istanbul Videoları

9586 sonuç

02:16
Meclis'e Giremeyen Isimler - Showhaber
Meclis'e Giremeyen Isimler - Showhaber
showhaber
6.058 izlenme -
2 years ago

genel seçimlere istanbul'da bağımsız milletvekili adayı olarak giren cemaat'e yakın isimler meclis'e giremedi. son rakamlara göre istanbul'da chp'nin 2. bölge 9. sıradan adayı olan mustafa sarıgül de meclis'e giremedi.istanbul 3. bölge bağımsız milletvekili adayı olan hakan şükür, son açıklanan rakamlara göre 43 binde kaldı. şükür, bu sonuçla meclis dışında kaldı.yakup saygılı, istanbul 1. bölgede yarıştı. saygılı ise 1586 oyda kalarak meclis dışında kaldı.eski emniyet müdürü ali fuat yılmazer, bağımsız aday olduğu milletvekili seçimlerinde i̇stanbul 1. bölge'de yarıştı. yılmazer, son rakamlara göre 5879 oy alarak meclis dışında kaldı.sarigül meclis dişinda kaldi şişli eski belediye başkanı mustafa sarıgül, i̇stanbul'da chp'nin 2. bölge 9. sıradan aday olmuştu. son rakamlara göre sarıgül de meclis dışında kaldı.

02:57
Hdp Seçimleri Istanbul'da Kutladı - Showhaber
Hdp Seçimleri Istanbul'da Kutladı - Showhaber
showhaber
12.974 izlenme -
2 years ago

ecimde yüzde 13 oy alarak parlamentoya 80 vekil gonderen hdp'nin seçim kutlamaları başladı. 7 haziran seçimlerinde yüzde 13.1’lik oy oranına ulaşan hdp, istanbul ’da selahattin demirtaş, van’da ise figen yüksekdağ’ın katılımıyla kutlama yaptı. i̇stanbul’da bakırköy halk meydanı’nda hdp eş genel başkanı selahattin demirtaş’ın konuşma yaptığı teşekkür mitingine çok sayıda partili katıldı.

07:05
Adnan Oktar - Dünya Neden Suriyelilerin Çilesini Görmüyor
Adnan Oktar - Dünya Neden Suriyelilerin Çilesini Görmüyor
Yaren Nur
13.727 izlenme -
2 years ago

dünya neden suriyelilerin çilesini görmezden geliyor

01:47
Tekstilkent Mali Genel Kurulunda Kavga Çıktı - Showhaber
Tekstilkent Mali Genel Kurulunda Kavga Çıktı - Showhaber
showhaber
20.046 izlenme -
2 years ago

eski yönetim kurulu üyeleriyle, yeni üyeler arasında başlayan kavgada tekstilkent yönetim kurulu başkanı şükrü kulak'da aldığı darbelerle yerden kalkamadı. sandalyelerin havada uçuştuğu genel kurulda iki kişi hafif şekilde yaralandı.tekstilkent mali genel kurulu bayrampaşa hidayet türkoğlu spor tesisleri'nde düzenlendi. sabah 09.00'da başlaması gereken genel kurul, yaşanan gerginlik nedeniyle bir türlü başlayamadı. tartışmalı genel kurul eski ve yeni yönetim kurulu üyelerini de karşı karşıya getirdi. yaşanan sözlü tartışmalar bir anda büyüyerek yerini kavgaya bıraktı. tekme, tokat ve yumrukların konuştuğu kavgada sandalyeler de havada uçuştu. bir anda savaş alanına dönen genel kurul salonunda taraflar, polisin çabalarıyla sakinleştirildi.

01:26
Bağcılar'da Gaspçılar 1 Milyon Lira Çaldılar - Showhaber
Bağcılar'da Gaspçılar 1 Milyon Lira Çaldılar - Showhaber
showhaber
10.092 izlenme -
2 years ago

bağcılar’da satın alacağı bina için bankadan 960 bin lira para çeken işadamı özcan ç. gaspçıların saldırısına uğradı.bankadan itibaren işadamının aracını takip eden 3 şüpheli, silahla camı kırdıktan sonra içi para dolu çuvalı çalarak kaçtılar. güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen olayın ardından harekete geçen polis 3 kişiyi gözaltına aldı. saldırganlar adliyeye sevk edildi.bağcılar, güneşli mahallesinde 5 şubat 2014 tarihinde polise başvuran işadamı özcan ç. bankadan çektiği 960 bin liranın kendisine saldıran üç kişi tarafından çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu. poliste ifade veren işadamı özcan c. “bir binayı satın almak için 2 milyon 700 bin liraya anlaşmıştım. paranın ilk bölümünü ödemek için yanımdaki arkadaşımla birlikte bankaya gittik. ben bankadan 1 milyon lira çektim.

