bok Videoları

1215 sonuç

04:44
Fotoğrafçılar İçin Uygulaması Oldukça Basit ve Eğlenceli 9 Pratik Bilgi
Fotoğrafçılar İçin Uygulaması Oldukça Basit ve Eğlenceli 9 Pratik Bilgi
jayjay
14.404 izlenme -
3 months ago

COOPH, fotoğrafla uğraşanlar için evdeki malzemelerle kolaylıkla yapabileceğiniz pratik bilgi videosu hazırladı. DIY macro lens yapımından su altı çekimine kadar 9 yararlı bilgiyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

00:44
Boks Maçında Araya Kaynayıp Yumruk Yiyen Hakem
Boks Maçında Araya Kaynayıp Yumruk Yiyen Hakem
gemini99
5.935 izlenme -
7 months ago

Boks karşılaşmasında rakipleri ayırmak isteyen hakem yumruktan payını aldı.

02:22
Mustafa Ceceli'nin Boks Yapmak Caiz Mi Sorusu
Mustafa Ceceli'nin Boks Yapmak Caiz Mi Sorusu
tayfunege
11.007 izlenme -
8 months ago

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun Sultanahmet Meydanı'ndan canlı olarak yayınlanan İftar Özel programına Mustafa Ceceli ve Lübnan kökenli İsveçli Müslüman bir R&B şarkıcısı olan Maher Zain konuk oldu. Konuklar arasından Mustafa Ceceli, Hatipoğlu'na "Boks yapmamızda bir mahsur var mı" diye sordu.

03:42
İngiliz Boksör Anthony Joshua Şampiyon Oldu
İngiliz Boksör Anthony Joshua Şampiyon Oldu
GoSport
14.781 izlenme -
10 months ago

İngiliz boksör Anthony Joshua, ABD’li Charles Martin’i nakavt ederek Uluslararası Boks Federasyonunun (IBF) yeni ağırsıklet şampiyonu oldu.

02:35
Muhalefetten Kayseri Pazarlığı yaptık sözlerine tepki
Muhalefetten Kayseri Pazarlığı yaptık sözlerine tepki
cnnturk
3.674 izlenme -
11 months ago

Muhalefet Başbakan Davutoğlu'nun Ab İle Kayseri Pazarlığı Yaptık Açıklamalarına Tepki Gösterdi. - Chp'li Selin Sayek Böke, Hdp'li İdris Baluken, Mhp'li Oktay Vural. (10.03.2016)

05:11
Mike Tyson'ın Gençliğinden Ultra Agresif Antreman Videoları
Mike Tyson'ın Gençliğinden Ultra Agresif Antreman Videoları
GoSport
15.061 izlenme -
11 months ago

Mike Tyson, bilindiği üzere boks tarihinin en agresiflerinden. Bu videodaki antreman tarzı da bunu destekler nitelikte. Heyt be gençlik diyor ve izliyoruz. Arkada çalan müzik: Propane Nightmares - Pendulum

01:35
CHP Sözcüsü Böke: Cumhurbaşkanı Erdoğan El Nusra'yı savundu
CHP Sözcüsü Böke: Cumhurbaşkanı Erdoğan El Nusra'yı savundu
cnnturk
18.328 izlenme -
11 months ago

CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “El Nusra IŞİD’e karşı savaşıyor ama ona da kötü diyorlar” sözlerini eleştirdi. Böke şöyle dedi: “Cumhurbaşkanı El Kaide’nin uzantısı olarak görülen cihatçı el Nusra’yı açıkça savundu.” Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün muhtarlarla yaptığı toplantıda “El Nusra da DAEŞ’e karşı savaşıyor. Ona niye kötü diyorsunuz? El Nusra kötü ama PYD’yle YPG iyi. Olay farklı. El Nusra’nın bulunduğu konum farklı olduğu için iyi teröristler, kötü teröristler” demişti. Partisinin MYK toplantısı sonrası bu sözleri üzerinden Erdoğan’a yüklenen Böke, Suriye’de ateşkesin ufukta göründüğünü ve Türkiye’nin bu resim içerisinde olmadığına vurgu yaptı. CHP sözcüsü, “Bölgede kimse Türkiye’yi ciddiye almıyor. Ak Parti için sadece kendi çıkarları var ülkenin çıkarları yok. Cumhurbaşkanı El Kaide’nin uzantısı olarak görülen cihatçı El Nusra’yı açıkça savundu” diye konuştu. (25-02-2016)

