ece üner Videoları

5484 sonuç

02:38
Izzet Altınmeşe Cem Yılmaz'ın Filminde Mi Oynayacak
Izzet Altınmeşe Cem Yılmaz'ın Filminde Mi Oynayacak
showhaber
3.297 izlenme -
4 years ago

filmlerinde hep aynı oyuncularla çalıştığı gerekçesiyle eleştirilen cem yılmaz, son projesi ‘ali baba ve 7 cüceler’ için sürpriz isimlerle anlaştı. filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen komedyen, türkücü izzet altınmeşe ve oğlu fırat altınmeşe ile anlaştı. çekimleri bulgaristan’ın başkenti sofya’daki ünlü nu boyana film stüdyoları’nda başlayan, zafer algöz, yosi mizrahi ve bahtiyar engin’in de rol aldığı filmin diğer sürprizi ise voleybolcu duygu bal oldu .

01:54
Eskişehir'de Köpek Katliamı Eylemi - Showhaber
Eskişehir'de Köpek Katliamı Eylemi - Showhaber
showhaber
128 izlenme -
4 years ago

geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan toplu hayvan mezarları sonrasında hayvanseverlerin tepebaşı belediyesine olan tepkileri dinmiyor. hayvan barınağını da işgal ederek pankart asan hayvanseverlerin bu kez adresi chp li tepebaşı belediyesinden dolayı chp seçim bürosu oldu. seçim bürosunun önüne toplu mezarlardan çıkartarak yanlarında getirdikleri ölü köpek yavrularını koyarak eylem yaptılar. bu durum üzerine hayvanseverler ile chp liler arasında tartışma çıktı. tepebaşı belediyesi hayvanları katlediyor" pankartı açan hayvanseverlere karşı çıkan chp lilere hayvanseverler belediye sizin partinizden o yüzden buradayız, belediye önüne gideceğiz" diyerek belediye önünde eylemlerini sürdürdüler.

01:43
Dev Domatesler Antalyalı Çiftçilerin Elinde Kaldı
Dev Domatesler Antalyalı Çiftçilerin Elinde Kaldı
showhaber
17.016 izlenme -
4 years ago

antalya'da, rusya için üretilen, tanesi 1 kilogramın üzerine çıkan dev domatesler ülkede yaşanan devalüasyonun ardından üreticinin elinde kaldı. çareyi dev domatesleri iç piyasada sunmakta bulan üretici 'hormon' endişesine takılırken ziraat mühendisleri odası şube başkanı vahap tuncer, ürünün hormonla değil yetiştirilmesi sırasında meyve seyreltmesiyle elde edilmiş özel çeşitler olduğunu söyledi. rusya pazarı için üretimi özel yapılan ve tanesin ağırlığı 1 kilogramın üzerinde çıkan 'beef' tipi domatesler rusya'da yaşanan ekonomik kriz ve rublenin değer kaybetmesiyle antalyalı üreticinin elinde kaldı. ziraat mühendisleri odası antalya şube başkanı vahap tuncer, yaklaşık 600 dekar alanda rusya pazarı için dev domates ve dikenli salatalık üretimi yapıldığını söyledi.

01:01
Rusya'da Boya Yüklü Kamyon Kaza Yaptı - Showhaber
Rusya'da Boya Yüklü Kamyon Kaza Yaptı - Showhaber
showhaber
13.907 izlenme -
4 years ago

rusya'da bir tır, yol çizgilerinde kullanılan boya yüklü kamyona arkadan çarptı. araç içerisinde sıkışan tir sürücüsü, sarıya boyanınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

01:26
Soygun Için Gelen Hırsızlar Soyunarak Kaçtı - Showhaber
Soygun Için Gelen Hırsızlar Soyunarak Kaçtı - Showhaber
showhaber
10.834 izlenme -
4 years ago

adana’da kara çarşaf giyerek geldikleri kuyumcuyu soymaya çalışan 3 şüpheli, otomatik tabancayla tehdit ettikleri kuyumcu sadık acar’dan altınları istedi. ancak kuyumcu da silah çekince paniğe kapılan hırsızlar koşarak kaçmaya başladı. üstlerindeki kıyafetleri atarak izlerini kaybettirmeye çalışan zanrlılardan ikisi yakalandı biri ise kayıplara karıştı. işyerini açan sadık acar, kasadaki altınları vitrine yerleştirirken, çarşaflı 2 kişi içeriye girdi, bir kişi ise kapının önünde beklemeye başladı. otomatik tabancayı acar’a doğrultan çarşaflılardan biri, altınları uzattıkları çantaya doldurmasını istedi. acar da çekmecedeki ruhsatlı tabancasını çıkartıp, şüphelilerin üzerine doğru hamle yaptı. 2 şüpheli paniğe kapılınca işyerinden koşarak dışarı çıktı. fatih mahallesi ara sokaklarına giren soyguncular ellerindeki silah, çanta ve çarşafları

