sibel can Videoları

288 sonuç

01:36
Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın sevgilisi mahkum çıktı
Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın sevgilisi mahkum çıktı
mondomedia
4.385 izlenme -
1 year ago

Sanatçı Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın iki yıldır beraber olduğu sevgilisiyle ilgili gerçek magazin gündemine bomba gibi düştü. Melisa Ural'ın birlikte olduğu genç, Silivri cezaevinde yatıyor. Sibel Can ve ilk eşi Hakan Ural'ın biricik kızları Melisa Ural ile ilgili ortaya çıkan gerçek magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre sanatçı Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın uzun süredir birlikte olduğu genç, Silivri Cezaevinde'ki bir mahkum. Geçtiğimiz haziran ayında Sarıyer'de iki arkadaş arasında çıkan kavga büyümüş, birisi bebek olmak üzere toplamda 4 kişi yaralanmıştı. Olaya karışan gençlerden birinin Melisa Ural'ın sevgilisi Kamer Pirim, olduğu öğrenildi. Yaşananlar sonrası Cezaevi'ne gönderilen Kamer Pirim ile Melisa Ural'ın bağının kopmadığı iddia edildi. Melisa Ural'ın Kamer Pirim'in abisi M.Pirim'in sosyal medyada kardeşiyle çekilmiş fotoğrafının altına aşkını ve özlemini gösteren yorumlar da bulunması, iddiaları güçlendirdi.

00:48
Sibel Can'ın tek taş yüzüğü dikkat çekti
Sibel Can'ın tek taş yüzüğü dikkat çekti
mondomedia
12.781 izlenme -
1 year ago

Ünlü sanatçı Sibel Can'ın mekan çıkışı elindeki tek taş yüzüğü ilgi çekti. Şarkıcı Sibel Can önceki akşam Hisarüstü’nde bulunan bir evden çıkarken görüntülendi. Arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeği yediğini söyleyen şarkıcının elindeki tek taş yüzük dikkat çekti.Gazetecilerin “Sibel Hanım tek taş yüzüğünüz dikkat çekiyor. Acaba yüzüğü siz mi aldınız yoksa hayatınızda ki birisi mi hediye etti?” sorusuna gülümseyerek “Hayatımda kimse yok ki. Tek taşımı kim alabilir? Kendim aldım tabii ki” sözleriyle cevap verdi. Can, daha sonra kendisinin kullandığı aracıyla evinin yolunu tuttu.

01:22
sibel can bostancı konseri hazırlıklarına başladı
sibel can bostancı konseri hazırlıklarına başladı
mondomedia
18.106 izlenme -
1 year ago

bir bayan arkadaşı ile çıktığı yemeğin ardından mekanın kapısında objektiflere takılan sibel can’ın acelesi var gibiydi. gazetecilerin sorularını geçiştirerek aracına yönelen sibel can’a kilo verdiği söylenince bir anda konuşmaya başladı. ' çok mutluyum. bu yüzden kilo verdim. her şey çok güzel gidiyor. her şey güzel olunca da sağlıklı yaşanıyor. bu sayede de kilo veriliyor ' dedi. aracına binerken ayağı sendeleyen şarkıcı, göze geldim diyerek espri yaptı. yıllardır yaşadığı semtte adres soran sibel can bir anda herkesi şaşırttı. ‘ben bu sokaktan nasıl çıkabilirim? köprüye bağlanmak istiyorum” diyen sibel can’ı hayret ederek karşılayan basın mensupları önce şaka yapıyor sandı.ardından köprüye nasıl çıkabileceğini tarif eden habercilere teşekkür eden şarkıcı bu sefer el frenini indiremedi. sibel can valelerden de bu konuda yardım alarak gözler

01:02
sibel can'dan yeni albüm müjdesi
sibel can'dan yeni albüm müjdesi
mondomedia
8.475 izlenme -
1 year ago

şarkıcı sibel can evinden çıkarken gazetecilere yakalandı. sibel can ocak ayında albüm çıkaracağının müjdesini verdi.

