ambulans Videoları

287 sonuç

02:10
İnsanlığa İnanç Tazelendi: Festival Alanına Giren Ambulansa En Hızlı Şekilde Yol Veren İnsanlar
İnsanlığa İnanç Tazelendi: Festival Alanına Giren Ambulansa En Hızlı Şekilde Yol Veren İnsanlar
kontrahaber
5.692 izlenme -
5 months ago

Hindistan'da bir festival alanına giren ambulans insanların duyarlı hareketi ve koordine hareketi sonrası en hızlı şekilde alandan geçti.

02:44
Ambulansın Önünden Çekilmeyen Sürücü
Ambulansın Önünden Çekilmeyen Sürücü
gemini99
8.607 izlenme -
8 months ago

Sirenleri çalan ve hastaya yetişmeye çalışan ambulansa yol vermeyen duyarsız sürücü.

04:03
Harika oyuncaklar - Robocar Poli ve kurtarma ekibi - Ambulans Amber iş başında
Harika oyuncaklar - Robocar Poli ve kurtarma ekibi - Ambulans Amber iş başında
cizgifilm
300 izlenme -
8 months ago

Amber garajın temizliğini bitirmiş çöpleri atmaya gidiyor. Yolda yardıma ihtiyacı olan arabalarla karşılaşıyor.

01:59
Diyarbakır'da zırhlı ambulans dönemi
Diyarbakır'da zırhlı ambulans dönemi
cnnturk
6.956 izlenme -
1 year ago

Sağlık Bakanlığınca terör operasyonları yapılan riskli bölgelerdeki yaralılar için devreye sokulan zırhlı ambulans Diyarbakır'da hizmete sunuldu. İl Sağlık Müdürlüğü bahçesinde, zırhlı ambulansın da bulunduğu 11 ambulansın devir teslim töreni yapıldı. İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Sait Avar, buradaki konuşmasında, zırhlı ambulansın, özellikle terör operasyonlarının sürdüğü Sur ilçesinde hizmet vereceğini söyledi.Yaklaşık 5,5 ton ağırlığındaki ambulansın camları dahil her tarafının zırhla kaplandığını belirten Avar, "Ambulans sadece çatışma alanı içerisinde kullanılacak. Bununla çatışma bölgesinden vaka alma hızımızı artırmış olacağız. Zırhlı ambulans çatışmanın olduğu bölgede yaralıları veya medikal tedavi görmesi gereken insanları alacak, başka bir ambulansa nakledecek" dedi. Terör örgütü PKK mensuplarının, ambulansları gördüğünde dahi silahlı çatışmayı kesmediğini kaydeden Avar, can güvenliği riskinin bulunduğu operasyon bölgesinde 6 ambulansın 7 gün 24 saat hazır bekletildiğini bildirdi. (26-02-2016)

00:54
Cizre'de yaralıları almak isteyen ambulanslara ateş açıldı
Cizre'de yaralıları almak isteyen ambulanslara ateş açıldı
cnnturk
16.079 izlenme -
1 year ago

Cizre'de bodrum katta bulundukları iddia edilen yaralıların tahliyesi için giden 3 ambulansa ateş açtılar. Terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonun sürdürüldüğü Cizre'nin Cudi Mahallesi'ndeki bir evin bodrum katında yaralılar bulunduğu yönünde 112 Acil Sağlık Hizmetleri Komuta Merkezine 24 Ocak'ta yapılan ihbar üzerine bölgeye sevk edilen Sağlık Bakanlığına ait ambulansların bekleyişi devam ediyor.Sağlık Bakanlığının acil vakalar için özel olarak hazırladığı tam donanımlı 3 ambulans, bugün de yaralıların bulunduğu öne sürülen Bostancı Sokak'ın girişine kadar ilerledi. Ambulanslar, teröristlerin açtığı ateş, patlayıcı tuzaklı barikat ve çukurlar nedeniyle sokağa giremedi. Bunun üzerine Nusaybin Caddesi'nde bekleyen sağlık ekibi, yaralıların ambulansların bulunduğu yere getirilmesi yönünde sık sık anons yaptı. Defalarca tekrar eden anonslara rağmen ambulanslara herhangi bir yaralı getirilmedi. (05-02-2016)

