sezen aksu Videoları

513 sonuç

03:08
Sezen Aksu annesini son yolculuğuna uğurladı
Sezen Aksu annesini son yolculuğuna uğurladı
mondomedia
19.913 izlenme -
11 months ago

Sezen Aksu, yıllar önce onların elinden tuttu. Ancak Minik Serçe'nin en acı gününde, annesini son yolculuğa uğurladığı cenazede o üç isim yoktu...Türk Pop Müziği'nin dev ismi Sezen Aksu, önceki gün hayatının en büyük acılarından birini yaşadı. Annesi Şehriban Hanım'ı İzmir'de son yolculuğuna uğurlayan Minik Serçe'yi birçok seveni bu üzgün gününde yalnız bırakmadı. İbrahim Tatlıses'ten Hülya Avşar'a, Bülent Ersoy'dan Sibel Can'a kadar birçok dev isim, Şehriban Hanım'ın cenazesinde hazır bulundu. Tüm dostlarının iyi ve kötü her gününde yanında olan Sezen Aksu'yu teselli edenler arasında müzik dünyasına kazandırdığı Mustafa Ceceli ile Hande Yener de vardı. Sezen Aksu'nun üzerinde büyük emeği olduğu Tarkan da Şehriban Yıldırım'ın vefat haberini alır almaz İzmir'e gidip ünlü sanatçıya vefasını gözler önüne serdi. Ancak cenazede herkesin gözü, Minik Serçe'yle uzun yıllar çalışan ve Sezen Aksu sayesinde müzik sektöründe kendisine yer bulan 3 ismi aradı. "Minik Serçe'nin öğrencileri" denilince ilk akla gelen Sertab Erener, Aşkın Nur Yengi ve Levent Yüksel, bu acı gününde ünlü sanatçının yanında olmadı. Büyük bir vefasızlık sergileyen 3 popçu, Sezen Aksu'nun hayranlarından da büyük tepki çekti.

03:30
Sezen Aksu'nun kayıp kitabı bulundu
Sezen Aksu'nun kayıp kitabı bulundu
mondomedia
13.706 izlenme -
1 year ago

Sezen Aksu'nun 31 sene önce Aziz Nesin tarafından imzalanan ve senelerdir kayıp olan kitabı nihayet bulundu. Sezen Aksu, 1995 senesinde kaybettiğimiz Türk mizah yazarı Aziz Nesin'in 31 yıl önce kendisi için imzaladığı 'Ölmüş Eşek' isimli kitabının kaybolduğunu, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar değerli olan bu kitabının başucunda durmasını çok istediğini söyledi. Ünlü sanatçının kaybolan kitabı geçtiğimiz günlerde bulundu. 'Ölmüş Eşek' isimli ve Aziz Nesin imzalı bu kitabın Salih Kıvırcık isimli hayranında çıkması Minik Serçe'yi çok heyecanlandırdı. Aziz Nesin imzası taşıyan o kitabı hiç unutmadığını söyleyen Sezen Aksu; yıllardır birçok kitabının evinden uçup gittiğini, kimsenin günahını almak istemediğini ancak iyi niyetle okumak için alınan kitapların zaman içinde unutularak iade edilmediğini düşündüğünü söyledi. İmzalı bu kitabın da benzer bir duruma maruz kalarak kütüphanesinden çıkmış olduğu kanaatinde olan ünlü sanatçı; taşınmalar sırasında da çok fazla sayıda kitabının kaybolduğunu ancak bu kitabı ve değerli Aziz Nesin imzasını çok iyi hatırladığını, kitabına ulaşmak istediğini ve kendisi için hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar değerli olduğunu belirtti.

02:59
Ünlülerin gerçek yaşları
Ünlülerin gerçek yaşları
mondomedia
10.828 izlenme -
1 year ago

İşte bazı ünlülerin gerçek yaşları sizlerle: Gülşen, Hande Yener, Demet Akalın, Tarkan, Sezen Aksu, Müjde Ar, İbrahim Tatlıses.

