topla Videoları

2040 sonuç

01:33:43
Avrupa Avrupa 50. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 50. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
20.052 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 50. bölüm tek parça

01:34:27
Avrupa Avrupa 51. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 51. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
13.625 izlenme -
4 years ago

gül ve cab, bozulan musluklarını kendilerini tamir etmeye çalışacak ancak beceremeyeceklerdir. ferdi, her ikisiyle dalga geçecektir. ferdi, musluğu tamir edebileceğini iddia edecek ancak eline yüzüne bulaştıracaktır. matmazel ve tekin, kafeyi canlandırmak için maç yayını yapmaya başlamak isteyecekler, bunu gerçekleştirmek için başvuracakları yollar ise komik görüntülere yol açacaktır. evdeki hat gizlice kafeye çekilecek ama başlarını derde sokacaklardır. diğer yandan didem, emre'nin romantik sürprizini bozacak bir adım atacaktır.

01:32:52
Avrupa Avrupa 52. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 52. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
7.241 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 52. bölüm tek parça

01:32:32
Avrupa Avrupa 53. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 53. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
11.739 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa'da bu hafta; can'ın fazla kibarlıkları gül'ü kendisine bir kez daha aşık edip, gülbahar ve nermin'i kıskançlık krizine sokarken, ferdi ve mahir'in uyuz olmasına neden olur. muhtarlık tekin ve muhtar'ın fikriyle çocuklara eğlence merkezi olarak kapılarını açar. bir sürü çocuğun ailelerinden para çalma pahasına gelip oyun oynadığı mumuland, süpriz bir isim tarafından ihbar edilerek baskına uğrayacak tekin ve muhtar'ın başı yine belaya girecektir.

01:26:11
Avrupa Avrupa 54. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 54. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
17.397 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 54. bölüm tek parça

01:32:57
Avrupa Avrupa 57. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 57. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
10.229 izlenme -
4 years ago

gül'ün kursuna yeni gelen italyan hocasından can'a sıkça bahsetmesi can'ı, karakterinden beklenmeyecek şekilde kıskançlık krizine sokar. matmazel'den akıl alan can, hocayı kafeye davet etme kararı alır. bu sırada nermin evde oturmaktan sıkılmış, kendini oyalama amacıyla evin dekorasyonunu komple değiştirmeye karar vermiştir. mahir her ne kadar bu durumun bütçesini sarsacağını bilse de, karısının istediğine her zaman ki gibi karşı koyamaz ve kabul eder. can, tekin, matmazel ve muhtar kafe'de heyecanla gül'ün italyan hocasını beklerken, içeri son derece karizmatik bir italyan girer. birbirlerinin gazına gelen can ve tekin, italyana meydan dayağı atar. nermin'in camdan olayları görüp yetişmesi ve ilerleyen dakikalarda gül'ün gerçek hocasının gelmesiyle, dövülen italyanın nermin'in evi değiştirmek için tuttuğu mimar olduğu anlaşılır. mahir ve ferdi ofisteki toplant

01:31:33
Avrupa Avrupa 58. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 58. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
508 izlenme -
4 years ago

