dog Videoları

27178 sonuç

10:05
Doğada Tek Başına Yaşamanın Şifrelerini Çözen Adamdan Kömür Yapımı
Doğada Tek Başına Yaşamanın Şifrelerini Çözen Adamdan Kömür Yapımı
gemini99
15.404 izlenme -
3 weeks ago

Büyük beğeniyle takip ettiğimiz Primitive Technology kanalı yeni videosuyla karşımızda. Doğada tek başına yaşamanı şifrelerin çözen gerçek Survivor'ımız bu defa bizlere yaptığı höyük ile tekrar ve tekrar kullanılabilir kömür yapma sürecini anlatıyor.

12:10
Yaklaşık 3000 Arıyı Boynunda Taşıyan Gerçek Doğa Adamı
Yaklaşık 3000 Arıyı Boynunda Taşıyan Gerçek Doğa Adamı
seawolf
3.287 izlenme -
1 month ago

Bu adama artık ne yapıyorsun sen demek çok saçma bir cümle olur. Çünkü kendisi bugüne kadar en ilginç ve zararlı hayvanlara kendini ısırttırmış, orasında burasında taşımış birisi. Pek sorgulamadan yaptığı çılgınlıkları izlemekten başka bir çaremiz kalmıyor. Coyote Peterson'dan bahsediyoruz...

02:09:30
Pis Yedili 36. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 36. Bölüm Tek Parça
pisyedili
9.068 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de elçin ile ferit ihanete uğramış ve yıkılmış haldedirler. furkan ise, elçin'in bu durumundan faydalanmak için hiç zaman kaybetmez.bayrampaşalı, trafo ve gülcan arasındaki ilişkiyi öğrenince deliye döner ve trafo ile araları açılır.alis'i tavlayabilmek için internette profil açmaya karar veren orço, iki bin takipçi edinirse alis'le yemeğe çıkmak için iddiaya girer.yeni aldığı arabasıyla okula gelen esma sultan'ın keyfini kaçıracak olan bu kez pis yedili değil, okula yeni gelen almanca hocası nevriye olur.

02:05:28
Pis Yedili 37. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 37. Bölüm Tek Parça
pisyedili
1.494 izlenme -
4 years ago

pis yedili'nin üstünde kara bulutlar dolaşmaktadır. furkan ve arkadaşlarının attığı iftira yüzünden trafo okuldan atılmaya adım adım yaklaşırken, bayrampaşalı ve trafo'nun küs olması yüzünden kafa kafaya verip bir çare bile bulamamaktadırlar.durumun vahametini gören filiz öğretmen, hem sorunu çözmek, hem de paşa ile trafo'yu barıştırmak için bir toplantı düzenler. ama bu toplantı durumu daha da kötüleştirmekten başka bir işe yaramaz.esma sultan, filiz ve yeni belalısı nevriye kaçak'ın tüm çabalarına rağmen eline geçen fırsatı kullanıp trafo'yu okuldan atmaya kararlıdır.kafası bozuldukça sınav yapan oya bilir'in dersini kaynatmak için çözüm önerisi orço'dan gelir.okulun ağır işiten müzik öğretmeni hurşit van beethoven, müzik dersinde tanıtmak için seçtiği enstrümanı orço'ya çaldırınca ortaya çok ilginç görüntüler çıkar. furkan ve

01:54:33
Pis Yedili 41. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 41. Bölüm Tek Parça
pisyedili
1.194 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, kız istemeye giderken trafo'nun dedesinin korktuğu başına gelmiş ve kanlısı kargılılardan biri ibrahim dedeyi vurmuştur. hastaneye götürülen trafo'nun dedesi ameliyata alınır. bu sırada hastanede olan trafo ve bayrampaşalı arasında yeniden bir gerginlik oluşur.esma sultan ise, nevriye'nin sürekli arabasına çarpmasıyla oluşan hasarların faturalarıyla boğuşmaktadır. bu sırada nevriye'nin araba kullanmasını engellemek için aklına parlak bir fikir gelir.salça ve can kimseye belli etmeden mesajlaşmaktadırlar. okulda bir yerde buluşup, ilişkilerini anlamamaları için arkadaşlarına bir oyun oynamaya karar verirler.