02:54
Naşide Göktürk hastalığına rağmen albüm çalışmalarına başladı
Naşide Göktürk hastalığına rağmen albüm çalışmalarına başladı
tv8
1.521 izlenme -
1 year ago

Uzun süredir kanser tedavisi gören Naşide Göktürk, hastalığın 4. evresinde olmasına rağmen yeni albüm çalışmalarını askıya almadı. Halen kemoterapiye devam eden Göktürk, geçtiğimiz günlerde okumalar için stüdyoya girdi.Sanatçı dostlarından da ünlü şarkıcının bu çabasına destek geldi. Sezen Aksu’nun “Aramıza Yollar” şarkısını verdiği Göktürk’ün ilk klibini de hiçbir ücret almadan Yekta Özbilen çekecek. Göktürk, albümde ayrıca Ahmet Kaya’dan “Ağladıkça”yı seslendirecek.

03:06
Sezen Aksu oğlu Mithat Can'ın oynculuğuna tam not verdi
Sezen Aksu oğlu Mithat Can'ın oynculuğuna tam not verdi
tv8
13.979 izlenme -
1 year ago

29 Ocak Cuma günü vizyona giren, Her Şey Aşktan filmini Minik Serçe Sezen Aksu ve filmin başrol oyuncusu Hande Doğandemir, Mithat Can Özer ve yapımcı Özcan Deniz ile Kanyon alışveriş merkezinde birlikte izledi. Başrollerini Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve Mithat Can Özer’in oynadığı Her Şey Aşktan filmini Sezen Aksu ve Hande Doğandemir, Mithat Can Özer ve Özcan Deniz ile birlikte izledi. Sezen Aksu filmde rol alan oğlu Mithat Can Özer’in performansını izlerken ünlü oyuncu Hande Doğandemir’de Minik Serçe’ye eşlik etti. Sezen Aksu’ya oğlu Mithat Can Özer’in performansı sorulunca Aksu; ‘Proje benim içinde sürpriz oldu. Performansını da gayet başarılı buldum’ dedi.

02:00
Bülent Ersoy esprileriyle kırdı geçirdi
Bülent Ersoy esprileriyle kırdı geçirdi
mondomedia
545 izlenme -
1 year ago

Bir fuarda muhabirlerin sorularını yanıtlayan diva Bülent Ersoy esprileriyle kırdı geçirdi. Sezen Aksu'nun sahneleri bırakması hakkında ' Bırakamaz. Onun evini basarım' dedi. İşte diva Bülent Ersoy'un röportajı sizlerle.

03:25
Bergüzar Korel 12 tane Sezen Aksu şarkısı seslendirdi
Bergüzar Korel 12 tane Sezen Aksu şarkısı seslendirdi
tv8
2.083 izlenme -
1 year ago

Oyunculuğu ve güzelliğiyle isminden söz ettiren bir Bergüzar Korel, sesinin güzelliğiyle çok konuşuldu. Değişik yerlerde söylediği şarkılarıyla da dikkati üzerinde çekmişti. Sabah programı olan Aramızda Kalmasın’da müjdesi geldi. Bergüzar Korel 12 tane Sezen Aksu şarkısı seslendirdi. Tarzı caz olup Aykut gürel imzalı olacak.

02:26
Sezen Aksu sahne hayatına ağlayarak veda etti
Sezen Aksu sahne hayatına ağlayarak veda etti
cnnturk
6.078 izlenme -
1 year ago

Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllar” konseriyle sevenlerini büyüledi. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra sahne hayatına veda edeceğini söyleyen Minik Serçe, sevenlerine gözyaşlarıyla veda etti. 40. yılını konser serisi ile süsleyen Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllar” konseriyle sevenlerini büyüledi. İlk bölümü Temmuz ayında düzenlenen konser serisinin son halkası da 15-16 Ocak tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Aksu konserde tüm dinleyicilerini dünden bugüne 40 yıllık bir yolculuğa çıkardı. Kişisel hayatlarımıza dokunan aşk şarkılarının yanı sıra Aksu, ülkemizi ve dünyamızı yakından ilgilendiren toplumsal konulardaki şarkılarını seslendirdi. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra sahne hayatına veda edeceğini söyleyen Aksu, sevenlerine gözyaşlarıyla veda etti. “Sezenli Yıllar “ konserinde Sezen Aksu, Volkswagen Arena’yı dolduran sevenleri karşısına her parçada ayrı bir hikayeyle çıktı. Her bir hikaye, gösteri, ışık ve sahne şovu izleyicileri bambaşka dönemlere götürdü. Unutulmaz konserin son bölümünde, Devrim Erbil’in İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yapıldı. Aksu ayrıca ilk kez hayranlarının önceden kaydettiği videolara sahnesinde yer vererek, onları sahnesine konuk etmiş oldu.

