kivanc tatlitug Videoları

578 sonuç

03:14
Kıvanç Tatlıtuğ Amerika'ya mı Yerleşiyor ?
Kıvanç Tatlıtuğ Amerika'ya mı Yerleşiyor ?
mondomedia
17.555 izlenme -
7 months ago

Sevgilisi Başak Dizer ile 19 Şubat'ta Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ve eşinin Los Angeles'te bir ev satın aldıkları ve yeni sezona kadar orada kalacakları konuşuluyor

04:35
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in balayı dönüşü ilk görüntüleri
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in balayı dönüşü ilk görüntüleri
tv8
7.683 izlenme -
11 months ago

19 Şubat 2016'da Paris'te evlenip balayı için Hawaii'ye giden Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i balayı dönüşünde ilk kez Magazin 8 kameraları görüntüledi.

01:52
Kıvanç Tatlıtuğ'un ağabeyinden Başak Dizer'e destek
Kıvanç Tatlıtuğ'un ağabeyinden Başak Dizer'e destek
mondomedia
3.929 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ ile evliliğinde 'İstenmeyen gelin' ilan edilen Başak Dizer'e, Kıvanç'ın ağabeyinden destek geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer 19 Şubat’ta Paris’te nikah masasına oturdu. Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunlarını sebep göstererek oğlunun nikahına katılmadı. Bunun üzerine Başak Dizer’in istenmeyen gelin olduğu iddiaları medya gündeminde uzun süre konuşuldu. Özellikle düğün sonrası anne Nurten Tatlıtuğ’un manidar paylaşımları da bu iddiaları doğrular nitelikteydi…Çıkan haberlerin ardından Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e ağabey Tugay Tatlıtuğ’dan destek geldi. İkilinin düğünden bir fotoğrafını paylaşan ağabey; “Aslan gelinimiz ve aslan damadımız” notunu düştü.

02:38
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer evlendi
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer evlendi
mondomedia
4.378 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, önceki gün evlendi. Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde düzenlenen nikâh törenine 40 kişi katıldı. Sadece 40 kişinin davetli olduğu törene Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunları nedeniyle katılamadı. Ancak ünlü oyuncu annesine nikâh anını 3G sistemiyle canlı olarak izletti.Gelinin nikâh şahitleri ortağı Deniz Marşan ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz, ünlü oyuncununki ise yapımcı Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen oldu. Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşleri Cem Tatlıtuğ, Tugay Tatlıtuğ ve eşi Ebru Tatlıtuğ, yakın dostları Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı, İlker-Sanem Ayrık, Ece Yörenç, Hilal Saral ile Gökhan Uyan’ın da olduğu davetliler, tören sonrası düzenlenen partiye katıldı.Hafta sonunu da Paris’te geçirecek davetliler, pazartesi günü Türkiye’ye dönecek. Yeni evli çift ise balayına devam edecek.Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, önceki gün evlendi. Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde düzenlenen nikâh törenine 40 kişi katıldı.

02:37
Kıvanç Tatlıtuğ: Hakkımda çıkan haberler doğru değil
Kıvanç Tatlıtuğ: Hakkımda çıkan haberler doğru değil
mondomedia
13.877 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam Sacit Aslan ile birlikte Tarabya Kıyı Balık’ta görüntülendi. Tatlıtuğ, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.19 Şubat’ta Paris’te gerçekleşecek olan nikah törenine annesinin katılamayacağı hakkındaki haberlere oyuncu, açıklık getirdi: “Bakın arkadaşlar, hakkımda çıkan gerçek olmayan, yanıltıcı ve huzur bozucu haberler için ilk ve son defa konuşuyorum. Kesinlikle haberler doğru değildir. Benim ağzımdan çıkmayan böyle tatsız haberler hem bana hem de aileme zarar vermektedir. Sizden de ricam, lütfen bu konular hakkında bizleri fazla sıkıştırmayın.” Kıvanç Tatlıtuğ, çıkışta hayranlarını kırmayarak onlarla fotoğraf çektirdi.

