yasak Videoları

882 sonuç

03:51 Hamileliğimde Mutlaka Yediğim 10 Şey | Acemi Anne
Hamileliğimde Mutlaka Yediğim 10 Şey | Acemi Anne
gedlak 3.430 izlenme - 2 days ago

Hamileliğimde en çok dikkat ettiğim konulardan biri yediklerim ve içtiklerimdi, Hamileliğim sırasında mutlaka tüketmeye çalıştığım yiyecek ve içecekler aşağıda listelediğim gibiydi. Bazı yiyeceklerden uzan kalıp, bazılarını tüketmeye de özellikle dikkat etmekle birlikte, gebelik dönemi de hayatımızın diğer dönemlerinde olduğu gibi sağlıklı beslenmemizi gerektiren bir dönemdir. Her şeyin azı karar çoğu zarar diyerek dengeli beslenmeye dikkat ettim. 1 - SU, günde en az 2 litre 2 - ET, çok iyi pişmiş olmalı 3 - BALIK, hamsi ya da çinekop gibi küçük balıklar 4 - YEŞİLLİK ve SALATA, çok çok iyi yıkanmış 5 - KURUYEMİŞ, çiğ ve işlem görmemiş 6 - YUMURTA, çok iyi pişmiş 7 - PEYNİR, ezine beyaz peynir gibi sert olanları 8 - YOĞURT, evde mayalanmış 9 - MEYVE :) neyse ki yaza az kaldı 10 - MADEN SUYU

02:02 Uçaklara Sis Engeli
Uçaklara Sis Engeli
tv360 16.354 izlenme - 2 months ago

Atatürk Havalimanı’na iniş yapacak 7 uçak, sis sebebiyle farklı havalimanlara yönlendirildi.

06:59 Sevan Nişanyan - Alkol Değil İslam Yasaklansın
Sevan Nişanyan - Alkol Değil İslam Yasaklansın
darkman 8.180 izlenme - 2 months ago

Hz. Muhammed'e hakaret ettiği iddiasıyla 13.5 ay hapis cezasına çarptırılan Yazar Sevan Nişanyan, özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Mustafa Kuleli'nin sorularını yanıtlayan Nişanyan, yeni alkollü içki düzenlemesiyle ilgili soruya alkolün de İslâm'ın da zihni uyuşturduğunu, dolayısıyla İslâm propagandasının da yasaklanması gerektiğini söyledi. Türkiye'de malesef ifade özgürlüğü anlayışımız çok geride, ve halkı incitecek bir söz söylendiğinde, o sözün suç sayılması gerektiğine inananlar çoğunlukta. Oysa ki gerçek ifade özgürlüğü, en tabu kabul edilen konularda dahi, her fikrin ifade edilebilmesi üzerine inşa edilmiş bir yaklaşımdır ve sağlıklı bir toplumun en temel taşlarından biridir.

01:00 Kural Tanımayan Adamın Thug Life Tadında Hayatı
Kural Tanımayan Adamın Thug Life Tadında Hayatı
boompow 18.429 izlenme - 2 months ago

Hepiniz bu acımasız gangster kadar asi olmak istiyorsunuz, fakat hiç şansınız yok. Thug'ların en thug'ı, gangsta'lığın sözlükteki karşılığı olan bu asi gencin videosunu izleyelim, haydi!

00:52 Merkel: Suriye'de uçuşa yasak bölgeyi destekliyorum
Merkel: Suriye'de uçuşa yasak bölgeyi destekliyorum
cnnturk 2.612 izlenme - 2 months ago