02:21
Yağmur Yağdı, Istanbul Trafiği Durma Noktasına Geldi
Yağmur Yağdı, Istanbul Trafiği Durma Noktasına Geldi
showhaber
11.906 izlenme -
2 years ago

bugün yaşanan yağışların ardından istanbul’da , özellikle anadolu yakası ve boğaz çevresinde etkili olan sağanak yağışınta trafik kilitlendi. yoğun trafik, i̇stanbul büyükşehir belediyesi’nin internet sitesinde yer alan trafik yoğunluk haritası’na da yansıdı. i̇stanbul’da yaşayanlar artık kırmızı yol durumuna sevinir hale geldiler.haritada, i̇stanbullular’ın alışık olduğu kırmızı yoğunluklu yollar, bu kere bordoya döndü. i̇bb’nin yoğunluk haritasında açık yeşil renk serbest, koyu yeşil ‘açık, turuncu akıcı kırmızı yoğun, bordo ise çok yoğun anlamına geliyor.

01:25
Istanbul Esenyurt'ta 50 Tl Yardım Söylentisi Izdihamı
Istanbul Esenyurt'ta 50 Tl Yardım Söylentisi Izdihamı
cnnturk
2.550 izlenme -
2 years ago

istanbul esenyurt’ta belediyenin muhtaç ailelere 50 lira yardım yapacağı söylentisi izdihama neden oldu. kıraç’ta belediye ek binası önünde toplanan çoğu kadın yüzlerce kişi saatlerce bekledi. kalabalık içeri girmek için kapıya yüklenince ezilme tehlikesi geçirenler oldu. sonunda 50 lira yardım yapılmayacağı, sadece muhtaç kişilerin adlarının listeye yazılacağı açıklandı. - 05.06.2015

01:47
Chp Istanbul'da 100 Bin Kişiyle Sandıklarda Görev Yapacak
Chp Istanbul'da 100 Bin Kişiyle Sandıklarda Görev Yapacak
cnnturk
12.990 izlenme -
2 years ago

chp istanbul il başkanlığı bilişimden sorumlu il yönetim kurulu üyesi tayfun işbilen ve basın sözcüsü elif uluğ, kağıthane’de bulunan chp i̇stanbul i̇l başkanlığı’nda seçim güvenliği ile ilgili basın açıklaması yaptı. chp’nin i̇stanbul’da 100 bin kişiyle sandıklarda görev yapacağını söyleyen elif uluğ, sonuçları anında alacaklarını söyledi. yaptıkları çalışmalarla ysk’ya paralel bir seçim sistemi oluşturduklarını anlatan elif uluğ ' ülkemizde yapılan seçimlerin zafiyetleri, yapılan yanlışlıklar nedeniyle bu seçimde ysk’nın yapması gereken hemen her çalışmayı üstlenmiş durumdayız. adeta paralel bir ysk gibi çalışma yaptık. i̇stanbul’da tek bir oyun bile peşine düşeceğiz. ' dedi - 05.06.2015

01:18
Zayıflamak Isterken Canından Oldu
Zayıflamak Isterken Canından Oldu
showhaber
18.231 izlenme -
2 years ago

istanbul’da yaşayan ve yurtdışı bağlantılı ayakkabı ticareti yapan 42 yaşındaki nirvan sahil, yakınları ve arkadaşlarının karşı çıkmasına rağmen 1 ay önce mide balonu ameliyatı oldu. ameliyattan sonra i̇zmir’in konak i̇lçesi’nde bulunan erkek arkadaşını ziyarete giden sahil, önceki akşam rahatsızlandı. sahil’in ağrılarının artması üzerine erkek arkadaşı e.e., genç kadını ameliyat eden doktorunu arayıp durumu bildirdi. i̇ddiaya göre i̇stanbul’da bulunan doktor, telefona istediği nirva sahil’e i̇laçlarını kullan, geçer dedi. bunun üzerine sahil, yanında bulunan ilaçları kullandı ancak sadece 4 saat sonra hayatını kaybetti.

01:45
Belediyeden 50 Tl Dağıtılacağını Duyan Akın Etti
Belediyeden 50 Tl Dağıtılacağını Duyan Akın Etti
showhaber
13.219 izlenme -
2 years ago

istanbul esenyurt'ta belediyenin muhtaç ailelere 50 lira yardım yapacağı söylentisi izdihama neden oldu. kıraç'ta belediye ek binası önünde toplanan çoğu kadın yüzlerce kişi saatlerce bekledi. kalabalık içeri girmek için kapıya yüklenince ezilme tehlikesi geçirenler oldu.sonunda 50 lira yardım yapılmayacağı, sadece muhtaç kişilerin adlarının listeye yazılacağı açıklandı.