01:51:56
Pis Yedili 42. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 42. Bölüm Tek Parça
pisyedili
4.162 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, trafo ile gülcan kaçarken bayrampaşalı gelir. trafo ile paşa birbirlerine girdikleri anda gelen ses, onları durdurur. almanca hocası nevriye, tüm sınıfı paintball oynamaya götürür. pis yedili ve ikoncanlar iki ayrı takım halinde karşı karşıya gelir. cimbom'un annesi, bayrampaşalı'nın kızından ayrılmasını istemek için okula gelir. fakat bu defa istediğini yaptırmakta başarılı olamaz. bu konuşmaya şahit olan elçin'in aklına bir plan gelir ve cimbom'un annesi ile görüşmeye gider.

01:49:47
Pis Yedili 44. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 44. Bölüm Tek Parça
pisyedili
5.889 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, cimbom, annesinin onu okuldan almasının ardında elçin'in olduğunu öğrenir. elçin'le karşı karşıya gelen cimbom hesap sorarken, elçin patlar ve içinde biriktirdiği tüm nefreti döker. gülcan ve trafo'ya söz kesilecektir. trafo, paşa ve karabiber birlikte yüzük almaya giderler. trafo'nun gülcan için alacağı yüzüğü karabiber'in parmağında denemesi karabiber'i yıkar.esma sultan, nevriye yüzünden sonunda arabasını satmaya karar verir. songül ise, söylediği basit bir fikirle esma sultan'ı arabayı satmaktan vazgeçirir. elçin'in tavırlarından rahatsız olan paşa ve cimbom, ona bir oyun oynayıp ders vermeye karar verirler fakat işler biraz karışır...

00:41
Dog And Cat Slap Fight!
Dog And Cat Slap Fight!
pinkman
7.104 izlenme -
5 years ago

animals of the day! it's dog versus cat in this viciously cute slap fight. who wins? the viewer, that's who.

01:47
Engineering Dachshund
Engineering Dachshund
pinkman
3.738 izlenme -
5 years ago

animal of the day! while this is cute, we need to keep the repercussions in mind. ıf this dog can build itself a harness so it can walk again, then what else can dogs do? what else can they build?

00:22
Dog Ruins Marriage Proposal
Dog Ruins Marriage Proposal
feelgood
9.194 izlenme -
5 years ago

animal of the day! this dog doesn't care about grand gestures of love. all it wants to do is play and it doesn't have time for those shenanigans.

00:52
Dog Playing Fetch With Himself
Dog Playing Fetch With Himself
travis11
5.469 izlenme -
5 years ago

all this dog needs is a ball and some stairs and he is set.

01:13
Pug Pov
Pug Pov
madboy
7.743 izlenme -
5 years ago

this pug's owner strapped a camera to it so he could see the world through a pug's eyes. and it is a great world. that is, until the butt sniffing comes in.

01:55:50
Pis Yedili 47. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 47. Bölüm Tek Parça
pisyedili
4.654 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, canburger, salça ile ilişkisinin öğrenilmesinin ardından furkan'dan gelen tepkiye karşı, pis yedili tarafına geçmiştir. furkan bu duruma inanamaz ve bir plan yapar gerçeği öğrenmek için. bunu fark eden pis yedili ise, furkan ve zeki'ye korkutucu bir oyun oynarlar.ailesi iflas eden küçükbey, çok zor durumdadır. evleri ellerinden alınmış, anne ve babası da hileli iflas nedeniyle gözaltına alınmışlardır ve küçükbey'in kalacak yeri yoktur. mecbur yardım ister arkadaşlarından.oya bilir'in dersinde atışan paşa ve elçin ders bitiminde ceza için sınıfta yalnız kalırlar. bu duruma bozulan cimbom, onları gözleyebilmek için elinden geleni yapar...

01:45:50
Pis Yedili 48. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 48. Bölüm Tek Parça
pisyedili
15.887 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, elçin okulda paşa ile olan eski fotoğraflarına bakarken telefonundan, furkan durumu fark eder ve paşa'dan kurtulması gerektiğine karar verir.çıkan kanuna göre bayrampaşalı'nın evlerinin üzerinde bulunan arazi satılacaktır. paşa bu durumu ailesinden yeni öğrenmiştir. okulda pis yedili'ye durumu anlatırken furkan tüm konuşulanlara şahit olur ve planı hemen kurar kafasında.can, pis yedili grubuna katılmaktan çok mutludur. bir şeyler yapmak ister yeni arkadaşları için ve yatında bir partiyle ağırlamak ister onları. paşa reddetse de diğerlerinin ısrarı üzerine katılmak zorunda kalır.