01:56
sibel can'a karahan çantay sorulunca rengi attı
sibel can'a karahan çantay sorulunca rengi attı
5.284 izlenme -
1 year ago

sibel can, küçük oğlu emir’le birlikte önceki gün zorlu avm’deydi. kışlık kıyafet alışverişi yapan anneoğul, muhabirlerin fotoğraf ricasını kırmayıp poz verdi. yıllar önce hakan ural’dan boşanmasına sebep gösterilen karahan çantay’ın amerika’dan dönüşüyle ilgili sorular, sibel can’ın moralini bozdu. bu arada ünlü sanatçı, karahan çantay’ın açıklamalarıyla ilgili sorulara yanıt vermekten kaçınırken, instagram’da ' en tenha yerindeyim hayatın, kirli kalabalıklara inat... ' notuyla dikkat çekti.

01:28
sibel can ve oğlu emir aksüt alışverişte
sibel can ve oğlu emir aksüt alışverişte
1.899 izlenme -
1 year ago

sibel can, küçük oğlu emir’le birlikte önceki gün zorlu avm’deydi. kışlık kıyafet alışverişi yapan anne oğul, muhabirlerin fotoğraf ricasını kırmayıp poz verdi.

02:33
karahan çantay 15 yıl sonra ortaya çıktı
karahan çantay 15 yıl sonra ortaya çıktı
mondomedia
7.748 izlenme -
1 year ago

sibel can’ın hakan ural’la evliliğinin bitmesine neden olan karahan çantay, 15 yıl sonra ortaya çıktı. bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen çantay, ‘zamanı gelince konuşacağım’ dedi. karahan çantay, yıllar sonra geri döndü. can’ın hakan ural’la evliliğinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen çantay, ' beni nasıl tanıdınız. 15 yıldır tek kare fotoğrafım çekilmedi. röportaj yapalım öyle yayınlayın ! dedi. eski manken, ‘bunca zaman neredeyiniz? ' sorusuna ' amerika’da yaşıyorum. en popüler olduğum dönemde işimi bırakıp gitmek zorunda kaldım. zamanı gelince konuşurum belki ' diye yanıt verdi.

03:49
sibel can'dan mutlu kaya'ya cevap
sibel can'dan mutlu kaya'ya cevap
tv8
8.814 izlenme -
1 year ago

geçtiğimiz aylarda 'sesi çok güzel' yarışmasıyla adını duyuran mutlu kaya diyarbakır'da silahlı saldırıya uğramıştı. kaya, 38 gün komada kaldıktan sonra uyandı. tedavisine gata'da devam edilen kaya, sibel can'a sitem etti ' ondan nefret ediyorum. sibel can, mutlu kaya ve ailesinin bu sözleri üzerine bir açıklama yaptı. çok üzüldüğünü belirten ünlü sanatçı şunları söyledi: bir yarışma programı ile yollarımızın kesiştiği, güzel sesini, güzel yüzünü türk halkı ile tanıştırmanın bana kısmet olduğu sevgili mutlu kaya kızımızın ' sibel can'dan nefret ediyorum..' söylemi beni inanılmaz derecede üzmüş ve kırmıştır. yıllar içinde hakkımda çıkan yüzlerce yalan- doğru haberler içinde de beni kıranlar üzenler elbette ki olmuştur…

01:58
sibel can 15 kilo verdi
sibel can 15 kilo verdi
mondomedia
18.376 izlenme -
1 year ago

yaptığı yoğun diyet sonucu 15 kilo veren ünlü şarkıcı sibel can'ın eski halinden eser kalmadı. fazlalıklarından kurtulan güzel şarkıcı, yeni klibi için kamera karşısına geçti.

