zaman Videoları

2776 sonuç

01:04 Anne Karnında Bebek Hareketleri Ne Zaman Hissedilir
Anne Karnında Bebek Hareketleri Ne Zaman Hissedilir
gedlak 12.010 izlenme - 1 week ago

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op.Dr. Zeki SALAR bilgi veriyor.Anne karnında bebek hareketleri 15-22 hafta arası hissedilir.

02:49 Sokak Röportajları: Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız
Sokak Röportajları: Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız
sokakröportajları 5.724 izlenme - 3 weeks ago

Paltosunda başkasının saçını bulduğunuzda mı anlarsınız yoksa gömleğindeki ruj lekesi mi ele verir? Size eskisi gibi bakmayınca mı huysuzlanırsınız yoksa sizinle daha az vakit geçirmek istediğinde mi?

04:44 Down Sendromlular İçin Zamanı Durdurdular
Down Sendromlular İçin Zamanı Durdurdular
gemini99 8.793 izlenme - 1 month ago

DOWN SENDROMLU BİREYLER İÇİN ZAMANI DURDURDULAR “BİZİ FARKETMENİZ İÇİN ZAMANIN DURMASI MI GEREKLİ’’ 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü nedeniyle farkındalık oluşturmak için düzenlenen “Zamanı Durdurma’’ projesi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Arsuz ilçesinde faaliyet gösteren Güleryüz Özel Eğitim Merkezi, 21 Mart Dünya Down Sendromlular günü nedeniyle İskenderun Primemall Alışveriş Merkezinde sıra dışı bir projeye imza attı. Down Sendromlu bireylerin farkındalığını arttırmak ve onların da var olduğu gerçeğini unutturmamak amacıyla hazırlanan “Zamanı Durdurma’’ etkinliği ile izleyen vatandaşlara sosyal sorumluluk duygusu aşılandı. Gönüllü olarak projeye destek veren oyuncular, ilk başta insanların yoğun olduğu bir alanda bir süre hareketsiz kalarak dikkatleri üzerlerine çektiler. Daha sonra Down Sendromlu bireyler ellerindeki pankartlarla hareketsiz kalan insanların arasında gezinerek, etrafta toplanan ve merakla ne olduğunu anlamaya çalışan kalabalığa “BİZİ FARKETMENİZ İÇİN ZAMANIN DURMASI MI GEREKLİ’’ mesajını verdiler. Farklı şekillerde durarak bir ambiyans oluşturan oyuncular, müziğin çalması ile harekete geçerek Down sendromlu bireylerin gönüllerince eğlenip dans etmesini sağladılar. Duygu dolu anlar yaşayarak şaşkınlıkla izleyen vatandaşlar, projeyi destekleyerek müzik bitene kadar alkışla eşlik ettiler ve bir yandan cep telefonları video çekerek bu güzel anları kaydettiler. Projenin sonunda günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Güleryüz Özel Eğitim Merkezi Kurucu ortağı Nesli Özdemir, “Down Sendromu vücut içerisinde fazladan bir kromozom bulunması sebebiyle olan genetik bir durumdur ve hastalık olmadığı gibi kalıtsal da değildir. Hamilelikte tesadüfen meydana gelir. Bildiğimiz şey bunun kimsenin suçu olmadığıdır. Bütün ırklarda, sosyal sınıflarda ve ülkelerde meydana gelebilir. Down sendromlu bireylerimizin yaşamlarını zenginleştirecek birçok olanak var. Bu olanakları sağlamak için bu farkındalık projesini yapmak istedik. Bu sosyal sorumluluk ve farkındalık yaratma projesi büyük bir emek ve çalışma sonucunda meydana gelmiştir. Önemli olan onları unutmamak ve farkına vararak toplum bilinci oluşturmaktır’’ ifadelerine yer vererek down sendromlu bireylerin toplumumuzda ki önemine dikkat çekti. Konuşmasının devamında projeye destek verenleri onurlandıran Özdemir, Primemall Alışveriş Merkezine ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Derya Karaciğer’e, mutluhikayeniz.com’a, Nev Sanat merkezine, Fotoğrafhaneye, İskenderun Belediyesi Şehir Tiyatrosu Yönetmeni Gökhan Harbiyeliye, Sanat Yönetmenimiz M. Tevfik TAŞ’a, Arsuz Üçağaç Kültür Derneğine, Atilla YILMAZ’a , Gizem Yakut USTAOĞLU’na , İSTE Sinerji Topluluğu, İSTE Turizm Topluluğu, İSTE Müzik Topluluğuna ve diğer tüm katılımcılara sonsuz teşekkür etti. Etkinlik sonrasında alışveriş merkezinde yemek yiyen Down Sendromlu bireyler, oyun merkezinde dakikalarca keyifli vakit geçirerek günün tadını çıkardılar.

