phantom Videoları

140 sonuç

18:11
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 4
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 4
metalgearsolid
10.167 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 4. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

28:55
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 10
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 10
metalgearsolid
1.476 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 10. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

27:26
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 9
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 9
metalgearsolid
18.338 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 9. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

26:39
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 7
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 7
metalgearsolid
12.125 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 7. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

20:15
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 8
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 8
metalgearsolid
15.263 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 8. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

19:23
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 6
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 6
metalgearsolid
9.016 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 6. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

17:58
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 5
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 5
metalgearsolid
19.644 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 5. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

25:45
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 3
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 3
metalgearsolid
8.354 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 3. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

32:26
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 1
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 1
metalgearsolid
2.135 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 1. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

20:19
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 2
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Oyun Çözümü Part 2
metalgearsolid
5.252 izlenme -
3 years ago

metal gear solid 5 phantom pain oyun çözümü part 2. metal gear solid v: the phantom pain, kojima productions tarafından geliştirilen, konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. phantom pain, afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış. oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, snake'in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz.

02:08
Operadaki Hayalet - Giriş Sahnesi
Operadaki Hayalet - Giriş Sahnesi
jayjay
3.407 izlenme -
3 years ago

the phantom of the opera at the royal albert hall 2011 yılında gösterime girmiş olan müzikal dramadır. bu videoda müzikalin giriş sahnesini izliyoruz.

06:15
Yavaş Çekim Ile Şok Tabancasının Çıplak Vücutta Etkisi
Yavaş Çekim Ile Şok Tabancasının Çıplak Vücutta Etkisi
jayjay
1.646 izlenme -
3 years ago

the slow mo ekibi bu sefer de şok tabancasının çıplak insan vücuduna nasıl etki edeceğini merak edip süper yavaş çekim yapan kameraları ile bu anı kayıt altına aldılar.

05:09
The Phantom Pain Fragmanı
The Phantom Pain Fragmanı
roltrader
15.457 izlenme -
3 years ago

konami tarafından yapılan the phanton pain oyununun en son sürümü fragmanı sizlerle.

05:21
Balona Su Doldurarak Içine Giren Adam
Balona Su Doldurarak Içine Giren Adam
jayjay
9.838 izlenme -
3 years ago

bir deney yapmak amacıyla balona su doldurarak içine giren adam uzun süre su doldurduğu balonun patlamasıyla şoka uğruyor.

00:15
Gelin ve Damadı Drone Ile Çekerken Kaza Yapmak
Gelin ve Damadı Drone Ile Çekerken Kaza Yapmak
gemini99
13.630 izlenme -
4 years ago

gelin ve damadımız çayırda mutlu mutlu poz vermektedir. drone olayı ile düğün videoculuğuna başlayan ahmet abi drone kullanmasını tam öğrenemediği için drone'u ağaç dalları arasına çarpar ve bir mutluluğun daha olmasına mani olur

02:38
Türkiye'nin Dört Bir Yanından Hava Çekimleriyle Bayrağımız
Türkiye'nin Dört Bir Yanından Hava Çekimleriyle Bayrağımız
gemini99
12.883 izlenme -
4 years ago

bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır, toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

02:05
Ağır Çekimde Yaşam Nasıl Gözükür
Ağır Çekimde Yaşam Nasıl Gözükür
gemini99
15.190 izlenme -
4 years ago

ağır çekimde kaydedilmiş objelerin hareketlerini kaydeden fotoğraf stüdyosunun çalışmasını sürreal boyutta izliyoruz.

04:50
Star Wars 1 Phantom Menace
Star Wars 1 Phantom Menace
Efsahne
16.809 izlenme -
4 years ago

star wars 1 phantom menace

03:08
Electric Bug Zapper In Slow Motion - The Slow Mo Guys
Electric Bug Zapper In Slow Motion - The Slow Mo Guys
larytta
17.369 izlenme -
4 years ago

gav and dan look (a little too closely) at what happens when a fly hits an electric bug zapper.

11:58
Assassin's Creed Phantom Blade Yapımı
Assassin's Creed Phantom Blade Yapımı
roltrader
7.047 izlenme -
4 years ago

kılıç ustaları assassin's creed oyunundaki gizli bıçak olan phantom blade'i yapıyorlar. gayet başarılı olmuş.

04:15
Non- Newtonian Fluid In Slow Motion
Non- Newtonian Fluid In Slow Motion
larytta
16.110 izlenme -
4 years ago

gav and dan film the highly requested non-newtonian fluid experiment (oobleck) in probably the least suitable environment possible.

04:09
Ultimate Backflop With Slow Motion
Ultimate Backflop With Slow Motion
gunnarolla
13.596 izlenme -
4 years ago

gav and dan show you just how lush water looks in slow mo, by jumping into a pool.

01:04
Phantom Kamerası Ile Cami Minaresine Çarpmak - Istanbul
Phantom Kamerası Ile Cami Minaresine Çarpmak - Istanbul
gemini99
14.487 izlenme -
4 years ago

sultanahmet camisinini güzelliklerine hayran kalan kameramız o hayranlık içinde caminin minaresine çarpmış. çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlanmış ve kazasız belasız bir iniş yapmış.