03:37
Veterinerlerden Kedilere Trafolardan Uzak Durun Uyarısı
Veterinerlerden Kedilere Trafolardan Uzak Durun Uyarısı
cnnturk
10.729 izlenme -
2 years ago

istanbul veteriner hekimler odası (ivho) yönetim kurulu ilginç bir açıklama yayınladı. kedilere seslenen i̇vho yönetim kurulu açıklaması : kedi dostlarımızı uyarıyoruz, yine aynı şey olursa dostluğumuzu gözden geçireceğiz. evet, sizi çok sevdiğimiz için bu mesleği seçtik, bu güne kadar vanmış, tekirmiş, i̇ranmış, sokak kedisiymiş ayırt etmeksizin hepinize hizmet ettik, gece gündüz demeden her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olduk. ancak yine de sizi uyarıyoruz; bu ülkenin geleceğini belirleyecek bu önemli seçimde, kardeşçe, birlikte yaşam ve refah umuduyla oy kullanacak milyonları hayal kırıklığına uğratacak, yetkilileri zorda bırakacak, yurttaşları karanlığa gömecek hareketler yapmayın, trafolardan uzak durun…. aksi takdirde sizinle olan dostluğumuzu yeniden gözden geçireceğiz. yarın aşı vaktim geldi, hastalandım, doğuracağım deyip miyav miyav kapımıza geldi

02:37
Başbakan Davutoğlu Istanbul Turu Yaparak Seçmeni Selamladı
Başbakan Davutoğlu Istanbul Turu Yaparak Seçmeni Selamladı
showhaber
118 izlenme -
2 years ago

ak parti genel başkanı ve başbakan ahmet davutoğlu, bugün sabahın erken saatlerinde istanbul'da yapacağı özel miting turuna zeytinburnu'ndan başladı. davutoğlu, fatih, zeytinburnu, güngören, bahçelievler, gaziosmanpaşa, arnavutköy, başakşehir, esenyurt, küçükçekmece ve bağcılar'ı ziyaret edecek.davutoğlu, i̇stanbul ilçe mitingleri kapsamında bahçelievler'de konuştu. davutoğlu'nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle; i̇stanbul'un çehresini, baştan aşağı değiştirdik. kadir bey ve bütün i̇stanbul aşıkları i̇stanbul'u değiştirdik. dünyada liderliğe oynayan türkiye'den gurur duyuyor musunuz? artık faizsiz kredi veren şefkatli bir devlet var. eğer herhangi bir vatandaşımız evinde akşam kaygılıysa, bize uyku haram olur.

01:19
Ahmet Davutoğlu Paralel Çete Bunları Organize Ediyor
Ahmet Davutoğlu Paralel Çete Bunları Organize Ediyor
AnadoluAjansi
10.200 izlenme -
2 years ago

başbakan davutoğlu, partisince istanbul zeytinburnu'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.davutoğlu, 73 ilde 90 miting düzenlediklerini, bugün ve yarın i̇stanbul'da 15 mitingle 15 ilçede i̇stanbullularla buluşmayı planladığını dile getirdi.halkla buluştukları sırada kendilerini, kumpaslarla, tuzaklarla engellemeye çalışanlar olduğunu belirten davutoğlu, şöyle konuştu.mhp, chp, hdp perde gerisinden temaslar halinde. hdp chp ile koalisyon yapabilirim diyor. mhp gelse de çözüm süreci devam eder diyor. chp, hdp'ye pas atıyor .diyanet'i kaldıracağım diyor. hdp biz de kaldıracağız diyor. siz bunlara izin verir misiniz bunların arkasında da paralel çete, bunları organize ederek, intikam peşinde. öyle bir tablo var ki artık hepsi beraber. pensilvanya'ya vuruyorsun, ses chp'den çıkıyor.