01:51:53
Pis Yedili 49. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 49. Bölüm Tek Parça
pisyedili
14.448 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, can, bir sürpriz yaparak pis yedili'yi annesinin giyim mağazasına götürür ve istedikleri şeyleri alabileceklerini söyler. kızlar çok sevinir fakat paşa ve trafo bozulurlar.nevriye, kendi dersinden durumu en zayıf olan yedi öğrenciyi liseler arası halk oyunları yarışması için seçer. furkan, bayrampaşalı'nın evinin olduğu araziyi satın almış ve paşa'ya okul ile evi arasında seçim yapması için süre vermiştir. bayrampaşalı, babası kabul etmese de okuldan ayrılır ve devlet lisesine kayıt yaptırır.

02:01:33
Pis Yedili 50. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 50. Bölüm Tek Parça
pisyedili
4.528 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, 2b yasasının iptal olmasıyla paşa okula geri döner. onu geri almak istemeyen esma sultan, nevriye'nin baskısıyla kabul etmek zorunda kalır. esma sultan bunun intikamını, folklör yarışmasına gidecek öğrencileri yarışmaya çıkarmayarak alır.paşa ve cimbom, okulu kırarak ada'ya gitmeye karar verirler. güzel geçen günün ardından onları bekleyen kötü bir sürpriz vardır.kızların yaptığı sohbeti duyan orço, alis'e yaranabilmek için boynuna 'alis' yazan bir dövme yaptırmaya karar verir. parasız gittiği dövmecide başına gelecekten habersizdir...

01:38:00
Pis Yedili 51. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 51. Bölüm Tek Parça
pisyedili
465 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, okulun ortaklarından mithat bey, nedim bey'i arayarak okulun not ortalamasının çok düşük olduğunu, bundan okul müdüresi esma sultan'ı sorumlu tuttuğunu ve kendisiyle tanışmak istediğini söyler.paşa ve cimbom geceyi adada geçirmişlerdir. ertesi gün vapurlar hala çalışmamaktadır. cimbom'un aklına salça'yı arayıp can'dan rica ederek teknesiyle onları almasını istemek gelir. paşa karşı çıksa da başka çareleri yoktur. fakat onlar adadayken can'ın, furkan'ların tarafınageçtiğinden haberleri yoktur ve bu başlarına büyük iş açar...

01:40:48
Pis Yedili 53. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 53. Bölüm Tek Parça
pisyedili
13.250 izlenme -
4 years ago

pis yedili bir dilek ağacına dileklerini asmak için gittikleri sırada salça yere düşen bir dileği merakına yenik düşerek okur. sonra kağıtta yazan dileği gerçekleştirme fikriyle herkes ağaçtan yazılmış bir dilek kağıdını alır ve pis yedili yardımlaşarak mahallede tanıdıkları bu insanların dileklerini gerçekleştirip onları mutlu etmek için seferber olurlar.elçin, okul mezunları derneği yararına kolpa konseri düzenlemiştir. okulda kurulan standta satışı yapılan biletlerin fiyatını öğrenen pis yedili konsere gidemeyeceğini anlar.bayrampaşalı, yatın batmasıyla ilgili gerçeği diğerlerinin haberi olmadan can'a söylemek üzere onu konuşmaya çağırır.

01:45:32
Pis Yedili 56. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 56. Bölüm Tek Parça
pisyedili
5.321 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, bayrampaşalı kuzeni ceyhun'a elçin'den uzak durmasını söyler. nedeni sorup, olayı deşen ceyhun'la atışan paşa, ailesinin de ceyhun'a hak vermesine sinirlenir, kapıyı çarpıp gider.gülcan, kazandığı burslu özel okul için tekirdağ'a gitmeye hazırdır, kapıda ailesi onu uğurlarken trafo da gelmiştir. trafo ile aralarında geçen konuşma sonrası olaylar, kimsenin tahmin etmediği şekilde gelişir.elçin'in soğuk davranışlarından şüphelenen furkan, onu takibe alır. elçin'in bayrampaşalı'nın evine girdiğini görünce deliren furkan, elinde sopayla paşa'nın evine baskın yapar...

