gta:5 Videoları

333 sonuç

16:13
Gta 5 Pc Tam Çözüm 30. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 30. Kısım
GTA5
12.904 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 30. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

03:41
Gta 5 Pc - 14. Görev Çözümü - Bugstars Equipment
Gta 5 Pc - 14. Görev Çözümü - Bugstars Equipment
GTA5
5.411 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 14. görev bugstars equipment çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

13:07
Gta 5 Pc - 45. Görev Çözümü - Caida Libre
Gta 5 Pc - 45. Görev Çözümü - Caida Libre
GTA5
6.755 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 45. görev caida libre çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

01:50
Gta 5 New Game Trailer Hq
Gta 5 New Game Trailer Hq
sketch_man
18.655 izlenme -
6 years ago

grand theft auto v official trailer 2.

15:46
Gta 5 Pc - 21. Görev Çözümü - Friends Reunited
Gta 5 Pc - 21. Görev Çözümü - Friends Reunited
GTA5
10.318 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 21. görev friends reunited çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

18:23
Gta 5 Pc Tam Çözüm 17. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 17. Kısım
GTA5
14.556 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 17. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

01:03
Gta 5'i Indirdiğini Zanneden Eleman
Gta 5'i Indirdiğini Zanneden Eleman
coolboy
1.239 izlenme -
5 years ago

17 eylül 2013 de sadece konsola çıkacak gta 5'in günler öncesinden 214 mb olarak torrentini indirdiğini iddia eden genç, bunun yanında rockstar games'in kendisinin siteye torrenti yüklediğini söylüyor. olur mu olur diyoruz. iş bi serial a bakar. cehalet mutluluktur, ayrıca bu ses tonundaki kararlılıkla bizi her şeye ikna edebilir izliyoruz..

21:11
Gta 5 - 68. Görev Çözümü - The Bureau Raid Roof Entry - Ps4
Gta 5 - 68. Görev Çözümü - The Bureau Raid Roof Entry - Ps4
GTA5
9.884 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 68. görev the bureau raid roof entry çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

02:16
Gta Oynayan Erkek Arkadaşa Rahat Vermemek
Gta Oynayan Erkek Arkadaşa Rahat Vermemek
tomboy
2.392 izlenme -
5 years ago

genç kız playstation'da gta v oynayan erkek arkadaşına bir türlü rahat vermiyor.

11:57
Gta 5 - 50. Görev Çözümü - Predator - Ps4
Gta 5 - 50. Görev Çözümü - Predator - Ps4
GTA5
10.720 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 50. görev predator çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

10:20
Gta 5 Online Heist 4 - Series A Funding - Coke Görevi
Gta 5 Online Heist 4 - Series A Funding - Coke Görevi
GTA5
12.325 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyununda bildiğiniz gibi heist denen soygun görevleri var. bu videoda heist 4 series a funding görevi - coke nasıl yapılır izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.ist 4 - series a funding

18:36
Gta 5 Pc Tam Çözüm 1. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 1. Kısım
GTA5
13.046 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 1. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

02:11
Gta 5 Oynarken Twerk Yapmak
Gta 5 Oynarken Twerk Yapmak
coolboy
11.130 izlenme -
5 years ago

gta 5 oynarken bir yandan da twerk yapan, ara ara coşan bu genç bayanı izliyoruz.

18:35
Gta 5 Pc - 25. Görev Çözümü - By The Book
Gta 5 Pc - 25. Görev Çözümü - By The Book
GTA5
3.070 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 25. görev by the book çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

04:49
Real Life Gta 5
Real Life Gta 5
larytta
18.386 izlenme -
5 years ago

grand theft auto v in real live..

15:30
Gta 5 Pc Tam Çözüm 29. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 29. Kısım
GTA5
9.775 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 29. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

03:38
Gta 5 Pc - 12. Görev Çözümü - Carbine Rifles
Gta 5 Pc - 12. Görev Çözümü - Carbine Rifles
GTA5
19.158 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 12. görev carbine rifles çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

20:24
Gta 5 - 41. Görev Çözümü - I Fought The Law - Ps4
Gta 5 - 41. Görev Çözümü - I Fought The Law - Ps4
GTA5
8.691 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 41. görev i fought the law çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

20:50
Gta 5 - 67. Görev Çözümü - The Bureau Raid Fire Crew - Ps4
Gta 5 - 67. Görev Çözümü - The Bureau Raid Fire Crew - Ps4
GTA5
6.896 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 67. görev the bureau raid fire crew çözümünü izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

04:14
Gta 5 Pc - 42. Görev Çözümü - The Vice Assassination
Gta 5 Pc - 42. Görev Çözümü - The Vice Assassination
GTA5
4.094 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 42. görev the vice assassination çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

11:50
Gta 5 - 29. Görev Çözümü - Minisub - Ps4
Gta 5 - 29. Görev Çözümü - Minisub - Ps4
GTA5
16.983 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 29. görev minisub çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

01:50
Cristiano Ronaldo Gta 5'e Dahil Oldu
Cristiano Ronaldo Gta 5'e Dahil Oldu
GTA5
12.627 izlenme -
4 years ago

yıldız futbolcu cristiano ronaldo, video oyun olan gta serisinin v versiyonunda boy gösterdi. işte oyunseverlerin beğenerek oynadığı grand theft auto serisindeki cristiano ronaldo...

