sertab erener Videoları

162 sonuç

00:48
Sertab Erener Eşi Emre Kula'ya Övgüler Yağdırdı
Sertab Erener Eşi Emre Kula'ya Övgüler Yağdırdı
mondomedia
2.158 izlenme -
2 years ago

sertab erener, eşi emre kula'yla önceki akşam nişantaşı'nda baş başa akşam yemeği yedi. mekan çıkışı muhabirlerle sohbet eden erener, ' eşim de mutfakta iyidir. ama bu ülkede tabak bile tutamayan erkekler var ' dedi.

03:32
Demir Demirkan Ünlüleri Kızdırdı
Demir Demirkan Ünlüleri Kızdırdı
mondomedia
3.751 izlenme -
2 years ago

ayşe arman’a verdiği röportajda sertab erener'le ilişkisi için 'proje birlikteliği' diyen demir demirkan'a ünlüler ateş püskürdü. sertab erener'le biten ilişkisinin perde arkasını gazeteci ayşe arman'a anlatan demir demirkan ünlüleri çileden çıkardı.' sertab'la ilişkimiz proje birlikteliğiydi' diyen demirkan'a ünlüler ateş püskürdü... işte demet akalın ile esra erol'un tepki dolu paylaşımları...

02:01
Sertab Erener Emre Kula Ile Evlendi - Showhaber
Sertab Erener Emre Kula Ile Evlendi - Showhaber
showhaber
2.982 izlenme -
2 years ago

seferihisar belediyesi'nde 4-5 kişinin katılımıyla düzenlenen nikahı; chp’li seferihisar belediye başkanı tunç soyer'in kıydığı belirtildi. mutluluğa evet diyen sertab erener ile emre kula çiftinin, nikahın ardından ilçede tatillerine devam ettiği öğrenildi. süpriz bir şekilde evlenen sertab erener ve emre kula çifti aldıkları bu ani kararı ailelerine bile haber vermeden gerçekleştirdiler.

00:57
Sertab Erener Botokslarından Dolayı Gülemedi
Sertab Erener Botokslarından Dolayı Gülemedi
mondomedia
2.725 izlenme -
2 years ago

sesi çok güzel programı öncesi gittiği estetik merkezinde botoksun dozunu kaçıran ünlü şarkıcı sertab erener, mimiklerini kaybetti. saba tümer'in programına konuk olan sertab erener, botokslarından dolayı gülemedi.

07:20
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 5. Etap -  Patlat Bir Şarkı
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 5. Etap - Patlat Bir Şarkı
tv8
14.112 izlenme -
2 years ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 5. etap patlat bir şarkı bölümünde kıyasıya yarıştılar.

08:51
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 3. Etap -  Beni Küpten Yarat
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 3. Etap - Beni Küpten Yarat
tv8
14.086 izlenme -
2 years ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 3.bölüm'de; ünlüler 3. etap olan beni küpten yarat bölümünde eğlenceli ve çekişmeli bir şekilde kıyasıya yarıştırlar.

10:15
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 1. Etap -  Eşleştir
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 1. Etap - Eşleştir
tv8
14.253 izlenme -
2 years ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 1. etap olan eşleştir bölümünde ünlüler kıyasıya yarıştılar.

09:14
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 4. Etap -  Bas Basabilirsen
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 4. Etap - Bas Basabilirsen
tv8
11.098 izlenme -
2 years ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 4. etap olan bas basabilirsen bölümünde alınlarındaki kelimelerin isimlerini bulmaya çalışarak kıyasıya yarıştılar.

06:00
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 2. Etap -  Ne Dedin Sen
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 2. Etap - Ne Dedin Sen
tv8
4.889 izlenme -
2 years ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 2. etap olan ne dedin sen bölümünde ünlüler kıyasıya yarıştılar.

03:00
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 6. Etap  Final -  Kim Bu Ünlü
Saba Ile Oyuna Geldik 3. Bölüm - 6. Etap Final - Kim Bu Ünlü
tv8
1.757 izlenme -
2 years ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 6. etap final kim bu ünlü bölümünde yarışmacılar gelen ünlü isimlerin kim olduğunu anlatarak ekrandaki ismi bulmak için kıyasıya çaba gösterdiler.

04:31
Sesi Çok Güzel Programı Yayından Kaldırıldı
Sesi Çok Güzel Programı Yayından Kaldırıldı
mondomedia
11.316 izlenme -
2 years ago

büyük iddialarla ekranlara gelen sesi çok güzel yetenek yarışmasının ömrü kısa oldu. sibel can, sertab erener ve gökhan türkmen'in jüri koltuğuna oturduğu sesi çok güzel erken final yapacak.