02:59
Beyaz Show - Bu şarkı benden sana gelsin Beyaz
Beyaz Show - Bu şarkı benden sana gelsin Beyaz
mert deniz
7.330 izlenme -
1 year ago

Beyaz, Çağatay Ulusoy'dan "Delibal" filminde söylediği, sözleri Sezen Aksu tarafından yazılmış olan "Mutlu Sonsuz" şarkısını söylemesini istedi; fakat, Çağatay Ulusoy söylememekte direnince, Beyaz ile aralarında komik diyaloglar çıktı!

01:56
Sezen Aksu Cumhuriyet Gazetesi'ne yazı yazdı
Sezen Aksu Cumhuriyet Gazetesi'ne yazı yazdı
cnnturk
3.923 izlenme -
1 year ago

Cumhuriyet Gazetesi'ne yazan sanatçı Sezen Aksu, Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklu olmasıyla ilgili ''Geçenlerde TV’de bir tartışma programı seyrederken, gazeteci-yazar Nedim Şener’in Erdem Gül ve Can Dündar konusundaki sakinliğini ve soğukkanlılığını kaybettiğini ilk defa gördüm. Konuşmanın sonunda, Can ve Erdem’e Silivri’de üşümemeleri için su bidonlarına sıcak su doldurup yataklarına koymalarını önerdiğinde, Silivri bir kelime olmaktan çıktı. Benim evim oldu. O kadar ki fiziken ürperdim'' ifadelerini kullandı.

02:14
Çağatay Ulusoy - Mutlu Sonsuz - Delibal Klip
Çağatay Ulusoy - Mutlu Sonsuz - Delibal Klip
ejdera
18.874 izlenme -
1 year ago

Delibal için 'Mutlu Sonsuz' şarkısını seslendiren Çağatay Ulusoy'un şarkı için çektiği video klibi yayınlandı.

06:19
Sezen Aksu bu kez Kraliyet yorumuyla büyüledi
Sezen Aksu bu kez Kraliyet yorumuyla büyüledi
cnnturk
2.029 izlenme -
1 year ago

Dünyaca ünlü İngiliz Kraliyet Filarmoni Orkestrası, 40. sanat yılını kutlayan Sezen Aksu'nun şarkılarını yorumladı. Dün gece ilk kez seyirciyle buluşan özel gecede, Marcello Rota'nın yönettiği 70 kişilik orkestraya, 50 kişiden oluşan İstanbul Filarmoni Korosu eşlik etti. Sezen Aksu, konseri oğlu Mithat Can Özer ile birlikte izledi. Konserin açılışında Sezen Aksu'nun doğup büyüdüğü yer olan İzmir'den başlayarak hayatından kesitler sunan fotoğraflardan oluşan görüntüler ekrana yansıdı. Marcello Rota, son şarkıda sürpriz yaparak Sezen Aksu'yu sahneye davet etti. "Hayat Sana Teşekkür Ederim" şarkısını söylerken duygusal anlar yaşayan Sezen Aksu'yu 2 bin seyirci dakikalarca ayakta alkışladı. Dünyanın en iyi bas gitaristleri arasında gösterilen aranjör, müzisyen ve besteci Erdal Kızılçay'ın 1 yıllık çalışmanın ardından orkestra için yeniden düzenlediği şarkılar seyircinin büyük beğenisini kazandı.

04:47
tarkan ve sezen aksu’dan cem yılmaz’a büyük destek
tarkan ve sezen aksu’dan cem yılmaz’a büyük destek
tv8
15.510 izlenme -
1 year ago

cem yılmaz’ın ‘ali baba ve 7 cüceler’ filmi seyircilerden büyük ilgi görüyor. 3 günde yaklaşık 540 bin kişi tarafından izlenen filmi dün akşam izleyenler arasında türkiye’nin en büyük starları vardı. tarkan ve sezen aksu’nun cem yılmaz’a verdiği destek herkesi şaşırttı.