04:29
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi düğüne katılamayacak
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi düğüne katılamayacak
tv8
6.530 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in 19 Şubat’ta Paris’te kıyacakları nikâhın ayrıntıları ortaya çıktı. Böbrek yetmezliği tedavisi gören annesi Nurten Tatlıtuğ nikâha katılamayacak. Türkiye Cumhuriyeti’nin Paris Büyükelçiliği’nde kıyılacak nikâha çiftin aileleri ve yakın dostları dahil 45 kişi katılacak. Başak Dizer’in nikâh şahitliğini ortağı Deniz Marşan, Tatlıtuğ’unkini ise ay yapım’ın patronu Kerem Çatay yapacak. 18 Şubat’ta Fransa’ya gidecek davetliler, 22 Şubat’a kadar Champs Elysees Caddesi’ndeki bir otelde konaklayacak. Davetliler arasında çiftin yakın dostları Yolanthe Cabau ve Wesley Sneijder da bulunuyor. Davetlileri 4 gün Paris’te ağırlayacak olan Tatlıtuğ, şimdiden 600 bin TL harcadı. Annesi Paris’e gidemeyecek olan Tatlıtuğ’un kardeşleri ise tam kadro hazır bulunacak. Liv Hospital’da iki ay önce böbrek yetmezliği tedavisi gören Nurten Tatlıtuğ, doktoru onay verirse Paris’e uçabilecek. Baba Erdem Tatlıtuğ’un da uçak fobisi nedeniyle nikâha katılıp katılmayacağı henüz netleşmedi.

02:08
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için Elçin Sangu'yu istedi
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için Elçin Sangu'yu istedi
tv8
16.212 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ, iki yıl aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun yeni dizisinde partneri olarak “Kiralık Aşk”ta rol alan Elçin Sangu’yu istediği konuşuluyor. Son olarak “Kurt Seyit ve Şura”da rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, ekrana dönüyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, dizide Tatlıtuğ’un partneri olarak ismi geçenler arasında ise Cansu Dere ve Elçin Sangu bulunuyor.Ünlü oyuncunun tercihinin ise Elçin Sangu olduğu konuşuluyor. “Kiralık Aşk”ta rol alan Sangu’nun Tatlıtuğ’un bağlı olduğu Gaye Sökmen Ajans’a geçmesi de bu iddiaları kuvvetlendiriyor. Yeni sezonda ekrana gelecek yeni dizinin senaryosu ise Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat imzası taşıyor. Tatlıtuğ’la birlikte rol almak için sezon sonunda “Kiralık Aşk” dizisinden ayrılacağı da iddia edilen Sangu, verdiği bir röportajda ünlü oyuncuya övgüler yağdırmıştı.

01:19
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 19 Şubat'ta evleniyor
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 19 Şubat'ta evleniyor
mondomedia
3.345 izlenme -
1 year ago

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ 19 Şubat'ta evleniyor. Başak Dizer, önceki gün Koton’un Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen ilkbahar-yaz koleksiyonunun tanıtımındaydı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Sevgililer Günü’nde Paris’te evleneceği iddia edilen Dizer’in parmağındaki, ünlü oyuncunun adının baş harfinin yazılı olduğu yüzük dikkat çekti.

01:07
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer evleniyor
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer evleniyor
mondomedia
6.563 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ, 2 yıldır birlikte olduğu Başak Dizer’le 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Paris’te nikah masasına oturacak. Çiftin 14 Şubat’ta Paris’te kıyılacak sürpriz nikahına ailelerin yanı sıra yakın dostları da katılacak.Tatlıtuğ, toplam 50 davetlinin uçak biletlerini ve konaklama ücretlerini şimdiden ödedi. Çift, evlendikten sonra Bebek’te Ayşe Sultan Korusu’nda Tatlıtuğ’un yeni aldığı evde oturacak. Dizer’in evi kendi zevkine göre dekore ettirdiği öğrenildi. Tatlıtuğ ve Dizer yazın da Türkiye’de düğün yapmayı planlıyor.