gülbahar, gül, emre ve ferdi, emre'nin okul gösterisinden döndüklerinde eski günlerde çekilmiş aile videoları ortaya saçılır.. gülbahar ısrarla düğün videosunu izlemek istemektedir. ferdi ilk başta karşı çıksa da dayanamaz ve düğün kaseti izlenmek üzere video cihazına takılır. ancak düğünün en önemli anında kesilen ve araya giren görüntü gülbahar'ı şok eder. ferdi yanlışlıkla kasetin üzerine başka görüntü kaydetmiştir.. hatasını nasıl affettireceğini bilemeyen ferdi, gülbahar'ın ceza olarak verdiği nikah tazeleme kararına evet demek zorunda kalır.. koparanlar ailesinde tazelenen nikahın hazırlıkları başlamıştır.. ama ferdi'nin, mahir ve çocukların yardımına ihtiyacı vardır.. nermin'den habersiz hazırlıklar sürerken, tesadüf eseri durumu öğrenen nermin boş durmaz ve oda nikah tazelemek ister. mahir durum karşısında şok olsa da yine karısına hayır diyemez. bu sırada can ve gül'ün arasında ailelerinin nikahı üzerine başlayan tartışma sonucu gül'ün kalbini kıran can da yeni evlenmiş olmalarına rağmen nikah tazelemekten kaçamaz. kısacası bu hafta eskiden yeniye bütün çiftler nikahlarını tazeleme telaşına düşer. organizasyonlar sürerken hanımların kaprisi ortamı iyice kaynatır.. bu sırada emre kendisindeki soğuk algınlığı virüsünü yavaş yavaş herkese bulaştırmaya başlamıştır.. kafeye gelen güzel bir müşteriyle tanışan tekin, yorgan döşek yatan arkadaşı muhtar'a da kızın arkadaşını ayarlamaya söz verir. tam sözleşip beraber olacakları gece, kızlar tekin ve muhtar'ı öyle bir halde bulur ki apartmandan koşarak kaçarlar.. muhtar ve tekin yine talihlerine yanarlar.. meydanda yapılacak düğün için herşey hazırlanmıştır ama bütün aile bireyleri hastalıktan kırılmaktadırlar.. meydan'a yağan kara, bütün hastalıklara ve soğuktan kaçan misafirlere rağmen kimse inatla düğünü iptal etmek istemez.. boş meydanda, karlar altında 3 çiftinde nikahı tazelenir..

01:33:25
Avrupa Avrupa 66. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 66. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
1.661 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 66. bölümde gül ve can'ın önceki bölümde ettikleri kavganın etkileri bu bölümde de sürmektedir.. can'ın ailesine söz geçirememesinden şikayetçi olan gül, anne ve babasının ısrarıyla evine geri döner. kavga etmemek için sorunlarını liste yapan gül ve can, kararlaştırdıkları kurallara uyma konusunda birbirlerine söz verirler. bu sözlerin başında iki tarafında ailesine yedek anahtar vermemek vardır... ailelerin bu karar üzerine büyük tepki göstermesine rağmen gül mücadelesini sürdürüp ailesine anahtar vermemekte diretirken, sözüne sadık kalamayan taraf can olacaktır..

01:32:31
Avrupa Avrupa 67. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 67. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
9.745 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 67. bölümde can ve gül'ün ayrılma aşamasına gelmesi iki ailenin arasını iyice gerer. can girdiği bunalım yüzünden odasından hiç çıkmazken, gül'ün kocasından haber alamamasından dolayı iyice siniri bozulur. iki çift birbirlerinden ayrı kıskançlık oyunları çevirir. tekin, matmazel ve muhtar üçlüsü duruma el koymaya karar verirler. mahir ve ferdi'nin, can'ların evini kiralama girişimlerine ortak olan tekin ve muhtar'ın niyeti evin çocuklarda kalmasını sağlamaktır.. sonunda matmazel, tekin ve muhtar'ın çabalarıyla kendi evlerinde buluşan can ve gül, gelecekleri için bir karar vermek zorundadırlar..

01:28:51
Avrupa Avrupa 68. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 68. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
17.143 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 68. bölüm - Can'ın Belçika'ya dönme kararı Gül'ü şaşkına uğratır. Mahir, oğlunun annesinin sözünden çıkmamasına ve Nermin'in çocukların hayatına çok karışmasına çıkışarak evden ayrılma kararı alır. Çocukların bunalımından etkilenen Ferdi'nin de Gülbahar'la arasında soğuk rüzgarlar esmektedir... Becerenler'in aile büyüğü hala Füsun'un gelişiyle ortama geçici süreliğine barış hakim olur.. Gelinini tanımak isteyen Füsun, Gül ve Can'ın evinde kalmak ister.. Halaya aralarında ki küslüğü belli etmemek için barış oyunu oynayan Can ve.Gül'ün aralarını düzeltmeleri için yeni bir şans doğar..

