sinema Videoları

18231 sonuç

02:19
Adam Mısın? - Fragman (18 Kasım 2016)
Adam Mısın? - Fragman (18 Kasım 2016)
fragman
16.313 izlenme -
19 hours ago

Futbol yorumcuları Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve Ertem Şener, ‘Adam mısın!’ filmi ile bu kez beyazperdede boy gösterecek. Yapımcılığını Cihat Zembat ve Suat Küçükaydın'ın yaptığı 'Adam mısın!' adlı filmin yönetmeni Emir Khalilzadeh. Filmin senaryosunu Cihat Zembat ile Olkan Serdar Yıldız birlikte yazdı. Ünlü futbol yorumcularının kılıktan kılığa girdiği filmin bir sahnesinde Ahmet Çakar ‘Süper Mario', Sinan Engin ‘Samuray', Rasim Ozan Kütahyalı ‘Vampir', Abdülkerim Durmaz ‘Azrail', Ertem Şener ise ‘Sünnet çocuğu' olarak izleyici karşısına çıkacak.

02:28
Passengers/Uzay Yolcuları Türkçe Altyazılı Fragman
Passengers/Uzay Yolcuları Türkçe Altyazılı Fragman
fragman
13.636 izlenme -
6 days ago

Jennifer Lawrence ve Chris Pratt'in başrollerini paylaştığı The Passengers (Uzay Yolcuları) filminden ilk fragman geldi. Uzak bir gezegene kolonileşmek için yolculuk yapan uzay gemisindeki iki uzay yolcusunun başından geçenleri anlatan film 21 Aralık'ta ABD'de vizyona girecek.

01:15
Çalgı Çengi İkimiz - Fragman (6 Ocak 2017)
Çalgı Çengi İkimiz - Fragman (6 Ocak 2017)
fragman
16.868 izlenme -
1 month ago

Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı 'Çalgı Çengi' serisinin ikinci filmi 'Çalgı Çengi İkimiz' 6 Ocak 2017'de izleyiciyle buluşacak. "Düğün Dernek" filmleriyle rekor izleyiciye ulaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı filmin konusu özetle şöyle: Altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından, resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan, yeni maceralar yaşar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan'a, bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına, hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

00:17
1864-FİLBOX
1864-FİLBOX
Filbox
15.477 izlenme -
1 month ago

Yoksul fakat sevgi dolu bir ortamda yetişen kardeşler Laust ve Peter için dünya, masum ve umutla dolu bir yerdir. Her ikisi de Inge adında güzel bir kıza tutulmuştur. Ancak savaş patlak verir ve her iki kardeş de orduya alınır. Danimarka tarihinin en kanlı savaşı sırasında hem Peter hem de Laust, Inge’nin aşkı ile ayakta kalıp savaşacaklardır. filbox.com.tr/Filbox/MainPage

00:15
GIBBY-FİLBOX
GIBBY-FİLBOX
Filbox
12.353 izlenme -
1 month ago

Genç bir kız olan Katie, annesini kaybettikten sonra depresyona girmiştir. Artık ne okul, ne arkadaşları, ne de çok sevdiği jimnastik, onun ilgisini çekmemektedir. Ancak yaz tatili süresince öğretmeninin şempanzesi Gibby’e bakıcılık etmesi gerekince her şey değişir. Bu küçük maymun, hayata küsen genç kızı tekrar yaşama bağlayacaktır. http://www.filbox.com.tr/Filbox/MainPage

03:44
Yeni Nesil Ben-Hur'dan Yeni Fragman Yayınlandı
Yeni Nesil Ben-Hur'dan Yeni Fragman Yayınlandı
fragman
12.727 izlenme -
3 months ago

Unutulmaz kahraman rolünde Jack Huston'ı izleyeceğimiz yeni nesil Ben-Hur'dan yepyeni fragman geldi. Jack Huston ve Morgan Freeman'ı başrolde izleyeceğimiz yeni nesil Ben-Hur'da aksiyon eksik olmayacak!

00:29
Bourne Serisinin 5.si Jason Bourne'dan Altyazılı Fragman Geldi
Bourne Serisinin 5.si Jason Bourne'dan Altyazılı Fragman Geldi
fragman
9.604 izlenme -
3 months ago

29 Temmuz 2016'da vizyona girecek filmde The Bourne Supremacy ve The Bourne Ultimatum filmlerinin yönetmeni Paul Greengrass seriye geri dönüyor. Film, tüm dünyadan gizli yürütülen bir projenin kobayı olan üstün bir zekaya ve savaşma yeteneğine sahip olan CIA’in en ölümcül, eski ajanının karanlıktan çıkışını konu alıyor.