01:45
Istanbul'da Seyyar Satıcılardan Zabıtalara Bıçaklı Saldırı
Istanbul'da Seyyar Satıcılardan Zabıtalara Bıçaklı Saldırı
showhaber
14.587 izlenme -
2 years ago

istanbul eminönü'nde sabah saatlerinde seyyar denetimi yapan i̇stanbul büyükşehir belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, seyyar satıcıların saldırısına uğradı. pala, döner, bıçağı, süpürge ve taburelerle zabıtaya saldıran seyyar satıcılar adeta terör estirdi. olay palalı bir seyyar satıcının zabıtanın üzerine yürümesiyle başladı. elindeki palayı sallayan zanlı, zabıta görevlilerini yaraladı. bu sırada diğer seyyar satıcılar da olaya dahil oldu. ellerine geçirdikleri süpürge, tabure ve bıçaklarla zabıtaya saldıran seyyar satcılar, 5 zabıta görevlisini yaraladı. olayda yaralanan palalı saldırgan ise yine zabıta tarafından hastaneye kaldırıldı. kaburgaları kırılan ve yüzünden ağır darbe alan bir zabıta görevlisinin durumunun ciddi olduğu belirtildi. olayda 4 zabıta aracı ise kullanılamaz hale geldi .

01:27
Istanbul'da Korkutan Doğalgaz Patlaması - Showhaber
Istanbul'da Korkutan Doğalgaz Patlaması - Showhaber
showhaber
11.483 izlenme -
2 years ago

edinilen bilgilere göre olay yeşilpınar'da sabah saatlerinde meydana geldi. metro şantiyesinde devam eden çalışmalar sırasında doğalgaz borusu büyük bir gürültü ile patladı. olay yerine itfaiye, polis ve doğalgaz ekipleri sevk edildi. doğalgaz ekipleri gaz sızıntısı ile ilgili çalışmalara başlarken, polis ise çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. yaşanan patlama sonrası meydana gelen gaz sızıntısı nedeniyle çevredeki binalar boşaltıldı. bir hasta vatandaşın da patlama nedeniyle tahliye edilenler arasında olduğu görüldü. olay yerinde ekiplerin çalışmaları sürüyor.

18:01
Hugh Jackman Yeniden Istanbul'da - Aramızda Kalmasın
Hugh Jackman Yeniden Istanbul'da - Aramızda Kalmasın
tv8
6.972 izlenme -
2 years ago

zorlu performans sanatları merkezi'ndeki ilk gösterisinin ardından ses tellerindeki kanama nedeniyle gösterilerini iptal eden sanatçı, izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. hayranlarını, türkçe ,merhaba ve nasılsın sözleriyle selamlayan sanatçı, yaklaşık 2,5 saat sahnede kaldı.avustralyalı sanatçı, gösterinin son bölümünde mustafa kemal atatürk'ün 1934'te, çanakkale savaşı'na çocuklarını gönderen anzak annelerine yazdığı mektubu okuyarak, "dünyanın her tarafında, jonny ya da mehmet aslında hepimiz aynıyız dedi.

01:07
Istanbul Kadıköy'de Bisikletli Eylemi - Cnntürk
Istanbul Kadıköy'de Bisikletli Eylemi - Cnntürk
cnnturk
10.861 izlenme -
2 years ago

kadıköy'de bisikletçiler, fransız vatandaşı 58 yaşındaki christian jean auguste niaffe'nin 42 ülkeyi bisikletiyle gezdikten sonra geldiği marmaris'te emniyet şeridinde giderken otomobilin çarpması sonucu ölmesini ve yaşanan diğer ölümlü bisiklet kazalarını protesto etti. basın açıklaması yapan grup üyeleri bisikletlerinden inip yaklaşık 20 dakika yerde yattı. - 01.06.2015

01:46
Istanbul Abbasağa ve Özgürlük Parklarında Gezi Anıldı
Istanbul Abbasağa ve Özgürlük Parklarında Gezi Anıldı
cnnturk
18.375 izlenme -
2 years ago

gezi eylemlerinin ikinci yıldönümünde taksim dayanışması’nın çağrısıyla göztepe özgürlük ve abbasağa parklarında yurttaşlar anma için toplandı.parklarda atölye çalışmaları, forumlar ve konserler yapılırken, gezi döneminde aktif olarak rol alan birçok oluşum etkinliklere katıldı.21.00’de her iki parkta da aynı anda gezi eylemlerinde hayatını kaybedenler

02:26
Dragon Fest 2015 Istanbul Ayağı Gerçekleşti - Showhaber
Dragon Fest 2015 Istanbul Ayağı Gerçekleşti - Showhaber
showhaber
2.399 izlenme -
2 years ago

istanbul'da bugün dragon fest yaşandı. şirket çalışanları arasında yapılan yarışın istanbul ayağı yapıldı.