01:20
Kim Kardashian'ın Üvey Babası Kadın Oldu - Showhaber
Kim Kardashian'ın Üvey Babası Kadın Oldu - Showhaber
showhaber
7.696 izlenme -
4 years ago

kim kardashian'ın üvey babası bruce jenner, ameliyatla kadın olduktan sonra ilk pozunu vanity fair dergisi'ne verdi. bana artık caitlyn diye seslenin diyen 65 yaşındaki jenner, twitter'dan caitlyn'in dünyasına hoşgeldiniz. beni tanımanız için sabırsızlanıyorum yazdı. kim kardashian'ın kız kardeşi khloe kardashian da seninle gurur duyuyorum yazdı. bruce jenner, kim kardashian'ın annesi kris jenner ile 23 yıllık evliliği hakkında da çok özel açıklamalar yaptı. jenner, evliliği süresince hor görüldüğünü de söyledi.

02:11
Meryem Uzerli'den Büyük Itiraf - Showhaber
Meryem Uzerli'den Büyük Itiraf - Showhaber
showhaber
4.519 izlenme -
4 years ago

meryem uzerli, 1 hafta içerisinde kendisine büyük ün getiren 'muhteşem yüzyıl' dizisi çekiminde bulduğunu anlatırken, yine espri yaparak hürrem'i hayatım boyunca duymamıştım o güne kadar. alman okullarında osmanlı tarihinde çok fazla bir şey öğrenmedik. belki de öğretildi de ben o gün okulda değildim dedi. meryem uzerli, insanların hareketlerinin korkular üzerine kurulu bir sistem üzerine oturduğunu bildirirken, çocukluğu ile ilgili şunları anlattı: yalnız olmayi seviyorum almanya'nın kassel kentinde doğdum. benden 1 yaş büyük ablam ve benden 12 ve 13 yaş büyük 2 ağabeyim var. ağabeylerim başka bir babadan yani; yarım alman, yarım amerikan. ablam ve ben yarım türk, yarım alman. böyle bir mix oldu. dördümüz aynı evde büyüdük. çocukken evimize gelen çocuklardan yarım saat sonra uzaklaşmak isterdim. yalnız olmayı seviyorum, kalabalığı çok sevmiyorum. bazıları bun

01:42
Paris'te Ağırlık Yapan Aşk Kilitleri Söküldü - Showhaber
Paris'te Ağırlık Yapan Aşk Kilitleri Söküldü - Showhaber
showhaber
18.245 izlenme -
4 years ago

paris belediyesi, pont des arts köprüsündeki yüz binlerce aşk kilidini, köprüye zarar verdiği gerekçesiyle hafta başından itibaren kaldırma kararı aldı. köprüde 700 bin ila 1 milyon arasında olduğu tahmin edilen aşk kilitlerinin, belediye yetkilerince 8 haziran'a kadar tamamen kaldırılacağı kaydedildi. ağırliği 45 bin ton ağırlığı yaklaşık 45 bin ton olan kilitler uzun süredir belediyenin hedefindeydi. paris belediyesi yetkilileri geçen yıl köprününbir kısmının çökmesi üzerine, köprünün bir kısmına şeffaf plaklar yerleştirerek kilit geleneğinin önüne geçmeye çalışmıştı.

01:45
Genç Adam Sakatlanma Numarası Ile Evlenme Teklifi Etti
Genç Adam Sakatlanma Numarası Ile Evlenme Teklifi Etti
showhaber
19.233 izlenme -
4 years ago

duygusal ve orjinallik içerir. teke tek basket maçı yaptıkları sırada kız arkadaşının savunması ile yere düşen alex 'superman' johnson'dan brey dorestt'e evlilik teklifi.

01:32
Mersin'de Çilli Tavuk 165 Gram Yumurta Verdi - Showhaber
Mersin'de Çilli Tavuk 165 Gram Yumurta Verdi - Showhaber
showhaber
19.269 izlenme -
4 years ago

mersin'in erdemli ilçesinde 1 yaşındaki çilli isimli tavuk, 165 gram ağırlığındaki yumurtasıyla, kesilmekten kurtulduğu gibi, kümesin de sultanı oldu. Evin günlük yumurta ihtiyacını karşılamak üzere kümes yaptığını, tavuklarının günlük yumurtasının da kendilerine yettiğini ifade eden Songur, Çocuklarımız taze yumurta yesin diye küçük bir kümes yaptık. Tavuklara her gün yemlerini veriyorum, düzenli de yumurtluyorlar. Yalnız içlerinden biri, Çilli bir türlü yumurtlamıyor. Bizde de yumurtlamayan tavuğu keserler. Kesmeye de karar verdik. Yalnız çocuklar buna razı olmadı. Bir ay sabrettik. Bir gün baktık ki kümesin içinde kocaman bir yumurta. Çocuklar sevindi. Biz de sevindik dedi.

