kutu Videoları

1453 sonuç

01:55
Dövme Kutusu Tanıtımı - Wolfteam Joygame
Dövme Kutusu Tanıtımı - Wolfteam Joygame
Wolfteam
5.218 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın. wolfteam dövme kutusu tanıtımı sizlerle.

01:54
Cs Parça Kutusu Tanıtımı - Wolfteam Joygame
Cs Parça Kutusu Tanıtımı - Wolfteam Joygame
Wolfteam
15.846 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın. wolfteam cs parça kutusu tanıtımı sizlerle.

01:58
Kurt Piyangosu Kutusu Tanıtımı - Wolfteam Joygame
Kurt Piyangosu Kutusu Tanıtımı - Wolfteam Joygame
Wolfteam
11.931 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın. wolfteam kurt piyangosu kutusu tanıtımı sizlerle.

01:58
Wolfteam At Parça Kutusu Tanıtımı
Wolfteam At Parça Kutusu Tanıtımı
Wolfteam
2.031 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın. wolfteam at parça kutusu tanıtımı sizlerle.

04:04
Star Wars Sphero Droid Bb-8 Kutu Açılımı
Star Wars Sphero Droid Bb-8 Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
13.451 izlenme -
3 years ago

sphero droid bb-8, şüphesiz son günlerin en çok konuşulan oyuncağı. bu videoda yaklaşık 500 tl fiyata satılan sphero droid bb-8’i kutusundan çıkarıyoruz. ülkemizde yakında satışı başlayacak olan ve sphero firması tarafından star wars için özel olarak üretilen droid bb-8’i merak eden çok sayıda okurumuzun isteğini kırmadık, yurt dışından getirip ilk kutu açılış videosunu sizlerle paylaşmaya karar verdik.

00:51
Akvaryumun Camına Göktaşı Atan Çılgın Ötesi Kutup Ayısı
Akvaryumun Camına Göktaşı Atan Çılgın Ötesi Kutup Ayısı
soapbox
14.519 izlenme -
3 years ago

doğal yaşamlarından alınıp akvaryumda yaşamaya mahkum edilen hayvanlardan biri. kutup ayısı, hayvanat bahçesi yaşamından çok sıkılmış olmalı ki camı kırıp doğal yaşamına dönmek istedi herhalde.

14:04
Türk Kızından Japon Abur Cubur Kutu Açılımı
Türk Kızından Japon Abur Cubur Kutu Açılımı
Fil Adem
5.996 izlenme -
3 years ago

marjinal ablamız internetten sipariş verdiği kutunun içinden çıkan abur cuburları denemiş.

02:11
Wolfteam Altın Parça Kutusu Tanıtımı
Wolfteam Altın Parça Kutusu Tanıtımı
Wolfteam
7.811 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın. wolfteam altın parça kutusu tanıtımı sizlerle.

01:56
Wolfteam General Kutusu Tanıtımı
Wolfteam General Kutusu Tanıtımı
Wolfteam
4.669 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın özel kurt yeteneğinden, içlerinde yavuz sultan selim'in de yer aldığı özel şans kutularına kadar pek çok fırsat seni bekliyor

01:48
Wolfteam Altın Karakter Kutusu Tanıtımı
Wolfteam Altın Karakter Kutusu Tanıtımı
Wolfteam
5.092 izlenme -
3 years ago

23 milyon oyuncusu ve 1,500,000 klanı ile türkiye'nin lider mmofps online oyunu wolfteam, türkçe içerik ve ücretsiz online ve web tabanlı oyun portalı joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor. milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, aksiyon, 7 24 türkçe desteğiyle ve joygame kalitesi ile 7 24 hizmet hepsi joygame fps oyunu wolfteam'de. merhaba wolfteam'ciler wolfteam all star mücadelesini kurt ünlüler kazandı ve müthiş bir başarı elde etti. insan ünlülerimiz ise ellerinden geleni yaptılar. wolfteam all star ünlüler kamera arkası görüntüleri sizlerle. işte haftanın en iyi vuruşları tam kafadan vurmayı başarabilen bu on kişi arasında sen var mısın wolfteam'de şimdi altın karakter kutuları hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsin.

04:09
Casper Via V10 Telefon Kutu Açılımı
Casper Via V10 Telefon Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
10.506 izlenme -
3 years ago

sıfır kutusunda ofisimize gelen casper via v10 için bir kutu açılış videosu hazırladık. bakalım casper via v10 akıllı telefonunu hakkındaki ilk izlenimlerimiz neler, kutu içerisinde neler var? casper via v10 özellikleri 4.8 inç büyüklüğünde hd çözünürlüğe sahip amoled bir ekran ile gelen casper via v10, kalbinde qualcomm'un 1.2 ghz hızında çalışan snapdragon 410 işlemcisini barındırıyor. grafik işlemcisi olarak adreno 306 kullanan cihaz, 2 gb ram'e de sahip. 4g / lte teknojisini de destekleyecek olan casper via v10, 16 gb dahili hafızaya sahip. önce 5 arkada ise 8 megapiksellik kamera kullanan cihaz, 5.1 mm kalınlığa ve 98.8 gram ağırlığa sahip.