02:06
Selahattin Demirtaş: Cizre'ye Devletin ambulansı gitmiyor
Selahattin Demirtaş: Cizre'ye Devletin ambulansı gitmiyor
cnnturk
15.011 izlenme -
1 year ago

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş ' Cizre'de 8 gündür yaralıları almaya çalışıyoruz, devletin ambulansı gitmiyor ' dedi (01-02-2016)

00:50
HDP: Cizre'deki yaralılarla irtibat kesildi
HDP: Cizre'deki yaralılarla irtibat kesildi
cnnturk
15.813 izlenme -
1 year ago

Cizre’deki yaralılar için girişimlerini sürdüren açlık grevindeki HDP’li vekiller, “acil duyarlılık” çağrısı yaptı. Yaralılarla irtibatlarının kesildiğini belirten vekiller, enkaz altındaki yaralıların can güvenliğiyle ilgili kaygıların, en yüksek seviyeye ulaştığını açıkladı. Şırnak Cizre’de bodrum kattaki yaralılara ambulansların ulaşması için İçişleri Bakanlığı’nda açlık grevine devam eden Halkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili İdris Baluken, Urfa Milletvekili Osman Baydemir ve Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, yaralıların kurtarılması için sabah saatlerinden itibaren yaptıkları girişim ve görüşmeleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı. (01-02-2016)

10:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Leyla Zana'nın önce yemin etmesi lazım
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Leyla Zana'nın önce yemin etmesi lazım
cnnturk
2.079 izlenme -
1 year ago

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında soruları yanıtlıyor. Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: Biliyorsunuz muhalifler son anda Cenevre görüşmelerine katılmaktan vazgeçti. Esed güçlerinin ve Rusya'nın bombalaması muhaliflerde tepki oluşturuyor. Ilımlı muhalefete verilen sözler tutulmadı. Bunların hepsi yalan. Orada sürekli olarak ambulans var. Dün bakanımız da açıkladı. 5-6 ambulans orada bekletiliyor. Güvenli bölgeye ambulansların girmesi söz konusu değil. Yaralını al ambulans olduğu bölgeye getir. Bunu yapmıyorlar. Yapmadıkları gibi mecliste bile telefonla konferans yapmaya çalıştılar. Bu ideolojik yaklaşımla o ambulansları ateş menziline sokup, şoför olsun doktor olsun ölüme karşı karşıya bırakıyorlar. Ambulanslar hazır ama bunlar yaralıları kasıtlı götürmüyorlar. Belki de yaralı yok. Ambulansları menzile sokarak bir üstünlük kurma çabası içerisindeler. Bu oyunlara asla gelmeyiz. Açlık grevi de yapabilirler şunu da yapabilirler bunu da. Bunların yeri parlamentodur. Bunlar şu anda terör örgütüne uşaklık yapıyorlar. Adeta taşeronu gibi hareket ediyorlar. Sen niye parlementoda değilsin de oradasın. Ne işin var senin orada? Sonra gidip yok açlık grevi yapacağız. Birileri açlık grevi yapıyor, eş başkanlarını biliyorsunuz sağda solda tatil yapıyor. Büyükada'da şu anda bisikletle tatilde olanlar da var. Yazılı sözlü medyanın dikkat etmesi lazım. Mehmedimizin mücadelesi vatanımızın beka mücadelesidir. Cizre, Sur, Silop, buraların hepsi tertemiz hale gelinceye kadar, çalışmalarımızı bitirdik. Kentsel dönüşüm projesiyle yeniden yapılandıracağız.Bu görev sadece benim şahsi meselem değil. Bu konu ile ilgili ciddi manada rol alan arkadaşlarımız, akademisyenlerimiz, medya mensuplarımız var. Paneller, sempozyumlarla bu işi halkımıza anlatmak suretiyle dünyadaki başkanlık sistemlerinin uygulamalarını anlatacağız. Zana'nın ilk önce yeminini yapması lazım. Yeminini yapmazsa böyle bir kabul söz konusu olmaz. Ancak geçenlerde yanındaki danışmanı Abdullah Öcalan'a özgürlük gibi 3 başlık açıkladı. Bu 3 başlıkla gelecekse gelmesine gerek yok. (29-01-2016)