03:40
mutlu kaya'nın ailesinden sibel can'a sitem - showhaber
mutlu kaya'nın ailesinden sibel can'a sitem - showhaber
showhaber
15.788 izlenme -
1 year ago

diyarbakırlı mutlu kaya'nın sakat kalma korkusu ile sürekli ağladığını söyleyen anne hanım kaya, mutlu artık benim kızımdır diyen sibel can'a da sitem etti. hanım kaya, beni en çok sibel can şok etti ve üzdü. kızım vurulduktan sonra hastaneye gelip geçmiş olsun ziyareti yaptı. yanımızda olacağını söyledi. ancak gittikten sonra bir daha ne aradı ne de sordu diye konuştu.

01:48
tarkan'dan sibel can'a destek
tarkan'dan sibel can'a destek
mondomedia
1.020 izlenme -
1 year ago

sibel can'a, bu ayın sonunda çıkaracağı single'da tarkan'dan büyük destek! single için can'a iki şarkı veren megastar, aynı zamanda stüdyoya girip bu şarkılarda ünlü sanatçıya vokal de yapacak.

04:44
mutlu kaya'dan güzel haber - showhaber
mutlu kaya'dan güzel haber - showhaber
showhaber
2.986 izlenme -
1 year ago

ünlü sanatçı sibel can’ın diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veren mutlu kaya’yı ziyaretinde duygulu anlar yaşandı. hastane yönetimiyle bir süre görüşen can, daha sonra kaya’nın annesi hanım, babası mehmet kaya ve kaya’nın doktoru beyin cerrahi uzmanı ulaş aktaş ile birlikte basın toplantısına katıldı. mutlu kaya’nın sağlık durumuyla ilgili bilgi veren dr. ulaş aktaş, genç kızın beyninde oluşan ödemin büyük ölçüde gerilediğini, yarın sabah itibariyle hastayı uyandırma işlemine başlayacaklarını söyledi. dr. aktaş, "hastamız hastaneye geldikten sonra hastayı uyutmaya başlamıştık. şu an hastamız halen uyutulmaya devam ediyor. hasta bize sabaha karşı saat 05.00’te geldi, bilinci kapalıydı. yapılan tomografi çekiminde ameliyatı gerektiren bir durum söz konusu değildi. ancak beyninde yaygın öde

06:39
mutlu kaya hala yoğun bakımda - showhaber
mutlu kaya hala yoğun bakımda - showhaber
showhaber
12.260 izlenme -
1 year ago

diyarbakır’ın ergani ilçesindeki evinde başından vurularak, ağır yaralanan ve getirildiği diyarbakır gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi’nde üç gündür tedavisi süren mutlu kaya’nın doktorları tarafından basın toplantısı düzenlendi. mutlu kaya’nın doktoru prof. dr. ulaş aktaş, genç kızın durumunun iyiye gittiğini, yarından itibaren uyandırma sürecini başlatacaklarını ifade etti. sibel can ise, mutlu’nun iyileşmesi için dua edilmesini istedi. toplantıya, kaya’yı ziyaret etmek için bugün diyarbakır’a gelen ünlü şarkıcı sibel can ve kaya’nın ailesi de katıldı. kaya’nın doktoru prof. dr. ulaş aktaş, kaya’nın pazartesi günü sabaha karşı 05.00 civarında yoğun bakıma getirildiğini belirterek, “getirildiğinde bilinci kapalıydı. ameliyat gerektiren bir durum söz konusu değildi. beyninde ödem oluştuğu için uyutuldu ve halen uyutuyoruz. yarı

01:41
sibel can ve mutlu kaya’nın doktorundan açıklama - cnntürk
sibel can ve mutlu kaya’nın doktorundan açıklama - cnntürk
cnnturk
10.413 izlenme -
1 year ago

uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan mutlu kaya’nın doktoru prof. dr. ulaş aktaş, genç kızın durumunun iyiye gittiğini, yarından itibaren uyandırma sürecini başlatacaklarını ifade etti. sibel can ise, mutlu’nun iyileşmesi için dua edilmesini istedi. - 20.05.2015

04:31
sesi çok güzel programı yayından kaldırıldı
sesi çok güzel programı yayından kaldırıldı
mondomedia
11.316 izlenme -
1 year ago

büyük iddialarla ekranlara gelen sesi çok güzel yetenek yarışmasının ömrü kısa oldu. sibel can, sertab erener ve gökhan türkmen'in jüri koltuğuna oturduğu sesi çok güzel erken final yapacak.