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Suriye’de uçuşa yasak bölgeyi desteklediğini açıkladı. Stuttgarter Zeitung’a konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Merkel, “Şu andaki durumda orada çatışan tarafların hiç birinin saldırmayacağı bir bölge; yani uçuşa yasak bölge olsa çok faydalı olur” ifadelerini kullandı. TÜRK SİYASİLERİ ANLIYORUM Suriye’deki çatışmaların beş yıldır sürdüğüne dikkat çeken Merkel, Suriye’deki durumu ise “sonsuz karmaşık” olarak nitelendirdi. Merkel, Rusya’nın Halep bölgesindeki bombalamalarının durumu daha da zorlaştırdığını söyledi. 6 milyon kişinin Suriye’de başka yerlere göç etmek zorunda kaldığına vurgu yapan Merkel; Türkiye’nin, Avrupalıların bir yandan sığınmacı almak istemezken, diğer taraftan kapıları açın çağrısı yapmasını eleştirmesini anladığını dile getirdi. Merkel, bunun iki yüzlü bir politika olup olmadığı sorusuna ise, “Bu tutum Türkiye ile işbirliğinin temeli olamaz. Ben bunu adım adım değiştirmeye çalışıyorum” dedi. UÇUŞA YASAK BÖLGE FAYDALI OLUR Merkel, sığınmacıların Suriye’de barındırılmaları için güvenli bölge oluşturulması fikrine nasıl bakıyorsunuz? Şeklindeki soruya ise şu karşılığı verdi: “Şu andaki durumda orada çatışan tarafların hiç birinin saldırmayacağı bir bölge; yani uçuşa yasak bölge olsa çok faydalı olur. IŞİD teröristleriyle görüşemeyiz. Ancak, Esad karşıtları ve tarafları arasında böyle bir anlaşma sağlanabilirse çok faydalı olur.” “Diplomatik olarak bu savaşın durdurulması için ne gerekiyorsa yapılmalı” diyen Almanya Başbakanı Merkel, savaşın kısa sürede sona ereceğinin ise beklenmesinin gerçekçi olmayacağına dikkat çekti. (16-02-2016)

01:27 Donmuş Göle Park Eden Aklı Havada Şöförler
Donmuş Göle Park Eden Aklı Havada Şöförler
boompow 6.446 izlenme - 2 months ago

Gölün donmasını fırsat olarak gören yüzlerce vatandaş Geneva Gölü üzerine otomobillerini park etti. Eğlencelerinden dönen vatandaşlar beklemedikleri bir durumla karşılaştılar. Birçok vatandaş arabasını kurtarabilirken yaklaşık 20 araç sular altında kaldı.

09:23 Kaykaycılarla Kavga Eden Sinirli İnsanlar
Kaykaycılarla Kavga Eden Sinirli İnsanlar
jayjay 19.324 izlenme - 2 months ago

Aslında durumların birçoğunda çocuklar suçlu, fakat yetişkinlerin de böyle sorunları bu kadar çocuklukla karşılaması korkunç. Özellikle son olay çok fena bitiyor.

05:12 2015 Yılında Yasaklanan 7 Eğlenceli Reklam
2015 Yılında Yasaklanan 7 Eğlenceli Reklam
angel 19.999 izlenme - 3 months ago

Neden yasaklandığı belli olan ancak yasaklanması gerektiği konusu tartışmaya açık olan 7 eğlenceli reklam. 2015 yılında tv dünyası çok şey kaybetmiş umarız 2016'da aynı hataları yapmazlar...

02:13 Yasak olmasına rağmen piramitlere tırmanan eleman
Yasak olmasına rağmen piramitlere tırmanan eleman
gemini99 13.248 izlenme - 3 months ago

Alman maceraperest Andrej Ciesielski, Giza piramitlerini fotoğraflandırmak için Mısır’a gitti. Mısır’ın 4 bin 500 yıllık simgelerine tırmanmak yasak olmasına rağmen bu genç turist, hapse girme riskini göze alarak piramitlere tırmandı. Çöl ile piramitlerin nefes kesici manzarasını gözler önüne seren genç maceraseverin fotoğrafları, Ciesielski’yi 3 yıllık hapse mahkum edebilirdi. 146 metre yüksekliğe tırmanan turist genç, sorgulanmak üzere karakola götürülerek ve ardından serbest bırakıldı. Üç yıl önce de Rus bir turist grubunun piramitlere tırmanması tepki çekmişti.

00:55 Suudi Arabistan Baş Müftüsü: "Satranç Haram, Yasaklanmalı"
Suudi Arabistan Baş Müftüsü: "Satranç Haram, Yasaklanmalı"
darkman 2.425 izlenme - 3 months ago

Suudi Arabistan Baş müftüsü Şeyh Abdülaziz el-Şeyh verdiği fetvada İslam dinine uygun olmadığını savunduğu satrancın zaman kaybı olduğu ve kumarı teşvik ettiği gerekçesiyle yasaklanması gerektiğini söyledi.