01:21 Köpek Banyosu Zamanı! Sırtını Köpeğine Yalatıp Keyif Yapan Şapşik Bebek
Köpek Banyosu Zamanı! Sırtını Köpeğine Yalatıp Keyif Yapan Şapşik Bebek
gedlak 3.237 izlenme - 1 month ago

Venice isimli bu sevimli kız ve Bixby isimli bu köpek çok iyi anlaşıyorlar. Hatta o kadar iyi anlaşıyolar ki o minnoş gobüşüyle Bixby'nin önüne geçip sırtını yalatmaya çalışıyor ve bundan da çok keyif alıyor.

05:03 Deniz Seki Eskişehir açık cezaevine nakledilecek
Deniz Seki Eskişehir açık cezaevine nakledilecek
mondomedia 13.220 izlenme - 2 months ago

Söylemezsem Olmaz programına katılan Tahir Sarıkaya, Deniz Seki hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü sunucu Tahir Sarıkaya, konuk olduğu programda ünlü şarkıcı hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Deniz Seki, 16 Mayıs’ta Anneler Günün için tiyatro provalarına gidiyor. Deniz Seki, Haziran ayında Eskişehir açık ceza evine nakledilecek. Diğer mahkumlara nasıl davranılıyorsa Deniz Seki’ye de öyle davranılıyor. Ona hiçbir ayrıcalık tanınmıyor.” Ayrıca Beyaz TV’deki programın sunucuları Lerzan Mutlu ve Oya Aydoğan ünlü şarkıcının 2017 yılında 17 Haziran tarihinde tahliye olacağını açıkladı.

03:48 Girdiğiniz İddialarda Her Zaman Kazanmanızı Sağlayacak 10 Numara
Girdiğiniz İddialarda Her Zaman Kazanmanızı Sağlayacak 10 Numara
jayjay 6.983 izlenme - 2 months ago

Richard Wiseman yeni videosuyla geri döndü. Wiseman, Arkadaş ortamlarında evde bulunabilecek objelerden iddiaya girip her zaman kazanmanızı sağlayacak 10 numarayı video haline getirdi. Şimdi oyun zamanı!

02:41 Marvel's Daredevil 2. sezon fragmanı
Marvel's Daredevil 2. sezon fragmanı
dizimax 18.315 izlenme - 2 months ago

Marvel ve Netflix işbirliğinin en güzel ürünlerinden Daredevil, ikinci sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. Üstelik bol bol Punisher ve Elektra da var! Hell’s Kitchen’ın kötülüklerine karşı iş dışındaki zamanını onlarla savaşmak için ayıran kör avukatımız Matt Murdock (Charlie Cox), Daredevil’in ikinci sezonunda eksi düşmanları/müttefikleri Elektra Natchious (Elodie Yung) ve mentörü Stick (Scott Glenn) ile karşı karşıya gelecek ama öncesinde halletmesi gereken büyük bir problem var. Marvel’in bir diğer kahramanı Punisher (Jon Bernthal) ile fikirleri çatışan Daredevil, onun karşısına çıkmalı ve onu durdurmalı! Dardevil’in ikinci sezonunun şu ana kadar yayınlanan neredeyse tüm pazarlama araçlarında da bu ikilinin kapışması öne çıkarılmış durumda. Özellikle daha önce yayınlanan tanıtım fragmanında Alan Moore’un Joker’ini hatırlatan “Ben olmaktan sadece bir kötü gün kadar uzaktasın” sözü aslında Daredevil ve Punisher’ın aynı idealler uğruna farklı şekillerde savaştığını vurgulamıştı. Aşağıda fragmanını göreceğiniz Jon Berthal’ın The Punisher’ını doyasıya izlemek için Daredevil’in 2. sezonu için 18 Mart’ı beklemek zorundayız. Bu arada fragman bize ikinci bir bölümün de şubat ayının 25’inde yayınlanacağını duyuruyor. Dolayısıyla bizi henüz sosyal medya hesaplarımızdan takip etmiyorsanız. Şimdi tam zamanı!