02:14
mithat can'dan komşusuna küfür ve tehdit yağmuru
mithat can'dan komşusuna küfür ve tehdit yağmuru
mondomedia
13.118 izlenme -
1 year ago

sezen aksu'nun oğlu mithat can özer'in komşusu, yaşanan park kavgası sırasında kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle özer'den şikayetçi oldu. sezen aksu'nun oğlu mithat can özer hakkında geçtiğimiz günlerde tehdit ve hakaret suçlarından dolayı şikayette bulunuldu. olay, özer ile levent mahallesi'ndeki kadın komşusu (ç.m.) arasında geçen ay gerçekleşti. tanınmış bir firmanın üst düzey yöneticisi olan kadın, istanbul emniyet müdürlüğü'ne başvurarak yaşadıklarını anlattı. olay günü kendi evinin garajına arabasını park etmek istediğini belirten ç.m., özer'in arabasını garajının önüne park ettiğini görmüş ve ona komşum neden aracınızı buraya çekiyorsunuz? başka yer mi yok? ben kendi garajıma giremiyorum demiş.

00:59
sezen aksu iade biletleri cebinden karşılayacak
sezen aksu iade biletleri cebinden karşılayacak
mondomedia
5.738 izlenme -
1 year ago

ünlü sanatçı annesinin durumunun ağırlaşması nedeniyle konserlerini iptal etti. aksu’nun brüksel konseri 12 şubat’a, amsterdam konseri ise 15 şubat’a ertelendi. sezen aksu, annesi şehriban yıldırım’ın yoğun bakımda olması nedeniyle hollanda ve belçika’daki konserlerini şubat ayına erteledi. aksu, şubatta konsere gelemeyeceklerin bilet ücretlerini organizatörü mağdur etmemek için kendi cebinden ödeyecek.

01:36
sezen aksu'nun annesi şehriban yıldırım yoğun bakımda
sezen aksu'nun annesi şehriban yıldırım yoğun bakımda
12.601 izlenme -
1 year ago

ünlü sanatçı sezen aksu’nun annesi şehriban yıldırım, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası hastaneye kaldırırdı. sezen aksu’nun 90 yaşındaki annesi şehriban yıldırım, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası yoğun bakıma alındı. izmir'in çiğli ilçesinde bulunan kent hastanesi'ne acil olarak kaldırılan yıldırım tedavisinin devam ettiği öğrenildi. sezen aksu, 1979 yılında i̇zmir de babası sami yıldırım ve annesi şehriban yıldırım ile birlikte objektiflere böyle poz vermişti.

00:39
sezen aksu ifade verdi
sezen aksu ifade verdi
1.842 izlenme -
1 year ago

sanatçı sezen aksu kartal'daki anadolu adliye'sine geldi. sanatçı kaçakçılık, mali ve örgütlü suçlar soruşturma bürosu savcısı yusuf iltar'a şüpheli sıfatıyla ifade verdi. soruşturmanın sezen aksu'nun evinde yaptığı tadilatla ilgili olduğu, sanatçının 2863 sayılı kültür ve tabiat varlıklarını koruma kanuna muhalefet ettiğinin iddia edildiği belirtildi.

01:29
sezen aksu bodrum'da konser verdi
sezen aksu bodrum'da konser verdi
cnnturk
4.445 izlenme -
1 year ago

sanatçı sezen aksu geçtiğimiz akşam bodrum'da konser verdi. aksu yalnızca şarkı söylemedi... ünlü sanatçı konser öncesi yaptığı konuşmada terörü kınadı ve ' çocuklarımızı yaşatmamız gerekiyor ' dedi. - 31.08.2015

00:59
evlilik rekortmeni ünlüler
evlilik rekortmeni ünlüler
mondomedia
17.546 izlenme -
1 year ago

bazı ünlüler nikah masasına oturma konusunda rekora koşuyor. bu 7 ünlü evlilik haberleriyle gündemden hiç düşmedi : gönül yazar , seda sayan , mehmet ali erbil , esra akkaya , sezen aksu , yeşim salkım , zuhal olcay ,