01:32:30
Avrupa Avrupa 69. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 69. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
3.304 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 69. bölüm - gül, can'la oturdukları evde kendi başına hayatına devam etmek ister.. ferdi ve gülbahar bu fikre sıcak bakmamaktadır. gül ve ferdi'nin arası gül'ün yalnız yaşama isteği yüzünden bozulur. kızına laf geçiremeyen ferdi, hiç istemese de tekin'le iş birliği yapıp, gül'ün haberi olmadan evi kiralamaya çalışır. babasının maddi desteğini kesmesi yüzünden gül, evin masraflarına ortak olması için ev arkadaşı arayışına girer. gül'ün aradığı ev arkadaşı sürpriz bir şekilde ortaya çıkar... bu sırada can, karısıyla barışmak için çok büyük bir jest hazırlığındadır...

01:28:28
Avrupa Avrupa 70. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 70. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
18.579 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 70. bölümde, melisa'nın eşyalarını koyacak yer bulamaması üzerine çözüm olarak gül, can'ın eşyalarını ona geri vermeye karar verir. bu durum henüz boşanmadıkları için can'ın çok ağrına gider. karısıyla hiç bir şekilde iletişim kuramadığını düşünen can, aralarında ki bağın iyice kopmasından korkarak atm kafe'de çalışmak ister. bu isteğini matmazel, muhtar ve tekin'e sunan can, kafede para talep etmeden çalışmaya başlar... gül, can'ın onunla çalışmasına hiç sıcak bakmasa da giderek bu durumu can'dan intikam alma yöntemine dönüştürecektir… ferdi ve mahir'in başı iş ortaklarından biriyle büyük derttedir. anlaşma sağlanmazsa koparan ve beceren ailesini maddi açıdan zor günlerin beklediği bir döneme girilecektir. ferdi ve mahir'i bu çıkmazdan ancak işinin ehli bir avukat kurtarabilir. can, melisa'dan hiç hoşlanmamaktadır.

01:30:34
Avrupa Avrupa 71. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 71. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
5.508 izlenme -
4 years ago

can, melisa'da gördüklerini anlattıkça herkesi özellikle ailesini endişelendirmeye devam eder. buna çözüm olarak nermin ve mahir oğullarını psikologa gönderme kararı alır. can doktor karşısında kendini ispatlamak için uğraşmak zorunda kalacaktır... evden kovulmasının ardından matmazel'in evine yerleşen tekin'in, matmazel'le arasından su sızmamaktadır... bu durum arkadaşıyla eskisi gibi vakit geçiremeyen muhtar 'ı rahatsız etmektedir... koparanların aile büyüğü yaşar amcanın vefatı ailede büyük üzüntü yaratır... yaşar amcanın mirası açıldığında onları daha büyük bir şok beklemektedir... tekin'in matmazel'e evlenme teklif etmesi ve açılan mirasın şartları bir araya gelince ortalık yine çok karışacaktır...

01:33:09
Avrupa Avrupa 72. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 72. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
15.048 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 72. bölümde; tekin ve matmazel balayına gittikleri fransa'dan geri dönerler.. tekin evliliğin vermiş olduğu olgunlukla eski sahtekarlıklarını bırakmış, bütün hesaplarını ve amcasından kalan mirasını karısına devretmiştir. matmazel ödemeyi unuttuğu, kafeye gelen vergi borcunu görünce büyük çıkmaza girer. kocasına bunu belli ederse onun güvenini kaybedeceğini düşündüğü için konuyu muhtar'a danışır. muhtar ve matmazel kafa kafaya verip tekin'e çaktırmadan vergi borcunu kapatmak için tam tekin'e yakışır bir yönteme baş vururlar… ferdi, tekin'in evden gidişinin şerefine mahallenin ortasında adak adadığı koçu, davul-zurna eşliğinde keser… bu sırada nermin'in çığlıkları eğlenceyi bozar. oğlunun psikolojisini düzeltme işini kendi yöntemleriyle halletmek isteyen nermin, ilk hipnoz denemesini gülbahar'ın üzerinde uygulayınca apartmanda kıyamet kopar…