06:58
Bose Quietcomfort 20 Kutu Açılımı
Bose Quietcomfort 20 Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
12.798 izlenme -
3 years ago

gürültü engelleyici kulaklık arayanların en çok merak ettiği modellerden biri de bose quietcomfort 20 (qc20). bu videoda, kutudan ilk çıkış anını izliyoruz

04:33
Asus Zenfone Selfie Kutu Açılımı
Asus Zenfone Selfie Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
1.146 izlenme -
3 years ago

asus'un zenfone 2 karakterine sadık yeni akıllı telefon modellerinden zenfone selfie, incelememiz için ofisimize gönderildi. sıfır jelatinli kutusundan çıkarttığımız asus zenfone selfie için bir kutu açılış videosu hazırladık. bakalım asus zenfone selfie ilk olarak bizlere nasıl bir izlenim yarattı ve kutu içerisinde neler var? izleyelim görelim. asus zenfone selfie özellikleri 5.5 inç büyüklüğünde full hd ıps ekran ile gelen zenfone selfie, qualcomm'un snapdragon 615 işlemcisiyle geliyor. 3 gb ram ve 16 gb dahili hafızanın kullandığı cihazın hafızası microsd kart ile artırılabiliyor. önde ve arkada lazer fokuslu ve çift led flaşlı 13 megapiksel ana kamerayla gelen zenfone selfie, 3000 mah batarya ile geliyor.

04:55
Apple Tv Kutu Açılımı
Apple Tv Kutu Açılımı
TEKNO EXTRA
10.067 izlenme -
3 years ago

apple tv kutu açılımı fiyat: 249 tl

00:49
Pizza Kutusu Katlama Konusunda Master Yapmış Pizzacı
Pizza Kutusu Katlama Konusunda Master Yapmış Pizzacı
Arif Yarar
1.956 izlenme -
3 years ago

pizza kutusu katlama konusunda master yapmış süper hızlı pizzacı

00:50
Pizza Kutusu Katlamada Boyut Atlayan Kadın
Pizza Kutusu Katlamada Boyut Atlayan Kadın
gemini99
366 izlenme -
3 years ago

pizza kutularını büyük bir ustalık ve beceri örneğiyle katlayan ve bu konuda baya hızlı olan kadının kutu katlama performansı sizlerle.

05:23
Minnie Mouse - Play Doh - Oyun Hamuru
Minnie Mouse - Play Doh - Oyun Hamuru
cizgifilm
17.315 izlenme -
3 years ago

bu videoda minnie mouse temalı play doh kutusunu açıyoruz. sonra da kutudan çıkan oyun hamurlarını kullanarak kalıplarla şekiller yapıyoruz.

03:26
Korsan Seti - Play Doh - Oyun Hamuru
Korsan Seti - Play Doh - Oyun Hamuru
cizgifilm
17.935 izlenme -
3 years ago

bu videoda play doh korsan setini tanıtıyoruz. önce kutudan çıkan oyun hamuru kalıplarını inceliyoruz.

01:45
Sevimli Dostlar Çocuk Şarkıları - Hopla Topla
Sevimli Dostlar Çocuk Şarkıları - Hopla Topla
cizgifilm
3.380 izlenme -
3 years ago

okul öncesi çocuklar için eğitici çizgi film çocuk şarkıları ve çizgi filmler 'hopla topla' ile devam ediyor.

05:14
Rising Star Türkiye  8. Bölüm  - Destina Kütük
Rising Star Türkiye 8. Bölüm - Destina Kütük
risingstar
6.269 izlenme -
3 years ago

sunuculuğunu öykü serter'in yaptığı ekranların en yeni ses yarışması olan rising star türkiye jüri koltuğunda gülben ergen, mustafa sandal, demet akalın, fuat güner'le izleyenleri ekrana kitleyecek.rising star türkiye 8. bölüm'de destina kütük haram geceler performansı.

00:55
Kütür Kütür Salatalık Yiyen Sincap
Kütür Kütür Salatalık Yiyen Sincap
soapbox
6.244 izlenme -
3 years ago

sevimli sincap kütür kütür salatalık yiyor.

00:28
Papağanın Kutunun Içindeki Komik Halleri
Papağanın Kutunun Içindeki Komik Halleri
soapbox
5.713 izlenme -
3 years ago

papağan kutunun içine dalıp komik hikayeler anlatıyor bizlere, izliyoruz.