02:01
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Siyah Beyaz ile ekranlara dönüyor
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Siyah Beyaz ile ekranlara dönüyor
tv8
2.817 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ 2 yıl aradan sonra yeniden ekranlara geri dönüyor. Tatlıtuğ, son olarak Star TV'de yayınlanan ve reyting canavarına yenilen Kurt Seyit ve Şura’dizisinde rol aldı. 2 yıllık aranın ardından ekranlara dönmeye hazırlanan yakışıklı oyuncunun yeni sezonda yer alacağı diziyle ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. ‘Gümüş’dizisinde birlikte çalıştığı senarist Eylem Canpolat Sema Ergenekon’la yeni bir projede bir araya gelecek olan Tatlıtuğ’un projesinin adı belli oldu. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinin adının ‘Siyah Beyaz’olduğu öğrenildi. Şubat ayında başlaması beklenen dizi Star TV’de yayınlanacak. Bir roman uyarlaması olacak dizisinin cast çalışmalarının devam ediyor. Tatlıtuğ’un dizideki partneri için görüşmeler devam ediyor.

02:07
Türkiye'nin en güvenilir 10 ünlü ismi belli oldu
Türkiye'nin en güvenilir 10 ünlü ismi belli oldu
mondomedia
5.166 izlenme -
1 year ago

'Karadayı' dizisinin yıldızı Kenan İmirzalıoğlu, Celebrity Güven Endeksi'nin hazırladığı rapora göre en güvenilir ünlü oldu. İmirzalıoğlu'nun ardından Kıvanç Tatlıtuğ ikinci seçildi. İkiliyi; Cem Yılmaz , Hülya Avşar, Orhan Gencebay, Murat Boz ve Seda Sayan takip etti.

05:19
2015'in En Şık Erkekleri - Top 10
2015'in En Şık Erkekleri - Top 10
tv8
17.180 izlenme -
1 year ago

Tv8 ekranlarında yayınlanan ' Aramızda Kalmasın ' programı 2015'in en şık erkeklerini seçmiş. İşte o isimler: Tarkan , Serkan Çayoğlu , Halit Ergenç , Murat Boz , Kenan İmirzalıoğlu , Çağatay Ulusoy , Kerem Bursin , Barış Arduç , Kıvanç Tatlıtuğ

02:48
Kıvanç Tatlıtuğ: Doğru zaman geldiğinde baba olacağım
Kıvanç Tatlıtuğ: Doğru zaman geldiğinde baba olacağım
mondomedia
3.380 izlenme -
1 year ago

Kıvanç Tatlıtuğ gönüllü elçisi olduğu UNICEF’i Esenler, Legoland’de düzenlediği ‘Bir Sen Daha Var’ kampanyasının basın toplantısına katıldı. Başar Dizer ile 2 yıldır aşk yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ‘Çocuk istiyor musunuz?’ sorusuna şöyle cevap verdi: ‘5 çocuklu bir ailede büyüdüm. Evde gürültü, sohbet eksik olmazdı. İnşallah bunu devam ettireceğim. Bende 9 tane yeğen var. Doğru zamanda çocuk sahibi olacağım.’

03:15
Halil Sezai ve Kıvanç Tatlıtuğ Madonna konserinde
Halil Sezai ve Kıvanç Tatlıtuğ Madonna konserinde
tv8
13.848 izlenme -
1 year ago

Madonna, Rebelheart isimli dünya turnesine devam ediyor. Dünyaca ünlü sanatçı son olarak Londra'da konser verdi. Madonna'yı izleyenler arasında Türkiye'den Halil Sezai, Kıvanç Tatlıtuğ ve Suzan Kardeş gibi ünlü isimler de vardı. Halil Sezai, Kıvanç Tatlıtuğ'la yaptığı paylaşımın altına "Ben daha yakışıklıyım gibi sanki (N'oldu niye güldün)" yazdı.