01:36
Organik Yumurta Için Tavuk Kiraladılar - Showhaber
Organik Yumurta Için Tavuk Kiraladılar - Showhaber
showhaber
3.289 izlenme -
4 years ago

abd'den sonra kanada’da da organik ürünler satan bir firma, müstakil evlerde yaşayanlara tavuk kiralamaya başladı. artık şehirliler de kendi besledikleri tavukların organik yumurtalarını yiyebiliyor. setin dört tavuklu olanı 450 kanada doları'na 960 tl kiraya veriliyor. [fotoğraf: facebook-rentthechicken] iki sene önce abd’nin pensilvanya eyaletinde başlayıp 15 eyalete yayılan kiralık tavuk uygulaması, kanada’nın prince edward ısland ve ontario eyaletlerinde de yaygınlaşmaya başladı. organik ürünler satan barnyard organics isimli firmanın sahibi sally bernard, şehirlerde müstakil evlerde yaşayanlara, içinde iki tavuk bulunan seti haziran’dan kasım’a kadar 275 kanada doları'na 585 tl kiraladıklarını söyledi. bu tavuklar haftada 10 ila 14 adet yumurta verebiliyor.

01:18
Kanyon Arasına Halat Gererek Adrenalin Yaptılar
Kanyon Arasına Halat Gererek Adrenalin Yaptılar
showhaber
101 izlenme -
4 years ago

amerika'da adrenalin tutkunu maceraperestler iki kanyon arasına halat ile örümcek ağı yaparak muhteşem anlar yaşadılar. kanyon arasında adrenaline tavan yaptıran macera tutkunları doyasıya eğlendiler.

02:09
Kentsel Dönüşümde Kira Yardımı Belirlendi - Showhaber
Kentsel Dönüşümde Kira Yardımı Belirlendi - Showhaber
showhaber
13.861 izlenme -
4 years ago

2015 yılında türkiye genelinde kentsel dönüşüm kapsamında yapılan kira yardımları 455 lira ile 735 lira arasında değişiyor. çevre ve şehircilik bakanlığı, dönüşüm kapsamın da kira, tespit, faiz desteği vermeye devam ediyor. şehirlerin nüfusuna göre değişen kira yardımlarında en düşük rakam 455 lira, en yüksek rakam ise 735 lira olarak belirlendi. maliklerin 18 aylık dönemde her ay aldığı kira yarımlarında, kiracılar bir kereye mahsus olmak üzere iki kira bedeli alıyor. sınırlı ayni hak sahipleri ise bir defaya mahsus 5 kira bedelini bakanlık tarafından tahsil ediyor.

01:48
Çin'de 400 'den Fazla Yolcu Kayıp - Showhaber
Çin'de 400 'den Fazla Yolcu Kayıp - Showhaber
showhaber
10.725 izlenme -
4 years ago

çin’in güneyindeki yangtze nehri’nde, 450’den fazla yolcu taşıyan bir gemi alabora oldu. ilk belirlemelere göre, beş kişinin cansız bedenine ulaşırken, kurtarılanların sayısının da 10’un üzerinde olduğu belirtiliyor .kötü hava şartlarının arama kurtarma çalışmalarını zorlaştırdığına dikkat çeken ulaştırma bakanlığı, ilk amaçlarının alabora olan gemiyi düzeltmek olduğu açıkladı. bakanlık ayrıca ilk belirlemelere göre geminin aşırı dolu olmadığını ve kurtulanların tamamının can yeleği giydiğini belirtti.

02:31
Okullar 8 Haziran'da Tatil - Showhaber
Okullar 8 Haziran'da Tatil - Showhaber
showhaber
7.610 izlenme -
4 years ago

seçimler sonrası okullar tatil mi? herkesin merak ettiği bu sorunun cevabını önce yükseköğretim kurulu (yök), sonra milli eğitim bakanlığı verdi. yök, 7 haziran milletvekili seçimlerinde, öğrencilerin memleketlerinde oy kullanabilmelerine olanak sağlamak için, 5-9 haziran'da üniversitelerin tatil edilmesine karar verdi. meb yetkilileri akşam saatlerinde hurriyet.com.tr'ye yaptıkları açıklamada seçimin ertesi günü yani 8 haziran pazartesi okulların tatil olduğunu açıkladı. böylece 5,5 milyon üniversiteliden sonra 15 milyon öğrenci de tatil haberi ile sevindi.

