avrupa avrupa Videoları

990 sonuç

01:31:10
Avrupa Avrupa 75. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 75. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
11.436 izlenme -
5 years ago

can'ın eve dönmesini teklif eden ancak istediği cevabı alamayan gül, son derece üzgündür… onun kendisinden intikam aldığının ve yaptığı hatanın farkındadır.. melisa ile kafa kafaya verip can'ın yelkenlerini suya indirmek için planlar yapan gül'ün işi bu defa çok da kolay değildir.. nermin oğlunu motorunu satmaya ikna edemeyince çaresizce tekin'den motoru bozması için yardım ister.. tekin yardımının karşılığında zorla nermin'den bir akşam yemeği ve düğün hediyesini kapmayı başarır. nermin'lerin evinde düzenlenen yemeğe ferdi ve gülbahar da katılır.

01:34:59
Avrupa Avrupa 76. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 76. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
14.554 izlenme -
5 years ago

önceki bölümde muhtarlıkta beraber bıraktığımız can ve gül bu bölüm beraber uyanırlar. uzun bir ayrılıktan sonra birbirleriyle uyanınca ikisi de çok mutlu olur, ancak gül evli olmalarına rağmen anne ve babasına ayıp olur düşüncesiyle utanarak birlikte kaldıklarını ailelerden gizlemek ister. can'da gül'ün bu isteğini kıramaz ve barıştıklarını açıklamayı ertelerler… muhtar, tekin'le barışmasına rağmen hala bunalımdan tam olarak çıkmamıştır. matmazel muhtar'a iyi gelecek tek şeyin evlenmesi olduğunu düşünerek bu fikri onunla da paylaşır. muhtar matmazel'i onaylar ancak ortada evlenecek kız yoktur. matmazel çareyi nermin ve gülbahar'a muhtar için kız bakmalarını istemekte bulur. her konuda olduğu gibi bu konuda da birbirleriyle yarışa giren nermin ve gülbahar'ın iddiası muhtar'ın başını yakacaktır

01:35:22
Avrupa Avrupa 77. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 77. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
7.064 izlenme -
5 years ago

gül, can'ın evine dönmesiyle yaşanan barışın keyfini sürecektir. ancak melisa, yeni evindeki ilk gününde tartışma yaşayıp güller'in evine geri dönecektir. melisa, can'la yakınlaşınca ve ortak planlar yapınca gül, kıskançlık krizlerine girecektir. bunun üzerine melisa'nın evden gitmesi için farklı yollar deneyecek olan gül, onu iyice sinirlendirecek bir gelişmeyle karşı karşıya gelecektir. diğer yandan evini satıp parasını annesine gönderecek olan muhtar, eski ofisinde yatıp kalkmaya başlayacaktır. bunalıma girecek olan muhtar, ofisinden dışarı çıkmayacaktır. matmazel ve tekin, muhtar için endişelenirken mahir, eşinin kendisini muhtar'a benzetmesine bozulacak ve nermin'in hayalindeki erkek olabilmek için önemli değişikliklere gidecektir. ancak nermin, kocasındaki değişimden dolayı rahatsız olmaya başlayacaktır.

01:35:56
Avrupa Avrupa 79. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 79. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
13.455 izlenme -
5 years ago

avrupa apartmanında bebek heyecanı ! koparanlar'ın evinde atlatılan badirelerin üzerine kutlama yemeği yenirken, gül'ün banyoda yaptığı hamilelik testini nermin'in bulması ve gülbahar'ı hamile sanmasıyla ortalık karışır. muhtar yalnızlığına son vermek için izdivaç programına katılmaya karar verir. kendisiyle evlenmek isteyen adaylarını beklerken karşısına çıkan talibi herkesi şoka uğratacaktır.

01:36:46
Avrupa Avrupa 81. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 81. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
15.439 izlenme -
5 years ago

malik’i hala zengin bir iş adamı sanan nezahat, alışveriş ve harcamalarına son sürat devam etmektedir. işi residans’a taşınmaya kadar götürür. malik, eşinin bu durumu karşısında soğuk terler dökmekte ve isteklerine yetişmeye çalışmaktadır. mahir ile araları hala bozuk olan malik, istanbul’da iş kurma çabası içindedir. koca şehirde tanıdığı tek kişi olan mahir, kendisine yardım etmemeye kararlıdır. hatta tek isteği nezahat ile aralarını bozup boşanmalarını sağlamaktır. bunun için kayseri’den bağlantılar bulup tüm vaktini malik’in oyununu bozmak için harcayacaktır. malik’in ise nezahat’i kaybetmeye niyeti yoktur. kendini affettirmek için onu adeta hediye yağmuruna tutar. saadet ve ayhan, emre’ye iyi birer ebeveyn olma derdindedir. emre’nin kız arkadaşı didem’in doğum gününde, en güzel hediyeyi seçmek için adeta yarışa girerler.