03:19
Sertab Erener Gazetecilere Ateş Püskürdü
Sertab Erener Gazetecilere Ateş Püskürdü
mondomedia
18.083 izlenme -
2 years ago

kes grubunun albüm lansmanı için babylon’a gelen erener, grubun gitaristi emre kula ile aşk yaşadığı dedikodularıyla gündeme gelmişti . albüm lansmanı sonrası erener ve kula ayrı ayrı dışarı çıktılar. basın mensupları ile köşe kapmaca oynadıkları emre kula ile yan yana gelen sertab erener görüntülerinin çekildiğinin farkına vardı ve adeta isyan bayrağını açtı. ısrarla üstüne basa basa sevgilim değil dediği emre kula ile yan yana gelememekten şikayetçi olan ve yanındakilere, ' offf, bir rahat edemedik, basın devamlı peşimde ' diyerek arkadaşlarına şikayette bulunan erener, emre kula ile fotoğraflarının çekildiğini fark ettiğinde adeta birbirlerinden arkalarına bile bakmadan hızlı bir şekilde ayrıldılar.

03:28
Sertab Erener'in Çocuklar Için Bestesi Kız Leyla - Tv8
Sertab Erener'in Çocuklar Için Bestesi Kız Leyla - Tv8
tv8
5.593 izlenme -
2 years ago

sabancı vakfı'nın çocuk gelin olmasın projesi kapsamında düzenlenen basın toplantısında, söz ve müziğini sezen aksu ve sertap erener'in yazdığı "kız leyla" şarkısı için ünlü yönetmen çağan ırmak tarafından çekilen klibin tanıtımı yapıldı. toplantıda konuşan sabancı holding yönetim kurulu başkanı güler sabancı, 'kız leyla' şarkısındaki emeklerinden dolayı sertap erener'e, sezen aksu'ya ve çağan ırmak'a teşekkür etti. klibin gösterimi sırasında güler sabancı'nın gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

02:26
Sertab Erener Ile Sibel Can Aynı Jüride
Sertab Erener Ile Sibel Can Aynı Jüride
mondomedia
5.849 izlenme -
2 years ago

sertab erener 'aynı programa çıkmam' dediği sibel can'la programa başladı. yarışma 15 nisan’da ilk bölümüyle ekrana gelecek

04:36
Sertab Erener Yeni Bir Aşka Yelken Açtı - Tv8
Sertab Erener Yeni Bir Aşka Yelken Açtı - Tv8
tv8
13.789 izlenme -
2 years ago

geçen ekimde demir demirkan’la 18 yıllık beraberliklerini noktalayan sertab erener ’in yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. demirkan’ın, ayrıldıktan hemen sonra lise aşkı seda ince’yle birlikteliğinin ardından, erener’in de can bonomo’nun orkestrasında elektro gitar çalan emre kula’yla birlikte olduğu iddia edildi. yaklaşık iki aydır sevgili olan erener ve kula’nın aşklarını yakın çevrelerinden bile sakladıkları öğrenildi.

00:58
Sertab Erener Jüri Üyesi Olacak
Sertab Erener Jüri Üyesi Olacak
mondomedia
6.477 izlenme -
2 years ago

önceki akşam bir mekan çıkışında görüntülenen sertab erener, yeni bir yarışma programında jüri üyesi olacağını açıkladı. sertab erener, bir mekanda arkadaşları ile birlikte yemek yedi. erener mekan çıkışında gazetecileri güleryüzle karşıladı. formatını açıklamak istemediği bir yarışma programının jüri üyesi olacağını belirten erener, eski erkek arkadaşı demir demirkan'ın lise aşkı seda ince'yle olan ilişkisiyle ilgili sorulara ise ' bu soruları yanlış kişiye soruyorsunuz, sorunun muhatabı ben değilim ' şeklinde cevap verdi.