01:19 Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 19 Şubat'ta evleniyor
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 19 Şubat'ta evleniyor
mondomedia 3.430 izlenme - 2 months ago

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ 19 Şubat'ta evleniyor. Başak Dizer, önceki gün Koton’un Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen ilkbahar-yaz koleksiyonunun tanıtımındaydı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Sevgililer Günü’nde Paris’te evleneceği iddia edilen Dizer’in parmağındaki, ünlü oyuncunun adının baş harfinin yazılı olduğu yüzük dikkat çekti.

03:12 Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü
ejdera 14.427 izlenme - 3 months ago

Nerede kaldın, çok beklettin!

44:09 Sadie Nardini ile Evde Yoga Zamanı - 16. Bölüm
Sadie Nardini ile Evde Yoga Zamanı - 16. Bölüm
kadinca 14.811 izlenme - 3 months ago

Sadie Nardini ile hem ruhunuz hem de vücudunuz için faydalı yoga tekniklerini öğrenin.

44:09 Sadie Nardini ile Evde Yoga Zamanı - 15. Bölüm
Sadie Nardini ile Evde Yoga Zamanı - 15. Bölüm
kadinca 8.552 izlenme - 3 months ago

Sadie Nardini ile hem ruhunuz hem de vücudunuz için faydalı yoga tekniklerini öğrenin.

15:40 Kaptan Tsubasa - 119.Bölüm - Zaman Doldu
Kaptan Tsubasa - 119.Bölüm - Zaman Doldu
tsubasa 18.490 izlenme - 3 months ago

Kaptan Tsubasa - 119.Bölüm - Zaman Doldu - Türkçe Dublaj - Tek Parça izle

02:49 R2-D2 Her Zaman Günü Kurtarır
R2-D2 Her Zaman Günü Kurtarır
Star Wars 4.747 izlenme - 3 months ago

Luke, Han ve Leia hepsi ölmüş olurdu eğer bu küçük droid onlara yardım etmeseydi.

01:37 Tüm zamanların en iyi gitaristi - Top 10
Tüm zamanların en iyi gitaristi - Top 10
top_10 18.551 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi gitaristi - Top 10 10. Brian May 9. Jeff Beck 8. David Gilmour 7. B.B. King 6. Carlos Santana 5. Eddie Van Halen 4. Stevie Ray Vaughan 3. Eric Clapton 2. Jimmy Page 1. Jimi Hendrix

01:16 Tüm zamanların en iyi çizgi filmi - Top 10
Tüm zamanların en iyi çizgi filmi - Top 10
top_10 9.252 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi çizgi filmi - Top 10 10. Dexter's Laboratory 9. Avatar: The Last Airbender 8. Popeye the Sailor 7. Batman: The Animated Series 6. The Flintstones 5. Scooby-Doo, Where Are You! 4. SpongeBob SquarePants 3. The Simpsons 2. Tom and Jerry 1. Looney Tunes

06:06 Son Zamanlarda Yapılmış En İyi Star Wars Cosplay'leri Derlemesi
Son Zamanlarda Yapılmış En İyi Star Wars Cosplay'leri Derlemesi
Star Wars 3.510 izlenme - 3 months ago

Güç uyandı! Cosplay'ciler için yeterince malzeme çıkartan Star Wars'un 7. filmi yaratıcı insanları uyandırarak ortaya muhteşem görüntülerin çıkmasını sağladı. Geek dünyasının olmazsa olmazı cosplay olayının başını çeken Star Wars'un birbirinden yaratıcı olarak hazırlanan cosplay'leri.