00:17
Fransız Mutfağı - FİLBOX
Fransız Mutfağı - FİLBOX
Filbox
14.002 izlenme -
3 months ago

Deniz kenarında, bir otel ve restoran işleten François ve Charlotte, işlerinde başarılı olsalar da evliliklerinde sorunlar yaşamaktadırlar. François, bambaşka hayaller kurarken Charlotte, 40 yaşını aşmış ve artık bir çocuk sahibi olmayı istemektedir. Bir gün Charlotte’nin, 2004 yılında öldüğü sanılan eski kocası Alex ortaya çıkınca, işler iyice sarpa sarar.

00:17
MEN WOMEN AND CHILDREN FİLBOX
MEN WOMEN AND CHILDREN FİLBOX
Filbox
13.997 izlenme -
3 months ago

İnternetin, bir grup öğrenci ve onların ailelerinin hayatlarını nasıl değiştirdiğini yansıtan, başarılı bir kara komedi. Film, video oyunları, anoreksiya, şöhret sevdası ve yasadışı internet içerikleri ekseninde, insanların nasıl değiştiklerini, ilişkilerin nasıl bir sınav verdiğini ve kişilerin trajik veya mutlu sonuçlar doğuran hangi kararları aldıklarına dair keyifli bir anlatım içeriyor.

00:20
Hayata Fragman-Filbox
Hayata Fragman-Filbox
Filbox
16.560 izlenme -
3 months ago

Bir kabare şarkıcısı olan Ruth, ilerleyen yaşına rağmen yaptığı işe devam etmektedir. Diğer yandan genç fakat amansız bir hastalığın pençesinde olan Jonas da hayatın güçlükleri ile savaşmaktadır. Bu iki insan, kaderin acımasızlığı karşısında, birbirlerine olan aşkları ile hayata daha sıkı tutunmak için mücadele ederler.

01:28
Filbox Mayıs Ayı Genel Tanıtım
Filbox Mayıs Ayı Genel Tanıtım
Filbox
9.983 izlenme -
4 months ago

Filbox'la mayıs ayında da izlemediğiniz film kalmayacak. Birbirinden kaliteli yapımlar, heyecan ve keyif dolu seyirler sunuyor. Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi ile Sinema, Müzik, Spor ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 169 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta.

01:03
Kahraman Miçolar
Kahraman Miçolar
Filbox
3.743 izlenme -
4 months ago

Nuh’un Gemisi efsanesini eğlenceli bir anlatımla hikayelendiren, keyifli bir animasyon... Dünyanın sonu yaklaşmıştır ve yakında büyük bir sel, yaşayan tüm canlıları yeryüzünden silecektir. Birer Nestrian olan Dave ve oğlu Finny, tüm hayvanların kurtulması için inşa edilen dev gemiye binecekleri için şanslıdırlar. Ancak son anda, Nestrian’ların gemiye alınmayacağını öğrenirler. Hazel ve kızı Leah’nın yardımıyla gemiye kaçak olarak binerler. Yolculuk sırasında Leah ve Finny gemiden düşer. Hazel ve Dave ise çocuklarını kurtarmak için harekete geçerler.

00:15
Kasabanın Esrarı - Filbox
Kasabanın Esrarı - Filbox
Filbox
619 izlenme -
4 months ago

Danimarka’nın küçük bir kasabasında, 2007 ve 2012 yılları arasında yaşanan 79 intihar ve ardında yatan gizem, belgesel yönetmeni Jeppe Rønde’nin dramatik hikaye anlatımı ile birleşerek, sıradışı bir dramaya dönüşmüş. Filmde, Sara ve babası Dave, Bridgend adında küçük bir kasabaya taşınırlar. Kasabada gizemli bir biçimde insanlar, ardından hiç bir not bırakmadan kendilerini asmaktadır. Sara, Jamie adında genç bir çocuğa aşık olur. Diğer yandan polis olan Dave, kasabadaki intiharları araştırmaktadır.

01:30
Güzel ve Çirkin Filminden İlk Fragman
Güzel ve Çirkin Filminden İlk Fragman
fragman
3.870 izlenme -
4 months ago

Başrollerinde Harry Potter'daki rolüyle şöhret basamaklarını birer ikişer tırmanan Emma Watson, Ewan McGregor ve Luke Evans'ın yer aldığı Beauty and the Beast’in ilk fragmanı yayınlandı. Bill Condon'un yönettiği film 17 Mart 2017'de izleyici ile buluşacak.