00:58
Ronda Rousey boks maçında yenildiği anı anlatırken ağladı
Ronda Rousey boks maçında yenildiği anı anlatırken ağladı
mondomedia
5.657 izlenme -
1 year ago

Ellen Degeneres'in sunduğu The Ellen Show'a konuk olan dövüşçü Ronda Rousey boks maçında yenildiği anı anlatırken gözyaşlarını tutamadı

02:18
Muhalefetten PYD tepkisi
Muhalefetten PYD tepkisi
cnnturk
14.074 izlenme -
1 year ago

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. TBMM'de basın toplantısı yapan MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, ABD'nin PYD'yi terör örgütü olarak görmedikleri açıklamalarına yönelik Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın değerlendirmelerini eleştirerek şöyle söyledi: "'ABD'nin karar vermesi lazım. Bizi mi seçiyor terör örgütünü mü' diyor. Ben de sana soruyorum. Sende seç. Terör örgütüyse eğer niye gereğini yapmıyorsun. Ben miyim senin ortağın yoksa Kobani'deki teröristler mi diye serzenişte bulunuyor. Sormazlar mı adama 29 Ekim'de Peşmerge'ye vatan toprağını açıp silahlarıyla birlikte Kobani'ye destek için gönderen kimdi? Niye bunu Obama'ya söylemedin. Senin dostun ben miyim PYD mi diye bir yıl önce ifade etmedin. ABD bir yıl önce PYD'ye silah yardımı yaptığı zaman niye söylemedin. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Bir taraftan şikayet ediyorsunuz diğer taraftan Kobani'ye destek için peşmergeye vatan toprağını açıyorsunuz. ABD'ye silah yardımı yapmasına göz yumuyorsunuz." (11-02-2016)

01:36
Atatürk posteri yorumu yapan Erdoğan'a CHP'den tepki
Atatürk posteri yorumu yapan Erdoğan'a CHP'den tepki
cnnturk
12.203 izlenme -
1 year ago

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, Atatürk posterinin indirmesi hakkında yorum yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerine, "Ben o cümlenin öyle kurulmadığını buradan anımsatayım; ‘O kişinin fotoğrafı’ dendi." şeklinde karşılık verdi. Parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyen Selin Sayek Böke, gündemdeki konuları değerlendirdikten sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Böke, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20. Muhtarlar Toplantısı'nda yaptığı konuşmadaki, “Bakınız dünya yanıyor, Türkiye kavruluyor. Ana muhalefetin en önemli sorunu; fotoğrafı kimin indirdiği… Zaten o fotoğrafın sahibi sizin bu durumunuzu görmüş olsa sizi orada bir saniye tutmaz. 50 günde fotoğrafı kimin indirdiği meselesini çözemeyenlerden ülkenin sorunlarının çözümüne katkı sağlamasını beklemek elbette hayalcilik olur.” ifadelerine karşılık verdi. Soruyu yönelten gazeteciye CHP Sözcüsü Böke şu cevabı verdi: “Öncelikle çok naziksiniz. Çünkü Atatürk'ün portresinin indirmesi üzerinden cumhurbaşkanının cümle kurduğunu söylediniz. Ama ben o cümlenin öyle kurulmadığını buradan anımsatayım; ‘O kişinin fotoğrafı' dendi. CHP hukuka inanan, Türkiye'nin bir hukuk devleti olması mücadelesi veren bir partidir. Biz Türkiye için kurduğumuz her hayalin ilk adımını da kendi partimizde atıyoruz. Kendi hukuk çerçevemiz içerisinde herhangi bir sorunun küçük veya büyük çözümü için hangi adım atılması gerekiyorsa, kaç gün gerekiyorsa, bunlara süre sınırı koymadan sorunun çözümüne yönelik hukuki adımların atılmasını önceliyoruz. Bunun sayın Cumhurbaşkanı tarafından anlaşılamamış olmasına şaşırmadığımı ifade ediyorum.” (11-02-2016)

