doktor Videoları

7782 sonuç

03:47
Çılgın Doktor Koray Erdoğan'dan Workshop
Çılgın Doktor Koray Erdoğan'dan Workshop
gemini99
2.146 izlenme -
3 years ago

3rd mediterranean fue workshop - 3. akdeniz fue atölye çalışması - asmed cerrahi kliniği’nin sponsorluğunda, dr.koray erdoğan, dr. josé lorenzo ve dr. alex ginzburg tarafından düzenlenmektedir. uygulamaların asmed kliniği’nde gerçekleştirilmesinin amacı, fue saç ekim tekniğindeki tamamlayıcı cerrahi yöntemleri, katılımcılara direkt izleterek bilgi aktarmaktır.

21:12
Lenfomaya Yol Açan Faktörler - Tv360
Lenfomaya Yol Açan Faktörler - Tv360
tv360
4.384 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan hematoloji uzmanı prof. dr. ferit avcu kenfoma hastalığını anlatıyor.

21:28
Hipnoz Nedir ve Nasıl Yapılır - Tv360
Hipnoz Nedir ve Nasıl Yapılır - Tv360
tv360
10.093 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan kişisel geliişim uzmanı inci kavi özgüven hipnozu anlatıyor.

18:51
Çölyak Hastalığının Belirtileri - Tv360
Çölyak Hastalığının Belirtileri - Tv360
tv360
18.492 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan dr. zerrin beykal çölyak hastalığı hakkında bilinmeyenleri anlatıyor.

18:00
Akciğer Kanserinin Belirtileri - Tv360
Akciğer Kanserinin Belirtileri - Tv360
tv360
17.460 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan op. dr. yıldıray bekar akciğer kanserini anlatıyor.

17:23
Multipl Miyelom Nedir - Tv360
Multipl Miyelom Nedir - Tv360
tv360
14.256 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan prof. dr. mehmet ali özcan multpl myelom hastalığını anlatıyor.

18:54
Gripten Korunmanın Yolları - Tv360
Gripten Korunmanın Yolları - Tv360
tv360
8.008 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan iç hastalıkları uzmanı prof. dr. kerim güler gripte korunmanın yollarını anlatıyor anlatıyor.

00:59
Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın Sağlığı Için Ekip Kurulmalı
Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın Sağlığı Için Ekip Kurulmalı
Timur Guven
9.355 izlenme -
3 years ago

cumhurbaşkanımız ve başbakanımızın sağlığı için tek bir doktor değil de, özel bir ekip kurulmalı.

17:45
Eklem Kireçlenmesinin Nedenleri - Tv360
Eklem Kireçlenmesinin Nedenleri - Tv360
tv360
18.562 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan ortopedi ve travmatoloji uzmanı op. dr. m. turan kardaş eklem yerlerinde kireçlenme nasıl oluşur anlatıyor.

17:13
Saçta Meydana Gelen Hastalıklar ve Tedavisi - Tv360
Saçta Meydana Gelen Hastalıklar ve Tedavisi - Tv360
tv360
19.752 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan herbalist ( bitki uzmanı ) hülya leyla çabuk saçta meydana gelen hastalıklar ve tedavisini anlatıyor.

18:26
Kronik Yara Nedir - Tv360
Kronik Yara Nedir - Tv360
tv360
13.491 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan yara birim koordinatörü deniz yahcı kronik yara nedir anlatıyor.

16:30
Vücuttaki Enerjiyi Doğru Yönetmenin Yolları - Tv360
Vücuttaki Enerjiyi Doğru Yönetmenin Yolları - Tv360
tv360
11.234 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan parapsikolog bioenerji uzmanı kemale ibrahimova vücuttaki enerjiyi doğru yönetmenin yollarını anlatıyor.

17:17
Organik Saç Ekimi Nedir - Tv360
Organik Saç Ekimi Nedir - Tv360
tv360
7.418 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan estetik ve plastik cerraahi uzmanı op. dr. bülent cihantimur organik saç ekimini anlatıyor.

18:00
Soğuk Algınlığına Karşı Nasıl Beslenmeliyiz - Tv360
Soğuk Algınlığına Karşı Nasıl Beslenmeliyiz - Tv360
tv360
11.128 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan soğuk algınlığına karşı nasıl beslenmeliyiz anlatılıyor.

17:29
Akupunktur Ile Enerjinizi Dengeleyin - Tv360
Akupunktur Ile Enerjinizi Dengeleyin - Tv360
tv360
2.005 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan akupunktur anlatıyor.