02:02
sibel can kaçak otomobil davasını kazandı - showhaber
sibel can kaçak otomobil davasını kazandı - showhaber
showhaber
11.712 izlenme -
1 year ago

ünlü şarkıcı sibel can kaçak otomobil soruşturması kapsamında el konulan cipi ile ilgili başlattığı hukuki mücadeleyi kazandı. mahkeme çiftkurtlar otomotiv’in can’ın ödediği 317 bin lira parayı faizi ile geri ödenmesine karar verdi.

04:12
sibel can - müslüm baba'nın fanatik hayranıyım
sibel can - müslüm baba'nın fanatik hayranıyım
tv8
4.619 izlenme -
1 year ago

müslüm gür­se­s’­in eşi muh­te­rem nu­r’­un da şarkıyı çok be­ğen­di­ği­ni di­le ge­ti­ren can, 'müs­lüm ba­ba­’nın fa­na­tik hay­ra­nı­yım. te­le­fo­num­da bü­tün par­ça­la­rı ka­yıt­lı­dır. ge­ce geç sa­at­le­re ka­dar otur­du­ğum­da sa­bah­la­ra ka­dar müs­lüm gür­ses par­ça­la­rı din­le­rim. be­ni bam­baş­ka dün­ya­la­ra gö­tü­rü­yo­r' de­di.

02:27
sibel can nasıl keşfedildiğini anlattı
sibel can nasıl keşfedildiğini anlattı
mondomedia
10.297 izlenme -
1 year ago

sibel can düğümü çözüme kavuştu. haftalardır tartışma konusu olan ‘sibel can’ı kim keşfetti?’ münakaşası sanatçının sahne aldığı restoranda önceki akşam son buldu. konser öncesi gazetecilerle sohbet eden sibel can, nükhet duru ve orhan gencebay arasında yaşanan ve tam bir muamma haline gelen keşfedilme hikayesini şu sözlerle anlattı: bu işe orhan abi’nin şarkılarıyla başladım. benim keşfedilmem iki kademelidir. ilki danstır. dans hayatıma katkı sağlayan, beni dans ederken keşfeden kişi nükhet duru’dur. inanılmaz planlı programlı bir şekilde dans hayatıma noktayı koyan kişi ise orhan gencebay'dır. gencebay sesimin güzelliğini herkese duyurmak istemiştir. i̇lk albümümü onunla yaptım. benim için çok kıymetli, değerlidir. babamın yerine koyduğum biridir

02:54
orhan gencebay'dan sibel can'a sitem
orhan gencebay'dan sibel can'a sitem
mondomedia
9.237 izlenme -
1 year ago

beyaz tv'de yayınlanan söylemezsem olmaz programında sibel can hakkında konuşan yorumcu oya aydoğan, daha önce sibel can'ın jüri üyeliği yaptığı sesi çok güzel yarışma programında yaptığı 'nükhet duru beni keşfetti' açıklamasına dayanarak açıklama yapmıştı. ancak orhan gencebay'ın hayat arkadaşı sevim emre bu konuya sinirlenerek ' hayır, sibel can'ı nükhet duru değil orhan gencebay keşfetmiştir ' dedi.