01:23 Hasan Cemal ve Tuğçe Tatari’nin kitaplarına mahkemeden yasak
Hasan Cemal ve Tuğçe Tatari’nin kitaplarına mahkemeden yasak
cnnturk 18.089 izlenme - 4 months ago

T24 yazarı Hasan Cemal‘in “Delila / Bir Genç Kadın Gerillanın Dağ Günlükleri” ve “Çözüm Sürecinde Kürdistan Günlükleri“ ile gazeteci Tuğçe Tatari‘nin “Anneanne, Ben Aslında Diyarbakır’da Değildim” adlı üç kitabı hakkında, “şiddeti teşvik edecek şekilde terör örgütü propagandası, suç işlemek için tahrik, suçu ve suçluyu övmek” iddiasıyla verilen toplatma kararına yapılan itiraz sonuçlandı. Mahkeme, üç kitap hakkında “dağıtımlarının ve satılmalarının yasaklanmasına” karar verdi. Mahkeme kararında üç kitabı okuyanların “şiddet ve tehdit içeren faaliyetlere girişebilecekleri” ifadesi yer aldı. Kararda delil olarak gösterilenler arasında Hasan Cemal’in Abdullah Öcalan’la 14 Nisan 1993’te Bekaa Vadisi’nde yaptığı röportajda çekilen fotoğraf da yer aldı. Murat Karayılan, Cemil Bayık, Sabri Ok, Ronahi Serhat, Sozdar Avesta, Fehman Hüseyin ile Hasan Cemal’in birlikte görüldüğü fotoğraflar da delil olarak gösterildi.

06:02 Giremeyeceğiniz 10 Yasaklı ve Gizemli Yer
Giremeyeceğiniz 10 Yasaklı ve Gizemli Yer
jayjay 18.181 izlenme - 4 months ago