01:22
Polisin durdurduğu ambulansın içinden hasta değil personel çıktı
Polisin durdurduğu ambulansın içinden hasta değil personel çıktı
cnnturk
16.723 izlenme -
1 year ago

İstanbul'da polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu ambulansın içinden hasta yerine 12 sağlık çalışanı çıktı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği ekipleri, durumundan şüphelendiği tepe lambası yanık vaziyette seyreden kırmızı şeritli 1. derece ambulansı takip etti. Ekiplerin bir süre takip ettiği ambulans güvenli bir alanda durduruldu. Yapılan kontrollerde ambulansın içinde hasta olmadığı, 12 sağlık çalışanının araçla yolculuk yaptığı ve şoförün sürücü belgesinin yanında bulunmadığı belirlendi.İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ile görüşen polis, ambulansın mavi şeritli hasta nakil ambulansı olduğunu tespit etti. Sürücüye 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu kapsamında "araç kullanırken sürücü belgelerini yanında bulundurmamak", "fazla yolcu almak" ve "amaç dışı yolcu taşımacılığı" yapmaktan cezai işlem uygulandı ve araç trafikten men edildi.

00:55
Ağzıyla Siren Sesi Çıkaran Ambulans Çocuk - Show Haber
Ağzıyla Siren Sesi Çıkaran Ambulans Çocuk - Show Haber
showhaber
1.282 izlenme -
1 year ago

Çevre sakinlerinin ‘Ambulans çocuk’ diye çağırdığı Ramazan Demirkaya'nın çıkardığı sesi birçok kişi gerçekten ambulans sesi zannediyor. Ambulans sesi çıkaran çocuğun görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Ordu'da Ambulansın yanında harika siren sesi cıkaran cocuk.

02:56
Türk Haberciliğinde Zirve: Ambulans Çocuk Haberlerde
Türk Haberciliğinde Zirve: Ambulans Çocuk Haberlerde
kontrahaber
17.057 izlenme -
1 year ago

Ordu Altaş TV "Duyanlar Cama Çıkıyor Ya Da Yol Veriyor" Sosyal medyada bir anda parladı, çıkardığı ses herkesi şaşkına çevirdi.. Çevre sakinlerinin ‘Ambulans çocuk’ diye çağırdığı adı öğrenilemeyen çocuğun çıkardığı sesi birçok kişi gerçekten ambulans sesi zannediyor. Ambulans sesi çıkaran çocuğun görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

01:54
Ağzıyla Siren Sesi Çıkaran Ambulans Çocuk
Ağzıyla Siren Sesi Çıkaran Ambulans Çocuk
filadem
17.302 izlenme -
1 year ago

Çevre sakinlerinin ‘Ambulans çocuk’ diye çağırdığı adı öğrenilemeyen çocuğun çıkardığı sesi birçok kişi gerçekten ambulans sesi zannediyor. Ambulans sesi çıkaran çocuğun görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

08:14
Top Gear - Ambulans Yarışı
Top Gear - Ambulans Yarışı
gemini99
6.484 izlenme -
1 year ago

Jeremy, Richard ve James kendi tasarladıkları ambulans araçlarıyla hastaları belirli bir süre içinde hastaneye yetiştirmeye çalışıyorlar

01:15
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver Hayat Kurtar
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver Hayat Kurtar
gemini99
18.949 izlenme -
1 year ago

Hangimiz hayat kurtarmak istemeyiz ki? Gördüğümüz ambulansın bir gün bizim için lazım olabileceğini düşünmemiz yeterli.