03:19
Muğla'da Su Getirmedi Diye Karısını Öldürdü - Showhaber
Muğla'da Su Getirmedi Diye Karısını Öldürdü - Showhaber
showhaber
4.587 izlenme -
4 years ago

muğla'nın ortaca ilçesi'nde, cinnet getirip iki çocuğunun annesi 26 yaşındaki menekşe y.'yi elleriyle boğarak öldürdüğü iddia edilen 29 yaşındaki ali rıza y.'nin sorgusu tamamlandı. ali rıza y.'nin ifadesinde, sabah erken kalkıp, eşinden içmek için bir bardak su istediğini, salonda bulunan eşinin bunu duymazlıktan gelmesi üzerine çılgına döndüğünü söylediği öğrenildi. ali rıza y.'nin, sinirlenip eşinin yanına gittiğini ve boğazını sıkmaya başladığını, genç kadının hareketsiz kalıp yere düşmesi üzerine, polisi ve sağlık ekiplerini aradığını; çok pişman olduğunu dile getirdiği belirtildi. i̇şlemlerin tamamlanmasının ardından, emniyete getirilen iki çocuğuyla vedalaşan ali rıza y., sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

01:47
Kars'ta Ölen 3 Kardeşin Ölüm Nedeni Ortaya Çıktı
Kars'ta Ölen 3 Kardeşin Ölüm Nedeni Ortaya Çıktı
showhaber
18.346 izlenme -
4 years ago

kars'ın arpaçay ilçesine bağlı tomarlı köyünde dört ay içerisinde peş peşe üç evladını kaybeden güler ailesinin çocuklarından enes'in otopsisinde "akciğer enfeksiyonu görüldüğü belirtildi. baba hacı güler, ikinci çocuğu 5 yaşındaki enes'in 7 nisan'da hayatını kaybettiğini hatırlatarak, şunları kaydetti: akşam üzeri arpaçay savcılığı aradı. enes'in otopsi raporu çıkmış. akciğer enfeksiyonu olduğu söylendi. akciğer enfeksiyonundan bir çocuğun kaybedileceğine inanmıyorum. ben tahlillerin istanbul 'da yapılmasını istiyorum. çünkü kesin ölüm sebepleri bilinmeli. 3 çocuğum aynı sebeple öldü. üçü de uyurken öldü. aralarında 35 gün yok bile. güler, eşi zeynep, kızları altı yaşındaki ırmak ve kendisinin erzurum bölge eğitim ve araştırma hastanesinde sağlık taramasından geçirildiğini söyleyerek, irmak'ı bu gece makineye bağladıl

01:03
Aksaray'ı Sel Vurdu - Showhaber
Aksaray'ı Sel Vurdu - Showhaber
showhaber
3.241 izlenme -
4 years ago

aniden bastıran yağış nedeniyle nehre dönen yollar trafiğe kapandı. bazı ev ve iş yerleri sular altında kalırken, özellikle toki bölgesi sel sularına teslim oldu. selin ardından harekete geçen belediye ekipleri, şehir genelinde çalışma yaparken, suda kalan araçlar kısa sürede kurtarıldı. ev ve iş yerlerine gelen itfaiye ekipleri mağdur olan vatandaşların yardımına koştu.

01:33
Edirne'de Cadde Ortasında Silahlı Çatışma Oldu - Showhaber
Edirne'de Cadde Ortasında Silahlı Çatışma Oldu - Showhaber
showhaber
3.249 izlenme -
4 years ago

edirne’de bir araç kiralama şirketinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgaya müdahale eden bir polis memuru hafif yaralandı. olayla ilgili 5 şüpheli gözaltına alınırken, el ve boynundan hafif yaralanan polis memuru k.y., ambulansla hastaneye kaldırıldı. olay, çavuşbey mahallesi londra asfaltı caddesi üzerindeki bir araç kiralama şirketinde meydana geldi. alacaklarını istemek için pb 3563 kh bulgar plakalı araçla işyerine gelen ersin b.’nin de aralarında bulunduğu 3 şüpheli ile işyerindeki 2 kişi arasında çıkan kavga sokağa taştı. i̇ki grubun silah kullandığı olaya müdahale etmek için gelen edirne emniyet müdürlüğü asayiş şubesi’nde görevli 2 sivil polis memurundan k.y., çıkan arbedede işyerinin kırık camı nedeniyle eli ve boynundan hafif yaralandı.