03:42
Lüks Işığında Haber Sunmak
Lüks Işığında Haber Sunmak
tayfunege
2.207 izlenme -
4 years ago

bursa inegöl'de bir yerel televizyonun ana haber bülteni, stüdyodaki elektrik kesintisi nedeniyle lüks ışığında sunuldu.

14:40
Gta 5 Pc Tam Çözüm 13. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 13. Kısım
GTA5
7.345 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 13. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton. grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 1. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı vid

14:32
Gta 5 Nasıl Polis Olunur
Gta 5 Nasıl Polis Olunur
GTA5
5.187 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyununda nasıl polis olunur izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

03:16
Gta 5 Trafik Kavgası
Gta 5 Trafik Kavgası
roltrader
3.883 izlenme -
4 years ago

bir kaç gün önce yeni nesil versiyonuna merhaba dediğimiz bu nadide oyunda sıradan bir günde sıradan bir kaza sonrası meydana gelen olayları izliyoruz.

15:51
Gta 5 Pc Tam Çözüm 27. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 27. Kısım
GTA5
17.292 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 27. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

13:53
Gta 5 Pc - 44. Görev Çözümü - Eye In The Sky
Gta 5 Pc - 44. Görev Çözümü - Eye In The Sky
GTA5
3.648 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 44. görev eye in the sky çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

09:24
Gta 5 - 66. Görev Çözümü - Legal Trouble - Ps4
Gta 5 - 66. Görev Çözümü - Legal Trouble - Ps4
GTA5
3.677 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 66. görev legal trouble çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

03:01
Gta 5'teki Yerlerin Gerçek Mekanlarla Karşılaştırılması
Gta 5'teki Yerlerin Gerçek Mekanlarla Karşılaştırılması
roltrader
7.542 izlenme -
4 years ago

gta v oyununu dört gözle pc'ye beklediğimiz sırada, bu tarz videolarla insan daha bir sabırsızlanıyor. bu videomuzda gta v oyununun gerçek mekanlarla karşılaştırılmasını izliyoruz.

08:49
Gta 5 Pc Tam Çözüm 44. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 44. Kısım
GTA5
7.023 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 44. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

59:47
Gta 5 Online Heist 2 - The Prison Break Görev Çözümü
Gta 5 Online Heist 2 - The Prison Break Görev Çözümü
GTA5
6.143 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyununda bildiğiniz gibi heist denen soygun görevleri var. bu videoda heist 2 the prison break görevi nasıl yapılır izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

08:20
Gta 5 Pc - 20. Görev Çözümü - Crystal Maze
Gta 5 Pc - 20. Görev Çözümü - Crystal Maze
GTA5
17.887 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 20. görev crystal maze çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

01:55
Gta 5 - Kar Yağışı Time Lapse Görüntüleri
Gta 5 - Kar Yağışı Time Lapse Görüntüleri
GTA5
9.678 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyununda yaşanan kış mevsiminin time lapse görüntülerini bir araya getirmişler , izliyoruz. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

18:04
Gta 5 Pc Tam Çözüm 33. Kısım
Gta 5 Pc Tam Çözüm 33. Kısım
GTA5
5.154 izlenme -
4 years ago

grand thef auto v yani gta 5 oyununun tam çözümünün 33. kısmı sizlerle. grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

12:03
Gta 5 - 71. Görev Çözümü - Meltdown - Ps4
Gta 5 - 71. Görev Çözümü - Meltdown - Ps4
GTA5
2.414 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 71. görev meltdown çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

07:00
Gta 5 - 65. Görev Çözümü - Fire Truck - Ps4
Gta 5 - 65. Görev Çözümü - Fire Truck - Ps4
GTA5
1.452 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 65. görev fire truck çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

16:24
Gta 5 - 22. Görev Çözümü - Fame Or Shame - Ps4
Gta 5 - 22. Görev Çözümü - Fame Or Shame - Ps4
GTA5
18.214 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 22. görev fame or shame çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

06:31
Gta 5 - 55. Görev Çözümü - Hang Ten - Ps4
Gta 5 - 55. Görev Çözümü - Hang Ten - Ps4
GTA5
4.483 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 55. görev hang ten çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.

02:51
Gta 5 Pc - 51. Görev Çözümü - Military Hardware
Gta 5 Pc - 51. Görev Çözümü - Military Hardware
GTA5
14.719 izlenme -
4 years ago

gta 5 oyunun 51. görev military hardware çözümünü izliyoruz.grand theft auto v (kısaca gta v veya gta 5), rockstar north tarafından geliştirilen ve rockstar games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon ve macera tarzı video oyunudur. oyun kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan san andreas eyaletinde geçmektedir.san andreas, büyük ölçüde los angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan los santos adlı şehirden (gta san andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. bu seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: michael de santa, trevor philips ve franklin clinton.