01:39 Tüm zamanların en iyi tenis maçı - Top 10
Tüm zamanların en iyi tenis maçı - Top 10
top_10 13.376 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi tenis maçı - Top 10 10. Andre Agassi vs. Marcos Baghdatis, 2006 Amerika Açık 9. Ivan Lendl vs. John McEnroe, 1984 Fransa Açık 8. Andy Roddick vs. Younes El Aynaoui, 2003 Avustralya Açık 7. Goran Ivanisevic vs. Patrick Rafter, 2001 Wimbledon 6. Jimmy Connors vs. Aaron Krickstein, 1991 Amerika Açık 5. Andre Agassi vs. Pete Sampras, 2001 Amerika Açık 4. Roger Federer vs. Pete Sampras, 2001 Wimbledon 3. Bjorn Borg vs. John McEnroe, 1980 Wimbledon 2. Roger Federer vs. Rafael Nadal, 2008 Wimbledon 1. Novak Djokovic vs. Rafael Nadal, 2012 Avustralya Açık

02:15 Tüm zamanların en iyi Anime serisi - Top 15
Tüm zamanların en iyi Anime serisi - Top 15
top_10 10.112 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi Anime serisi - Top 15 15. Sword Art Online (2012) 14. Dragon Ball (1986) 13. Death Note (2006) 12. One Piece (1999) 11. Naruto (2002) 10. Naruto Shippuden (2007) 9. Fullmetal Alchemist (2003) 8. Berserk (1997) 7. Hunter x Hunter (2011) 6. Steins;Gate (2011) 5. Attack on Titan (2013) 4. Dragon Ball Z (1996) 3. Cowboy Bebop (1998) 2. Code Geass (2006) 1. Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) source:therichest

01:28 Tüm zamanların en iyi vücut geliştiren kadınları - Top 10
Tüm zamanların en iyi vücut geliştiren kadınları - Top 10
top_10 3.056 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi Vücut geliştiren kadınları - Top 10 10. Denise Masino (America) 9. Gladys Portugues (America) 8. Rasa von Werder (German) 7. Rachel McLish (America) 6. Marianna Komlos (Canadian) 5. Nicole Bass (America) 4. Rebekka Armstrong (America) 3. Nikki Fuller (America) 2. Lisa Marie Varon (America) 1. Chyna (America)

00:49 Tüm zamanların en iyi drama dizileri - Top 10
Tüm zamanların en iyi drama dizileri - Top 10
top_10 1.975 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi drama dizileri - Top 10 10. House 9. The Twilight Zone 8. Mad Men 7. Sherlock 6. Buffy the Vampire Slayer 5. The Walking Dead 4. The Wire 3. Game of Thrones 2. The Sopranos 1. Breaking Bad

02:05 Tüm zamanların en seksi New York modelleri - Top 10
Tüm zamanların en seksi New York modelleri - Top 10
top_10 11.178 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en seksi New York modelleri - Top 10 10. Barbara Bach 9. Brittny Gastineau 8. Bridget Moynahan 7. Brooke Shields 6. Liv Tyler 5. Jennifer Nicole Lee 4. Diane Lane 3. Yasmine Bleeth 2. Amanda Swisten 1. Emily DiDonato

01:34 Tüm zamanların en iyi kadın NASCAR sürücüsü - Top 10
Tüm zamanların en iyi kadın NASCAR sürücüsü - Top 10
top_10 2.334 izlenme - 3 months ago

Tüm zamanların en iyi kadın NASCAR sürücüsü - Top 10 10. Angela Cope 9. Erin Crocker 8. Kim Crosby 7. Tammy Jo Kirk 6. Tina Gordon 5. Johanna Long 4. Jennifer Jo Cobb 3. Patty Moise 2. Shawna Robinson 1. Danica Patrick

01:42 Girls dizisinin 5. sezonundan kamera arkası görüntüleri
Girls dizisinin 5. sezonundan kamera arkası görüntüleri
dizimax 6.681 izlenme - 3 months ago

Uzun bir aranından ardından özlemi bitirmek için gün sayan Girls’ten kamera arkası görüntüler geldi. başrolünde Lena Dunham, Allison Williams, Jemima Kirke ve Zosia Mamet'i izlediğimiz diziden gelen videoda, bizi yeni sezonda nelerin beklediğini görüyor ve karakterlerle özlem gideriyoruz. Girls’ün altıncı sezon sonunda final yapacağı haberi geçtiğimiz günlerde gelmiş, durumu Lena Dunham; “Diziye başladığımda 23 yaşımdaydım, şimdi 30 olmak üzereyim. bu yüzden Girls’ü 20’lerimle birlikte bitirmek doğru geliyor.” sözleriyle açıklamıştı. Dizinin beşinci sezonu 21 Şubat’ta ekranlarda olacak.