00:57
Bosphorus Cup 2015 Başladı - Showhaber
Bosphorus Cup 2015 Başladı - Showhaber
showhaber
5.459 izlenme -
2 years ago

bosphorus cup 2015'in boğaziçi etabı koşuldu turkcell platinum bosphorus cup 2015'in galibi, yarın caddebostan parkurunda koşulacak iki yarışın ardından belirlenecek turkcell platinum bosphorus cup 2015in en çarpıcı etabı olan boğaziçi yarışı, 67 teknenin katılımı ile bugün koşuldu. teknelerin farklı sınıflarda kıyasıya mücadele ettiği turkcell platinum bosphorus cup 2015'in galibi, yarın caddebostan parkurunda koşulacak iki yarışın ardından belirlenecek. istanbullulara yelken sporunu sevdirmek ve boğaz'ın güzelliklerini dünyaya tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen turkcell platinum bosphorus cup 2015, bu yıl 14. kez boğaz sularındaydı. beş yarışlık bir seriden oluşan turkcell platinum bosphorus cup 2015'in boğaz etabında, 67 tekne büyük kupa için kıyasıya mücadele etti.

01:29
Bir Araç Kaldırıma Çıktı Yayaları Ezdi - Showhaber
Bir Araç Kaldırıma Çıktı Yayaları Ezdi - Showhaber
showhaber
514 izlenme -
2 years ago

kaza 16.00 sıralarında esatpaşa mahallesi, yunus emre caddesi’nde meydana geldi. iddiaya göre, 34 vm 6136 plakalı otomobilin sürücüsü samet i̇lhan, başka bir otomobilin sıkıştırması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti. kontolden çıkan otomobil kaldırımdaki yayaların arasına daldıktan sonra bir ağaca çarparak durabildi. bu sırada kaldırım yürüyen merve gökçe(19) ve özlem balcı (19) otomobilin çarpmasıyla yaralandı. yaralılardan merve gökçe çarpmanın şiddetiyle savrularak önce park halindeki bir otomobilin üzerine, oradanda yere düşerek yaraladı. kazayı gören vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. vatandaşlar sağlık ekiplerini gelinceye kadar ilk müdahaleyi yaptı.kısa süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini alarak sağlık ekiplerini gelmesi bekledi.

01:42
Devlet Bahçeli Kazlıçeşme'de Konuştu - Showhaber
Devlet Bahçeli Kazlıçeşme'de Konuştu - Showhaber
showhaber
9.052 izlenme -
2 years ago

bu aziz şehrimizi feth eden fatihimiz sultan mehmet han'a ve fetihte yer alan tüm kahraman ecdadımıza allah'tan rahmet diliyorum.türk milleti ötüken'den malazgirt'e yürümüş vatan kazanmıştır. istanbul'dan kıtalara yürmüş destan yazmıştır.fatih sultan mehmet yürümüş constantin i̇stanbul olmuştur. şimdi yürüme sırası bizdedir. şimdi ileri atılma yüreklice görevimizi yerine getirme görevi bizimdir. allah için yürüyeceğiz kafire kabus yaşatacağız mazlumlar için yürüyeceğiz zalimleri ezip geçeceğiz.adalet için yürüyeceğiz haksızlıkları silip süpüreceğiz. türkiye için türk'lük için yürüyeceğiz.o halde i̇stanbul'a soruyorum i̇stanbul'dan okkalı zelzele gibi sarsacak bir cevap bekliyorum şimdi söyleniz bizimle yürümeye hazır mısınız? bizimle yürümeye var mısınız? bizimle yürü i̇stanbul biz yürürsek önümüzde kimseler duramayacaktır.

05:13
Milli Ittifağın Istanbul Mitingi
Milli Ittifağın Istanbul Mitingi
cnnturk
5.918 izlenme -
2 years ago

büyük birlik partisi ve saadet partisinin oluşturduğu milli ittifak partisinin istanbul mitingi üretmeyen bir ekonomi ülkesine refah getiremez

04:01
Istanbulun Fethin'nin 562 Yıl Kutlamaları
Istanbulun Fethin'nin 562 Yıl Kutlamaları
cnnturk
11.237 izlenme -
2 years ago

istanbulun fetihinin 562 yıl kutlamaları için dev sahne kuruldu hem ışık hemde havayi fişek gösterileri vardı cumhurbaşkanı erdoğan ve başbakan ahmet davutoğlunun katılımlarıyla kutlandı erdoğan seçim vurgusu yaptı fetih inşallah 7 hazirandır dedi