03:40
sibel can 1200 lira bahşiş verdi - aramızda kalmasın
sibel can 1200 lira bahşiş verdi - aramızda kalmasın
tv8
5.465 izlenme -
1 year ago

sibel can, gönlünün zenginliğini konuşturdu. ünlü sanatçı, beyoğlu'nda kendisine şarkılarını söyleyen 4-5 kişilik çalgıcı grubuna bin 200 lira bahşiş verdi. çalgıcılar da karşılık olarak 'sen bizim canımızsın' tezahüratları yaptı.

02:26
sertab erener ile sibel can aynı jüride
sertab erener ile sibel can aynı jüride
mondomedia
5.850 izlenme -
1 year ago

sertab erener 'aynı programa çıkmam' dediği sibel can'la programa başladı. yarışma 15 nisan’da ilk bölümüyle ekrana gelecek

01:57
sibel can ibrahim tatlıses'i ziyaret etti
sibel can ibrahim tatlıses'i ziyaret etti
mondomedia
453 izlenme -
1 year ago

geçtiğimiz günlerde beyin ameliyatı geçiren ibrahim tatlıses yavaş yavaş sağlığına kavuşuyor. ünlü türkücüyü bu zor günlerinde dostları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

02:38
sibel can mutlu kaya için diyarbakır'a gitti
sibel can mutlu kaya için diyarbakır'a gitti
mondomedia
5.488 izlenme -
1 year ago

fantezi ve sanat müziği yorumcusu sibel can, bir televizyon kanalında ses yarışmasına katılan ve başarı sağlayarak son 9'a kalan mutlu kaya'yı okulunda ziyaret etti. inkılap ortaokulu'nun kantine gelen ünlü sanatçı can'ı karşılarında gören öğrenciler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. kantinde mutlu kaya ile bir araya gelen can, onunla bir süre sohbet ettikten sonra kaya'nın annesi hanım kaya'yı da fatih mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti. mutlu kaya'nın annesi ile bir süre görüşen ünlü sanatçı sibel can, ' artık kızınız bana ait. o gerçekten büyük bir yetenek. mutlu'yu ilk dinlediğimde işte budur dedirten bir ses ile karşılaştım. ona sahip çıkarak elimden gelen tüm desteği sunacağım ' dedi. ünlü sanatçı daha sonra ziyaretin ardından mutlu kaya'yı yanına alarak i̇stanbul'a hareket etti.

01:19
almanya ve hollanda'da sibel can fırtınası esti
almanya ve hollanda'da sibel can fırtınası esti
mondomedia
4.560 izlenme -
1 year ago

sibel can almanya ve hollanda'da verdiği konserinde sevenleriyle buluştu

01:10
sibel can ve yunus bülbül isviçre’de konser verdi
sibel can ve yunus bülbül isviçre’de konser verdi
mondomedia
15.894 izlenme -
1 year ago

sibel can ve yunus bülbül isviçre'de konser için buluştu. ışıl ışıl bir kıyafet tercih eden sibel can'ın keyfi yerindeydi.

02:30
kaçak araç mağdurlarına müjde - showhaber
kaçak araç mağdurlarına müjde - showhaber
showhaber
5.917 izlenme -
2 years ago

fantazi müziğinin kadın güçlü sesi sibel can intikam peşinde.kendisine kaçak jeep satan galericinin peşini bir türlü bırakmıyor. sibel can, kaçak otomobil soruşturması kapsamında el konulan cipi ile ilgili başlattığı hukuki mücadeleyi kazanmıştı. mahkeme; oto galerinin, sibel can'ın ödediği 317 bin lira parayı faizi ile geri ödemesine karar vermişti. davayı kazanan sibel can, şimdi de galerinin sahibi mehmet çelik hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan istanbul cumhuriyet başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

02:39
sibel can ibrahim tatlıses'i amerika'da yalnız bırakmadı
sibel can ibrahim tatlıses'i amerika'da yalnız bırakmadı
tv8
15.242 izlenme -
2 years ago

önceki gün ameliyat için abd'nin miami şehrine giden ibrahim tatlıses'i, sibel can ve oğulları yalnız bırakmadı. tatlıses, birlikte yer aldıkları fotoğrafı twitter sayfasında paylaşıp altına sibel can ve oğulları engincan ile emir ve de ben, yani i̇bo'nuz, evladınız, kardeşiniz. miami'deyken ziyarete geldiler notunu düştü.