03:34
61. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Sahiplerini Buldu
61. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Sahiplerini Buldu
tv8
13.790 izlenme -
2 years ago

61. milliyet yılın sporcusu ödülleri bugün düzenlenen gecede sahiplerini buldu. milliyet okurlarının oylarıyla belirlenen yılın sporcuları ödüllerini aldı. passolig’in katkılarıyla düzenlenen gecede spor ve iş dünyasından birçok isim yer aldı. gecede ödül alan isimler şöyle: yılın antrenörü: ersun yanal (trabzonspor teknik direktörü) yılın futbolcusu: arda turan (atletico madrid) yılın spor adamı: cüneyt çakır (fıfa kokartlı hakem) yılın takımı: galatasaray odeabank kadın basketbol takımı yılın sporcusu: şahika ercümen (serbest dalış) passolig fair-play ödülü: veli kavlak (beşiktaş) - 20.01.2015

02:36
Sezen Aksu Yazdı Sertab Erener Söyledi - Kız Leyla - Tv8
Sezen Aksu Yazdı Sertab Erener Söyledi - Kız Leyla - Tv8
tv8
7.164 izlenme -
2 years ago

sabancı vakfı'nın sivil toplum alanındaki yeni yaklaşımları tartışmaya açtığı, bu yıl 8'incisi yapılan filantropi seminerinin sürpriz konuğu sertab erener kadın ve kız çocukları meselesine dikkat çekmek için sözlerini sezen aksu'nun yazdığı, bestesini sezen aksu'yla birlikte yaptıkları ' kız leyla ' adlı şarkıyı seslendirdi. - 12.12.2014

01:41
Sertab Erener'den Kızlara Şarkı Hediyesi - Cnntürk
Sertab Erener'den Kızlara Şarkı Hediyesi - Cnntürk
cnnturk
9.059 izlenme -
2 years ago

sabancı vakfı mütevelli heyeti başkanı güler sabancı, en temel insan hakları ihlali olan şiddetin en çok kadınları ve kız çocuklarını etkilediğini belirterek “karşımızda karanlık bir tablo var. karamsarlığı umuda çevirmek için çalışıyoruz” dedi. - 12 aralık 2014

01:23
Sertab Erener Kadınlar Için Söyledi - Anadolu Ajansı
Sertab Erener Kadınlar Için Söyledi - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
14.013 izlenme -
2 years ago

sabancı vakfı tarafından düzenlenen 'başrolde ödüllü kadınlar var' semineri'nin açılışında, sertab erener, kadın sorununa dikkat çekmek için özel bir şarkı seslendirdi.

01:03
Sezen Aksu ve Sertab Erener Gözyaşlarına Boğuldu - Tv8
Sezen Aksu ve Sertab Erener Gözyaşlarına Boğuldu - Tv8
tv8
7.263 izlenme -
2 years ago

sezen aksu, öğrencisi sertab erener ile istinyepark'ta görüntülendi. ' yıldızlararası ' adlı filmi izlemeye gittiklerini söyleyen aksu, ' filmde duygusal anlar yaşadık, çok etkilendik. ben çok ağladım. sanırım kendimize gelmemiz biraz zaman alacak ' dedi.- 03.12.2014

02:58
Sertab Erener ve Yıldız Tilbe Ortak Bir Tarz Deneyecek
Sertab Erener ve Yıldız Tilbe Ortak Bir Tarz Deneyecek
tv8
5.975 izlenme -
2 years ago

son günlerde özel hayatı ile sık sık gündeme gelen sertab erener yeni albüm hazırlıklarını sürdürüyor. magazin dünyasında konuşulan iddialar arasında yıldız tilbe ve sertab erener'in ortak bir tarz deneyecekleri öne sürüldü - 27.11.2014

02:46
Sezen Aksu Sertab Erener'e Sahip Çıktı - Aramızda Kalmasın
Sezen Aksu Sertab Erener'e Sahip Çıktı - Aramızda Kalmasın
tv8
17.629 izlenme -
3 years ago

şarkıcı sertab erener, geçtiğimiz günlerde 18 yıllık hayat arkadaşı demir demirkan'dan ayrılmıştı. söylemezsem olmaz programının iddiasına göre; ayrılık kararından sonra ne yapacağı merak edilen sertab erener'e ünlü sanatçı sezen aksu sahip çıktı. iddiaya göre; sezen aksu, sertab erener'e ' gel kızım, ben sana kol kanat gereceğim ' diyerek, yeni albümünde söylemesi için bir şarkı vermiş ve ' sertab, bu şarkı senin sesinle tüm türkiye'yi ağlatacak ' demiş. - 14.11.2014

03:50
Sertab Erener Gözyaşlarına Boğuldu - Aramızda Kalmasın
Sertab Erener Gözyaşlarına Boğuldu - Aramızda Kalmasın
tv8
8.058 izlenme -
3 years ago

demir demirkan’la 18 yıllık ilişkisi sona eren sertab erener, arkadaşlarıyla gittiği restoranda beklemediği bir olay yaşadı. mekândaki müşteriler, hep bir ağızdan erener’in ' aldırma deli gönlüm ' şarkısını söyledi. duygulanan şarkıcı, gözyaşlarına boğuldu. - 11.11.2014