01:28
Sivas'ta Halk Otobüsü Kaza Yaptı 1 Ölü - Showhaber
Sivas'ta Halk Otobüsü Kaza Yaptı 1 Ölü - Showhaber
showhaber
10.570 izlenme -
4 years ago

bekir büyüktaş yönetimindeki 58 h 0237 plakalı halk otobüsü, eski zara yolu cezaevi kavşağı'nda, dürdane karabulut'un kullandığı 58 fs 529 plakalı otomobille çarpıştı. otobüsteki yolculardan sultan gökçe 51, kaza yerinde hayatını kaybetti. yaralı sürücüler, umut furkan yanık 16, damla genç 2 ve ahmet gökçe (59), kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

02:18
Marmaris'te Polonyalı Alkollü Çift Ortalığı Birbirine Kattı
Marmaris'te Polonyalı Alkollü Çift Ortalığı Birbirine Kattı
showhaber
7.405 izlenme -
4 years ago

muğla’nın marmaris ilçesi’nde, kaldıkları otelde alkol alıp taşkınlık yapan polonyalı turist çift, götürüldükleri polis merkezinde de ortalığı birbirine kattı. 2 polis, bir tercüman, bir otel görevlisi, 2 rus turisti yumruk ve tekme darbeleriyle hafif yaraladı. aldığı alkolün etkisiyle otelin havuz başında çırılçıplak soyunan polonyalı kadın turist, polislere ve otel görevlilerine zor anlar yaşattı. otel ve polis merkezinde hasar tespiti yapılırken, darbelerle yaralananlardan tercüman haricindekiler polonyalı çiftten şikayetçi oldu. emniyetteki işlemlerinin tamamlanması sonrası adliyeye sevk edilen polonyalı çift sınır dışı edildi. çift için 5 yıl türkiye’ye giriş yasağı konuldu.

03:03
Korumalar Cami Imamını Dövdü - Showhaber
Korumalar Cami Imamını Dövdü - Showhaber
showhaber
1.148 izlenme -
4 years ago

saadet partisi genel başkanı mustafa kamalak’ın korumaları, cami avlusunda bir imamı tekme tokat darp etti. güvenlik kameralarına yansıyan olaya, imamın evine giden sp’li kadınlar ile imamın eşi arasında yaşanan oy verme tartışmasının neden olduğu öğrenildi. olay, 27 mayıs günü habibler’de araba konağı camii'nde saat 19.00 sıralarında meydana geldi. iddiaya göre, sp sultangazi i̇lçe başkanı hasan akpınar’ın eşi ve beraberindeki sp’li kadınlar, seçim propagandası için bir cami imamımın evine konuk oldu. ancak imamın eşi oyunu vereceği partinin belli olduğunu söyledi. bunun üzerine ‘siz nasıl zinayı serbest bırakan, hırsızlık yapan, zengini kayıran bir partiye oy vereceksiniz’ diyerek tepki gösterdi. bu konuşmaların ardından taraflar arasında tartışma yaşandı. evdeki tartışma üzerine araya giren ev sahibi imam hayrettin aydın, tarafları yatıştırmaya ça

02:59
Oy Pusulaları Sandık Başkanlarına Verildi - Showhaber
Oy Pusulaları Sandık Başkanlarına Verildi - Showhaber
showhaber
17.969 izlenme -
4 years ago

Oy pusulalarının basım işlemlerinin tamamlandığını, zarfından mühre kadar tüm malzemelerin ilçe seçim kurullarına gönderildiğini, tüm ilçe seçim kurullarının da seçime hazır olduklarına dair YSK'yı bilgilendirdiğini anlattı. Başkan Güven, seçim için 73 milyon 988 bin 955 oy pusulası bastırıldığını, pusulaların 195 bin 989 paket haline getirildiğini bildirdi. sandık başkanları ise eğitimlerini aldıktan sonra oy çuvallarını teslim aldı.

02:21
Zabıta Ile Ak Partililer Arasında Lokma Kavgası - Showhaber
Zabıta Ile Ak Partililer Arasında Lokma Kavgası - Showhaber
showhaber
14.891 izlenme -
4 years ago

çanakkale’de kandil lokması dağıtan ak partili grup ile zabıta ekipleri arasında arbede yaşandı. çıkan kavgayı araya giren polis ekipleri yatıştırdı. ak parti çanakkale il başkanlığı, berat kandili dolayısıyla halka lokma ikram etmek için morabbin parkı’ndaki truva atı yanında stant açtı. burada pişirilen lokmalar halka ikram edilirken çanakkale belediyesi zabıta ekipleri standın kaldırılmasını istedi. partililer buna karşı çıkınca sözlü tartışma yaşandı. zabıta ekipleri standı kaldırmak için müdahale edince arbede yaşandı. araya giren polis ekipleri, olayın büyümesini önledi.