02:32
Star Trek Beyond'tan Yeni Fragman
Star Trek Beyond'tan Yeni Fragman
fragman
17.033 izlenme -
4 months ago

22 Temmuz'da vizyona girecek olan Star Trek Beyond'tan yeni fragman geldi. Star Trek serisinin geri dönmesiyle vizyona girecek üçüncü film olan Star Trek Beyond'ta yapımcı koltuğunda J.J. Abrams otururken, yönetmenlik koltuğunda ise Fast & Furious serisinin yönetmeni Justin Lin oturuyor.

02:34
Rasim Öztekin Sunucunun Sorularına Kızdı
Rasim Öztekin Sunucunun Sorularına Kızdı
tayfunege
17.963 izlenme -
4 months ago

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin konuk olduğu programda kendisine yöneltilen sorulardan sıkılınca sunucudan programı bitirmesini istedi.

02:43
Assassin's Creed'in Sinema Filminden İlk Fragman
Assassin's Creed'in Sinema Filminden İlk Fragman
fragman
8.313 izlenme -
4 months ago

Justin Kurzel, Michael Fassbender ve Marion Cotillard'ı tekrar beyaz perdede buluşturan efsane oyun Assassin’s Creed'in sinema uyarlamasından ilk fragman yayınlandı. 21 Aralık'ta vizyona girecek filmde, hikayenin oyunlar ile kesişip kesişmeyeceği henüz bilinmiyor.

01:52
Sinema Tarihinin En Büyük Bütçeli 7 Filmi
Sinema Tarihinin En Büyük Bütçeli 7 Filmi
fragman
4.387 izlenme -
4 months ago

8. Avatar 237 milyon $ bütçe ile hazırlandı 7. Harry Potter ve Melez Prens 250 milyon $ bütçe ile hazırlanıp 934 milyon $ hasılat yaptı 6. Örümcek Adam 3 (spıder man 3) 258 milyon $ bütçe hasılat 890 milyon $ 5. Karmakarışık (TANGLED) Bir animasyon filmi bütçe 260 milyon $ HASILAT 586 milyon $ 4. hobbit smaug'un çorak toprakları 270 milyon $ bütçe 958 milyon $ hasılat 3. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk 270 milyon$ bütçe 1 milyar $ hasılat 2. Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu 300 milyon $ bütçe 963 milyon $ hasılat 1. John Carter Film resmi rakamlara göre 300 milyon $ bütçe ile hazırlanan en büyük film ve 282 milyon $ hasılat ile zarar eden en nadir filmlerdendir. Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides Pirates of the Caribbean: At World's End Titanik Titanic Spider-Man 3 Tangled Avengers: Age of Ultron Yenilmezler: Ultron Çağı Harry Potter and the Half-Blood Prince Su Dünyası Waterworld Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Spider-Man 2 Örümcek Adam 2 King Kong Hobbit: Beş Ordunun Savaşı The Hobbit: The Battle of the Five Armies Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan The Chronicles of Narnia: Prince Caspian X-Men: Son Direniş X-Men: The Last Stand 007 James Bond Spectre Vahşi Vahşi Batı Wild Wild West Kleopatra Cleopatra Superman Dönüyor Superman Returns Kara Şövalye Yükseliyor The Dark Knight Rises Maskeli Süvari The Lone Ranger Man of Steel The Avengers Yenilmezler Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği The Lord of the Rings The Fellowship of the Ring Yüzüklerin Efendisi İki Kule The Lord of the Rings Two towers Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü The Lord of the Rings return of the king

00:35
Nasıl Yani - Teaser Yakında Sinemalarda
Nasıl Yani - Teaser Yakında Sinemalarda
fragman
16.979 izlenme -
4 months ago

Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker ve Uğurcan Akgül'ün başrollerini paylaştığı, Ayhan Özen'in yönetmenliğini üstlendiği "Nasıl Yani" yakında sinemalarda!

02:41
Independence Day: Resurgence 2. Fragman
Independence Day: Resurgence 2. Fragman
fragman
10.573 izlenme -
5 months ago

1996 yapımı Independence Day 20 yılın ardından Resurgence ile geri geliyor. Uzaylıların dünyayı yok etmek için gezegene gelmesini anlatan ilk filmin başarısının ardından 20 yıl aradan sonra 1 Temmuz'da vizyona girecek Independence Day: Resurgence(Kurtuluş Günü 2)'tan yeni fragman geldi.