17:57
Demir Eksikliği Anemisi Nedir - Tv360
Demir Eksikliği Anemisi Nedir - Tv360
tv360
18.945 izlenme -
3 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan demir eksikliği anemisi anlatılıyor.

01:18
Uyanmayan Oğlunu Öldü Sanınca Doktoru Sopayla Dövdü
Uyanmayan Oğlunu Öldü Sanınca Doktoru Sopayla Dövdü
showhaber
1.206 izlenme -
4 years ago

osmaniye'de ilacın etkisiyle uyuyan oğlu 17 yaşındaki a.d.'nin öldüğünü sanan 48 yaşındaki mahmut d., aile hekimi 62 yaşındaki mehmet ali aykan'ı sopayla dövdü.

16:00
Osteopati Nedir - Tv360
Osteopati Nedir - Tv360
tv360
17.000 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan fizyoterapist ve osteopat dursun sumer osteopatiyi anlatıyor.

17:28
Saç Ekimi Aşamaları - Tv360
Saç Ekimi Aşamaları - Tv360
tv360
13.898 izlenme -
4 years ago

2sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan saç ekimi ve medikal estetik direktörü dr. fatoş can saç ekimi aşamalarını anlatıyor anlatıyor.

01:12
Doktor Matkap Sesine Kızdı Hastaneyi Terk Etti
Doktor Matkap Sesine Kızdı Hastaneyi Terk Etti
showhaber
7.659 izlenme -
4 years ago

mersin devlet hastanesi'nde beyin ve sinir cerrahisi uzmanı op. dr. necati demirhan, hastaları muayene ettiği odanın üstünden gelen matkap seslerinden rahatsız olduğunu söyleyerek, muayeneyi durdurdu.

01:09
Türkiye Insan Hakları Vakfı'na Gönüllü Doktor Cezası
Türkiye Insan Hakları Vakfı'na Gönüllü Doktor Cezası
cnnturk
14.068 izlenme -
4 years ago

gezi olayları sırasında yaralananlara tedavi desteği veren türkiye insan hakları vakfı'na kayıt dışı ve gönüllü doktor çalıştırdığı gerekçesiyle 130 bin liralık ceza kesildi. - 16.03.2015

00:45
Fransa'da Doktorlar Ayaklandı
Fransa'da Doktorlar Ayaklandı
euronews
14.183 izlenme -
4 years ago

fransa'da tıp sektörü çalışanları ve tıp öğrencileri ayaklandı. paris'te eylem yapan yüzlerce tıp çalışanı, hükümetin gündeme getirdiği sağlık sektörü reformunu protesto etti. doktorlar, muayene ücretlerini almalarını daha karmaşık hale getiren sistemin kendilerine daha çok iş çıkartacağından yakınıyor:

17:01
Bölgesel Zayıflama Teknikleri Ile Vücut Sıkılaştırma - Tv360
Bölgesel Zayıflama Teknikleri Ile Vücut Sıkılaştırma - Tv360
tv360
17.782 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan dermatolog dr. şerafettin saraçoğlu bölgesel zayıflama teknikleri ile vücut sıkılaştırmayı anlatıyor.

19:08
Uyku Apnesi ve Horlamanın Nedenleri - Tv360
Uyku Apnesi ve Horlamanın Nedenleri - Tv360
tv360
14.599 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı prof. dr. çağlar batman uyku apnesi ve horlamayı anlatıyor.

16:00
Yetişkinlerde Idrar Kaçırma Hastalığının Nedenleri - Tv360
Yetişkinlerde Idrar Kaçırma Hastalığının Nedenleri - Tv360
tv360
11.477 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan prof. dr. tufan tarcan yetişkinlerde görülen idrar kaçırma hastalığının nedenlerini anlatıyor.

03:55
Sağlıkta Dönüşümün Çok Kısa Özeti - Türk Tabipler Birliği
Sağlıkta Dönüşümün Çok Kısa Özeti - Türk Tabipler Birliği
gedlak
14.266 izlenme -
4 years ago

sağlıkçılar ne istiyor? neden grev yapıyor? rakamlarla özetleyen türk tabipler birliği'nin hazırladığı video.