05:26
Samsung Galaxy J5 Kutu Açılımı
Samsung Galaxy J5 Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
2.887 izlenme -
3 years ago

samsung'un fiyatı, flaşlı ön kamerası ve 2600 mah'lik bataryasıyla dikkat çeken galaxy j5 modelini kutusundan çıkartıyoruz. bakalım galaxy j5 ile ilgili ilk izlenimlerimiz neler?

01:13
Rus Kütüphanesi Türk Edebiyatı Zengini - Anadolu Ajansı
Rus Kütüphanesi Türk Edebiyatı Zengini - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
19.622 izlenme -
3 years ago

rusya devlet kütüphanesi, türk edebiyatının ilk ve nadide eserleri olma niteliği taşıyan kitapların zenginliğiyle dikkat çekiyor. kütüphanenin doğu medeniyetleri merkezindeki türkiye koleksiyonunun tarihi, kütüphanenin kurulduğu 1828 yılına dayanıyor. türk yetkililerin rusya'ya hediye ettiği ve aralarında osmanlı dönemi'nde basılan ilk 17 kitaptan 16'sı bulunuyor. kütüphanenin en zengin bölümlerinden biri olan türkiye koleksiyonunda şu anda 15 bin kitap, 17 bin 500 dergi ile 10 yıllık gazetelerin arşivi yer alıyor.

06:37
Heidi Klum Jimmy Fallon Ile Yalan Kutusu Oyunu Oynadı
Heidi Klum Jimmy Fallon Ile Yalan Kutusu Oyunu Oynadı
mondomedia
17.058 izlenme -
3 years ago

jimmy fallon şova katılan heidi klum jimmy fallon ile ' box of lies ' ' yalanlar kutusu ' adlı oyunu oynadı. işte o eğlenceli dakikalar

05:17
Lg G4C Telefon Kutu Açılımı
Lg G4C Telefon Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
9.876 izlenme -
3 years ago

lg g3 beats modelinin yenilenen versiyonu lg g4c, 899 tl fiyatıyla türkiye'de satışta. peki lg'nin yeni orta alt segment akıllı telefonu bizlere neler sunuyor? lg g4c incelemesinden önce, lg g4c modelini kutusundan çıkartıyoruz ve ürünle ilgili ilk değerlendirmelerimizi yapıyor, kutu içeriğine de göz atıyoruz.

00:47
Çalışmayan X Box Kutusuna Öfkelenen Adam
Çalışmayan X Box Kutusuna Öfkelenen Adam
boompow
11.441 izlenme -
3 years ago

eline aldığı ve açmaya çalıştığı x box kutusuna öfkelenen adam sizlerle.

03:36
Boş Kartonlardan Şarap Şişesi Çıkartan Adam
Boş Kartonlardan Şarap Şişesi Çıkartan Adam
gemini99
14.162 izlenme -
3 years ago

yabancıların yetenek yarışmasına katılan adam elinde boş kartonların içinden sürekli olarak şarap şişesi çıkartıyor ve izleyenleri şaşkına çeviriyor.

14:12
Samsung Galaxy Note 5 Kutu Açılımı
Samsung Galaxy Note 5 Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
7.990 izlenme -
3 years ago

samsung'un 13 ağustos akşamı new york'ta düzenlediği etkinlikte tanıtılan galaxy note 5 ve galaxy s6 edge plus, hızlı bir şekilde ülkemize geldi. uluslararası fuarlar ve pek çok amiral gemisinin lansmanında yer alan shiftdelete.net, tanıtım sonrası ilk ön inceleme videolarıyla karşınızda oluyordu. samsung'un new york'taki etkinliğine hiç bir türk gazeteci çağırmaması üzerine, ilk ön inceleme videosunu cevahir'deki teknosa mağazasındaki tehşir telefonuyla yapmıştık. o videoya da buradan ulaşabilirsiniz... türkiye'ye sınırlı sayıda gelen ve hemen satışa sunulan galaxy note 5 modellerinden hemen bir tane, takipçilerimize hızlı bir şekilde incelemeyi sunabilmek için satın aldık.

05:30
Yardım Kutusuna Atmanız Için Verilen Parayı Ne Yapardınız
Yardım Kutusuna Atmanız Için Verilen Parayı Ne Yapardınız
jayjay
576 izlenme -
3 years ago

yardım kutusuna atmaları için verilen 100 dolar karşılığında insanların nasıl tepki verecekleri sosyal deney amacıyla kaydedildi. genel olarak insanlar dürüstçe parayı yardım kutusuna veya ilgili kişiye verirken malesef cebine atmaya çalışanlar da oluyor...