02:10
kıvanç tatlıtuğ ve abisi tugay tatlıtuğ'un gergin gecesi
kıvanç tatlıtuğ ve abisi tugay tatlıtuğ'un gergin gecesi
tv8
1.105 izlenme -
1 year ago

kıvanç tatlıtuğ, önceki akşam abisi tugay tatlıtuğ ve bir arkadaşıyla kuruçeşme huqqa’daydı. gece yarısına kadar mekan içerisindeki vip odada vakit geçiren kardeşler, çıkışta muhabirleri görünce sinirlendi. yanına çağırdığı görevlilere ' siz mi çağırdınız onları ' diyerek tepkisini gösteren tatlıtuğ, ardından hızlı adımlarla aracına yürüdü. o sırada bir kameramanla çarpışan tugay tatlıtuğ, hem ona hem de kullandığı ekipmana vurmaya çalıştı. tatlıtuğ’u, araya giren diğer gazeteciler sakinleştirmeye çalıştı. kavga anlarını arabasının içinden izleyen ünlü oyuncunun duruma müdahale etmemesi ise dikkat çekti.

01:28
kıvanç tatlıtuğ'a doğum günü sürprizi
kıvanç tatlıtuğ'a doğum günü sürprizi
1.830 izlenme -
1 year ago

yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ'a gaye sökmen ajans'ta doğum günü pastası kesildi. ünlü oyuncu kıvanç tatlıtuğ'a doğum gününde ilk sürprizi bağlı olduğu menajerlik ajansı yaptı. gaye sökmen ajans'ta yakışıklı oyuncu için pasta kesildi. ajansın instagram hesabından paylaşılan fotoğrafın altında şu mesaj yayınlandı. ' bu günün ilk pastasını birlikte kestik. iyi ki doğdun, i̇yi ki varsın. yeni yaşında tüm dileklerin gerçekleşsin seni çok seviyoruz '

01:58
kerem bursin kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı
kerem bursin kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı
mondomedia
11.354 izlenme -
1 year ago

kerem bursin’in spor kulübünde boks yaparken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. sevilen oyuncu kaslı vücuduyla kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı. bursin yeni görüntüsüyle hayranlarını şoke etti. sevgilisi serenay sarıkaya ile birlikte rol alacağı günaydın sevgilim filminde bir rock starı canlandıracak kerem bursin, hazırlıklara hız verdi. gittiği spor kulübünde boks dersleri alan bursin’in kaslı vücudu, kıvanç tatlıtuğ’un ‘kuzey güney’deki dövüş sahnelerini akla getirdi.

01:20
kıvanç tatlıtuğ'a tarzan teklifi
kıvanç tatlıtuğ'a tarzan teklifi
mondomedia
13.713 izlenme -
1 year ago

türk-amerikan ortak yapımı film için efsane rol kıvanç tatlıtuğ'a teklif edildi. ünlü yapımcı kunt tulgar’ın teklifini kabul ederse kıvanç tatlıtuğ’a afrika yolu görünecek. sözcü gazetesinden yüksel şengül'ün haberine göre, amerika ’daki alamo fantastik filmler festivali’ne, senaristi ve yapımcısı olduğu 1974’te çekilen tarzan korkusuz adam filmiyle katılan kunt tulgar, istanbul ’a dönünce hazırlıklarına başladığı yeni filmiyle ilgili bilgileri açıkladı

00:52
kıvanç tatlıtuğ başak dizer’i ailesinden istedi mi
kıvanç tatlıtuğ başak dizer’i ailesinden istedi mi
11.896 izlenme -
1 year ago

yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ ve yakın arkadaşı berk erçer dün gece etiler'de bir hamburgerciden çıkarken görüntülendi. yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ ve yakın arkadaşı berk erçer dün gece etiler'de bir hamburgerciden çıkarken görüntülendi. geçtiğimiz hafta sevgilisi başak dizer'i ailesinden istediği yönünde magazin haberlerine konu olan olay ünlü oyuncuya hatırlatılınca tatlıtuğ 'gecenin bu saatinde röportaj yapmam' açıklamasıyla yetindi. fakat yakışıklı oyuncunun bu iddiaları yalanlamaması kafaları karıştırdı.

02:34
kıvanç tatlıtuğ yapımcı oluyor
kıvanç tatlıtuğ yapımcı oluyor
tv8
11.059 izlenme -
1 year ago

yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ kendi oynayacağı dizi ve filmlerin ortak yapımcısı olacak. kıvanç tatlıtuğ yapımcı oluyor! yakışıklı oyuncu; aşk-ı memnu, kuzey güney ve kurt seyit ve şura gibi dizilerde birlikte çalıştığı ay yapım’ın patronu kerem çatay’la ortaklık konusunda mutabakata vardı. anlaşmaya göre tatlıtuğ, kendi oynayacağı dizi ve filmlerin ortak yapımcısı olacak.