01:47
Sağlık Çalışanlarına Zam Geliyor - Showhaber
Sağlık Çalışanlarına Zam Geliyor - Showhaber
showhaber
3.137 izlenme -
4 years ago

sağlık çalışanlarının nöbet ücretine yüzde 50 zam yapıldı. başbakan ahmet davutoğlu, tıp bayramı dolayısıyla düzenlenen programda, türkiye'nin 12 yılda terapiden geçtiğini söyledi, sağlık çalışanlarının nöbet ücretlerine yüzde 50 zam müjdesi verdi. başbakan davutoğlu , doktorlara nöbet zammını şu sözlerle duyurdu : sağlık çalışanlarının nöbet ücretlerine yüzde 50 zam yapıyoruz. hekimlerimiz yanında diğer sağlık çalışanlarını da bu zamlı nöbet ücretlerinden yararlandıracağız.

18:24
Panik Atak Olduğumuzu Nasıl Anlarız - Tv360
Panik Atak Olduğumuzu Nasıl Anlarız - Tv360
tv360
6.881 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan psikiyatrist ve psikoterapist yrd. doç. dr. rıdvan üney panik atak olduğumuzu nasıl anlarız anlatıyor.

18:28
Gözaltı Morlukları Nasıl Giderilir - Tv360
Gözaltı Morlukları Nasıl Giderilir - Tv360
tv360
2.855 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan uzman estetisyen alev ayvaz gözaltı morlukları nasıl giderilir anlatıyor.

18:20
Bel ve Boyun Ağrılarının Nedenleri - Tv360
Bel ve Boyun Ağrılarının Nedenleri - Tv360
tv360
18.044 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan fizyoterapi uzmanı dr. hürkan akkuzu anlatıyor.

14:18
Bioenerji Ile Hastalıkların Tedavisi - Tv360
Bioenerji Ile Hastalıkların Tedavisi - Tv360
tv360
18.127 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan alternatif tıp uzmanı dr. şuayip dağıstanlı bioenerji ile hastalıkların tedavisini anlatıyor.

20:12
Hızlı Okuma Tekniği Nedir - Tv360
Hızlı Okuma Tekniği Nedir - Tv360
tv360
10.106 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan hızlı okuma tekniği nedir anlatıyor.

00:53
Sağlık Çalışanları 13 Mart'ta Grev Kararı Aldı - Cnntürk
Sağlık Çalışanları 13 Mart'ta Grev Kararı Aldı - Cnntürk
cnnturk
13.571 izlenme -
4 years ago

istanbul tabip odası öncüğünde toplanan 14 ayrı sağlık örgütü temsilcisi, 13 mart cuma günü hastanelerde acil ve yoğun üniteleri hariç tüm bölümlerde grev kararı aldıklarını açıkladı.- 6 mart 2015

17:01
Enerji Eft'si Nedir ve Nasıl Uygulanır - Tv360
Enerji Eft'si Nedir ve Nasıl Uygulanır - Tv360
tv360
10.487 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programda bugün enerji eft'si nedir ve nasıl uygulanır anlatılıyor.

20:53
Bölgesel Yağ Aldırma Yöntemleri - Tv360
Bölgesel Yağ Aldırma Yöntemleri - Tv360
tv360
14.854 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan anlatıyor.

19:57
Obeziteden Korunmak Için Nasıl Beslenmeliyiz - Tv360
Obeziteden Korunmak Için Nasıl Beslenmeliyiz - Tv360
tv360
10.715 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan dr. aydın duygu obeziteden korunmak için nasıl beslenmeliyiz anlatıyor.

14:16
Türkiye'de Organ Nakli ve Organ Bağışı - Tv360
Türkiye'de Organ Nakli ve Organ Bağışı - Tv360
tv360
10.651 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan prof. dr. yalçın polat türkiye'de organ nakli ve organ bağışını anlatıyor.

19:42
Örümcek Ağı Tekniği Ile Ameliyatsız Yüz Estetiği - Tv360
Örümcek Ağı Tekniği Ile Ameliyatsız Yüz Estetiği - Tv360
tv360
17.735 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan estetik cerrahi uzmanı dr. bülent cihantimur örümcek ağı tekniği ile ameliyatsız yüz estetiğini anlatıyor.

16:35
Ön Dişlerde Estetik Kompozisyonu - Tv360
Ön Dişlerde Estetik Kompozisyonu - Tv360
tv360
2.773 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan diş hekimi müfit kursoğlu ön dişlerde estetik kompozisyon nasıl olmalıdır anlatıyor.

17:20
Tüp Mide Ameliyatlarında Başarı Oranları - Tv360
Tüp Mide Ameliyatlarında Başarı Oranları - Tv360
tv360
6.051 izlenme -
4 years ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan genel cerrahi uzmanı op. dr. ersun topal en tehlikeli obezite türü olan morbid obeziteyi ve tüp mide ameliyatlarında başarı oranları anlatıyor anlatıyor.