05:19
sibel can ozan çelik'i ağırladı - aramızda kalmasın
sibel can ozan çelik'i ağırladı - aramızda kalmasın
tv8
19.125 izlenme -
2 years ago

şeyda coşkun'la yaşadığı aşktan sonra adı deniz akkaya, hadise ve öykü karayel gibi isimlerle anılan ozan çelik, kulübe girer girmez direkt can'ın odasına gitti. genç adamı uzun süre kulisinde ağırlayan ünlü şarkıcı, aşk iddialarını yalanlamıştı.

02:54
yapımcılar sibel can'ın oğlu engincan'ın peşine düştü
yapımcılar sibel can'ın oğlu engincan'ın peşine düştü
mondomedia
11.786 izlenme -
2 years ago

sibel can'ın amerika'da eğitim gören oğlu engincan ural, tarzıyla yapımcıların da dikkatini çekti. sıra dışı giyim tarzıyla olay yaratan engincan'a 3 ay sonra başlayacak bir gençlik dizisi için teklif gittiği söyleniyor. engincan ural'ın bölüm başına 15 bin tl'lik teklifi kabul etmediği, ancak ural'a rakip gösterilen ido tatlıses'in ekrana sıcak baktığı belirtildi. - 26.01.2015

02:46
sibel can ozan çelik'i ağırladı
sibel can ozan çelik'i ağırladı
mondomedia
8.592 izlenme -
2 years ago

sibel can; adının aşk dedikodularına karıştığı, 'sahte barzani' olarak ünlenen ozan çelik'i, önceki gün sahneye çıktığı günay restaurant'daki kulisinde ağırladı. - 26.01.2015

02:59
sibel can kaçak araç davasını kazandı - aramızda kalmasın
sibel can kaçak araç davasını kazandı - aramızda kalmasın
tv8
18.195 izlenme -
2 years ago

sanatçı sibel can, kendisine ikinci el otomobil satıldığı gerekçesi ile davalık olduğu çiftkurtlar otomotiv’e haciz yaptı. sanatçı can’ın avukatları ödenmeyen 400 bin tl nedeni ile showroomda bulunan 0 kilometre bir jeepe haczetti. şirket sahibi mehmet çelik hakkında da savcılığına suç duyurusunda bulundu.

03:15
sibel can parasını alamadı galeriye hacze gitti
sibel can parasını alamadı galeriye hacze gitti
mondomedia
14.713 izlenme -
2 years ago

sanatçı sibel can, kendisine ikinci el otomobil satıldığı gerekçesi ile davalık olduğu çiftkurtlar otomotiv’e haciz yaptı. sanatçı can’ın avukatları ödenmeyen 400 bin tl nedeni ile showroomda bulunan 0 kilometre bir jeepe haczetti. şirket sahibi mehmet çelik hakkında da savcılığına suç duyurusunda bulundu. - 23.01.2015

02:03
sibel can'ın aldığı kilolar görenleri şaşırttı - tv8
sibel can'ın aldığı kilolar görenleri şaşırttı - tv8
tv8
19.872 izlenme -
2 years ago

sinema çıkışında görüntülenen can, arkadaşlarımla 'mucize'yi izlemeye geldik. gerçekten harika bir film olmuş. tüm oyuncular, senaryo, kısaca her şey çok başarılıydı diye konuştu. hayranlarının şık kıyafetleriyle görmeye alışkın olduğu sibel can'ın aldığı kilolar ve bakımsız halleri dikkat çekti.