02:05
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke'den hükümete PYD eleştirisi
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke'den hükümete PYD eleştirisi
cnnturk
2.343 izlenme -
1 year ago

CHP’de Haluk Koç’un yerine parti sözcülüğü görevine getirilen Selin Sayek Böke, hükümete PYD eleştirisinde bulundu. Böke, “Eğer PYD terör örgütü ilan ediliyorsa o zaman o örgütün başkanını Ankara’ya davet edip, muhatap almak teröre yataklık etmek değil midir?” diye sordu. CHP'de 35. Olağan Kurultay sonrası oluşan yeni yönetim görevine başladı. Parti Merkez Yönetim Kurulu (MYK) da ilk toplantısını yaptı. CHP’nin yeni sözcüsü Selin Sayek Böke, toplantı devam ederken gazetecilere açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı. Selin Sayek Böke, şu ifadeleri kullandı: (Cenevre’deki Suriye toplantısı) Eğer bir hükümet PYD’yi terör örgütü olarak ilan ediyorsa, o zaman o örgütün başkanını Ankara’ya davet edip, muhatap almak teröre yataklık etmek değil midir? Bu soruya yanıt vermekle mükellef olan hükümettir. Masanın etrafına kimlerin oturduğunun değil, savaşın sonlandırılmasını vurgulamakla birlikte Türkmenlerin de o masaya olması gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Bizim hükümetten beklediğimiz Türkmenlerin masaya oturmasını ve Türkiye’nin güçlü bir şekilde orada yer almasını da sağlamasıdır. (Emeklilere yönelik promosyon) CHP, emeklilerin durumunun hak etmediği düzeyde olduğunu 7 Haziran’dan önce kamuoyuna hatırlatmış bir partidir. Emekli aylıklarına yapılan seyyanen zamların mimarı da esasen CHP’dir. Bu promosyonlar tabii ki hak edilenin üzerine, emeklililerin durumunu düzeltme açısından değerlidir. Bizim öncelikle beklentimiz hak edilen ücretlerin çalışırken de emekli olduktan sonra alındığı bir düzendir. (28-01-2016)

02:48
Köksal Baba'nın Beşiktaş'lı Günay'ı Yumruklaması
Köksal Baba'nın Beşiktaş'lı Günay'ı Yumruklaması
filadem
11.438 izlenme -
1 year ago

Biliyorsunuz Pazar günü Beşiktaş'ın Trabzonspor ile bir maçı var, Beşiktaş'lı futbolcularda gelmiş Trabzona otellerine yerleşmişler. Trabzonun ünlü kabadayısı Köksal Baba da ziyaretlerine gitmişken, Günay'ı dövmeye karar vermiş ve olaylar gelişmiş.

02:25
Deontay Wilder vs Artur Szpilka Boks Maçı
Deontay Wilder vs Artur Szpilka Boks Maçı
GoSport
13.172 izlenme -
1 year ago

Deontay Leshun Wilder'ın yeni rakibi Artur Szpilka.. Bu zamana kadar yaptığı 35 maçın 34'ünü knock out ile kazanan Deontay Wilder'ın maçı 03:00'da yapıldı. WBC ağır sıklet şampiyonu Wilder, üst üste üçüncü defa unvanını korumacak için ringe çıktı. Brooklyn - New York'taki Barclays Center'ı Wilder 9'uncu round'da nakavt ile kazandı...