01:28:12
Avrupa Avrupa 73. Bölüm Tek Parça
Avrupa Avrupa 73. Bölüm Tek Parça
avrupa_avrupa
1.081 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

00:34
Arkasına Bakmadan Osuran Kadın
Arkasına Bakmadan Osuran Kadın
yakup1992
12.155 izlenme -
4 years ago

arkasına bakmadan osuran kadın

00:15
Topla Şınav Çekmek
Topla Şınav Çekmek
yakup1992
14.146 izlenme -
4 years ago

topla akrobasi etkisi yaratan şınav

14:32
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Kadir'in Toplantısına Gitmek Istemeyen Selim
Yol Ayrımı 22. Bölüm - Kadir'in Toplantısına Gitmek Istemeyen Selim
trt
16.053 izlenme -
4 years ago

yol ayrımı 22. bölümde, selim kadir beyin toplantısına katılmak istemiyor.

00:36
Devlet Bahçeli'nin Şampuan Galatasaray Gafı
Devlet Bahçeli'nin Şampuan Galatasaray Gafı
coolboy
10.393 izlenme -
4 years ago

devlet bahçeli'nin mhp grup toplantısının sonunda dili sürçtü ve komik anlar yaşandı.

04:34
Cumhurbaşkanı Gül Portekiz De Basın Toplantısı Düzenledi.
Cumhurbaşkanı Gül Portekiz De Basın Toplantısı Düzenledi.
Abdullah GUL
17.216 izlenme -
4 years ago

portekiz cumhurbaşkanı silva ile ortak bir basın toplantısı düzenleyen cumhurbaşkanı gül nato üyesi olan iki ülke ilişkilerinin her bakımdan gayet iyi olduğunu belirterek türkiye ve portekizli iş adamlarının gerek kafkaslar gerekse orta doğu ve asya da ortak yapabileceği çok işler olduğu kanaatindeyim dedi. portekiz cumhurbaşkanı silva ise, türkiyenin ab üyesi olması yönünde görüş bildirdiklerine dikkat çekerek türkiye'nin ab üyelik sürecinin tam üyelik hedefi ile birlikte yürütülmeye devam etmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz şeklinde konuştu.

01:29
Dünya Yahudi Kongresi Protestoların Gölgesinde Toplanıyor
Dünya Yahudi Kongresi Protestoların Gölgesinde Toplanıyor
euronews
13.372 izlenme -
4 years ago

dünya yahudi kongresi macaristan'ın başkenti budapeşte'de toplanıyor. dört yılda bir toplanan kongre uzun süreden beri ilk kez israil dışında yapılıyor. organizatörler, amaçlarının avrupa'da artan antisemitizme dikkat çekmek olduğunun altını çiziyor.

01:55
Anayasa Uzlaşma Komisyonu Tekrar Toplanacak - Skytürk360
Anayasa Uzlaşma Komisyonu Tekrar Toplanacak - Skytürk360
tv360
12.812 izlenme -
4 years ago

yeni anayasa çalışmaları kapsamında komisyon 7 mayıs'ta tekrar toplanacak.

02:07
Ak Parti Grup Toplantısı - Showhaber
Ak Parti Grup Toplantısı - Showhaber
showhaber
13.220 izlenme -
4 years ago

ak parti grup toplantısında gündem; çözüm süreci, anayasa ve seçim.

14:40
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 6. Kısım
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 6. Kısım
avrupa_avrupa
2.337 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

14:40
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Disiplinli Gül
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Disiplinli Gül
trt
5.433 izlenme -
4 years ago

gül, kardeşi emre'ye disiplin dersi verir.