00:29
THE HIMALAYAS - FİLBOX
THE HIMALAYAS - FİLBOX
Filbox
19.475 izlenme -
5 months ago

Kanchenjunga Dağı’na tırmanan Hong-gil ve Mu-taek, iki yakın arkadaş olmuşlardır. Himalayalar’ın zirvesine tırmanabilen 14. ekip haline gelen ikilinin dostlukları daha da pekişmiştir. Ancak bu tırmanışın ardından aldıkları yaralar sonucunda Hong-gil, emekli olmak zorunda kalır. Yıllar sonra Hong-gii, tırmanış dersleri verirken Mu-taek, Everest’e tırmanma planları yapmaktadır. Mu-taek yola çıkar ancak geri dönmez. Dostunun cenazesini dağda bırakmamaya kararlı olan Hong-gii, bir ekip kurarak Himalayalar’a doğru yola çıkar. Kore’de, Joseon Hanedanı döneminde prenses, stratejik bir evlilik yapmak üzere Çin’de bulunan Qing bölgesine doğru yola çıkar. Ancak yolculuk sırasında tanıştığı bir büyücüye aşık olur ve tüm hayatı birden değişir.

00:37
Taxi - Filbox
Taxi - Filbox
Filbox
16.359 izlenme -
5 months ago

1980’ler... Alex, herkesin içtiği, tartıştığı ve karmaşa yarattığı sokaklarda taksi şoförü olarak çalışmaktadır. Hayatının aşkını arayan genç kadın, Dietrich ile yüzeysel bir ilişki yaşamaktadır. Diğer yandan Marc ile çok daha duygusal bir ilişkisi vardır. Her iki adama da aşık değildir. Bir yandan aşk hayatının verdiği bezginlik, diğer yandan belalı müşteriler ile başa çıkmaya çalışan Alex, özlemini çektiği özgürlüğü bulabilecek midir?

00:32
FILBOX'la Dünyanı Büyüt
FILBOX'la Dünyanı Büyüt
Filbox
10.111 izlenme -
5 months ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi ile Sinema, Müzik, Spor ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 169 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta.

00:29
Symphony Of The Wild- Kaçırılmaması Gereken Bir Belgesel
Symphony Of The Wild- Kaçırılmaması Gereken Bir Belgesel
Filbox
6.994 izlenme -
5 months ago

İzleyiciyi vahşi yaşamın derinliklerine doğru götüren bir belgesel. Okyanustaki devasa balinalardan, ormandaki fillere, büyük kedilerden, vahşi yaşamda rol alan bin bir çeşit hayvana kadar birçok canlının oluşturduğu uyum dolu orkestra izleyenleri büyüleyecek.

00:39
BUS 657-SOYGUN
BUS 657-SOYGUN
Filbox
3.875 izlenme -
5 months ago

Gina Carano, Jeffrey Dean Morgan ve Robert De Niro eşliğinde, soluk kesen bir aksiyon filmi... Çok güçlü bir gangster olan Pope’nin sahip olduğu bir kumarhaneyi soymaya karar veren Cox ve Vaughn, işler sarpa sarınca kaçmak zorunda kalırlar. Kaçarken bir belediye otobüsünü de çalan ikili, içindeki yolcuları rehin alarak, başlarını iki kat belaya sokarlar.

02:25
The Girl on the Train Film Fragmanı
The Girl on the Train Film Fragmanı
fragman
8.005 izlenme -
5 months ago

Paula Hawkins’in çok satanlar kitabından uyarlanan film, işsiz alkolik ve günlerini tren yolculukları yapıp sorunsuz ve muhteşem çiftleri gözlemleyerek geçiren bir kadına odaklanıyor.

02:29
Jason Bourne 5 Film Fragmanı
Jason Bourne 5 Film Fragmanı
fragman
18.643 izlenme -
5 months ago

Matt Damon’ın hafıza kaybına uğramış süper casus Jason Bourne rolünde beyaz perdede boy göstermesinin üstünden yaklaşık 10 yıl geçmiş durumda. Aradan geçen yıllarda Damon’ın kendisine iyi baktığı ve vücudunu geliştirdiği ise yeni Bourne filmi için yayınlanan ilk fragman sayesinde rahatlıkla anlaşılıyor. Bourne serisinin “Jason Bourne” adını taşıyan beşinci filminin ilk fragmanı, sonunda yayınlandı. Söz konusu film, hem Matt Damon’ın hem de yönetmen Paul Greengrass’in seriye dönüşünü sağlaması nedeniyle Bourne hayranlarının gözünde ayrı bir öneme sahip.