00:40
CHP Güneydoğu'ya heyet gönderiyor
CHP Güneydoğu'ya heyet gönderiyor
cnnturk
3.771 izlenme -
1 year ago

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan MYK'da, kurultay süreci, dış politika başlıklarıyla, Doğu ve Güneydoğu'da süren operasyonlar değerlendirildi. Geçtiğimiz Cuma günü Doğu- Güneydoğu İl ve İlçe başkanları ile buluşan CHP lideri, kendisine sunulan raporu A takımı ile paylaştı. MYK toplantısında, bir heyet oluşturularak, en kısa sürede bölgeye gitmesi kararlaştırıldı. Heyet ilk etapta yalnızca kadın milletvekillerinden oluşacak. 6 kişi olması beklenen heyete Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke'nin başkanlık edeceği öğrenildi. Heyet bölgedeki temaslarının ardından bir rapor hazırlayarak Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na sunacak

00:39
Rakibine kafa atarak kızdıran boksörün nakavt anları
Rakibine kafa atarak kızdıran boksörün nakavt anları
gemini99
9.142 izlenme -
1 year ago

boks maçı amacıyla düzenlenen mücadelenin 2 tarafından aşırı hırs ve sinirine engel olmaması sonucu atılan kafa ve daha sonra gelen nakavtla iyice ilginç değişik bir karışım olması sizlerle.

01:32
İdris Usta - Amerika'da Bok İşinde Para Var
İdris Usta - Amerika'da Bok İşinde Para Var
filadem
12.865 izlenme -
1 year ago

Amerika'da ustalık yapan İdris ustadan hayata dair önemli öneriler.

02:56
Vladimir Klitschko vs Tyson Fury boks maçı
Vladimir Klitschko vs Tyson Fury boks maçı
GoSport
17.500 izlenme -
1 year ago

11 yıldır kaybetmeyen Vladimir Klitschko'yu yenen İngiliz boksör Tyson Fury, yeni Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu oldu.Dünya Boks Birliği (WBA), Dünya Boks Organizasyonu (WBO), Uluslararası Boks Federasyonu (IBF) ve Uluslararası Boks Organizasyonu (IBO) şampiyonluk kemerlerine sahip 39 yaşındaki Klitschko ile 27 yaşındaki Fury arasındaki maç Almanya’nın Düsseldorf kentindeki Esprit Arena'da yapıldı. Fury, 12 raundun sonunda üç hakemin ortak kararıyla 115-112, 115-112, 116-111’lik skorlarla Klitschko’yu yendi. Böylelikle Fury 4 federasyonun da kemerini Klitschko'dan alarak yeni dünya ağır sıklet boks şampiyonu oldu. Fury çıktığı 25. karşılaşmasını da kazanırken, rakibi Klitschko ise 68. maçında 4. yenilgisini aldı.

00:36
Köpek Dışkısını Arkadaşına Şeker Diye Yediren Adam
Köpek Dışkısını Arkadaşına Şeker Diye Yediren Adam
boompow
1.287 izlenme -
1 year ago

Zane Maulden meslektaşı Tim'e onca uyarıda bulunmasına rağmen inandıramadı. Şekerden olduğunu düşündüğü köpek bokunun ne yazık ki tadına baktı.

02:04
9 saniyede havası sönen kick boksçu
9 saniyede havası sönen kick boksçu
GoSport
4.974 izlenme -
1 year ago

bu hayatta hava atmıcan artis artis konuşmucan nedenmi bu video anlıcaksınız bir kick boks maçı havalı giriş yapan dövüşçü 9 saniyede nasıl paket olduğunu görecez.

01:18
kum torbası yerine insan yumruklamak
kum torbası yerine insan yumruklamak
gemini99
10.738 izlenme -
1 year ago

bir spor salonunda boks antrenmanındayız. elemanlar boks çalışırken kum torbası kullanmak yerine insan kullanıyorlar. bu olay çok evrensen sanırım. bizde de vardır ya ' ur abine ya bişey olmaz vur ' diyen tipler. ahan da aynısı.

15:40
ve sonra - boğaz'ın boğası - sinan şamil sam
ve sonra - boğaz'ın boğası - sinan şamil sam
GoSport
13.794 izlenme -
1 year ago

sinan şamil sam ankara sincan'da başladığı boks macerası onu dünya boks şampiyonluğu'na kadar ulaştırdı. peş peşe gelen şampiyonluklar ve madalyalarla o artık 'boğaz'ın boğası'ydı. karaciğeri günden güne kötüleşti ve sonra...