02:11
Şampiyonluk Kutlaması Değil Pusu Kurşunu Çıktı - Showhaber
Şampiyonluk Kutlaması Değil Pusu Kurşunu Çıktı - Showhaber
showhaber
14.745 izlenme -
2 years ago

avcılar’da kucağında 1,5 yaşındaki çocuğu olduğu sırada vurularak öldürülen 50 yaşındaki kamil işler’in katil zanlıları yakalandı. anne ve oğulun da aralarında bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı.avcılar’da pazartesi günü kucağındaki 1,5 yaşında çocuğu olduğu sırada başından vurularak yaralanan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden kamil i̇şler’in katil zanlılarını yakalamak için çalışma başlatan avcılar asayiş büro amirliği ekipleri çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. yapılan incelemede sokak içinde bulunan ve sürekli yüzünü gizleyen bir kişi tespit edildi.civardaki tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri zanlının kaçış istikametindeki kamera görüntülerinden bindiği taksiyi tespit etti.taksiciyle görüşen polis aldığı bilgi doğrultusunda şüphelilerin sarıyer’deki evlerine baskın düzenlendi. anne emine e.,

02:22
Polis Her Yerde Onur Özbizerdik’I Arıyor
Polis Her Yerde Onur Özbizerdik’I Arıyor
showhaber
4.785 izlenme -
2 years ago

bir zamanların ünlü kabadayısı dündar kılıç’ın torunu onur özbizerdik’in pazar gecesi tarabya’da bulunan bir otelin lobisinde 17 yaşındaki ahmet ozan özalp’i ayağından vurduğu anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.görüntülerde, onur özbizerdik’in bir kişi ile tartıştığı, bu sırada otel personelinin olayı yatıştırmaya çalıştığı görülüyor. karşılıklı ağız kavgasının ardından bir anda silahını çeken onur özbizerdik’in 2 el ateş ettiği, daha sonra da silahını beline koyarak ayrıldığı görülüyor.öte yandan, hastanede tedavi gören ahmet ozan özalp’in, polise verdiği ifadede, daha önce hiç görmediği ve tanımadığı bir kişiyle önce yan baktın tartışması yaşadıklarını, ardından bu kişinin kendisini tehdit ederek elinde salladığı tespihi cebine koymasını istediğini söylediği öğrenildi.

05:00
Istanbul'un Fethinin 562. Yıl Dönümü Kutlanıyor
Istanbul'un Fethinin 562. Yıl Dönümü Kutlanıyor
showhaber
10.957 izlenme -
2 years ago

vatandaşlar, cumhurbaşkanı erdoğan'a alana gelişinde yoğun sevgi gösterisinde bulundu. eşiyle sahneye çıkan erdoğan da vatandaşları selamladı. cumhurbaşkanı erdoğan, ardından protokoldeki yerine geçti ve türk yıldızları gösteri yaptı.yeniden diriliş, yeniden yükseliş ve yeni türkiye için fethin 562. yılında yenikapı'da buluşuyoruz sloganıyla düzenlenen kutlamalar için vatandaşlar, özellikle zeytinburnu ve sahil yolundan, toplu taşıma araçları ve vapurlarla etkinlik alanına geldi.türk bayrakları ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın fotoğraflarını taşıyan vatandaşlar, alana 120 kapıdan giriş yaptı. alanın büyük bölümünü dolduran vatandaşlar, türk bayraklarını sallayarak, marşlara eşlik ediyor.

18:10
Fetih Kutlamalarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Konuştu
Fetih Kutlamalarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Konuştu
kontrahbr
7.898 izlenme -
2 years ago

cumhurbaşkanlığı himayelerinde istanbul valiliği ve büyükşehir belediyesi tarafından düzenlenen i̇stanbul'un fethinin 562. yıl dönümü kutlamalarının yapılacağı yenikapı etkinlik alanını, vatandaşlar doldurdu. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan ve eşi emine erdoğan, helikopterle yenikapı'ya geldi. erdoğan ailesi, alanı dolduran vatandaşlarla selamlaştı.başbakan ahmet davutoğlu da ankara'daki mitingi sonrası şölen alanına geldi. i̇stanbul'un fethinin 562'nci yılı dolayısıyla yenikapı'da düzenlenen fetih şöleni, 562 kişilik mehter takımının gösterisiyle başladı. kutlamalar kapsamında türk yıldızları gösteri yaptı. kutlamalarda ilk konuşmayı başbakan ahmet davutoğlu yaptı. daha sonra tbmm başkanı cemil çiçek konuştu. şu anda da cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan kalabalığa sesleniyor.