01:54
Swiss Army Man Film Fragmanı
Swiss Army Man Film Fragmanı
fragman
19.343 izlenme -
5 months ago

Küçük ıssız bir adada tek başına olan Hank’ın evinde olmak için hala umudu vardır. Fakat bir gün kıyaya vuran bir ceset her şeyi değiştirir. Hank çok geçmeden ölümden kaçmak için son şansı olduğunun farkına varır. Silahlı yeni “arkadaş” ve tuhaf bir çanta, bu ikili ile Hank’ın hayallerindeki kadını yeniden getirmek için destansı bir maceraya atılar. Dan Kwan ve Daniel Scheinert'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Mary Elizabeth Winstead, Paul Dano, Daniel Radcliffe var.

02:03
Fantastic Beasts and Where to Find Them Film Fragmanı
Fantastic Beasts and Where to Find Them Film Fragmanı
fragman
16.216 izlenme -
5 months ago

JK Rowling'in fantastik kitabına dayanan yapım fantastik yaratıklar hakkında bir kitap yazan bir yazarın gezi notları olarak karşımıza çıkıyor. Yıldızlı kadrosuyla dikkat çeken yapımın yönetmenliğini David Yates üstleniyor.

01:33
The Neon Demon Film Fragmanı
The Neon Demon Film Fragmanı
fragman
13.098 izlenme -
5 months ago

Bir sabah uyandığında etrafının kadınlar tarafından çevrili olduğunu ve kadınların dnyaya hakim olduğunu fark ettiğini belirten ve öyküsünü buradan yola çıkarak oluşturan Refn, buradan yola çıkarak "tehlikeli güzellik" temasını ön plana alan bir senaryo oluşturmuş.

01:18
Ruslardan Marvel'ın Avengers'ına Rakip: Guardians
Ruslardan Marvel'ın Avengers'ına Rakip: Guardians
fragman
881 izlenme -
5 months ago

Marvel, DC ve Fox yapımları derken benzer bir fantastik filmde Ruslardan geliyor. Guardians (Gardiyanlar) isimli film Avengers çakması olarak nitelendiriliyor. 23 Şubat 2017'de vizyona girecek filmin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

00:14
The Unfair - Adaletsizlik
The Unfair - Adaletsizlik
Filbox
8.723 izlenme -
5 months ago

Seong-Je Kim/ Gwang Jang, Ok-Bin Kim, Kyeong-Yeong Lee Güney Kore yapımı, 2009 yılında evlerinden tahlike edilen insanların, protesto yaptığı sırada katledilişini konu alan bir makeme filmi... Evlerinden zorla tahliye edilen insanlar, oturma protestosu yapmaktadır. Polis geldiğinde ortalık karışır ve 16 yaşında bir protestocu ile 20 yaşında bir polis hayatını kaybeder. Polisin ölümünden suçlanan, ölen protestocunun babası Park Jae-ho tutuklanır. Suçlamaları kabul etmeyen adam, sadece oğlunu polis şiddetinden korumaya çalıştığını öne sürer. Deneyimsiz avukat Yoon Jin-won, olayda şüpheli bir durum olduğunu görerek araştırma yapmaya başlar.

00:15
Gandi Fragman - Filbox
Gandi Fragman - Filbox
Filbox
2.478 izlenme -
5 months ago

Ben Kingsley’in Gandhi’yi canlandırdığı film tam 8 Oscar’ın sahibi olmuştur. Güney Afrika’da Hintliler’e yapılan ayrımcılığı fark eden Gandhi, şiddet içermeyen bir protesto hareketi başlatır ve sonunda hükümet geri adım atar. Başarısının ardından Hindistan’a dönerek, ülkesini İngiliz işgalinden kurtarmak için yine şiddetten uzak bir mücadele başlatır.

00:14
Little Prince - Küçük Prens
Little Prince - Küçük Prens
Filbox
8.540 izlenme -
5 months ago

Antoine de Saint-Exupéry’e ait başyapıttan esinlenilerek hayat bulan muhteşem bir Fransız animasyon. Annesi, küçük kızını yetişkinlerin dünyasını tanıması için hazırlamaktadır. Komşuları Aviator, küçük kızı yepyeni bir diyara götürür. Aviator da kısa bir süre önce Küçük Prens sayesinde bu dünya ile tanışmıştır. Bu deneyim, küçük kızın hayal gücüne ve Küçük Prens’in dünyasına doğru sihirli ve duygusal bir yolculuk olacaktır.