01:28 Sevimli kedinin beslenme zamanı
Sevimli kedinin beslenme zamanı
soapbox 371 izlenme - 3 months ago

Evet tam da şimdi mama zamanı. aşırı sevimli ufaklığın mama zamanını izliyoruz

01:07 Penny Dreadful 3. sezon fragmanı
Penny Dreadful 3. sezon fragmanı
dizimax 10.080 izlenme - 3 months ago

Penny Dreadful’un Üçüncü Sezonun Ne Zaman Döneceği Belli Oldu. Televizyonun sevilen yapımlarından biri olan Penny Dreadful’un üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizinin yayınlandığı Showtime’dan gelen resmi açıklamaya göre, takvimlerimizde 1 Mayıs’ı gönül rahatlığı ile işaretleyebiliriz. Eva Green’i başrolünde izlediğimiz Penny Dreadful’un üçüncü sezonuna; Spooks’tan Shazad Latif, Dexter’dan Christian Camargo, Jupiter Ascending’den Sam Barnett ve Hell On Wheels’tan Wes Studi katılacak.

05:13 Sinirlediğiniz Zaman Ne Yaparsınız - Sokak Röportajı
Sinirlediğiniz Zaman Ne Yaparsınız - Sokak Röportajı
sokakröportajları 8.875 izlenme - 3 months ago

Güzel halka sorucak doğru bir röportaj daha Sinirlediğiniz Zaman Ne Yaparsınız? bakalım halk bu soruya nasıl cevaplar verdi.

03:13 Batman Unlimited | Eğitim Zamanı
Batman Unlimited | Eğitim Zamanı
batman 5.636 izlenme - 3 months ago

Batman ve Green Arrow eğitim alanında kozlarını paylaşıyorlar.

01:49 Kar Yağdığı Zaman Ulaşım İçin Zekice Bir Yöntem
Kar Yağdığı Zaman Ulaşım İçin Zekice Bir Yöntem
gemini99 18.039 izlenme - 3 months ago

Hollandalılar kar yağdığı zaman işlerine, okullarına ulaşmak için kendilerince geliştirdikleri zekice bir yöntem ile gitmek istedikleri yere kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

01:39 Daredevil 2. sezonu 18 Mart'ta başlayacak
Daredevil 2. sezonu 18 Mart'ta başlayacak
dizimax 16.963 izlenme - 3 months ago

Daredevil'ın 2. sezonunun ne zaman başlayacağı, Netflix tarafından yapılan resmi açıklamalarla kesinleşti. Son yıllarda beyaz perdede görmeye alıştığımız süper kahramanlar, Avenger'ın, Batman'in ve X-Men'in büyük bir başarı yakalamasının ardından dizilerde de karşımıza çıkmaya başladılar. Arrow, Flash, Supergirl derken sayıları gittikçe artmaya başlayan bu diziler arasına Marvel tarafından da güçlü bir rakip olabilecek olan Daredevil'ın katılmasıyla birlikte DC ve Marvel tarafları arasındaki savaş dizilere de taşınmış oldu. İlk sezonu çoğu kişi tarafından severek izlenen ve Netflix'te yayınlanması nedeniyle ancak internetten izlyebildiğimiz Daredevil, 13 bölümünün de 10 Nisan'da yayınlanmasının ardından ekranlara veda etti. Sevenlerinin sabırsızlıkla ikinci sezonunu beklediği Daredevil'ın yeni sezonu için belirlenmiş bir tarih olmasına rağmen bazı söylentilere göre dizi 25 Mart'ta veya daha geç başlayacaktı. Ancak bugün dizinin yapımcıları ve Netflix yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarla birlikte dizinin 18 Mart tarihinde ekranlara yeniden dönüş yapacağı kesinleşti. Sadece bir sezonu olmasına rağmen büyük bir başarı yakalamış olan Daredevil'ın ikinci sezonunda Punisher'ı ve Elektra'yı da göreceğimiz kesinleşmişti.