01:46:05
Avrupa Avrupa 84.bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 84.bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
17.092 izlenme -
5 years ago

muhtar, yeni açacağı mantıcısı için son derece heyecanlıdır. malik ve mahir’den aldığı ödemelerle son hazırlıklarını tamamlar ve mantı ustası arayışına bile girer. ama işe aldığı kız, hırsızlarla işbirliği içinde çıkınca, o da olanlardan nasibini alır. hırsızları yakalama görevinde başarısız olan ayhan, malik ve mahir üçlüsüne bir tokat da eşlerinden gelir.

01:42:27
Avrupa Avrupa 85.bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 85.bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
12.557 izlenme -
5 years ago

Nezahat, alışveriş çılgınlığına son sürat devam etmektedir. İşi daha da abartarak, apartmana da alışverişler yapmaya başlar. Eve aldığı İran halıları ise başına büyük bir dert açar. Nezahat, halıları temizlikçi diye mahalleye dadanan hırsızlara teslim edince, işler iyice karışır. Hırsızlar kapı kapı dolaşarak neredeyse tüm Avrupa Apartmanı’nı soyar. Bu gidişata daha fazla dayanamayan Ayhan, hırsızlara savaş açmaya karar verir. Ayhan’ı bu davasında tabii ki Malik ve Mahir de yalnız bırakmaz. Seyyar satıcılık yaparak apartman önünde nöbet tutan üçlü, hırsızların gazabından bir türlü kurtulamaz.Nezahat, alışveriş çılgınlığına son sürat devam etmektedir. İşi daha da abartarak, apartmana da alışverişler yapmaya başlar. Eve aldığı İran halıları ise başına büyük bir dert açar. Nezahat, halıları temizlikçi diye mahalleye dadanan hırsızlara teslim edince, işler iyice karışır. Hırsızlar kapı kapı dolaşarak neredeyse tüm Avrupa Apartmanı’nı soyar. Bu gidişata daha fazla dayanamayan Ayhan, hırsızlara savaş açmaya karar verir. Ayhan’ı bu davasında tabii ki Malik ve Mahir de yalnız bırakmaz. Seyyar satıcılık yaparak apartman önünde nöbet tutan üçlü, hırsızların gazabından bir türlü kurtulamaz.Nezahat, alışveriş çılgınlığına son sürat devam etmektedir. İşi daha da abartarak, apartmana da alışverişler yapmaya başlar. Eve aldığı İran halıları ise başına büyük bir dert açar. Nezahat, halıları temizlikçi diye mahalleye dadanan hırsızlara teslim edince, işler iyice karışır. Hırsızlar kapı kapı dolaşarak neredeyse tüm Avrupa Apartmanı’nı soyar. Bu gidişata daha fazla dayanamayan Ayhan, hırsızlara savaş açmaya karar verir. Ayhan’ı bu davasında tabii ki Malik ve Mahir de yalnız bırakmaz. Seyyar satıcılık yaparak apartman önünde nöbet tutan üçlü, hırsızların gazabından bir türlü kurtulamaz.

01:32:19
Avrupa Avrupa 74. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 74. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
9.242 izlenme -
5 years ago

can'a her sene yapılan geleneksel tıp balosunun davetiyesi ulaşır.. geçen hafta ki dinleme cihazı krizinden sonra gül'e bozuk olan can baloda kendisine eşlik etmek için matmazel'i davet eder. fakat tekin, matmazel'in gitmesine izin vermez. gül, can'ın kendisini davet etmesini sağlamak için nermin'i kışkırtır. can annesiyle baloya gideceğine gül'ü götürmeye razı olur. bu özel gece için ekstra özenen gül, bronzluk için girdiği solaryumdan yanık halde çıkınca bütün planlar alt üst olur. sonuçta can'a tek seçenek melisa kalır. baloya beraber giden can ve melisa'nın arasında ki buzların erimesi gül'ün hiç hoşuna gitmeyecektir