01:03
ambulans kazası 8 yaralı
ambulans kazası 8 yaralı
AnadoluAjansi
17.606 izlenme -
1 year ago

sağlık görevlisini kurtarma çalışmaları- yaralıların ambulansla hastaneye götürülmesi- kaza yapan ambulanstan detaylar- kazaya karışan diğer araçtan görüntüler- olay yerinden detaylar ambulansla oto kurtarma aracı çarpıştı: 8 yaralı osmaniye'de ambulans ile oto kurtarma aracının çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.alınan bilgiye göre, eyyup duran'ın kullandığı 31 acv 66 plakalı 122 acil servis ambulansı, osmaniye-iskenderun karayolunun toprakkale cezaevi mevkisinde, mehmet onur gül idaresindeki 31 vl 007 plakalı oto kurtarma aracıyla çarpıştı.kazada sürücülerin yanı sıra ambulansta bulunan sağlık görevlileri gencay eker, birsen uzman, mehmet gencay ile diğer araçta bulunan hüsamettin gül, hatice gül ve coşkun goda yaralandı.ambulansta sıkışan sağlık ekipleri, itfaiye görevlileri ve vatandaşların uzun uğraşları sonucu araçtan çıkarıldı.yaralılar, olay yerine

00:35
ambulans görünümlü araçtan 27 bin 500 paket sigara çıktı
ambulans görünümlü araçtan 27 bin 500 paket sigara çıktı
AnadoluAjansi
8.509 izlenme -
1 year ago

e-90 otoyolunun kadirli gişeleri yakınındaki dinlenme tesisinin girişinde kontrol noktası oluşturan il emniyet müdürlüğü kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şubesi ekipleri, 06 fr 0745 plakalı ambulansın polisleri görünce sirenlerini açtığını fark etti.

04:10
alkollü ve şarhoş sağlık görevlileri olsaydı
alkollü ve şarhoş sağlık görevlileri olsaydı
gemini99
4.218 izlenme -
1 year ago

eğlence amaçlı yapılan videoda eğer hayat kurtaran insanların alkollü oldukları düşünülseydi bir ambulansın içinde neler yaşanabilirdi anlatılıyor.

06:20
lego friends oyuncak ambulans 41086 veteriner seti
lego friends oyuncak ambulans 41086 veteriner seti
OyuncakAbi
2.192 izlenme -
1 year ago

eğlenceli videolarla en güzel oyuncak, oyuncak araba, sürpriz yumurta, sürpriz oyuncak paketleri, oyuncak tren, oyuncak uçak, oyuncak silah, oyuncak bebekler, miniş videoları, minecraft oyuncakları, my little pony, polly pocket, barbie, çöps çetesi serileri, shopkins cicibiciler serileri, hot wheels oyuncak araba setleri, oyuncak hediyeli çocuk dergileri, oyun setleri, lego setleri ve çok daha fazlası... oyuncakların abisi oyuncak abi kanalında sizlerle. oyuncak abi en güzel lego setleri oyuncak açma videolarına lego friends serisi ile devam ediyor.

02:48
bu ambulansta balıklar yaşıyor
bu ambulansta balıklar yaşıyor
11.263 izlenme -
1 year ago

yıllarca hastaların hastaneye sevki için hizmet veren ancak arızaları nedeniyle hurdaya ayrılan ambulans, makina ve kimya endüstrisi kurumuna (mkek) eritilmek üzere gönderilecekken fırat üniversitesi (fü) eğitim fakültesi öğretim görevlisi ruçhen keçeci tarafından farklı bir amaç için tasarlandı. valiliğin desteğiyle yaklaşık bir yıl önce 1,5 ton cam kütle kullanılarak hazırlanan ambulans akvaryum sergilendiği elazığ bilim merkezinde özellikle çocuklardan yoğun ilgi görüyor. fırat üniversitesi (fü) eğitim fakültesi öğretim görevlisi ruçhen keçeci, aa muhabirine, ambulansı hurda ve atık malzemelerin olduğu bir yerden tedarik ettiklerini söyledi.

00:29
gol sevincini ambulansta yaşamak
gol sevincini ambulansta yaşamak
gemini99
2.151 izlenme -
1 year ago

arjantin liginde golü atan futbolcu sevinç kutlamasını ambulansta gerçekleştirdi.