02:50
Bikinili Kızlarla Twerk Yaparak Kutudan Top Çıkarma Oyunu
Bikinili Kızlarla Twerk Yaparak Kutudan Top Çıkarma Oyunu
boompow
5.514 izlenme -
3 years ago

iki kafadar tarafından hazırlanan oyunda bikinili kızların beline bir kutu bağlayarak içine top atıyorlar ve twerk dansı yaparak bu kızlardan topları dışarı çıkarmaları isteniyor.

03:16
Ağzındaki Kutuyla Önünü Göremeyen Köpeğin Etrafa Çarpması
Ağzındaki Kutuyla Önünü Göremeyen Köpeğin Etrafa Çarpması
soapbox
2.546 izlenme -
3 years ago

sahibi tarafından uyarılmasına rağmen bir türlü ağzında ki kutuyu bırakmayan köpeğin zor anları.

10:29
1600 Liralık Apple Watch Kutu Açılımı
1600 Liralık Apple Watch Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
127 izlenme -
3 years ago

apple watch'un 1600 tl değerindeki paslanmaz çelikten üretilen kordonu ofisimize yollandı. toplamda 2 adet apple watch kordonunu sizlerle beraber kutusundan çıkartıyoruz.

09:34
Lenovo S90 Kutusundan Çıkıyor
Lenovo S90 Kutusundan Çıkıyor
ShiftDeleteNet
2.804 izlenme -
3 years ago

lenovo'nun yeni akıllı telefonu lenovo s90 avantajlı fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla avea bayilerinde satışa sunuldu. biz de inceleme öncesi ofisimize yollanan sıfır inceleme ürününü, jelatinlerini sizinle beraber söküyoruz. peki lenovo s90 bizlere neler sunuyor ilk önce teknik özellikleri hatırlayalım

01:16
I Mac Kutularıyla Dev Teker Yapımı
I Mac Kutularıyla Dev Teker Yapımı
jayjay
12.028 izlenme -
3 years ago

george fox üniversitesi tarafından yapılan 36 i mac kutusuyla gerçekleştirilen yuvarlak dev teker sizlerle.

06:56
6. Nesil Ipod Touch Kutu Açılımı
6. Nesil Ipod Touch Kutu Açılımı
ShiftDeleteNet
13.897 izlenme -
3 years ago

apple'ın 15 temmuz tarihinde yeni renkler ve donanım ile yenilediği ipod touch, ipod nano ve ipod shuffle'ı kutusundan çıkarıyor ve kısa bir göz atıyoruz.

01:30
İlçe Kütüphanesinin Çoban Müdavimi - Anadolu Ajansı
İlçe Kütüphanesinin Çoban Müdavimi - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
18.192 izlenme -
3 years ago

Konuktepe köyünde yaşayan 23 yaşındaki Karatepe, AA muhabirine, maddi imkansızlıklar nedeniyle ortaokuldan sonra eğitimine devam edemediğini anlattı. Okulu ve eğitim hayatını bırakan birçok köylü çocuğu gibi dağlarda çobanlık yapmaya başladığını ifade eden Karatepe, çobanlık yaparken boş vakitlerini kitap okuyarak değerlendirmeye karar verdiğini söyledi.

02:31
Görüp Görebileceğiniz En Uzun Kitap Dominosu
Görüp Görebileceğiniz En Uzun Kitap Dominosu
jayjay
10.165 izlenme -
3 years ago

27 gönüllü insan 2,131 adet kitap kullanarak seattle halk kütüphanesi'nde dünyanın en uzun kitap dominosunu gerçekleştirdi. görenler şaşkınlıklıklarını gizleyemedi. 2,131 kitabın muhteşem bir uyumla düşmesini gösteren video büyük beğeni topluyor, hepimiz izleyelim efendim.

24:36
Casper Via V9 Telefon Incelemesi
Casper Via V9 Telefon Incelemesi
ShiftDeleteNet
5.149 izlenme -
3 years ago

casper'ın yeni amiral gemisi casper via v9'u daha önce sizler için kutusundan çıkartmıştık. aşağıdaki linkten casper via v9'un kutu içeriği ve kutu açılış videosunu bulabilirsiniz. casper'ın amiral gemisi, üst seviye tasarım kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekiyor. dilerseniz casper via v9 incelememize başlayalım ve merakınızı giderelim. casper'ın yeni amiral gemisi casper via v9, 1199 tl fiyatıyla satışa sunulmuş durumda.

01:02
Kemik ve Iskelet Dolu Kütüphane - Anadolu Ajansı
Kemik ve Iskelet Dolu Kütüphane - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
18.064 izlenme -
3 years ago

adnan menderes üniversitesi veteriner fakültesi bünyesindeki kemik kütüphanesi'nde, köpekten kaplumbağaya, ceylandan maymuna kadar çok sayıda hayvanın kemik ve iskeleti yer alıyor