01:35:11
Avrupa Avrupa 65. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 65. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
7.188 izlenme -
5 years ago

tekin belinden rahatsız olmasına rağmen yemeğe katılmak amacıyla bir çok ağrı kesici içerek, eniştesi ve ablasını yalnız bırakmak istemez.. nermin, oğluna seminerdeki başarısı için bir davet vermek ister. ama can karısının kendisine yaptığı hazırlığın hastalık yüzünden iptal olması sebebiyle onu yemeğe çıkarma niyetindedir. karısına annesinin davetini iptal ettireceğine dair söz veren can, yine annesiyle karısının arasında kalmaktan kurtulmak için nermin ve gül'e ayrı yalanlar söyler. tekin'in içtiği ilaçlar nedeniyle sersemleşmesi, hem tırcıların toplantısına hem de gül ve can'ın yemeğine damgasını vurur.

01:33:29
Avrupa Avrupa 64. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 64. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
12.186 izlenme -
5 years ago

can'ın tıp seminerinden büyük bir başarıyla dönmesi gül'ü heyecanlandırır ve kocasına evde sürprizler hazırlamaya koyulur. ancak can'ın eve hastalanarak gelmesiyle gül'ün bütün hazırlıkları çöpe gider. can'ın hastalanması gelin - kaynana arasında ki rekabeti de arttırır. gül kocasına iyi bakabilmek için elinden geleni yaparken, nermin annelik ayrıcalığını kullanarak kimsenin oğluna kendisinden daha iyi bakamayacağı düşüncesiyle gül'le sürekli çekişir. ferdi'nin tırcı arkadaşlarıyla toplanmak için düzenleyeceği yemeğin mekanı tekin'in kafesi olur.

01:33:52
Avrupa Avrupa 63. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 63. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
12.194 izlenme -
5 years ago

gül, üç liseli kıza özel ders vermeye başlayan can'ı fena halde kıskanmaya başlayacaktır. kendisindeki kıskançlığın ileri boyutta olduğunu fark edecek olan gül, kendisini frenlemeye çalışacaktır. üç liselinin sınırları zorlayan tavırları ise sonunda gül'ü çileden çıkaracaktır. nermin, evde boş oturmaktan şikayet ederken yeğeni kendisine okul aile birliğinde yer almasını teklif edecektir. nermin, kendisini bir anda okul aile birliği başkanı olarak bulacaktır. okulda yardım defilesi düzenleyecek olan nermin, manken olarak defilede de yer alacaktır. bu fikir, mahir'i çok sinirlendirecektir. yaşanacak aksilikler yüzünden hanımlar defileye çıkmak zorunda kalacaktır.

01:32:35
Avrupa Avrupa 61. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 61. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
8.335 izlenme -
5 years ago

nermin, evde boş oturmanın acısını mahalleliden çıkartacaktır. tatbikatlar düzenleyip esnafı zabıtaya şikayet edecek olan nermin'i durdurmak için bütün aile çıkar yol arayacaktır. mahir kendisini bir anda mahallelinin şikayetleri arasında bulacaktır. nermin'i kafede çalıştırmaya karar verecek olan mahir, bunu kabul ettirebilmek için kafenin tüm fatura borçlarını üstlenecektir. nermin'in kafede çalışmaya başlamasıyla gül, istifa edecektir. gül, hırsla dükkan açmaya karar verecek ve annesi gülbahar'ı da bu konuda ikna edecektir. kafenin yanına ev yemekleri yapan bir dükkan açacak olan gül ve gülbahar, iki ailenin işletmelerinin rekabete başlamasına yol açacaktır.

01:35:30
Avrupa Avrupa 62. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 62. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
2.102 izlenme -
5 years ago

sevgililer günü telaşı var ! sevgililer günü yaklaştıkça hanımlar, beylerin alacağı hediyeleri merak ederken, beyler karılarına unutulmayacak hediyeler alma girişiminde bulunurlar… hanımlar, kocalarının jestlerini öğrendikçe altta kalmamak için pahalı hediye peşine düşerler… nermin, gül ve gülbahar'ın kocaları için seçtikleri hediye onları yine bir çekişme içine sürükleyecektir.. bu sırada sevgililer gününde kafeyi doldurmak isteyen tekin, muhtar ve matmazel parlak bir fikir aramaktadırlar… gül'ün hediyesinden ilham alan 3'lü, sevgililer günü temasını işleyen, bütün karakterlerin oynadığı bir klip çekip kafede o gece düzenlenecek yalnızlar partisinde yayınlamaya karar verirler.