02:24
sibel can annesine özlemini bu şiirle anlattı - tv8
sibel can annesine özlemini bu şiirle anlattı - tv8
tv8
13.945 izlenme -
2 years ago

sevilen şarkıcı sibel can 9 yıl önce kaybettiği annesine özlemini bu şiirle anlattı. işte o paylaşım.... dokuz yıl önce 53 yaşındaki annesi sezer cangüre'yi aniden kaybeden can, annesinin yokluğuna hâlâ alışamadığını ve hayatında büyük bir boşluk olduğunu dile getirdi. ' sensiz her gün biraz daha ölüyorum. gözyaşlarım yine sensizliğe akıyor. canım anneciğim. nur içinde yat ' diyen can, hayranlarıyla 'annen giderse' şiirini de paylaştı.- 06.01.2015

03:23
engin can çorbacı kıyafetiyle herkesi şaşırttı - tv8
engin can çorbacı kıyafetiyle herkesi şaşırttı - tv8
tv8
10.677 izlenme -
2 years ago

yılbaşı tatili için istanbul'a gelen engin can etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. sibel can ve hakan ural'ın oğlu olan engin can'ın görüntüsü herkesi şok etti. i̇şte o fotoğraf..- 06.01.2015

00:47
sibel can'ın oğlu engincan'ın çorbacı kıyafeti
sibel can'ın oğlu engincan'ın çorbacı kıyafeti
mondomedia
15.968 izlenme -
2 years ago

sibel can'ın, sürekli giyim-kuşamıyla haber olan oğlu engincan, önceki gece etiler'deki bir çorbacı çıkışı yine ilginç tarzıyla şaşırttı

02:32
sibel can eski eşiyle barıştı iddialarını yalanladı - tv8
sibel can eski eşiyle barıştı iddialarını yalanladı - tv8
tv8
1.633 izlenme -
2 years ago

sibel can, eski eşi sulhi aksüt ile barıştığı iddiası üzerine bir açıklama yaptı. oya aydoğan, geçtiğimiz günlerde sibel can'ın eski eşi sulhi aksüt'le birlikte yaşadığını iddia etti. aydoğan, ' sibel can ile sulhi aksüt çok ortaya çıkmıyorlar ama halen daha birlikte yaşıyorlar. ' açıklamasında bulundu .bunun üzerine sibel can oğulları emir için zaman zaman görüştüklerini ama barışma gibi bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı 'sulhi, emir'in babası, her zaman görüşüyoruz. yemeğe gideriz, istediği zaman evimize gelip kalır, bir sorun yok aramızda. karşılıklı sevgi ve saygıyla aile kalabilmeyi başarabilmek çok önemli benim için. hem sanat dünyasında hem de normal hayatta bunun birçok örneği var. olması gereken de bu ' dedi. - 05.01.2015

04:30
sibel can yılbaşı akşamı kıbrıs'ta fırtına gibi esti - tv8
sibel can yılbaşı akşamı kıbrıs'ta fırtına gibi esti - tv8
tv8
6.544 izlenme -
2 years ago

sibel can 2015 yılına kıbrıs'ta sahne alarak girdi - 05.01.2015

04:51
yıl ssibal canın aklıllara kazının yeni sahnesi - tv8
yıl ssibal canın aklıllara kazının yeni sahnesi - tv8
tv8
9.274 izlenme -
2 years ago

sibel can'da kıbrısta yeni yıl kutlayan ünlülerimiz arasında muhteşem sahnesi ve sesiyle izleyenleri adeta büyüledi

06:41
2014 yılında en çok dinlenen ve yıla damga vuran şarkılar
2014 yılında en çok dinlenen ve yıla damga vuran şarkılar
tv8
9.355 izlenme -
2 years ago

2014 yılı boyunca en çok dinlenen ve yıla damgasına vuran parçaların hepsini pazar magazin ekibi derlemiş toparlamış bizim için