09:05
Demir Demirkan Yeni Aşkıyla Görüntülendi
Demir Demirkan Yeni Aşkıyla Görüntülendi
tv8
12.465 izlenme -
3 years ago

demir demirkan, lise aşkı seda ince uğruna 18 yıllık sevgilisi sertab erener’i terk ettiği iddiasının manşetlere taşınmasından bir hafta sonra yeni sevgilisiyle karaköy’de ortaya çıktı. demirkan ve i̇nce, dün karaköy’deki bir mekanda kahvaltı yaparken görüntülendi.

04:48
Demir Demirkan'ın Gizemli Sevgilisi Lise Aşkı Çıktı
Demir Demirkan'ın Gizemli Sevgilisi Lise Aşkı Çıktı
tv8
14.411 izlenme -
3 years ago

sertab erener ve demir demirkan ayrılığının detayları ortaya çıktı. çiftin 18 yıllık ilişkilerinde ilk ayrılık sinyali, kurban bayramı'nın hemen öncesinde geldi. demirkan, ilişkilerini daha fazla sürdürmek istemediğini söyledi. uzun süreli ilişkilerde tarafların zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabileceğini düşünen sertab erener ise bu durumun geçici olduğu inancıyla sevgilisinin ayrılık kararını ciddiye almadı. - 23.10.2014

03:24
Sertab Erener ve Demir Demirkan'ın Mal Paylaşımı
Sertab Erener ve Demir Demirkan'ın Mal Paylaşımı
tv8
7.992 izlenme -
3 years ago

sertab erener ve demir demirkan çifti 18 yıllık beraberliğini bitirdi.. demek ki kaçtıkları ve bir süredir yaşadıkları chicago da ilişkilerine iyi gelmedi. 18 yıllık beraberlik, günümüz evlilikleri için bile çok uzun bir süre...benim merak ettiğim nokta, bu ilişki sonrasında mal ayrımı nasıl yaşanacak? - 21.10.2014

11:46
Sezen Aksu ve Sertap Erener Röportajı - Bir Başka Gece
Sezen Aksu ve Sertap Erener Röportajı - Bir Başka Gece
tayfunege
7.718 izlenme -
3 years ago

bir başka gece programına konuk olan sezen aksu ve sertap erener ' sakin ol' klibini anlatıyorlar. eğlenceli röportaj sizlerle

03:26
Sertab Erener Ile Demir Demirkan Ayrıldı
Sertab Erener Ile Demir Demirkan Ayrıldı
tv8
15.337 izlenme -
3 years ago

sertab erener ve demir demirkan, 17 yıllık beraberliklerini noktaladı. ayrılık nedeni olarak demirkan'ın yeni ilişkisi gösteriliyor. iş ilişkilerini özel hayatlarına taşıyarak 17 yılı geride bırakan müzik dünyasının gözde çiftlerinden sertab erener ve demir demirkan'ın, beraberliklerine son noktayı koydukları konuşuluyor. bir hafta önce ayrıldıkları söylenen şarkıcılar, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. demirkan'ın önceki akşam genç bir kadınla görüntülenmesi ise kafaları karıştırdı. - 20.10.2014

01:54
Aldırma - Evet Ne Söylüyorduk
Aldırma - Evet Ne Söylüyorduk
soundgarden
6.668 izlenme -
3 years ago

evet ne söylüyorduk adlı vine fenomeni sertab erener'in aldırma adlı şarkısını söylüyor.

11:18
Ünlülerin Instagram Halleri - Aramızda Kalsın - Tv8
Ünlülerin Instagram Halleri - Aramızda Kalsın - Tv8
tv8
2.720 izlenme -
3 years ago

bugün ünlülerin instagram hallerine bakıyoruz : tuba büyüküstün, pınar altuğ, özlem yıldız, sertab erener, tarkan, beren saat, ajda pekkan, ibrahim tatlıses, hüsnü şenlendirici ve şahan gökbakar

02:14
Sertab Erener Iğneyle Sahneye Çıktı
Sertab Erener Iğneyle Sahneye Çıktı
showhaber
1.853 izlenme -
3 years ago

türkiye'nin en güçlü sese sahip kadınlarından birisi olarak karşımıza çıkan sertap erener, bugün istanbul'da bir konser verdi. harbiye cemil topuzlu açıkhava sanhesi'nde turkcell'in 20. yıl etkinlikleri kapsamında hayranlarıyla buluşan erener, tam anlamıyla kulakların pasını aldı.