01:33:44
Avrupa Avrupa 41. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 41. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
18.956 izlenme -
5 years ago

evliliklerinin ilk dönemlerinde savurganca yaşayan can ve gül, düğünde takılanları da bozdurup harcadıktan sonra beş parasız kalır. genç çift bu durumlarını ailelerine belli etmemeye çalışmakla beraber, borç para arayışına girer. muhtar ise bu sırada kafede sibel isimli bir kadınla tanışır ve birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. sibel güzel ve zengin bir kadındır. sibel'le tanışan can ve gül, sibel'den borç para alırlar. fakat zaman geçtikçe sibel'in gerçek yüzü ortaya çıkacaktır. bütün bunlar yaşanırken ise, gül'ün ev işlerinde can'a olan tavrı, gülbahar ve nermin'i eşlerine karşı ayaklandıracaktır.

01:50:01
Avrupa Avrupa 86.bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 86.bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
1.525 izlenme -
5 years ago

avrupa apartmanı'nı bayram telaşı sarmıştır.apartman sakinleri birbirlerine bayram ziyareti yapar.nermin,kendisinden habersiz iş çeviren gül ile can'a tepki gösteriyor.mahir ve malik'i ise kurban kesme telaşı tutmuştur.

01:40:37
Avrupa Avrupa 83.bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 83.bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
18.404 izlenme -
5 years ago

saadet, apartmandaki komşularıyla kaynaşmak için evinde bir gün tertip eder. evde istenmeyen ayhan, ne yapar eder evde bir köşede saklanmanın yolunu bulur. saadet'in kendisini istemeyen tavırları ayhan'ı iyice yıpratmaya başlar. tüm gün kendini oyalamaya çalışsa da, artık işe yaramaz biri olduğunu düşünmektedir. kendini kötü hisseden saadet, kocasının mutlu olduğu pehlivanlık günlerini hatırlatması için biriyle anlaşır. mahir ve malik kapatılan dükkanlarını bir şekilde açtırmayı başarırlar. ama karşılıklı olarak sürekli atışma ve müşteri kapma yarışındadırlar. abisi ve malik'in bu haline daha fazla dayanamayan nezahat, nermin'e eski fotoğraflarıyla şantaj yaparak, zor da olsa onu kendi tarafına çekmeyi başarır. nezahat ve nermin ikiliyi barıştırmak için türlü girişimlerde bulunurken, muhtar'la yaptıkları plan sonunda amacına ula

01:19:57
Avrupa Avrupa 36. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 36. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
11.691 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa 36. bölüm tek parça

16:07
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 6. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 6. Kısım
avrupa_avrupa
13.908 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

00:55
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gül'ün Doğum Sancıları
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gül'ün Doğum Sancıları
trt
4.412 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde; gül,doğum sancıları başlayınca yardım çığlıkları atıyor.

01:47
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gece Yarısı Doktoru Arayan Mahir
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gece Yarısı Doktoru Arayan Mahir
trt
16.074 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;mahir,gül'ün hastahanede olmadığını görünce gece gece doktoru arıyor.

01:05
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Hastahaneyi Birbirine Katan Saadet
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Hastahaneyi Birbirine Katan Saadet
trt
16.026 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;saadet,gül'ün doğum yapacağını duyunca hastahaneye koşuyor ve heyecandan ne yapacağını bilmiyor.

01:50
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Malik'e Hala Dedirten Mahir
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Malik'e Hala Dedirten Mahir
trt
13.585 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;malik,yeni doğacak olan torununun mahir'e hala demesini istiyor.

01:04
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Dede Olan Mahir
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Dede Olan Mahir
trt
7.421 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;dede olacağını duyan mahir,sevincini naralar atarak kutluyor.

01:41
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Dükkanı Yıkılan Muhtar
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Dükkanı Yıkılan Muhtar
trt
7.342 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;ekiplerin dükkanı yıkacağını duyan muhtar,dükkanını kendi elleri ile yıkmaya çalışıyor.