02:00
devam eden maçta yönünü şaşıran ambulans
devam eden maçta yönünü şaşıran ambulans
4-4-2
2.671 izlenme -
1 year ago

bölgesel deplasmanlı amatör lig'de (bal) türk metal kırıkkalespor ile nevşehir gençlikspor arasında kırıkkale fikret karabudak stadı'nda oynanan karşılaşmanın 80. dakikasında rakip takım futbolcusunun sakatlanması üzerine oynanan maç sırasında saha kenarında bulunan ambulans maç sahaya girdi.

01:13
ambulansa bindirilen yaralı terörist
ambulansa bindirilen yaralı terörist
kontrahbr
16.718 izlenme -
1 year ago

güneydoğu'da yaşanan terör olaylarından bir görüntü sosyal medyada hızla yayıldı. görüntülerde polise molotofkokteyli ve taşlarla saldıran bir grup terörist polis araçlarını yakmaya çalışıyor. polise vur emri verilmesine rağmen kalabalığa sadece su ile müdahale etmesi dikkatlerden kaçmıyor. videoda en dikkat çeken kısım ise polise saldırırken yaralanan terörist için ambulans geliyor. yaralı terörist ambulansa taşınırken bile polise küfür ediyor.

01:24
ambulansa nasıl yol verilir
ambulansa nasıl yol verilir
jayjay
13.603 izlenme -
1 year ago

bir ambulansa nasıl yol verilmesi gerektiğini gösteren, ders niteliği taşıyan bir görüntü.

00:56
ambulansa kafadan giren bmw sürücüsü
ambulansa kafadan giren bmw sürücüsü
jayjay
9.042 izlenme -
1 year ago

hatalı sollama yapan sürücü karşı yönden gelen ambulansa çarpıyor

03:15
sarhoş adamın polisler varken kendine ambulans çağırması
sarhoş adamın polisler varken kendine ambulans çağırması
gemini99
17.101 izlenme -
1 year ago

aşırı derece alkol alarak yolda fenalaşan adama yardımcı olmak isteyen polisler varken adamın aşırı ısrarı yüzünden polisler müdahale edemiyor ve kendisine ambulans çağırıyor.

01:09
abd'de bir hasta ambulans kaçırdı - showhaber
abd'de bir hasta ambulans kaçırdı - showhaber
showhaber
16.847 izlenme -
1 year ago

hastaneden kaçtı kaçarken bir ambulans çaldı. otoyolda kontrolünü kaybedip kaza yaptı. ambulansı kaçıran hasta kontrolü kaybedip bir tıra çarpacağı anda takla attı hasta şans eseri hiç yara almadı.

02:10
akıllı telefonlar artık ambulans çağırabilecek - showhaber
akıllı telefonlar artık ambulans çağırabilecek - showhaber
showhaber
12.124 izlenme -
1 year ago

bundan sonra akıllı telefonlarla arama yapmadan ambulans çağırmak mümkün, yeni uygulama ile akıllı telefonlar adres vermeden ambulans çağırabilecek. işte uygulamanın detayları.

01:53
yolu bulamayan ambulans - showhaber
yolu bulamayan ambulans - showhaber
showhaber
13.116 izlenme -
1 year ago

istanbulda bugün yaşanan olaylarda bir kişi yolda kalp krizi geçirdi ve çevredekiler yardımına koşarak ambulansı arada olay yerine çok kısa sürede gelen polis bile ambulansın yolu bulmasını sağlayamadı yolu bulamayan ambulans hastanın ölmesine sebep oldu ve yarım saat olay yerine geç geldi

02:20
ambulansa 12 saniyede yol vermeyene ceza geliyor
ambulansa 12 saniyede yol vermeyene ceza geliyor
showhaber
8.028 izlenme -
1 year ago

112 acil servis’te 'akıllı ambulans' sistemine geçiliyor. adres tarifi dönemi bitecek, olay yeri cep telefonu sinyalinden belirlenecek. 12 saniye içinde ambulansa yol vermeyen ve ambulansı arkadan takip eden sürücülere ceza kesilecek.