22:20 Seviye 5-1 evde kas vücut geliştirme programı göğüs - pazu - karın
Seviye 5-1 evde kas vücut geliştirme programı göğüs - pazu - karın
bodybalance 14.057 izlenme - 3 months ago

Seviye 5-1 evde kas vücut geliştirme antrenman hareketleri egzersiz programı göğüs - pazu - karın 3 parçadan oluşan 5 seviye antrenmanımızın ilk gününde göğüs - pazu ve karın kaslarımızı çalıştırıyoruz. Yeni hareketlerle zenginleştirdiğimiz 5. seviye antrenmanı tam da dişinize göre. Incline chest press, preacher curl, pull over gibi evde yapılamayacağı düşünülen hareketleri HakanFitness farkıyla ev ortamında sizlerle buluşturduk. 1:18 Push Up ( Şınav ) 1 x 15 2:01 Push Up 2 (Şınav 2 ) 1 x 10 2:54 Clapping Push Up ( Alkışlı Şınav ) 1 x 10 3:48 Wide Grip Push Up ( Geniş Tutuş Şınav ) 1 x 10 4:42 Flat Dumbbell Chest Press ( Düz Zeminde Dambul Göğüs Pres ) 2 x 10 (ağırlık 17,5 kg) 5:20 Incline Push Up ( Eğimli Şınav ) 2 x 10 5:47 Incline Wide Grip Push Up ( Eğimli Geniş Tutuşlu Şınav ) 1 x 10 7:30 Incline Dumbbell Chest Press ( Eğimli Dambul Göğüs Press ) 2 x 10 (ağırlık 17,5 kg) 8:27 Diamond Push Up ( Elmas Şınav ) 2 x 10 8:43 Close Grip Dumbbell Chest Press ( Dar Tutuş Dambul Göğüs Pres) 2 x 10 (ağırlık 17,5 kg) Elmas Şınav ve Close Grip Dumbbell Chest Press hareketleri süper set şeklinde olup setler sırayla yapılmalıdır. 9:58 Dumbbell Pull Over ( Dambul Göğüs Yukarı Çekiş ) 2 x 20 (ağırlık 32 kg) 11:08 Dips 3 x 10 11:45 Dumbbell Biceps Curl ( Omuza Dambul Çekiş ) 1 x 30 (ağırlık 17,5 kg) 13:10 One Arm Dumbbell Preacher Curl ( Tek Kol Sehpada Dambul Omuza Çekiş) 3 x 10 (ağırlık 17,5 kg) 14:06 Zottman Curl ( Zottman Omuza Dambul Çekiş ) 3 x 10 (ağırlık 17,5 kg) 15:31 Dumbbell Biceps Curl ( Omuza Dambul Çekiş ) 1 x 100 (ağırlık 7,5 kg) 18:33 Cocoon 45 saniye 19:03 Crunch 45 saniye 19:20 Bicycle Crunch - Cocoon 45 saniye 19:57 Bottoms Up 45 saniye 20:26 Flutter Kicks 45 saniye 20:46 Leg Raise 45 saniye 21:10 Plate-Dumbbell Twist 45 saniye 21:47 Side Plank 45 saniye

04:06 Beyaz - Candan Erçetin Düellosuna Moldova Türk Okulu Öğrencilerinden Cevap
Beyaz - Candan Erçetin Düellosuna Moldova Türk Okulu Öğrencilerinden Cevap
jayjay 20.451 izlenme - 3 months ago

Moldova Türk Okulu'nun bu videodaki amacı, 2016 yılının tüm insanlığa sağlık, mutluluk ,huzur dolu bir hayat getirip savaşların bir an önce bitmesi imiş...

00:48 Leonardo DiCaprio'nun Zaman İçindeki İnanılmaz Değişimi
Leonardo DiCaprio'nun Zaman İçindeki İnanılmaz Değişimi
fragman 5.531 izlenme - 3 months ago

15 yaşında başladığı oyunculuk hayatına günümüzde halen devam eden efsane oyuncu Leonardo DiCaprio'nun yıllar içindeki değişimine şahit olacaksınız.