02:02
sezen aksu'dan 40. yılına özel konser - cnntürk
sezen aksu'dan 40. yılına özel konser - cnntürk
cnnturk
5.922 izlenme -
1 year ago

türk pop müziğinin ünlü ismi sezen aksu, sanat hayatında 40'ıncı yılını, iki gün üst üste harbiye cemil topuzlu açıkhava tiyatrosu'nda verdiği 'sezen'li yıllar' konseriyle kutladı. sanatçı; söylediği şarkılar ve sahne şovlarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. - 17.07.2015

01:52
sezen aksu'dan beyaz show'a sürpriz
sezen aksu'dan beyaz show'a sürpriz
mondomedia
15.758 izlenme -
1 year ago

mithat can özer, cuma gecelerinin değişmeyen eğlence programı beyaz show’a konuk oldu. sezen aksu telefon bağlantısı ile programa katılarak sürpriz yaptı

03:10
müjde ar annesini mumyalatmak istedi - aramızda kalmasın
müjde ar annesini mumyalatmak istedi - aramızda kalmasın
tv8
11.376 izlenme -
1 year ago

sezen aksu aylık yayınlanan 'kafa dergisi’ndeki yazısında ilginç bir anısını ilk kez anlattı.müjde ar annesi aysel gürel’i mumyalatmak istiyordu. müjde’ye rusya’da bir mumya profesörü bulduğumu söyledim. rusya’ya giderken allah esirgesin uçakta aysel’e bir terslik olursa, mumyalama işine ciddi zeval gelebileceğine müjde’yi inandırdım. vazgeçti! yoksa o kapı senin, bu kapı benim nerede iyi mumya yapılıyor’ diye dolaşıyor olacaktık.

05:04
sezen aksu’dan paşa gönlüm kriterleri - aramızda kalmasın
sezen aksu’dan paşa gönlüm kriterleri - aramızda kalmasın
tv8
9.266 izlenme -
1 year ago

evet sahneyi yok denecek derecede azaltıyorum ama 2015’in sonunda. paşa gönlüm ne zaman isterse, o zaman çıkacağım sahneye, bundan sonra menfaatim icabı çıkarım dedi. yenilerin önünü açmak gerektiğini dile getiren sezen aksu, ben geç bile kaldım buna, tamamen bağları koparmadım. tabi ki sahneye çıkacağım. haber değeri taşısın diye abartmışlar. paşa gönlüm kriterlerime göre çıkacağım diyerek konuya açıklık getirdi. bir hayranının ayağının kırıldığında kendisine şarkı yazdığını öğrendiğinde de sahneye davet etmeden geçemeyen minik serçe, ceyda adındaki genç hayranına sarılarak teşekkür etti.

03:10
sezen aksu canlı yayında kırdı geçirdi - showhaber
sezen aksu canlı yayında kırdı geçirdi - showhaber
showhaber
1.264 izlenme -
1 year ago

cnn türk ekranlarında mesut yar'ın sunduğu 'burada laf çok' programının dün geceki konuğu sezen aksu, atilla özdemiroğlu, melike demirağ ve şanar yurdatapan oldu. sezen aksu, canlı yayınlara katılmama gibi bir kararının olmadığını, ancak çok heyecanlandığı için pek fazla katılmadığını söyledi. annem bana 'her çıkan gelini̇n yengesi̇' derdi̇ aksu, programda yaptığı espirilerle kırdı geçirdi. en dikkat çekici an ise sezen aksu'nun annesinin özlü sözlerinin konuşulduğu bölümdü. "geriye doğru baktığımda her duruma uygun bir laf etmişimdir. annem bana 'her çıkan gelinin yengesi' derdi. şehriban lafları bunlar" diyen sezen aksu,"bana maydanoz demek istiyordu. her çıkan gelinin yengesi çok ağır bir laf aslında. annem benim öğretmenimdi ve konuşunca tüm sınıf gülmekten kırılıyordu. çocuklar gülünce de sinirlenirdi" diye konuştu.

01:49:43
sezen aksu - burada laf çok tek parça - cnntürk
sezen aksu - burada laf çok tek parça - cnntürk
cnnturk
2.713 izlenme -
1 year ago

mesut yar ile burada laf çok programına 4 mayıs pazartesi gecesi sezen aksu, atilla özdemiroğlu, melike demirdağ, şanar yurdatapan konuk oldu. - 4 mayıs 2015

02:04
sezen aksu burada laf çok programında kırdı geçirdi
sezen aksu burada laf çok programında kırdı geçirdi
mondomedia
13.293 izlenme -
1 year ago

cnn türk ekranlarında mesut yar'ın sunduğu 'burada laf çok' programının dün geceki konuğu uzun süredir show programlarına çıkmayan sezen aksu'ydu. sezen aksu'ya atilla özdemiroğlu, melike demirağ ve şanar yurdatapan eşlik etti.