01:55
Bursa'da Romanlar Zanlıların Evlerini Yaktı - Showhaber
Bursa'da Romanlar Zanlıların Evlerini Yaktı - Showhaber
showhaber
11.801 izlenme -
4 years ago

bursa'da 3 kişinin öldüğü, 6 kişinin yaralandığı kavganın çıktığı mahallede öfke sokağa taştı. efkan özçimen'in cenaze törenin ardından toplanan öfkeli kalabalık zanlılara ait iki evi ateşe verdi.

01:26
Yalçın Akdoğan Iktidar Olamazsak Kimse Hükümet Kuramaz
Yalçın Akdoğan Iktidar Olamazsak Kimse Hükümet Kuramaz
showhaber
8.597 izlenme -
4 years ago

başbakan yardımcısı yalçın akdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu. benim gördüğüm ak parti’nin güçlü bir şekilde iktidarını koruyacağını ön görüyorum. ama ak parti güçlü şekilde iktidar olamazsa türkiye’de kimse hükümet kuramaz. koalisyon ihtimali de görmüyorum. ben olacağına ihtimal vermiyorum. ak parti’nin güçlü şekilde iktidarını koruyacağına inanıyorum. onun ötesindeki bütün opsiyonlar kaos ve kriz opsiyonlarıdır. herkes her şeyini kaybeder. bu partilerin hiçbiri yan ayana gelecek partiler değil. şu anda sadece ak parti karşıtlığı ile hareket ediyorlar. koalisyonun konuşulmasının düşünülmesinin bile türkiye’ye zarar vereceğini düşünüyorum. çünkü yatırımcılar türkiye’yi izliyorlar

02:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu'na Dava Açtı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu'na Dava Açtı
showhaber
5.506 izlenme -
4 years ago

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nun, cumhurbaşkanlığı sarayı'na yönelik iddialarıyla ilgili, mahallinde keşif yapılması suretiyle yalan söylediğinin ve iftira attığının tesbiti, kınanması ve bu kararın basın yoluyla yayınlanması talebiyle 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

02:37
Başbakan Davutoğlu Istanbul Turu Yaparak Seçmeni Selamladı
Başbakan Davutoğlu Istanbul Turu Yaparak Seçmeni Selamladı
showhaber
118 izlenme -
4 years ago

ak parti genel başkanı ve başbakan ahmet davutoğlu, bugün sabahın erken saatlerinde istanbul'da yapacağı özel miting turuna zeytinburnu'ndan başladı. davutoğlu, fatih, zeytinburnu, güngören, bahçelievler, gaziosmanpaşa, arnavutköy, başakşehir, esenyurt, küçükçekmece ve bağcılar'ı ziyaret edecek.davutoğlu, i̇stanbul ilçe mitingleri kapsamında bahçelievler'de konuştu. davutoğlu'nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle; i̇stanbul'un çehresini, baştan aşağı değiştirdik. kadir bey ve bütün i̇stanbul aşıkları i̇stanbul'u değiştirdik. dünyada liderliğe oynayan türkiye'den gurur duyuyor musunuz? artık faizsiz kredi veren şefkatli bir devlet var. eğer herhangi bir vatandaşımız evinde akşam kaygılıysa, bize uyku haram olur.

02:10
Ilk ve Orta Dereceli Okullar 8 Haziran'da Tatil - Showhaber
Ilk ve Orta Dereceli Okullar 8 Haziran'da Tatil - Showhaber
showhaber
97 izlenme -
4 years ago

milli eğitim bakanlığı 8 haziran pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verildiğini açıkladı.

01:15
Selahattin Demirtaş Batman'dan Gelin Canlı Yayına Dedi
Selahattin Demirtaş Batman'dan Gelin Canlı Yayına Dedi
showhaber
16.187 izlenme -
4 years ago

demirtaş, 7 haziran'da inşallah sen de istifa edersin. akp kaybettiğinde 'ben de kaybettim' deyip saray'ı boşaltırsın inşallah dedi.demirtaş konuşmasını şöyle sürdürdü: halkın huzurunda tartışalım. meydanlarda alanlarda söylemek kolay. gel bakalım canlı yayında bir kez daha anlat. türkiye yoksul ülke değil. tek başına türkiye'yi besleyecek petrol çıkıyor ama en pahalı yakıtı türkiye kullanıyor.