02:38
sinan şamil sam'ın hayatı
sinan şamil sam'ın hayatı
4.405 izlenme -
1 year ago

sinan şamil sam 24 haziran 1974 tarihinde frankfurt, almanya'da doğmuştur. aslen karslı türk profesyonel ağır sıklet boksörüdür. amatör boks yaşamı yıllarında oldukça başarılıydı. 9 defa türkiye şampiyonluğunu kazandı. 1992 yılında gençler dünya şampiyonu oldu. 1993'te vize-avrupa şampiyonluğunu kazandı. 1995 dünya ikinciliği'ni elde ederken 1999 büyüklerde amatör boks dünya şampiyonu olmayı başardı. 15 nisan 2000 tarihinde profesyonel oldu. 12 ekim 2002'de polonyalı rakibi przemyslaw saleta karşı avrupa şampiyonluğu için ringe çıktı ve yedinci raund'da nakavtla yendi.boğazın boğası' lakabıyla tanındı. yaptığı 35 maçın 31'ini kazandı. bu galibiyetlerden 16'sını nakavtla elde etti. altın kemerini iki maç boyunca korumasını bildi. bunlardan ilki danny williams'a karşıydı ve maçı altıncı raundda teknik nakavtla aldı. i̇kinci maçında ise julius franc

01:01
peygamber devesi ve meraklı kedi arasındaki boks
peygamber devesi ve meraklı kedi arasındaki boks
8.804 izlenme -
1 year ago

kediler hızlı düşünüp, karar verebilen canlılardır ve böceği kolayca yenebileceğini düşünebilirsiniz. fakat bu düşünce böceğine göre değişir.

01:51
sinan şamil sam hayatını kaybetti
sinan şamil sam hayatını kaybetti
15.411 izlenme -
1 year ago

boğazın boğası lakaplı ağır sıklet boks şampiyonu sinan şamil sam, hastanede yaşamını yitirdi.

03:44
sarp levendoğlu rolüne boksör gibi çalışıyor
sarp levendoğlu rolüne boksör gibi çalışıyor
16.996 izlenme -
1 year ago

sarp levendoğlu, çalışmalarına tam gaz devam ediyor. deliormanlı filminde boksör savaş türkyılmaz karakterini canlandıracak olan sarp levendoğlu, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. aralıkta çekilecek proje için nisan ayından bu yana günde iki boks idmanı yapan levendoğlu, ' kas yapımı bir boksörün kas yapısına dönüştürdük ' dedi.

26:59
selin sayek böke ne oluyor programı 5. bölüm
selin sayek böke ne oluyor programı 5. bölüm
15.585 izlenme -
1 year ago

chp'den istanbul milletvekili seçilen selin sayek böke, şirin payzın ile ne oluyor? programına konuk oldu. selin sayek böke chp'nin engelli hakları için neler yapacağını anlatıyor - 28.10.2015

26:59
selin sayek böke ne oluyor programı 4. bölüm
selin sayek böke ne oluyor programı 4. bölüm
13.759 izlenme -
1 year ago

chp'den istanbul milletvekili seçilen selin sayek böke, şirin payzın ile ne oluyor? programına konuk oldu. selin sayek böke chp'nin iş kazaları konusunda ne yapacağını anlatıyor - 28.10.2015

29:48
selin sayek böke ne oluyor programı 3. bölüm
selin sayek böke ne oluyor programı 3. bölüm
739 izlenme -
1 year ago

chp'den istanbul milletvekili seçilen selin sayek böke, şirin payzın ile ne oluyor? programına konuk oldu. programına konuk oldu. selin sayek böke programın 3. bölümünde chp'nin ekonomik vaatlerini anlatıyor. - 28.10.2015

30:45
selin sayek böke ne oluyor programı 2. bölüm
selin sayek böke ne oluyor programı 2. bölüm
7.640 izlenme -
1 year ago

chp'den istanbul milletvekili seçilen selin sayek böke, şirin payzın ile ne oluyor? programına konuk oldu. selin sayek böke programın 2. bölümünde asgari ücreti değerlendiriyor. - 28.10.2015