07:26
nilüfer ilk kez sezen aksu'dan şarkı aldı - tv8
nilüfer ilk kez sezen aksu'dan şarkı aldı - tv8
tv8
5.137 izlenme -
1 year ago

tv8'de yayınlanan sunuculuğunu gamze karaman, jess molho ve funda özkalyoncuoğlu'nun yaptığı aramızda kalmasın programının özel haberine göre nilüfer, ilk kez sezen aksu'dan şarkı aldı.

02:13
sezen aksu ayak bileğini kırdı  - aramızda kalmasın
sezen aksu ayak bileğini kırdı - aramızda kalmasın
tv8
1.064 izlenme -
2 years ago

usta sanatçı sezen aksu, evinde geçirdiği kaza sonucu ayak bileğini kırdı. sezen aksu, evinde geçirdiği kaza sonrası ayak bileğini iki yerden kırdı. hastaneye kaldırılan aksu'nun ayağı alçıya alındı. sağlık durumu iyi olan minik serçe, evinde istirahate çekildi. sezen aksu, evde merdivenleri inerken, son basamağı fark etmemiş ve adımını boşluğa atmış. sağ ayak bileğinde bir çatırtı duyan sanatçı apar topar hastaneye götürülmüş.

02:14
sezen aksu ayağı bileğini kırdı
sezen aksu ayağı bileğini kırdı
mondomedia
7.371 izlenme -
2 years ago

ünlü sanatçı sezen aksu evinde geçirdiği kaza sonrası ayak bileğini iki yerden kırdı. acı içinde hastaneye giden aksu kaza sonrası kendisini arayan hürriyet yazarı cengiz semercioğlu’na kazayı anlattı.

01:50
sitem - evet ne söylüyorduk
sitem - evet ne söylüyorduk
soundgarden
7.413 izlenme -
2 years ago

evet ne söylüyorduk adlı vine fenomeni sezen aksu'nun sitem adlı parçasını söylüyor.

04:03
sezen aksu'nun özgecan aslan isyanı
sezen aksu'nun özgecan aslan isyanı
mondomedia
9.002 izlenme -
2 years ago

kadınların uğradığı acıyı yıllarca ünzile adlı şarkısıyla anlatan ünlü sanatçı sezen aksu, mersin’de vahşice katledilen özgecan aslan ile birlikte başlayan çığlığa sessiz kalmadı. ünlü sanatçı, son olayın toplumda yarattığı infiale dikkat çekerek derhal, bilimsel yöntemlerin ışığında neden-sonuç ilişkisi kurarak ve bu infiali iyi yöneterek, kadına yönelik şiddeti ortadan kaldıracak çözümler üretmeliyiz çağrısı yaptı.

02:26
sezen aksu ankara'daki konserinde sinirlendi
sezen aksu ankara'daki konserinde sinirlendi
mondomedia
3.359 izlenme -
2 years ago

sezen aksu’nun geçtiğimiz akşam ankara congresium’da verdiği konserinde beklenmedik bir tatsızlık yaşandı. minik serçe’nin yeni konser projesinde yer alan ve usta sanatçıdan önce sahne alan korhan futacı ve ekibi, seyirci tarafından yuhalanınca aksu çılgına döndü. ekibinin yuhalanmasının şokuyla neye uğradığını şaşıran sezen aksu, ankaralı seyircilere tepkisini proje getiriyorum, yavaş yavaş alışacaksınız iyi şeylere diyerek gösterdi. morali bozulan sezen aksu, bitiş yapmadan ve vedalaşmadan konseri bitirdi.

03:25
90'lar - evet ne söylüyorduk
90'lar - evet ne söylüyorduk
soundgarden
19.701 izlenme -
2 years ago

evet ne söylüyorduk adlı vine fenomeninden 90'larda popüler olan şarkıları dinliyoruz.