04:20
Istanbul'un Fethinin 562. Yıl Dönümü Kutlanıyor
Istanbul'un Fethinin 562. Yıl Dönümü Kutlanıyor
kontrahbr
4.745 izlenme -
2 years ago

yeniden diriliş, yeniden yükseliş ve yeni türkiye için fethin 562. yılında yenikapı'da buluşuyoruz sloganıyla düzenlenen kutlamalar için vatandaşlar, özellikle zeytinburnu ve sahil yolundan, toplu taşıma araçları ve vapurlarla etkinlik alanına geldi.türk bayrakları ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın fotoğraflarını taşıyan vatandaşlar, alana 120 kapıdan giriş yaptı. alanın büyük bölümünü dolduran vatandaşlar, türk bayraklarını sallayarak, marşlara eşlik ediyor.alanda sanatçı ve ak parti istanbul milletvekili adayı uğur ışılak'ın sözlerini yazdığı recep tayyip erdoğan şarkısı çalınıyor.yenikapı etkinlik alanı'na yakın bazı noktalara konulan hoparlörlerden anonslarla vatandaşların alanı bulması için yön tarifi yapılıyor. alana gelen çevre yollarda erdoğan, fatih sultan mehmet, mursi fotoğraflarının yer aldığı atkı, kupa, bayrak satışı yapı

02:21
Istanbulun Fethinin 562 Yıl Kutlamaları
Istanbulun Fethinin 562 Yıl Kutlamaları
cnnturk
10.987 izlenme -
2 years ago

istanbulun fethinin 562 yılı farklı etkiinliklerle kutlanıyor topkapıdaki panaroma 1453 tarihi müzeye ziyaret edenlere fetih anı parası hediye edildi

01:12
Akp Istanbul Milletvekili Ahmet Türkeş Istifa Etti
Akp Istanbul Milletvekili Ahmet Türkeş Istifa Etti
gemini99
6.131 izlenme -
2 years ago

ak parti istanbul miletveli ahmet türkeş istifa etti türkeş, yaptığı yazılı açıklamada, ak parti'nin seçim beyannamesinde, anayasadan 'türk' adının çıkarılacağı, başkanlık sistemi adı altında 92 yıllık devletin bölünerek federasyon ve özerk alanlara dönüştürüleceği tuzağını fark ettiğini belirtti.

02:06
Halı Sahada 12 Yaşındaki Arkadaşını Vurdu - Showhaber
Halı Sahada 12 Yaşındaki Arkadaşını Vurdu - Showhaber
showhaber
11.208 izlenme -
2 years ago

istanbul küçükçekmece halkalı’da, 12 yaşındaki ilkokul öğrencisi ali ekber sakar, aynı okulda eğitim gören 15 yaşındaki y.y. tarafından pompalı tüfekle vuruldu.sakar, tüfekten çıkan saçmaların boğazına isabet etmesi sonucu olay yerinde yaşamını yitirdi.küçükçekmece halkalı’da, 12 yaşındaki ilkokul öğrencisi ali ekber sakar, aynı okulda eğitim gören 15 yaşındaki y.y. tarafından pompalı tüfekle vuruldu. sakar, tüfekten çıkan saçmaların boğazına isabet etmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybetti. y.y. ise gözaltına alındı.

02:52
Hırsız Için Duvarları Camla Kapladılar - Showhaber
Hırsız Için Duvarları Camla Kapladılar - Showhaber
showhaber
11.107 izlenme -
2 years ago

hırsızlar insanların korkusuz rüyası zaman zaman hepimiz önlemler alıyoruz fakat bu sefer istanbulda bir kişi bu olayı abarttı ve evinin bahçesinin önüne çektiği duvara komple cam yapıştırdı ve hırsızlardan kaçıyım derken çocuklara karşı risk yarattıgını fark etmedi.

03:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bunlar Ateist ve Zerdüşt Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bunlar Ateist ve Zerdüşt Açıklaması
showhaber
2.402 izlenme -
2 years ago

aksaray’daki konuşmasında muhalefet partilerini eleştiren erdoğan şunları söyledi. bakınız, ana muhalefetin genel başkanı çıkmış. yuhalamayın be. bu yuhları 10 gün sonra sandığa gömmeye var mısınız ondan daha tesirlisi yok. en demokratik yuhalama odur. çünkü biz dağlardakinin verdiği mesajla hareket eden bir demokrasiyi tanımıyoruz. şimdi çıkmış dağdan birileri konuşuyor. imralı i̇slami çok iyi bilirmiş. bunlar ateist, bunlar zerdüşt. bunlar değil mi, taksim, kabe’mizdir diyenler.