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Parti Veren Can ve Gül
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Parti Veren Can ve Gül
trt
2.228 izlenme -
4 years ago

can ve gül evde parti verir.

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 5. Kısım
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 5. Kısım
avrupa_avrupa
19.232 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 4. Kısım
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 4. Kısım
avrupa_avrupa
16.064 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Evden Ayrılan Can
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Evden Ayrılan Can
trt
2.191 izlenme -
4 years ago

gül ile tartışan can, evden ayrılır.

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Kabus Gören Gülbahar
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Kabus Gören Gülbahar
trt
8.142 izlenme -
4 years ago

uyumakta güçlük çeken gülbahar, uykuya dalınca kabus görür.

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 3. Kısım
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 3. Kısım
avrupa_avrupa
12.941 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Gaza Gelen Can
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Gaza Gelen Can
trt
1.884 izlenme -
4 years ago

gül ile konuşmaya giden can, kafedekilerin gazına gelir.

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 2. Kısım
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 2. Kısım
avrupa_avrupa
9.834 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 1. Kısım
Avrupa Avrupa 73. Bölüm 1. Kısım
avrupa_avrupa
6.754 izlenme -
4 years ago

avrupa avrupa 73. bölüm özeti; gülbahar ve ferdi, emre'nin müdüründen gelen şikayet üzerine okula giderler. emre'nin yaptığı haylazlıklar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. her ne kadar gülbahar istemese de ferdi çocuğunun disiplini konusunda kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır. can, melisa konusunu kapatmaya hala niyetli değildir, gül'ün de bazı gerçekleri görmesi adına ona melisa ile ilgili bazı sorular sorar. melisa'nın yakın çevresi, yaşantısı hakkında düzgün bilgilere sahip olmadığını fark eden gül, melisa'yı sorgulamaya başlar. melisa köşeye sıkışmıştır, gül'ün şüphelerini gidermek için iş arkadaşlarının geleceği bir parti düzenlemeye karar verir. can bu organizasyona davet edilmeyince avrupa apartmanında parti rekabeti başlar. can'ın partisine sızan melisa konuk kızlarla can'ı dans ederken gördüğünü ertesi gün gül'e anlatır.gül kıskan

14:42
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Korkulan Adam Ferdi
Avrupa Avrupa 73. Bölüm - Korkulan Adam Ferdi
trt
18.746 izlenme -
4 years ago

okula giden ferdi'den tüm öğrenciler korkar.

02:59
Ak Parti Teşkilat Toplantısı - Showhaber
Ak Parti Teşkilat Toplantısı - Showhaber
showhaber
6.628 izlenme -
4 years ago

ak parti teşkilat toplantısında başbakan çözüm sürecini anlatacak.

35:32
Kandil'de Murat Karayılan Basın Toplantısı
Kandil'de Murat Karayılan Basın Toplantısı
kontrahbr
6.227 izlenme -
4 years ago

kandil'de murat karayılan basın toplantısı

03:43
Benfica'nın Basın Toplantısındaki Tercüman Skandalı
Benfica'nın Basın Toplantısındaki Tercüman Skandalı
boompow
12.859 izlenme -
4 years ago

benfica'nın basın toplantısındaki tercüman skandalı

12:13
Aykut Kocaman Basın Toplantısı - Fenerbahçe - Benafica 1-0
Aykut Kocaman Basın Toplantısı - Fenerbahçe - Benafica 1-0
4-4-2
12.769 izlenme -
4 years ago

aykut kocaman'in benfica maçı sonrası basın toplantısı.

02:47
Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus Basın Toplantısı - Fenerbahçe - Benafica 1-0
Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus Basın Toplantısı - Fenerbahçe - Benafica 1-0
4-4-2
2.954 izlenme -
4 years ago

benfica teknik direktörü jorge jesus'un basın toplantısı.