01:53
sezen aksu detoks kampından kaçtı
sezen aksu detoks kampından kaçtı
mondomedia
7.541 izlenme -
2 years ago

müjde ar ve emel müftüoğlu ile marmaris'te detoks kampına giden sezen aksu detokstan vazgeçip kamptan kaçtı

03:13
sezen aksu emel müftüoğlu ve müjde ar'ın detoks keyfi
sezen aksu emel müftüoğlu ve müjde ar'ın detoks keyfi
mondomedia
4.478 izlenme -
2 years ago

magazin dünyasının üç önemli ismi sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar, geçtiğimiz pazar sabahı hem sağlıklı olmak hem de hızlı bir şekilde kilo vermek için marmaris’te detoks kampına girdi. üç yakın arkadaşın sıkı diyet ve egzersiz ağırlıklı sağlık kampı toplam 15 gün sürecek. ekibin ağır disipline rağmen neşelerinden bir şey kaybetmediği de önceki gün emel müftüoğlu’nun ınstagram’da paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. ünlü sanatçı, hep birlikte koltuğa dizilip objektife gülümsedikleri karenin altına şu notu düştü: ' türk karı kuvvetleri detoks tatilinde! '

05:05
sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampına girdi
sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampına girdi
tv8
17.778 izlenme -
2 years ago

marmaris'te detoks kampına giren sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar'ın keyfi yerinde. sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar, geçtiğimiz pazar sabahı hem sağlıklı olmak hem de hızlı bir şekilde kilo vermek için marmaris’te detoks kampına girdi. üç yakın arkadaşın sıkı diyet ve egzersiz ağırlıklı sağlık kampı toplam 15 gün sürecek.

03:06
sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampında
sezen aksu müjde ar ve emel müftüoğlu detoks kampında
mondomedia
15.823 izlenme -
2 years ago

sezen aksu, yakın dostları müjde ar ve emel müftüoğlu'yla birlikte marmaris'te detoks kampına girdi. vücuttan toksin ve ödem atmak, fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin son yıllarda çok rağbet ettiği detoks kamplarının cazibesine sezen aksu, emel müftüoğlu ve müjde ar da kapıldı. üç sıkı dost, pazar günü marmaris'teki bir detoks merkezine gitti.

03:02
emel müftüoğlu'ndan sezen aksu'ya nostaljik süpriz - tv8
emel müftüoğlu'ndan sezen aksu'ya nostaljik süpriz - tv8
tv8
19.175 izlenme -
2 years ago

şarkıcı emel müftüoğlu sosyal medya hesabından arkadaşı sezen aksu’nun fotoğraflarını paylaştı. emel müftüoğlu, sezen aksu’nun 1968’de çekilen fotoğrafını ınstagram hesabında, işte bu da sürpriz. 1968, i̇zmir ve sezen aksu’m 14 yaşında. daha da üstüme gelmeyin notuyla paylaştı. müftüoğlu, aksu’nun 1983’te boşandığı sinan özer’le fotoğrafına da şunu yazdı: evlenip evinin kadını olmuş şarkıcı kadın.

02:19
sezen aksu'nun 14 yaşındaki fotoğrafı ortaya çıktı
sezen aksu'nun 14 yaşındaki fotoğrafı ortaya çıktı
mondomedia
5.458 izlenme -
2 years ago

şarkıcı emel müftüoğlu sosyal medya hesabından arkadaşı sezen aksu’nun fotoğraflarını paylaştı. emel müftüoğlu, sezen aksu’nun 1968’de çekilen fotoğrafını ınstagram hesabında, ' işte bu da sürpriz. 1968, i̇zmir ve sezen aksu’m 14 yaşında. daha da üstüme gelmeyin ' notuyla paylaştı. müftüoğlu, aksu’nun 1983’te boşandığı sinan özer’le fotoğrafına da şunu yazdı: ' evlenip evinin kadını olmuş şarkıcı kadın '

05:20
1998 kral tv ödülleri
1998 kral tv ödülleri
tayfunege
9.651 izlenme -
2 years ago

kral tvnin 1998 yılı ödül töreninde yıkılmadım şarkısıyla mahsum kırmızıgül aldı. diyer adaylarda atilla taş, emrah, ebru gündeş ve sezen aksu oldu.