01:29
Devlet Bahçeli Elazığ'dan Hükümete Yüklendi - Showhaber
Devlet Bahçeli Elazığ'dan Hükümete Yüklendi - Showhaber
showhaber
2.426 izlenme -
4 years ago

bahçeli, erdoğan aklıyla arasını açmış, klinik bir vaka haline gelmiştir. güya ben demişim ki, hdp meclis'e girmezse ülkede kaos olur, erken seçime gidilir. 29 mayıs günü erzincan'da, erdoğan'dan bunu ispatlamasını istemiştim. ispatlamayanın namert, alçak ve şerefsiz olduğunu hiç çekinmeden haykırmıştım. fakat erdoğan bana mısın demiyor. sanki duvara konuşuyorum. pişkince, hayasızca asılsız ve ahlaksız iddiasını sürdürüyor. bak sayın erdoğan, mhp genel başkanı olarak, bölücü hdp'nin meclis'e girmediği takdirde kaos olur türünden bir beyanatım varsa ve sen bunu somut şekilde, yer ve zamanını göstererek açıklayamıyorsan, tekrar ifade ediyorum, alçaksın, şerefsizsin. erdoğan, sen nasıl bir müslümansın? dedi.

01:48
Kemal Kılıçdaroğlu Kimsenin Yaşam Tarzını Siyaset Yapmadım
Kemal Kılıçdaroğlu Kimsenin Yaşam Tarzını Siyaset Yapmadım
showhaber
19.293 izlenme -
4 years ago

chp genel başkanı kılıçdaroğlu, hiçbir yurttaşımı ötekileştirmem. inancı, kimliği, yaşam tarzının başımın üstünde yeri var dedi.türkiye'de 11 milyon emekli var bir tek fire bile istemiyorum. çünkü emeklilerin hakkını savunan sadece benim. benim her şeyimi eleştirebilirsin ama ben sana şu güvenceyi veriyorum. kılıçdaroğlu hiç kimsenin ekmeğiyle uğraşmaz, hiç kimsenin ekmeğine göz koymaz. hangi partiye oy verirsen ver ben senin hakkını teslim edeceğim. hiçbir yurttaşımı ötekileştirmem. i̇nancı, kimliği, yaşam tarzının başımın üstünde yeri var. hiç kimsenin kimliğini, yaşam tarzını, inancını siyaset konusu yapmadım, yaptırmayacağım. benim için insan, allah'ın yarattığı en değerli varlıktır ve başımın üstünde yeri vardı .

01:23
90 Yaşındaki Kadın Paraşütle Atladı - Showhaber
90 Yaşındaki Kadın Paraşütle Atladı - Showhaber
showhaber
843 izlenme -
4 years ago

90 yaşındaki kadın 5000 metre yükseklikten paraşütle atladı. doğum gününü havada kutlayan yaşlı kadın cesareti işe göz doldurdu.

02:45
Elijah Wood Selda Bağcan Hayranı Çıktı - Showhaber
Elijah Wood Selda Bağcan Hayranı Çıktı - Showhaber
showhaber
7.416 izlenme -
4 years ago

selda bağcan ve boom pam ve dünyaca ünlü oyuncu elijah wood önceki gün life park'ta düzenlenen ekşi fest'15 kapsamında müzikseverlerle buluştu.ünlü oyuncu, bağcan'a duyduğu hayranlığı ingilizce olarak seni seviyorum. sana tapıyorum selda. türk müziği ile beni tanıştırdığın için çok teşekkür ederim sözleriyle dile getirdi. bağcan ise komplimana bu kadar iyi bir oyuncunun beni beğenmesinden mutluluk duydum diye karşılık verdi.

03:05
Gıdalarda Hangi Ürünlerde Tarih Hilesi Yapılır - Showhaber
Gıdalarda Hangi Ürünlerde Tarih Hilesi Yapılır - Showhaber
showhaber
4.162 izlenme -
4 years ago

taklit ve sahte üründe dünya üçüncüsü olan türkiye’de en büyük tehlike ise gıdada. sahteciliğin ekonomiye zararı hızla büyüyor. gıdada en büyük tehlike et ve süt ürünlerinde yaşanıyor. hayvanların kemiklerini, zarlarını, tavuk derilerini, bağırsaklarını toplayarak mekanik kıyma haline getiren gıda teröristleri, halka ‘ucuzluk’ adı altında çöpe atılması gereken atıkları satarak, yediriyorlar. mekanik kıymalar döner yapımından sucuğa, lahmacundan kebaba kadar her yerde kullanılıyor.