01:36
Istanbul'da Genç Kız Kazada Hayatını Kaybetti - Showhaber
Istanbul'da Genç Kız Kazada Hayatını Kaybetti - Showhaber
showhaber
1.488 izlenme -
2 years ago

okan üniversitesi öğrencilerinin içinde bulunduğu otomobil emniyet şeridindeki kamyona çarparak, bariyerlerin dışına savruldu. feci kazada araçta bulunan genç kız hayatını kaybederken, 2 arkadaşı yaralandı. aşırı hızlı olduğu için duramayan araç kamyona arkadan çarparak çelik bariyerlerin dışına savruldu. savrulmanın etkisi ile araç hurdaya döndü. kazada araçta bulunan yağmur atay hayatını kaybetti. araçta sıkışan sürücü n.a ise itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. n.a ve yaralı arkadaşı eda isimli genç kız, ambulansla hastaneye kaldırıldı. kaza sonrası hurdaya dönen otomobilin hız kadranı ise 160 kilometrede kaldı. kazayı haber alıp olay yerine gelen üniversitelilerin yakınları gözyaşlarına boğuldu.

03:17
Yenikapı Meydanı Fetih Kutlamaları Için Hazırlanıyor - Showhaber
Yenikapı Meydanı Fetih Kutlamaları Için Hazırlanıyor - Showhaber
showhaber
19.845 izlenme -
2 years ago

istanbul'un fethinin 562. yılı dolayısıyla 30 mayıs cumartesi akşamı yenikapı etkinlik alanı'nda yapılacak ve 1,5 milyon kişinin katılması beklenen kutlama töreninin hazırlıkları sürüyor.

02:21
Selahattin Demirtaş - Kazlıçeşme Mitingini 1 Saat Öne Aldık
Selahattin Demirtaş - Kazlıçeşme Mitingini 1 Saat Öne Aldık
cnnturk
16.098 izlenme -
2 years ago

hdp eş genel başkanı selahattin demirtaş, kazlıçeşme mitingi ile ilgili sorunun giderildiğini açıkladı. selahattin demirtaş, ' istanbul kazlıçeşmede 30 mayıs'ta yapacağımız mitinge dair sorun çözüldü. aynı gün saat 15:00 da kazlıçeşmede olacağız ' ifadelerini kullandı. istanbul valiliği, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yetkinin kendilerinde olmadığını ifade etmişti. - 28.05.2015

00:50
800 Polisin Katılımıyla Terör Operasyonu - Anadolu Ajansı
800 Polisin Katılımıyla Terör Operasyonu - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
13.049 izlenme -
2 years ago

istanbul emniyet müdürlüğü terörle mücadele şube müdürlüğü ekipleri terör örgütü mkp'ye yönelik polis helikopterinin de desteğiyle operasyon düzenledi. çevik kuvvet ve özel harekat ekiplerinin de aralarında olduğu 800 polis, başta sultangazi ve sancaktepe olmak üzere 10 ilçede tespit edilen 30 adrese baskın yaptı. polis ekipleri 20 şüpheliyi gözaltına aldı. şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 2 uzun namlulu tüfek ile bir tabanca ve çok sayıda örgütsel doküman ele geçirildi.gözaltına alınan şüphelilerin örgütsel eylemlerle 1 mayıs'ta emniyet güçlerine taş, sopa ve molotofkokteyli ile saldıran yüzleri maskeli kişiler oldukları bildirildi.

01:35
Istanbul Büyükşehir Belediyesi Iğneyle Köpekleri Zehirledi
Istanbul Büyükşehir Belediyesi Iğneyle Köpekleri Zehirledi
cnnturk
1.320 izlenme -
2 years ago

stanbul büyükşehir belediyesi’ne (ibb) bağlı ekipler, sarıyer’ın ayazağa mahallesindeki sokak köpeklerini ‘zehirleyerek’ toplamaya kalkıştı. bölge halkının müdahale ettiği bu girişimi önce yalanlayan i̇bb, olayın fotoğraflarla belgelenmesinin ardından, ' konu ilgili birime iletilmiştir ' demekle yetindi. ayazağa yeşiltepe’de dün akşam i̇bb veteriner ekibi logosunun bulunduğu bir minibüsle bölgeye giden ekipler, buradaki sokak köpeklerini iğneyle zehirleyerek toplama aracına doldurmaya başladı. - 27.05.2015

01:16
Hdp'nin Kazlıçeşme Mitingine Izin Yok - Cnntürk
Hdp'nin Kazlıçeşme Mitingine Izin Yok - Cnntürk
cnnturk
2.514 izlenme -
2 years ago

zeytinburnu ilçe seçim kurulu, hdp'nin 30 mayıs'ta kazlıçeşme'de yapmak istediği i̇stanbul mitingine izin vermedi. - 27.05.2015