00:57
Arkadaşım Hoşgeldin 20. Bölüm Frfagmanı
Arkadaşım Hoşgeldin 20. Bölüm Frfagmanı
mert deniz
1.271 izlenme -
3 years ago

tolga çevik, ezgi mola, yönetmen ve minik'in bu haftaki konuğu; sertab erener. sertab ebe oldu, tolga ile elektriksiz bir köyde karşılaştı. arkadaşım hoşgeldin'de, arkadaşım ve ezgi'ye, bu hafta sahnede sertab erener eşlik edecek. türkiye'nin en önemli seslerinden biri olan sertab erener, sahnede ezgi ve arkadaşım'la olmadık işlere kalkışacak. elektrik olmayan köylere, elektrik götürme görevini üstlenen hayırsever arkadaşım, yolda hamile bir bayanla karşılaşır. doğum sancısı gelen kadını ezgi ile birlikte, ezgi'nin ebe olan ablası sertab erener'e götürürler. ve asıl elektriklenme de orada olur!

08:25
Manisa Mesir Macunu Şenliklerine Ünlü Akını - Cumartesi Sürprizi
Manisa Mesir Macunu Şenliklerine Ünlü Akını - Cumartesi Sürprizi
cumartesi_surprizi
2.083 izlenme -
3 years ago

sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; manisa mesir macunu şenliklerinden renkli görüntüler ekranlara geliyor.

03:55
Melis Bilen - Asla
Melis Bilen - Asla
Erhan Sengezer
3.138 izlenme -
3 years ago

melis bilen, sertab erener e ait olan asla adlı parçayı ela quality resort oteldeki konserinde seslendiriyor.

03:28
Melis Bilen - Aşk
Melis Bilen - Aşk
Erhan Sengezer
20.027 izlenme -
3 years ago

melis bilen, sertab erener e ait olan aşk adlı parçayı ela quality resort otel deki konserinde seslendiriyor.

02:15
Şebnem Keskin - Yanlızlık Senfonisi - X Factor Türkiye
Şebnem Keskin - Yanlızlık Senfonisi - X Factor Türkiye
mert deniz
13.928 izlenme -
3 years ago

şebnem keskin - yanlızlık senfonisi x factor türkiye jüri evi performansı.

03:14
Sosyal Medya'da En Çok Takipçisi Olan Ünlüler - Showtv
Sosyal Medya'da En Çok Takipçisi Olan Ünlüler - Showtv
ShowTV
19.152 izlenme -
3 years ago

twitter'da en çok takipçisi olan ünlüleri sizin için araştırdık. ilk sırada 6 milyon takipçisiyle cem yılmaz geliyor

16:20
41. Yaşına Giren Ünlü Isimler - Pazar Sürprizi
41. Yaşına Giren Ünlü Isimler - Pazar Sürprizi
pazar_surprizi
18.920 izlenme -
3 years ago

sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; pop dünyasının ünlü isimleriyle zaman yolculuğuna çıkılıyor.

05:13
Aysel Gürel Özel Bir Albümle Anıldı - Showtv
Aysel Gürel Özel Bir Albümle Anıldı - Showtv
ShowTV
17.522 izlenme -
3 years ago

2008 yılında kaybettiğimiz ünlü söz yazarı aysel gürel, onsuz geçen yılların ardından özel bir projeyle anılıyor. renkli kişiliği ve yazdığı şarkılarla müzik dünyasında unutulmayacak bir yere sahip olan sanatçının en sevilen şarkıları 'aysel'in' isimli albümde toplandı. sezen aksu, tarkan, ajda pekkan, sertab erener, ayşegül aldinç, levent yüksel, aşkın nur yengi, yaşar, emre altuğ, yasmin levy, mabel matiz ve eda-metin özülkü gibi güçlü isimleri bir araya getiren albümde ünlü komedyen ata demirer de 'sitem' şarkısını seslendiriyor. 'sır', 'ne kavgam bitti ne sevdam', 'ünzile', 'firuze' ve 'sultan süleyman' gibi şarkıların yer aldığı albüm, aysel gürel'in seslendirdiği 'jattendrai' şarkısıyla açılıyor. henüz yapım aşamasındayken bu yılın en iddialı albümlerinden biri olacağının sinyallerini veren albümde 15 şarkı bulunuyor.