinn'in okyanusu aşıp paris'e gitmesi gerekecektir.

02:14
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Film Fragman - Selen Seyven
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Film Fragman - Selen Seyven
fragman
14.167 izlenme -
3 years ago

sihirbazlık okulunda bir türk filminin fragmanı. oyuncular : selen seyven , sadi celil cengiz , ayçe abana , yakup yavru , enes atış . film özeti : istanbul'un orta halli semtlerinden birinde yaşayan, lise öğrenimini zorlukla tamamlamış, ailenin tek çocuğu olan mehmet zeki olmasına rağmen haylazlığı yüzünden hayatı boyunca başarılı olamamış bir gençtir. üniversite sınavında da başarı sağlayamayacağını anlayınca ailesinın tepkisinden çekindiği için şimdiden uyduracağı yalanları düşünmeye başlamıştır. sınav sonuçlarının acıklanmasına kısa bir süre kala bir gece spellcraft sihirbazlık ve büyücülük okulu’ndan gelen mektupla hayatı değişir. anne ve babasının büyücülük okuluna göstereceği tepkiden çekindiği için onlara yurt dışında okul kazandığına dair yalan söyler ve büyülü bir maceraya atılır.

02:25
Kayıp Nehir Film Fragman - Christina Hendricks
Kayıp Nehir Film Fragman - Christina Hendricks
fragman
16.720 izlenme -
3 years ago

kayıp nehir / lost river filminin fragmanı. oyuncular : christina hendricks , iain de caestecker , saoirse ronan , matt smith , eva mendes . film özeti : kayıp nehir adlı terkedilmiş bir şehirde geçen öykünün baş kahramanlarından olan billy (christina hendricks) 2 çocuk annesi dul bir kadındır. evini kaybetmemek ve ailesinin dağılmasını önlemek için bir gece kulübünde çalışmak zorunda kalır. oğlu bones ise (ıain de caestecker) şehrin boş evlerini satıp para kazanmaya çalışmaktadır. bu sırada bones, şehrin suları altında kalmış büyük bir sırrı keşfeder. bu sırra doğru yapacağı yolculuk, onun hayatla ilgili bildiği her şeyi yeniden düşünmesine önayak olacaktır.