02:17
ambulans özel halk otobüsü ile çarpıştı - showhaber
ambulans özel halk otobüsü ile çarpıştı - showhaber
showhaber
7.028 izlenme -
1 year ago

kazadan kurtulmak için direksiyonu kıran otobüs şoförü, bir benzin istasyonuna metreler kala durabildi. kazada ambulansta bulunan 4 sağlık görevlisi ile otobüste bulunan 3 kişi yaralandı. yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla fatih sultan mehmet hastanesi’ne kaldırıldı. ambulansın içerisinde bulunan hasta ise başka bir ambulansla fatih sultan mehmet hastanesi’ne götürüldü. ambulansın hastaneye girişi sırasında yol vermeyen bir vatandaş ambulans şoförünün tepkisi ile karşılaştı. ambulans sürücüsü ile vatandaş arasında yaşanan tartışma üzerine güvenlik görevlileri olay yerine geldi. ancak güvenlik görevlilerinin yaşanan tartışmaya müdahale etmek yerine gazetecileri uzaklaştırmaya çalışması tepki çekti.

03:37
ağrıda yaralanan 4 asker ankaraya getirildi
ağrıda yaralanan 4 asker ankaraya getirildi
AnadoluAjansi
16.339 izlenme -
1 year ago

ağrı'da bölücü terör örgütü mensubu teröristlerle girdikleri silahlı çatışmada yaralanan 4 asker, sağlık bakanlığı'nın hava ambulans uçağıyla ankara'ya getirildi. yaralı askerler, ambulanslarla gülhane askeri tıp akademisi (gata)'ya sevk edildi. ağrı ili diyadin ilçesi yukarıtütek köyü bölgesinde, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerle gün boyu devam eden silahlı çatışmadayaralanan 4 asker, önce ağrı devlet hastanesi'ne kaldırıldı.

01:19
budamak için çıktığı ağaçta bayıldı - showhaber
budamak için çıktığı ağaçta bayıldı - showhaber
showhaber
10.215 izlenme -
1 year ago

üsküdar’da bahçesindeki dut ağacını budamak için tepesine çıkan bir vatandaş, rahatsızlanınca mahsur kaldı. yere düşme tehlikesi geçiren şeker hastası, itfaiye ekipleri tarafından güçlükle indirildi. hastaneye kaldırılan şahıs tedavi altına alındı.can kaybı olmaması sevindirdi.

01:58
kız öğrenciler arkadaşlarının ölümüne isyan etti
kız öğrenciler arkadaşlarının ölümüne isyan etti
showhaber
11.490 izlenme -
1 year ago

kars'ta rahatsızlanarak hayata veda eden kafkas üniversitesi öğrencisi safinaz öretmen için ambulansın geç geldiği gerekçesiyle kredi yurtlar kurumu'nda (kyk) kalan kız arkadaşları gece yarısı sıfırın altında 14.7 derecede protestoda düzenledi. öğrenciler, karayolunu trafiğe kapattı, yurt yönetimini istifaya çağırdı. yoldaki bir ambulansı yumruklayan kız öğrencileri vali günay özdemir sakinleştirdi.

01:05
italya'da yeni doğan bebek ambulansta can verdi
italya'da yeni doğan bebek ambulansta can verdi
euronews
5.121 izlenme -
2 years ago

italya, hastanelerde yer olmaması nedeniyle ambulansta can veren yeni doğan bebek nicole de pietro'nun ölümüyle sarsıldı. çarşamba gecesi sicilya'nın catania kentindeki gibino adlı özel klinikte doğan ancak soluk alma güçlüğü çeken nicole bebek yeterli materyal olmadığı gerekçesiyle, ambulansla başka bir hastaneye sevkedildi. bu hastane de yer bulamayan yeni doğan bebek 3 hastane tarafından aynı gerekçe ile reddedildikten sonra 100 km. yakınlıktaki ragusa hastanesine sevkedildi.