01:39
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Avrupa Apartmanına Dayanıklılık Testine Gelen Yetkililer.
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Avrupa Apartmanına Dayanıklılık Testine Gelen Yetkililer.
trt
16.024 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;avrupa apartmanına gelen yetkiler,aprtmanın dayanıklılık testi sonucu yıkılıp yıkılmayacağını söylüyor..

01:21
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Taşınmak Istemeyen Avrupa Apartmanı
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Taşınmak Istemeyen Avrupa Apartmanı
trt
7.346 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;avrupa apartmanı,taşınmak istemediği için evlerini satma kararı alıyor.

02:31
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Bebeğini Ilk Defa Kucağına Alan Gül
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Bebeğini Ilk Defa Kucağına Alan Gül
trt
12.965 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;gül,bebeğini illk defa kucağına almanın mutluluğunu yaşıyor.

02:05
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Ameliyata Girmek Isteyen Can
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Ameliyata Girmek Isteyen Can
trt
6.704 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;can,ameliyata girmek istiyor fakat gül buna izin vermiyor.

01:22
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Apartmanda Doğum Tatbikatı
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Apartmanda Doğum Tatbikatı
trt
14.180 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;avrupa apartmanında,gül'ün doğumunda neler yapılabileceği tatbikatı yapılıyor.

03:59
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gül'ün Hastahane Cantası
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gül'ün Hastahane Cantası
trt
487 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;gül,hastahane çantasını açtığında içinden can'ın spor kıyafetlerini buluyor.

01:33
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Can'ın Baba Olma Sevinci
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Can'ın Baba Olma Sevinci
trt
9.817 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;can,doğum yapan gül'ün gündüz bebeği dünyaya getirdiğini öğrenince sevincinden ağlıyor.

02:14
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gül'ün Doğum Heyecanı
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Gül'ün Doğum Heyecanı
trt
3.959 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;gül'ün,doğum için hastahaneye ,gittiğini duyan apartman sakinleri bir heyecanla hastahaneye koşuyor.

01:52
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Uyuyan Apartman Sakinleri
Avrupa Avrupa 91. Bölüm - Uyuyan Apartman Sakinleri
trt
17.327 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 91. bölümde;can,gül'ün doğum yaptığını haber vermek için kapıları çalıyor ama apartman sakinleri uyumuştur.

16:08
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 5. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 5. Kısım
avrupa_avrupa
18.032 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

16:07
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 6. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 6. Kısım
gemini99
1.107 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

16:08
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 4. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 4. Kısım
avrupa_avrupa
14.917 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

16:08
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 2. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 2. Kısım
avrupa_avrupa
8.662 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

16:08
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 3. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 3. Kısım
avrupa_avrupa
11.810 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

16:08
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 1. Kısım
Avrupa Avrupa 91. Bölüm 1. Kısım
avrupa_avrupa
5.713 izlenme -
5 years ago

avrupa avrupa'da 91.bölümde; avrupa apartmanı son bölümü ile sevenlerine veda ediyor,gül beklenen doğumu gelmiştir.gül'ün doğuruyorum çığlık seslerini duyan can,sevincinden ve büyük panik hareketleri ile avrupa apartmanını ayağa kaldırarak herkese haber veriyor.gül,acil bir şekilde hastahneye kaldırılır ve beklenen doğum gerçekleşir.beklenen gündüz bebek dünya'ya gelmiştir ve can baba olma sevincini doyasıya yaşıyor.apartman sakinleri,muhtar tarafından bir haber alır.muhtar,avrupa apartmanının yıkılacağını söyler ve apartman sakinlerini taşınma telaşı alır.

02:29
Avrupa Avrupa 90. Bölüm - Ayhan'dan Saadet'e Geçmişten Gelen Jest
Avrupa Avrupa 90. Bölüm - Ayhan'dan Saadet'e Geçmişten Gelen Jest
trt
14.069 izlenme -
5 years ago

başrollerini zuhal topal, selen seyven, tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu, burak serdar şanal ve kadir çöpdemir'in paylaştığı ekranların vazgeçilmez komedi dizisi avrupa avrupa 90. bölümde, ayhan, saadet onu affetsin diye ilk buluştukları günü canlandırıyor ve saadet'i çok mutlu ediyor.