01:48:49
Pis Yedili 57. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 57. Bölüm Tek Parça
pisyedili
19.053 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, modern dans dersi almaya başlayan esma sultan, dans sırasında arayan dizel'e dikiş-nakış kursunda olduğu yalanını söyler fakat dizel'e yakalanmaktan kurtulamaz.songül, karabiber'in ağzından mert'e bir ayrılık mektubu yazar. mektubu yazarken eve gelen hasan paşa, songül'ün farketmediği bir anda mektubu görüp okuyunca kendisini aldattığını düşünür.elçin, furkan'a artık aralarında bir şey olmadığını söyler ve ondan ayrılır. buna dayanamayan furkan, ceyhun'u arar ve buluşup konuşmak ister. bu konuşma sonrasında ortalık epeyce karışır...

01:41:29
Pis Yedili 55. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 55. Bölüm Tek Parça
pisyedili
11.532 izlenme -
4 years ago

pis yedli'de, furkanlar bayrampaşalı'yı okuldan attırmak için bir fikir bulmuşlardır. zeki'nin yaptığı yanlışlık sonucunda bayrampaşalı yerine ferit okuldan atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. bu sırada olaya dahil olan nevriye hoca ferit'i kurtarmak için herşeyi üstlenir.bayrampaşalı'nın kardeşi gülcan, özel okulların yaptığı sınava katılarak kazanmıştır. tekirdağ'da özel bir kolejden gelen burslu okuma teklifi ise, trafo ile aralarının açılmasına sebep olur.izmir'den yatay geçişle istanbul'da okumak için bayrampaşalı'nın kuzeni ceyhun gelir. yeni gelen kuzen ortalığı oldukça karıştıracaktır.

01:52:21
Pis Yedili 54. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 54. Bölüm Tek Parça
pisyedili
371 izlenme -
4 years ago

pis yedili'de, bayrampaşalı, can'a yatın batmasıyla ilgili gerçeği itiraf etmiştir. can olayı normal karşılayıp affetmiştir fakat furkan'a söylediğinde işler değişir. furkan bu fırsatı kaçırmaz ve pis yedili'yi şikayet etmek için can'ı da ikna eder.gece evlerinden alınan paşa, orço ve salça karakola götürülüp nezarethaneye atılırlar.esma sultan, dizel'i arkadaşlarıyla tanıştırmak ister ve yemeğe çıkarlar...

01:30:46
Pis Yedili 58. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili 58. Bölüm Tek Parça
pisyedili
12.786 izlenme -
4 years ago

Songül'ün Trafo'ya yazdığı mektup yüzünden kendisinin aldatıldığını düşünen Hasan Paşa, Songül'e hesap sorar. Araya giren Karabiber, annesine Hasan Paşa'ya hiçbir şey anlatmaması konusunda söz verdirince, Songül zor durumda kalır ve Hasan Paşa evi terk eder. Cimbom, Bayrampaşalı'ya çok kızgındır ve ilişkiye bitmiş gözüyle bakar. Bayrampaşalı ise, kendini affettirebilmek için Cimbom'a sürprizler hazırlar. Ceyhun ve Elçin kafede ders çalışırlarken, Furkan'lar Elçin'in arabasını görüp durur ve kafeye girerler. Saklandıkları yerden Ceyhun hakkında öğrendikleri şey, Furkan'ın Ceyhun'a karşı kozu olacaktır...

01:36:38
Pis Yedili - 61. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili - 61. Bölüm Tek Parça
pisyedili
3.977 izlenme -
4 years ago

trafo ve karabiber, songül'e bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışsalar da nafiledir. songül, gördüklerini yanlış anlamış ve ne trafo'ya ne de karabiber'e inanmamaktadır.alis, orço'dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. bu oyunun sonunda orço karakola düşer. elçin, okul çıkışında ceyhun'u alıp paşaların evine giderler. cimbom ve paşa'nın da evde olması tüm huzuru kaçırır. cimbom ve elçin tartışınca, cimbom evi terk eder.