23:15
selin sayek böke ne oluyor programı 1. bölüm
selin sayek böke ne oluyor programı 1. bölüm
7.616 izlenme -
1 year ago

chp'den istanbul milletvekili seçilen selin sayek böke, şirin payzın ile ne oluyor? programına konuk oldu. selin sayek böke programın ilk bölümünde koza - ipek medya grubuna kayyum atanmasını değerlendiriyor. - 28.10.2015

02:16
selin sayek böke'den erdem başçı yorumu
selin sayek böke'den erdem başçı yorumu
15.140 izlenme -
1 year ago

chp'den istanbul milletvekili seçilen selin sayek böke, şirin payzın ile ne oluyor? programına konuk oldu. böke, merkez bankası ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. - 28.10.2015

00:22
boks kickboks muay thai personel training  workout izmir
boks kickboks muay thai personel training workout izmir
yasamkaya
12.012 izlenme -
1 year ago

boks kickboks muay thai personel training workout izmi̇r

01:59
hediye olarak bok yollamak
hediye olarak bok yollamak
filadem
10.731 izlenme -
1 year ago

youtube'da oyun videoları çeken, muratabigf nickli arkadaşımız abonelerinden gelen hediyeleri açarken paketin içine saklanmış,bokla acı bir şekilde karşılaşıyor izliyoruz

01:58
kerem bursin kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı
kerem bursin kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı
mondomedia
11.354 izlenme -
1 year ago

kerem bursin’in spor kulübünde boks yaparken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. sevilen oyuncu kaslı vücuduyla kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı. bursin yeni görüntüsüyle hayranlarını şoke etti. sevgilisi serenay sarıkaya ile birlikte rol alacağı günaydın sevgilim filminde bir rock starı canlandıracak kerem bursin, hazırlıklara hız verdi. gittiği spor kulübünde boks dersleri alan bursin’in kaslı vücudu, kıvanç tatlıtuğ’un ‘kuzey güney’deki dövüş sahnelerini akla getirdi.

01:35
atarlı dövüşçü ve sıkılgan rus
atarlı dövüşçü ve sıkılgan rus
GoSport
1.026 izlenme -
1 year ago

yine bir atarlı taraf yine bir rus yine ölümüne sakinlik ve yine kötek.

19:32
oyun delisi - sirke içme cezalı boks antremanı
oyun delisi - sirke içme cezalı boks antremanı
OyunDelisi
17.369 izlenme -
1 year ago

en yeni ve en eğlenceli oyun videolarını oyun delisi'nde bulabilirsin.bir cezalı videomuz ile tekrar karşınızdayız arkadaşlar. bu sefer cezamız sirke içmek oldu. her tur sonunda yenilen sirke içti.

00:16
dana dan kaçarken bokun içine düşmek
dana dan kaçarken bokun içine düşmek
boompow
13.200 izlenme -
1 year ago

huysuzlanan danadan kaçarken ayağı işkembeye takılıp kafayı bokun içine daldırıyor.

02:22
asansörde boks maçı şakası
asansörde boks maçı şakası
4.860 izlenme -
1 year ago

asansörde boks maçı şakası şimdi sizlerle, iyi seyirler.

13:33
oyun delisi - limon tuzu cezalı boks oyunu
oyun delisi - limon tuzu cezalı boks oyunu
16.085 izlenme -
1 year ago

en yeni ve en eğlenceli oyun videolarını oyun delisi'nde bulabilirsin. limon tuzu yemek tehlikeli ve yasaktır. gerçi böyle yasal bir zorunluluk yok.

38:15
mad max part 5 türkçe - irlandalı boksör - gamerrocko
mad max part 5 türkçe - irlandalı boksör - gamerrocko
9.454 izlenme -
1 year ago

mad max oyununu oynuyoruz part 5 irlandalı boksör. avalanche studios ve warner bros işbirliğiyle geliştirilen max mad, pc, playstation 4 ve xbox one için raflardaki yerini aldı. eylül ayının ilk haftasında oyun severlerin beğenisine sunulan mad max’i sizleri için oynadık. klasik bir kıyamet senaryosu sonrasında değişen dünyanın yaşam şartlarına ayak uydurmaya çalıştığımız mad max, aksiyon-macera türevi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.