02:11
Berat Kandilinin Anlamı - Showhaber
Berat Kandilinin Anlamı - Showhaber
showhaber
1.031 izlenme -
4 years ago

berat kandili şaban aynın 14. gününe denk gelmektedir. bu da 2015 yılı için 1 haziran tarihine denk geliyor. ramazan ayı ise miladi takvime göre 18 haziran'da başlıyor. ramazan ayında ilk sahur 17 haziran'da yapılacak ve 18 haziran perşembe günü oruç tutulacak. böylelikle ilk teravih namazı da 17 haziran'da kılınacak. berat kelimesi; borçtan kurtulma, temize çıkıp aklanma, ceza veya sorumluluktan kurtulma gibi mânâlara gelir. berat kandili, allah'ın ekstra rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma, kapılarını ardına kadar araladığı; müminlerin dualarına icabet ettiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri normal zamanlardan kat kat fazla mükâfatlandırdığı bir zaman dilimidir. berat kelimesinin aslı 'berâettir.' beraat sözlükte, 'bir zorluktan kurtarmak ve berî olmak' demektir. bu geceye, bereketli ve feyizli bir gece olması sebebiyle müb

01:48
Meksika'da Ünlü Şarkıcı Sahnede Kamera Yüzünden Yaralandı
Meksika'da Ünlü Şarkıcı Sahnede Kamera Yüzünden Yaralandı
showhaber
17.898 izlenme -
4 years ago

olay, meksika'nın tijuana kentinde cumartesi akşamı meydana geldi. 12 bin kişilik coşkulu bir kalabalığa konser veren ıglasias, seyircileri görüntüleyen uzaktan kumandalı ve kameralı hava aracını tutmaya çalıştı. ancak helikopterin pervanesinin çarpması sonucu iki parmağı birçok noktadan kesildi. bir anda kanlar içinde kalan şarkıcıya sahne kenarında ilk müdahale yapıldı. iglasias konserine devam etti. şarkıcının durmayan kanı konser boyunca her yere yayıldı. tişörtü ile elindeki sargı bezi de adeta kırmızıya bulandı. ünlü şarkıcı, konserini kanlar içinde tamamladıktan hemen sonra kendisini bekleyen uçakla los angeles'taki bir hastaneye götürüldü.

02:38
Elektrikli Süpürgeyle Fıtık Tedavisi Şaşırttı - Showhaber
Elektrikli Süpürgeyle Fıtık Tedavisi Şaşırttı - Showhaber
showhaber
14.789 izlenme -
4 years ago

gün geçmiyor ki farklı tedavi yöntemleri uygulanmasın. işte tedavi de son noktaya gelen insanların elektrik süpürgesi ile yaptıkları tedavi yöntemi sizleri şaşırtacak. işte o eski usul yöntem sizlerle.

00:57
Obezite Kanser Riskine Sebep - Showhaber
Obezite Kanser Riskine Sebep - Showhaber
showhaber
11.666 izlenme -
4 years ago

uzmanlar, obezite ve ona eşlik eden diyabetin karaciğer kanserinin risk faktörleri arasında olduğunu belirtiyor. pankreas kanserlerinin yüzde 90'ının, altta yatan bir genetik problem veya hastalık zemini olmadan ortaya çıktığını belirten prof. dr.karayalçın, sigara kullanımı, diyabet ve obezite pankreas kanserini tetikleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. özellikle 50 yaş sonrası ortaya çıkan diyabet hastalığı, pankreas kanserinin belirtisi olarak da karşımıza çıkmaktadır. diyabet hastalarının değerlendirilme sürecinde karşılaşılan bulgular, uzmanlar tarafından pankreas kanseri ihtimalini doğuracak bulgulara ışığında değerlendirilmelidir uyarılarında bulundu.

01:16
Oyuncu Ümit Erdim Ölümden Döndü - Showhaber
Oyuncu Ümit Erdim Ölümden Döndü - Showhaber
showhaber
17.691 izlenme -
4 years ago

oyuncu ve televizyon programlarının sevilen ismi ümit erdim, izmir'de volkıcar otomobilleriyle yapılan lassa v1 yarışlarına katıldı. toplam 22 pilotun yer aldığı yarışta erdim'in kullandığı otomobil, ilk turda virajda başka bir otomobile temas ettikten sonra iki takla atıp, pist dışına çıktı. bir süre bu şekilde otomobilin içinde ters dönmüş halde kalan erdim, kazayı yara almadan atlattı. görevlilerin yardımıyla otomobilden çıkıp seyircileri selamlayan ümit erdim, ilk iş olarak annesini aradı ve iyi olduğunu haber verdi.