02:24
açılın ben doktorum deyip yaralıyı hırpalamak
açılın ben doktorum deyip yaralıyı hırpalamak
boompow
11.911 izlenme -
2 years ago

yaralanan şahıs için bir süre ambulansın gelmesi beklendi. ambulansın bir türlü gelmemesi üzerine yerde yatan yaralıya vatandaşlar müdahale etmek istedi. bu sırada sarhoş olduğu iddia edilen yabancı uyruklu bir kişi, doktor olduğunu savunarak yaralıya müdahale etmek istedi. yaralıyı kolundan tutarak sert bir şekilde çeviren şahıs, abdullah avcı'nın başını sert zemine çarptı. vatandaşlar duruma büyük tepki gösterdi. bir müddet yaralının başında bekleyen 'doktor', şahsın göğsünü açarak eliyle kalbinin atıp atmadığını kontrol etti. bu şahıs da vatandaşlar tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı.

01:35
krize giren kıza ambulanslı müdahale  - showhaber
krize giren kıza ambulanslı müdahale - showhaber
showhaber
11.399 izlenme -
2 years ago

kuruçeşme parkta genç kız uyuşturucu krizine girdi. olay yerine gelen ambulans genç kızı hemen hastaneye götürdü. şoka giren kız ağlamaya başladı. arkadaşı ise bu durumu inkar eederek alkol kullanıdğını söyledi.

02:34
ambulansa yol vermeyenler yandı - showhaber
ambulansa yol vermeyenler yandı - showhaber
showhaber
4.424 izlenme -
2 years ago

başbakan ahmet davutoğlu'nun yaptığı açılışla hizmete giren, 798 yeni ambulansın çok konuşulacak bir özelliği olduğu öğrenildi. ambulanslara takılan özel kameralarla, acil durumlarda ambulansa yol vermeyenler tespit edilecek ve ceza yazılacak. 798 ambulansın tamamına yerleştirilen kameralar, bundan böyle kontağın çalışmasından itibaren yol kaydı yapmaya başlayacak; ambulansa yol vermeyen araçlara 80 ila 88 tl ceza kesecek.

02:50
gece görüşlü ambulans helikopter hizmette ve gün özeti
gece görüşlü ambulans helikopter hizmette ve gün özeti
AnadoluAjansi
12.897 izlenme -
2 years ago

başbakan ahmet davutoğlu, bugün devrim mahiyetinde bir adım daha attıklarını belirterek, ilk defa gece uçuş kapasitesine sahip ambulans helikopterimizi devreye sokuyoruz. dünyada sadece 13 ülke olan bir kapasite. sadece 13 ülkede var, bir de türkiye'de var dedi.

02:16
başbakan davutoğlu 798 ambulansı hizmete aldı
başbakan davutoğlu 798 ambulansı hizmete aldı
tv360
14.932 izlenme -
2 years ago

başbakan ahmet davuroğlu, tekirdağ'da ağız ve diş sağlığı hastanesi'nin açılışını gerçekleştirerek 798 ambulans ve umke araçlarını hizmete aldı.

01:47
okulda ihmaller zinciri ölüme götürdü - cnntürk
okulda ihmaller zinciri ölüme götürdü - cnntürk
cnnturk
6.943 izlenme -
2 years ago

resul yaşar, tam gün eğitim verilen hadımköy ömerli mahallesi’ndeki ibb evliya çelebi i̇lköğretim okulu’nda, 5 ocak pazartesi günü öğle arasında okulun arka tarafındaki yangın merdiveninin 3. katından düştü. i̇ddialara göre, çocuğun düştüğünü o anda kimse fark edemedi. yaklaşık 10 dakika sonra çocukların çığlığı üzerine yerde yatan çocuğu fark eden çevredeki esnaftan bir kişi durumu okul yönetimine bildirildi. küçük resul’u kanlar içinde yerde yatarken bulan öğretmenleri hemen 112 acil servisi’ni arayarak yardım istedi. ancak babanın iddiasına göre, oğlu saat 12.45 sıralarında düştü, ambulans yaklaşık 50 dakika sonra olay yerine geldi. - 14 ocak 2015