03:46
başak dizer'den evlilik iddialarına yanıt
başak dizer'den evlilik iddialarına yanıt
tv8
7.927 izlenme -
1 year ago

kıvanç tatlıtuğ’un evlilik yolunda ilk resmi adımı attığı ve kız isteme merasimi için başak dizer’in ailesini ziyaret ettiği dedikodusu, dizer’i şaşırttı. bu iddia, önceki gün etiler’de objektife yakalanan dizer’i şaşırttı. ünlü stilist, ' yok öyle bir şey ' dedi.

01:13
kıvanç tatlıtuğ ve başar dizer aşkında evlilik var
kıvanç tatlıtuğ ve başar dizer aşkında evlilik var
mondomedia
17.794 izlenme -
1 year ago

kıvanç tatlıtuğ kesenin ağzını açtı. sevgilisi başak dizer'le yaşayacağı ev için 3 milyon lirayı gözden çıkardı. yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ, evlilik hazırlıklarına hız verdi. yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı başak dizer'le nikah masasına oturma kararı aldığı konuşulan tatlıtuğ, evlendikten sonra yaşayacağı ev arayışlarına da başladı.

01:43
kıvanç tatlıtuğ başak dizer ile halk plajına gitti
kıvanç tatlıtuğ başak dizer ile halk plajına gitti
mondomedia
1.137 izlenme -
1 year ago

yakışıklı oyuncu, düğün hazırlıkları yaptığı sevgilisi başak dizer'le birlikte halk plajında görüntülendi. ünlü çifte, arkadaşları berk erçel eşlik etti. sevgilisi başak dizer'le çeşme'ye tatile giden kıvanç tatlıtuğ, önceki gün halk plajında görüntülendi. kıvanç tatlıtuğ, yakında evleneceği sevgilisi başak dizer ve arkadaşı berk erçel ile birlikte denize girip eğlendi.

01:56
kıvanç tatlıtuğ valelere 5 liradan fazla vermiyor
kıvanç tatlıtuğ valelere 5 liradan fazla vermiyor
mondomedia
924 izlenme -
1 year ago

lüks otomobiliyle sık sık bebek'e giden ünlü oyuncu, iddiaya göre valelere 5 liradan fazla ücret vermiyor. valeler, yakışıklı oyuncu için 'cimri kıvanç' diyor. rol aldığı dizi ve reklamlardan milyonlarca lira kazanan kıvanç tatlıtuğ, parasını har vurup harman savurmuyor. iddialara göre tatlıtuğ, arabasını teslim ettiği valelere 5 lira veriyor. hatta yine iddiaya göre ünlü oyuncu, 5 lira verdiği için kendisine sitem eden bir valeden de ' beğenmiyorsan ver parayı ' diyerek 5 lirasını geri aldı. kimileri oyuncu için, ' cimri kıvanç ' yorumu yaparken kimileri de ' kıvanç'a helal olsun. valelerin pahalılığından biz de bıktık. ' yorumları yaptı.

01:47
kıvanç tatlıtuğ sevgilisi başak dizerle fotoğrafını paylaştı
kıvanç tatlıtuğ sevgilisi başak dizerle fotoğrafını paylaştı
tv8
17.716 izlenme -
1 year ago

sosyal medyada aktif olmayan kıvanç tatlıtuğ uzun bir aradan sonra instagram'dan fotoğraf paylaştı. kız arkadaşı başak dizer'le tatilde devam eden ünlü oyuncunun fotoğrafına kısa sürede çok sayıda yorum yapıldı.tatlıtuğ'un hayranları 'daha fazla fotoğraf atma', 'bütün kızlar kıskandık', 'bu çok ağır oldu' diye tepki gösterdi.

