engin akyürek videoları Videoları

3 sonuç

04:18
Seren Serengil Takipte Engin Akyürek Firarda
Seren Serengil Takipte Engin Akyürek Firarda
tv8
6.833 izlenme -
4 years ago

magazin kulislerinde şu sıralar seren serengil’in engin akyürek’e olan hayranlığı konuşuluyor. iddiaya göre serengil, tanışabilme umuduyla akyürek’in gittiği yerlere gidiyor. ünlü oyuncunun ise bu durumdan rahatsız olduğu söyleniyor. seren serengil’in paylaşımı, magazin kulislerini de hareketlendirdi. konuşulanlara göre serengil, bir süredir engin akyürek’le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. hatta tatil tercihlerini de akyürek’e göre belirliyor. serengil, son olarak akyürek’in kaş’ta dalış yapmayı çok sevdiğini ve yaz tatilini orada geçirdiğini öğrenince soluğu beldede aldı. ancak bu durum akyürek’i rahatsız etti. oyuncunun yakın çevresine serengil için ' nereye gitsem karşıma çıkıyor ' diye dert yandığı öğrenildi.

04:23
Engin Akyürek'e Güney Kore'den Ödül
Engin Akyürek'e Güney Kore'den Ödül
tv8
13.957 izlenme -
4 years ago

ödül töreni için geçtiğimiz gün seul'e giden engin akyürek, uluslararası dizi sektörünün yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda dünya çapında iddialı rakiplerini geride bıraktı. engin akyürek, kara para aşk dizisindeki performansıyla 'seul drama ödülleri'nde ' en iyi aktör ' seçildi. dünyaca ünlü finalistler arasından ödülü kucaklayan engin akyürek, güney kore'nin başkentinde düzenlenen törende ilgi odağı oldu.

00:51
Engin Akyürek Adrien Brody’Ye Karşı
Engin Akyürek Adrien Brody’Ye Karşı
tv8
3.922 izlenme -
4 years ago

beren saat’le başrolünü paylaştığı ‘fatmagül’ün suçu ne?’ dizisiyle ortadoğu’da büyük hayran kitlesine sahip olan engin akyürek, güney kore’ye gidiyor. akyürek başrolünü tuba büyüküstün’le paylaştığı ‘kara para aşk’ dizisiyle dünya çapında televizyon sektörünün en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul gören uluslararası seul drama ödülleri’nde finale kaldı. ‘en iyi aktör’ kategorisinde finale kalan akyürek’ün en dikkat çeken rakibi ise adrien brody. kazanan 10 eylül’de seul’deki ödül töreninde açıklanacak.