fifa protest Videoları

3 sonuç

00:23
Sepp Blatter'a Para Ile Yapılan Tarihi Protesto
Sepp Blatter'a Para Ile Yapılan Tarihi Protesto
gemini99
7.888 izlenme -
3 years ago

yolsuzluk ve şike soruşturması kapsamında görevinden istifa eden ve basın toplantısı yapmak için geldiği salonda sepp blatter beklemediği bir protesto ile karşılaştı. protestocu elindeki bir çok sahte parayı blatterın üstüne fırlattı ve güvenlik güçleriyle salonu terk etti.

00:20
Homeless Workers March Again In Brazil
Homeless Workers March Again In Brazil
euronews
10.073 izlenme -
5 years ago

thousands of brazilians from the workers without homes movement have marched peacefully in sao paulo to the arena corinthians stadium, where the world cup kicks off in a week's time.

01:55
Trabzonsporlu Taraftarlardan Fifa Çalıştayına Protesto
Trabzonsporlu Taraftarlardan Fifa Çalıştayına Protesto
kontrahbr
3.150 izlenme -
6 years ago

trabzonsporlu taraftarlar, fıfa ve interpol’un istanbul'da birlikte düzenlediği şike çalıştayının gerçekleştirildiği otel önünde protesto gösterisinde bulundu.türkiye futbol federasyonu'nun ev sahipliğinde dün başlayan interpol-fifa futbolda şike ve yasadışı bahse karşı eğitim ve önleme programı türkiye çalıştayı bugün de basına kapalı olarak devam ediyor. wow hotels convention center'de gerçekleştirilen ve futbolcular, hakemler, müsabaka görevlilerin bilgilendirildiği toplantı, trabzonspor taraftarları tarafından protesto edildi. toplantının yapıldığı otel önünde toplanan trabzonsporlu taraftarlar, şike karşıtı pankartlar açarak toplantının türkiye’de yapılmasına tepki gösterdiler. "paranın değil, emeğin savaşçıları, şike iffetsizliktir" yazılı pankartlar açan taraftarlar ayrıca şike davasında yargılanan aziz yıldırım ve diğer yöneticilerin foto