01:59
kıvanç tatlıtuğ sevgilisi için kesenin ağzını açtı
kıvanç tatlıtuğ sevgilisi için kesenin ağzını açtı
tv8
10.394 izlenme -
1 year ago

bodrum'da 750 bin liraya ev alan kıvanç tatlıtuğ, sevgilisi başak dizer'in rahatı için kesenin ağzını açtı. bodrum aşığı olan kıvanç tatlıtuğ, yalıkavak'ta 750 bin liraya yeni aldığı evinin tadını bir türlü çıkaramadı. bodrum'a adım atar atmaz paparazzilerin evinin önünde kendisini beklediğini gören tatlıtuğ, sonunda çareyi otelde kalmakta buldu.

03:38
sevgilileri sayesinde meşhur olanlar
sevgilileri sayesinde meşhur olanlar
mondomedia
11.630 izlenme -
1 year ago

söylemezsem olmaz programında ünlüler dünyasında kim kimi meşhur etti mercek altına aldı. bakalım kim kimi meşhur etmiş izliyoruz

00:58
herkes için hala umut olduğunu kanıtlayan ünlüler
herkes için hala umut olduğunu kanıtlayan ünlüler
mondomedia
16.300 izlenme -
1 year ago

ünlülerin gençlik ve çocukluk halleri arasındaki inanılmaz fark, hala daha hepimiz için umut olduğunu gösteriyor. umudunuzu kaybetmeyin, size de çıkabilir.

01:35
kıvanç tatlıtuğ ve tolga sayışman'ın 17 yıl önceki halleri
kıvanç tatlıtuğ ve tolga sayışman'ın 17 yıl önceki halleri
mondomedia
1.937 izlenme -
1 year ago

bülent ersoy, 1998 yılında klip çekimi için erkek model arıyordu. erkek modeller arasında kıvanç tatlıtuğ ve tolgahan sayışman da bulunuyordu. işte kıvanç tatlıtuğ ve tolga sayışman'ın 17 yıl önceki halleri

03:17
kıvanç tatlıtuğ lüks arabalarını satıp arazi aracı aldı
kıvanç tatlıtuğ lüks arabalarını satıp arazi aracı aldı
tv8
2.021 izlenme -
1 year ago

sahip olduğu tüm lüks araçları satan kıvanç tatlıtuğ, kendini dağa bayıra vurma kararı aldı. oyuncu, aldığı arazi aracını modifiye için servise verdi. kıvanç tatlıtuğ, son dönemin modasına uyup özgürlüğü doğada aramayı seçti. oyuncu, geçtiğimiz yıllarda garajındaki pahalı tüm araçlarını satıp motosikletle dolaşmaya başlamıştı.

02:33
kıvanç tatlıtuğ gq türkiye fotoğraf çekimi
kıvanç tatlıtuğ gq türkiye fotoğraf çekimi
mondomedia
112 izlenme -
1 year ago

yakışıklı ve başarılı oyuncu kıvanç tatlıtuğ ile parlak ışıklardan ve kalabalıklardan çok uzakta gq türkiye mayıs kapak çekiminden özel kamera arkası görüntüleri...

00:59
kıvanç tatlıtuğ dizi oyunculuğunu bırakıyor - showhaber
kıvanç tatlıtuğ dizi oyunculuğunu bırakıyor - showhaber
showhaber
15.091 izlenme -
1 year ago

yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ verdiği röportajda dizi oyunculuğunu bırakacağını açıkladı. gelecek yıl bir dizi projesi olduğunu bu projeden sonra dizi oyunculuğunu bırakacağını açıkladı.

02:27
kıvanç tatlıtuğ - gelecek yıl son dizimi çekeceğim
kıvanç tatlıtuğ - gelecek yıl son dizimi çekeceğim
tv8
7.976 izlenme -
1 year ago

gq türkiye dergisi, yeni sayısı için kıvanç tatlıtuğ’u yedigöller’e götürdü, onunla orada iki gün geçirdi. ünlü oyuncu, dergiye hakkında merak edilenleri anlattı. 'doyumsuz hiç olmadım, olmayacağım' diyen tatlıtuğ, 'bırakmam gereken yerde her şeyi bırakabilirim" ifadesini kullandı. tatlıtuğ, 'çok azla yetinebilirim. ormanda üç-dört arkadaşımla vakit geçirmek, atımın üzerinde dörtnala koşmak benim için dünyadaki en büyük mutluluk şu an. popülerlik ya da para insana mutluluk getirmiyor' dedi.