01:33:03
Pis Yedili - 62. Bölüm Tek Parça
Pis Yedili - 62. Bölüm Tek Parça
pisyedili
14.459 izlenme -
4 years ago

furkan'lar hazırladıkları montaj cd'nin ceyhun'un eline geçmesi için cimbom'la konuşurlar. başta bunu reddeden cimbom, daha sonra ikna olur ve bayrampaşalı'ya ders çalışmaya gittiğinde çaktırmadan cd'yi ceyhun'un odasına bırakır.songül, trafo'nun kızından uzak durması için karabiber hakkında yalanlar uydurur.alis, yeni bir erkek arkadaş edinmiş ve onunla buluşacaktır. bunu duyan orço, hemen kafasında bir plan hazırlar ve alis'i başkasına kaptırmamak için elinden geleni yapar. trafo ve karabiber, songül'e bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışsalar da nafiledir. songül, gördüklerini yanlış anlamış ve trafo ile karabiber'e inanmamaktadır.alis, orçun'dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. bu oyunun sonunda orçun karakola düşer. elçin, okul çıkışında ceyhun'u alıp, paşa'ların evine gider. cimbom ve paşa'nın da evde olması tüm huzuru kaçırır. cimbom ve el

01:13
Pug Pov
Pug Pov
pinkman
19.352 izlenme -
5 years ago

this pug's owner strapped a camera to it so he could see the world through a pug's eyes. and it is a great world. that is, until the butt sniffing comes in.

00:30
Dog Fetches Deaf Dog
Dog Fetches Deaf Dog
travis11
10.508 izlenme -
5 years ago

animal of the day! this awesome dog was trained to fetch his deaf friend when it is time to go somewhere. ıt is adorable and sweet, all at the same time.

01:12
Dog Hates Song
Dog Hates Song
pinkman
12.037 izlenme -
5 years ago

this dog will calmly listen to this chick sing away but as soon as she starts singin 'happy birthday' its game over and the dog goes insane.

01:20
Human Dog Hybrid Eats Its Lunch
Human Dog Hybrid Eats Its Lunch
pinkman
7.596 izlenme -
5 years ago

the day we all feared is finally here...dogs have grown hands with opposable thumbs.

00:36
Dog Afraid Of Julia Roberts
Dog Afraid Of Julia Roberts
jessiec
17.834 izlenme -
5 years ago

animal of the day! like many people in this fine nation, the sight of a severely photoshopped julia roberts makes this dog react in fear.

02:26
Testing Out An Electric Bark Collar
Testing Out An Electric Bark Collar
pinkman
16.991 izlenme -
5 years ago

couple guys test out how powerful the electric shock is on a dog's bark collar.

00:27
Dog Won't Walk On Ice
Dog Won't Walk On Ice
travis11
12.452 izlenme -
5 years ago

animal of the day! when going out for a walk, this dog decides it's not going to walk on the ice because it doesn't want to. and it looks pretty peaceful about that decision.

00:16
Dog Vs. Mirror
Dog Vs. Mirror
punkbabe
7.455 izlenme -
5 years ago

i have no idea what the dog did what he did, but i think you can tell he feels pretty stupid afterwards.

00:36
Doğum Sancısı
Doğum Sancısı
yakup1992
19.126 izlenme -
4 years ago

doğum sancısı

02:26
Doğan Kunaçaf - Düşlerde Sevdim Seni
Doğan Kunaçaf - Düşlerde Sevdim Seni
Dogan1907fb
4.029 izlenme -
4 years ago

doğan kunaçaf - düşlerde sevdim seni

01:31
Doğan Kunaçaf - Hayırdır Inşallah ( Yaşar )
Doğan Kunaçaf - Hayırdır Inşallah ( Yaşar )
Dogan1907fb
8.321 izlenme -
4 years ago

doğan kunaçaf - hayırdır inşallah ( yaşar )

03:51
Doğan Kunaçaf - Kalbime Gömerim O Zaman
Doğan Kunaçaf - Kalbime Gömerim O Zaman
Dogan1907fb
19.898 izlenme -
4 years ago

doğan kunaçaf - kalbime gömerim o zaman

03:14
Doğan Kunaçaf - Pişman Değilim
Doğan Kunaçaf - Pişman Değilim
Dogan1907fb
8.314 izlenme -
4 years ago

doğan kunaçaf - pişman değilim

00:11
Televizyondaki Topu Yakalamaya Çalışan Köpek
Televizyondaki Topu Yakalamaya Çalışan Köpek
yakup1992
7.566 izlenme -
4 years ago

televizyondaki topu yakalamaya çalışan köpek

01:40
Furkan Doğan'ın Babası Amerikada - Anadolu Ajansı
Furkan Doğan'ın Babası Amerikada - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi
8.499 izlenme -
4 years ago

başbakan erdoğan'ın abd ziyaretindeki heyette, mavi marmara saldırısında hayatını kaybeden furkan doğan'ın babası ahmet doğan da yer alıyor.