05:22
Giant 6Ft Water Balloon - The Slow Mo Guys
Giant 6Ft Water Balloon - The Slow Mo Guys
larytta
15.542 izlenme -
4 years ago

watch this one in hd! the slow mo guys are well aware that water balloons are always good in slow motion. ın this video, gav and crew try and fail many times to pop a 6ft giant red balloon. slow motion is between 2500fps and 1000fps.

02:22
Ps4 - Metal Gear Solid V The Phantom Pain Gameplay
Ps4 - Metal Gear Solid V The Phantom Pain Gameplay
machinima
15.127 izlenme -
4 years ago

hideo kojima shows off 30 minutes of mgs v: the phantom pain gameplay featuring big boss, ocelot, and even some cardboard box stealth, all from the behind closed doors session of e3 2014.

00:30
Lego - Hero Factory - Black Phantom Mini Film
Lego - Hero Factory - Black Phantom Mini Film
LEGO
1.464 izlenme -
4 years ago

lego - hero factory - black phantom mini film

01:54
Lego - Hero Factory - Fox Sports Bölüm 1
Lego - Hero Factory - Fox Sports Bölüm 1
LEGO
14.492 izlenme -
4 years ago

lego - hero factory - fox sports bölüm 1

07:01
Vanessa Huppenkothen'in Ağır Çekim Görüntüleri
Vanessa Huppenkothen'in Ağır Çekim Görüntüleri
dunyakupasi
11.830 izlenme -
4 years ago

güzelliği ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken 29 yaşındaki spor muhabiri vanessa huppenkothen'in ağır çekim görüntüleri.

01:34
Hayalet - Türkçe Altyazılı Film Fragman
Hayalet - Türkçe Altyazılı Film Fragman
fragman
7.866 izlenme -
4 years ago

hayalet / phantom filminin türkçe altyazılı fragmanı. oyuncular : ed harris , david duchovny , william fichtner , lance henriksen , johnathon schaech . film özeti : yazar ve yönetmenliğini todd robinson’ un yaptığı gerilim-savaş filmi olan phantom, gizemli bir rus denizaltısı kaptanının savaşı önlemek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. ed harris, david duchovny ve william fichtner’ in rol aldığı film, 2013 ekim ayında vizyonda olacak.

03:12
Giant Bubbles Popping In Slow Motion - The Slow Mo Guys
Giant Bubbles Popping In Slow Motion - The Slow Mo Guys
larytta
13.674 izlenme -
5 years ago

in this video, gav and dan introduce you to the mesmerising and colourful world of bubbles popping 100 times slower than you can see with your eye. follow ga...

00:41
Ps4 - Assassin's Creed Unity Phantom Blade Fragmanı
Ps4 - Assassin's Creed Unity Phantom Blade Fragmanı
PlayStation4
10.934 izlenme -
5 years ago

assassin's creed yeni görevlerle karşınızda...

04:19
Ps4 - Metal Gear Solid V The Phantom Pain Fragmanı
Ps4 - Metal Gear Solid V The Phantom Pain Fragmanı
PlayStation4
12.212 izlenme -
5 years ago

e3'te en çok beklenen yapımlardan birisi olan metal gear solid v: the phantom pain'in için harika bir e3 videosu geldi. görselleri, müzikleri ve temposuyla dikkat çeken mgs v: the phantom pain için yayımlanan bu muhteşem e3 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

04:21
Swim Cap Trick In Slow Motion - The Slow Mo Guys
Swim Cap Trick In Slow Motion - The Slow Mo Guys
rudester
1.186 izlenme -
5 years ago

summer is well on the way! with it, gav and dan show you how to save time when you bung on your swimming cap. then, they show you what it looked like in lovely slow motion. kind of defeats the purpose of doing it fast in the first place, to be honest.

04:47
Ağır Çekim Taramalı Tüfek
Ağır Çekim Taramalı Tüfek
vmonster
14.940 izlenme -
5 years ago

ağır çekim taramalı tüfek nasıl görünür

01:53
Hayatı Ağır Çekim Yaşamak
Hayatı Ağır Çekim Yaşamak
vmonster
18.117 izlenme -
5 years ago

hayatı ağır çekim yaşasak güzel olur muydu

10:17
Yavaş Çekimde Su Altında Mermi Atılırsa
Yavaş Çekimde Su Altında Mermi Atılırsa
tomboy
2.841 izlenme -
5 years ago

yavaş çekimde su altında mermi atılan mermi görüntülenirse bakın nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor

01:53
Slow Down
Slow Down
cooldadie
1.371 izlenme -
5 years ago

more cool slow-mo at beyondslowmotion:

02:27
Ağır Çekim Araba Patlatmak
Ağır Çekim Araba Patlatmak
vmonster
12.695 izlenme -
5 years ago

Ağır çekimde Arabayı Patlatıyorlar.

02:43
Televizyon Kırma Slow Motion
Televizyon Kırma Slow Motion
vmonster
10.502 izlenme -
5 years ago

bu adamlar delirmiş aldıkları ağır çekim kameraları ile her şeyi kırıp döküyorlar.

01:48
Rolls Royce La Rally Yapmak...
Rolls Royce La Rally Yapmak...
vmonster
19.302 izlenme -
5 years ago

rolls royce ile dağlar kırlarda rally yapıyorlar arabayı mahvediyorlar.