01:46
kıvanç tatlıtuğ'a sosyal medyada rakip çıktı
kıvanç tatlıtuğ'a sosyal medyada rakip çıktı
mondomedia
16.787 izlenme -
1 year ago

sosyal medyanın yeni fenomeni ortalığı kasıp kavuruyor. takipçilerinin çoğunluğu kızlardan oluşan mustafa mert koç, yakışıklılığı ile oldukça beğeni topluyor. fenomenin, kıvanç tatlıtuğ'a benzerliği de oldukça dikkat çekici.

02:06
ünlülerin keşfedilme hikayeleri
ünlülerin keşfedilme hikayeleri
mondomedia
9.145 izlenme -
1 year ago

son zamanlarda sibel can'ı kimin keşfettiği tartışma konusu olurken işte ünlülerin keşfedilme hikayeleri sizlerle. tarkan nasıl keşfedildi ? tülin şahin nasıl keşfedildi ? fahriye evcen nasıl keşfedildi ? hande yener nasıl keşfedildi ? kıvanç tatlıtuğ nasıl keşfedildi ? izliyoruz

02:01
kıvanç tatlıtuğ'dan başak dizer'e romantik jest
kıvanç tatlıtuğ'dan başak dizer'e romantik jest
mondomedia
5.680 izlenme -
1 year ago

sevgilisi başak dizer'le gittiği mekandan çıkarken, çiçeklerin ısrarı üzerine zor anlar yaşayan yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ romantikliği ile güne damga vurdu. söylemezsem olmaz programının sevilen yorumcusu pakize suda;' kıvanç tatlıtuğ'a helal olsun diyorum. yanında olan hiçbir kadına saygısızlık veya ' sen önden git, sen taksiye bin ' şeklinde bir şey söylemedi ' açıklamasında bulundu.

01:28
kıvanç tatlıtuğ'un mevlitte gözleri doldu
kıvanç tatlıtuğ'un mevlitte gözleri doldu
mondomedia
8.677 izlenme -
1 year ago

geçen hafta hayatını kaybeden sertaç boztepe için okutulan mevlite katılan kıvanç tatlıtuğ'un çok üzgün olduğu görüldü.

01:46
kıvan tatlıtuğ'un sevgilisi başak dizer isyan etti
kıvan tatlıtuğ'un sevgilisi başak dizer isyan etti
tv8
11.188 izlenme -
1 year ago

başak dizer, son günlerde sevgilisi kıvanç tatlıtuğ’la ilişkilerine ilişkin haberler üzerine sessizliğini bozdu. başak dizer bir davet çıkışı muhabirlere sitem etti: 'bir hafta içerisinde evlendik, çocuğumuz oldu ve ayrıldık! bunların hiçbiri doğru değil. ilişkimiz normal bir şekilde devam ediyor.' dedi.

03:36
kıvanç tatlıtuğ 3 yaşında bir ingiliz tayı aldı
kıvanç tatlıtuğ 3 yaşında bir ingiliz tayı aldı
mondomedia
16.466 izlenme -
1 year ago

rol gereği defalarca ata binen kıvanç tatlıtuğ, bu sayede binicilik tutkunu olup çıktı. tatlıtuğ 'argento' isimli 3 yaşında bir ingiliz tayı alıp at sahibi ünlüler arasına katıldı.

05:26
ünlülerin yaşlandırılmış halleri - aramızda kalmasın
ünlülerin yaşlandırılmış halleri - aramızda kalmasın
tv8
7.870 izlenme -
1 year ago

tüm dünyaya yayın yapan uluslararası kanalların istanbul sorumlusu medyadoktoru'nun, ortadoğu ülkelerinde de ilgi gören türk oyuncularını fotoshop yöntemiyle yaşlandırmasıyla ortaya ilginç görüntüler çıktı.