01:56
Doctor Strange Film Fragmanı
Doctor Strange Film Fragmanı
fragman
8.539 izlenme -
5 months ago

Marvel'ın en gizemli kahramanlarından Doctor Strange ilk fragmanıyla karşınızda! Sabahın ilk saatlerinde yayınlanan fragmanla birlikte Doctor Strange filminden ilk poster Marvel Studios tarafından yayınlandı! Sherlock'un yıldızı Benedict Cumberbatch'in ünlü Doctor Strange'i, Oscar ödüllü oyuncu Tilda Swinton'ın çizgi romanın orjinalinde Asyalı, yaşlı bir adam olarak resmedilen karakter Ancient One'ı, Mads Mikkelsen'ın filmin kötü adamını ve 12 Yıllık Esaret filminin Oscar adayı oyuncusu Chiwetel Ejiofor'un Baron Mordo'yu ve Rachel McAdams'ın da doktorun meslektaşı bir cerrahı canlandıracağı yapım başarılı cerrah Stephen Vincent Strange'in geçirdiği bir trafik kazası sonucunda elindeki sinirler zarar görünce artık mesleğini yapamaz hale gelmesi ile başlıyor.

02:31
Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin 2. Fragmanı
Teenage Mutant Ninja Turtles Filminin 2. Fragmanı
fragman
7.449 izlenme -
5 months ago

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows filminden bir fragman daha yayınladı. Dave Green’in yönetmenliğini üstlendiği filmde Casey Jones, Rocksteady, Bebop ve Krang gibi ilk filmde gözlerinin aradığı karakterler karşımıza çıkıyor. Vizyon tarihi: 3 Haziran 2016

00:23
Siz Sinemada Yorulmadan Popcorn Yiyin Diye Üretilmiş Alet
Siz Sinemada Yorulmadan Popcorn Yiyin Diye Üretilmiş Alet
gemini99
11.067 izlenme -
5 months ago

MythBusters'tan Adam Savage'in de üretim sürecinde bulunduğu Popcorn makinesinin mucidi tabii ki de Simone Giertz. Hayatı kolaylaştırmak adına küçük aletler üreten Simone bunu biraz da espriye dökerek videolarının daha çok insana ulaşmasını sağlıyor.

00:58
SinemaTv Aile Nisan Genel Tanıtım
SinemaTv Aile Nisan Genel Tanıtım
Filbox
18.905 izlenme -
5 months ago

Yılda En Az 1000 Film, 25 Dizi ile Sinema, Müzik, Spor ve HD Belgesel Kanalları, Yıllık 169 TL ‘ye Hepsi Türkiye' nin Yeni Dijital Hd Uydu Platformu Filbox ‘ta.

00:16
Sarmaşık - Filbox
Sarmaşık - Filbox
Filbox
7.813 izlenme -
5 months ago

Gişe Memuru ile başarılı bir çıkış yapan Tolga Karaçelik’in ikinci bağımsız projesi… Sarmaşık adlı gemi, yük aldıktan sonra tahliye limanı olan Angola’ya gidecektir. Sefer devam ederken geminin armatörü iflas eder ve ortadan kaybolur. Gemi Mısır’a geldiğinde armatörün liman parasını ödemediği anlaşılır. Sarmaşık, gemide mahsur kalan altı adamın yiyecek ve içecek kıtlığıyla geçirdiği 120 günün hikayesidir.

00:09
Frequencies - Aşkın Frekansları
Frequencies - Aşkın Frekansları
Filbox
15.457 izlenme -
5 months ago

Frequencies / Aşkın Frekansları Darren Paul Fisher/ Owen Pugh, Eleanor Wyld, Daniel Fraser Dünyanın ilk bilimsel-felsefi, romantik filmi olarak görülen, Avustralya – İngiliz ortak yapımı bir film. Alternatif bir gerçeklikte çocuklar, gelecekte ne kadar şanslı olacaklarını bilmekte ve bu onların kaderini yönlendirmektedir. Dünyanın en şanssız çocuğu, dünyanın en şanslı kızına olan yasak aşkının izinden giderek, hür iradenin gizemlerini ortaya çıkaracaktır.

Kanallar