04:23 İntikam Zamanı: Babasına Yeni Yıl Şakası Yapmak İçin Tam 8 Yıl Bekleyen Çocuk
İntikam Zamanı: Babasına Yeni Yıl Şakası Yapmak İçin Tam 8 Yıl Bekleyen Çocuk
boompow 2.144 izlenme - 4 months ago

16 yaş doğum gününde babası tarafından trollenen çocuk bunu hiç unutmamış. Babası, İnternetten aldığı ambalajın içine saçma sapan şeyler doldurup hediye etmiş. Aynısını 8 yıl sonra babasına yapmaya karar veren genç, kendisine hazırlanan şakanın bire birini babasına yapmak için harekete geçti.

08:19 Ramazanda Vücut Geliştirme: Ne zaman yapılmalı Nasıl Beslenilmeli
Ramazanda Vücut Geliştirme: Ne zaman yapılmalı Nasıl Beslenilmeli
bodybalance 9.996 izlenme - 4 months ago

Ramazanda Vücut Geliştirme - Ramazanda spor - Ne zaman yapılmalı - Nasıl Beslenilmeli?

02:15 İstanbul'a kar geliyor
İstanbul'a kar geliyor
cnnturk 5.853 izlenme - 4 months ago

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 30 Aralık Çarşamba gününden itibaren İstanbul dahil ülkenin büyük bölümünde kar yağışı görüleceğini bildirdi. İstanbul'da sıcaklıklar bugün 12, yarın 13 ve çarşamba itibariyle 5 dereceye düşecek ve ardından kar yağışı gelecek. Meteoroloji'nin 27-31 Aralık arası tahminlerine göre; 30 Aralık Çarşamba günü ülkenin büyük bölümünde kar yağışı görülecek ve soğuk hava etkisini sürdürecek.

00:30 "Brik Book" ile Yaratıcılığınızı Konuşturun! Kendi MacBook Lego Tasarımınızı Yapma Zamanı
"Brik Book" ile Yaratıcılığınızı Konuşturun! Kendi MacBook Lego Tasarımınızı Yapma Zamanı
gemini99 10.675 izlenme - 4 months ago

Brik Book kendinize özel laptop kapak tasarım fırsatını sunuyor. Lego'nun temel yapı taşını parçaları tutturmak için kullanan kapak, size yaratıcılığınızı göstermek için benzersiz bir olanak sağlıyor.

07:24 Sınav Günüm Ne Zaman, Nerede
Sınav Günüm Ne Zaman, Nerede
filadem 6.443 izlenme - 4 months ago

Sınav günüm ne zamam ? Sınav yerim neresi ? Sınavda neler sorulcak ? Kimler kadroya alincak ? Tüm bu sorulara Nusret oktar cevap veriyo...

03:52 Mehdi (AS)'ın Sakalsız Olacağını İddia Etmektedir
Mehdi (AS)'ın Sakalsız Olacağını İddia Etmektedir
Yaren Nur 845 izlenme - 4 months ago

Mehmet Ali Kaya Hocamız Mehdi (AS)'ın Sakalsız Olacağını İddia Etmektedir

02:22 Sevdiğimiz Zaman Ayırmamızı Gerektiğini Hatırlatan Duygusal Kısa Film
Sevdiğimiz Zaman Ayırmamızı Gerektiğini Hatırlatan Duygusal Kısa Film
gemini99 17.632 izlenme - 4 months ago

Every winter, a magical snowman puts on a show for a little girl. But over time, life pulls them apart. Will she remember to take the time for what she loved? Watch the Making Of video: http://cinplx.co/1YaC39H Lily & the Snowman features Genesis’ “Follow You Follow Me” performed by Canadian singer Adaline.

01:57 İnsanların Köpekleri İle Geçirdiği Mükemmel Zamanlar
İnsanların Köpekleri İle Geçirdiği Mükemmel Zamanlar
soapbox 13.029 izlenme - 4 months ago

İnsanların köpekleri ile geçirdiği mükemmel zamanlar şimdi sizlerle, iyi seyirler.