Dünya üzerine çeşitli nedenlerle halka kapatılan bu bölgeler çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Mezhgorye Mezhgorye Rusya’da bulunan bir kasaba. Bu kasabadaki insanların Yamantaw dağında gizli işler yaptığına inanılıyor. Çünkü dışarıdan hiç kimse bu kasabaya giremiyor.: YASAK. Kasabanın çok eski bir geçmişi de yok , 1979 yılında kurulmuş. Yamantaw dağı 1,640 metre yüksekliği ile Uralların en yüksek dağı ve bu bölgede Amerika tarafından desteklenen bir nükleer tesisin bulunduğu tahmin ediliyor. Amerikalılara bu kasabanın ne amaçla kullanıldığı sorulduğunda, Amerikan yetkililer , bu bölgenin birçok farklı şey olarak kullanıldığını söylemiş: Rus hazinelerinin saklandığı bir depo, yemek deposu ve nükleer bir tehdit altında kalınırsa , liderlerin saklanabileceği bir sığınak. İlginç değil mi?? Moskova- Metro 2 Moskova’da bulunan Metro 2 istasyonunun Stalin zamanında inşaa edildiği söyleniyor. Gazetecilerin belirttiğine göre Metro 2 istasyonunun varlığı Gizli servis ve Metro yönetimi tarafından ne onaylanmış ne de reddedilmiş. Söylentilere göre Metro 2 istasyonu, halkın günlük kullandığı metro hattından çok daha uzunmuş. Metro 2 ‘nin varlığı bile kanıtlanamamış olması orayı ziyaret etmeyi daha da zorlaştırıyor. 51. Bölge 51. Bölge , Amerika’nın Nevada bölgesinde bulunan bir askeri üst. Bu üst, silah ve uçaklarda yapılan testler için kullanılıyor. Bu bölgeye giriş tamamen yasak. Söylenenlere göre 51. Bölgede ayrıca UFO larla ilgili araştırmalar da yapıldığı öne sürülüyor. Vatikan’ın Gizli Arşivleri Vatikan’da bulunan arşivlere ulaşmanız yasaktır. Ama Vatikan’da bulunan her belgeyi görme özgürlüğüne sahipsinizdir. Eğer herhangi bir belgeyi görmek istiyorsanız ,bu isteğinizi yazılı olarak onlara gönderirsiniz. Yanlızca tek ulaşamayacağınız belgeler 75 yaşından yaşlı belgelerdir. Çünkü onlar diplomatik olarak yasaktırlar. Ama arşiv kısmına ne olursa olsun girmeniz kesinlikle yasaktır. 39. Şube 39. Şube Kuzey Kore’nin en gizli kuruluşlarından biri. Kuzey Kore’nin kurucusu olan Kim Il-Sung’un ölümünden sonra başa geçen oğlu ve ailesinin paralarını kontrol etmek için kurulmuş bir kuruluş. Söylenenlere göre burda İsviçre’den para transerferleri ve sahtecilik yapılıyormuş. Diğer iddalara göre de burdan tüm dünyaya uyuşturucu kaçakçılığının da yapıldığı söyleniyor. Kuzey Kore bu iddiaların hepsini reddetmiş olsa da bu şubeye giriş tamamen yasak! Ise Grand Tapınakları Ise Grand tapınakları Japonya’nın en kutsal tapınağı. Bu tapınakta yaklaşık 100 tane mabet bulunuyor. Bu mabetler “Amaterasu ” yani güneş tanrısına adanmış. Burda bulunan mabet her 20 yılda bir yıkılıp tekrar inşaa ediliyor. Çünkü bu şekilde ölüm ve yeniden-doğuş döngüsü tamamlanmış oluyor. Bu mabetin bir sonraki yıkımı ve inşaası 2013 yılında yapılacak. Bu mabetlere sadece Japon imparatorluk ailesine mensup rahipler ve rahibeler girebiliyor. Yani eğer Japon prensi ya da prensesi değilseniz bu mabetlere girmeniz kesinlikle mümkün olmayacaktır. Weather Dağı- Olağanüstü Durumlar Operasyon Merkezi Burası bu listede halka açık olan tek yer ama kesinlikle kimsenin de girmek istemeyeceği bir yer. Burası dünya’da herhangi bir felaket olursa sığınabilinecek son yer . Yani “son umut noktası”. 1950’li yıllarda soğuk savaş sırasında inşaa edilen bu yer , halen geçerliliğini koruyor. RAF Menwith Tepesi Bu bölge İngiliz ordusuna ait. Dünya’nın en büyük elektronik izleme istasyonu. Bu istasyonda Amerika’ya ait de bir çok uydu bulunuyor. Bu yer , soğuk savaş sırasında Sovyetler Birliğini izlemek için kurulmuş. Şimdi de terorist saldırılarını izlemek için kullanılıyor ve buraya kesinlikle dışarıdan bir kişinin girmesi yasak.

05:30 YASAKLANAN 10 Çizgi Film
YASAKLANAN 10 Çizgi Film
gemini99 2.543 izlenme - 4 months ago

Yasaklanan, sansüre uğrayan 10 çizgi film: Caillou (Kayu) (Yumurcak TV), Süngerbob, Aladdin, Pokemon, Speedy Gonzales, Simpsonlar, Family Guy, Aslan Kral, Popetown, South Park. 1- Süngerbob kare şort, orjinal adıyla Spongebob skueerpents Amerikan yapımı komedi çizgi dizisidir. Restoran’da çalışan, işini çok seven ve 374 kez “ayın elemanı” seçilen Süngerbob'un maceralarını anlatır. Süngerbob’un yakın arkadaşları Patrick, Squidward, Bay Yengeç, Sandy ve Planktondur. Peki bu çizgi film neden sansürlendi ? Çünkü, Amerika’da bir kesim Süngerbob'un sürekli efemine hareketleriyle çocuklara kötü örnek olduğunu öne sürdü. Hatta dizinin yapımcıları tehdit bile edildi. Çin’de ise tek neden, akşam saatlerinde sadece yerli içeriklerin yayınlanmasının zorunluluğuydu. 2- Aladdin 20 senedir dünyanın farklı ülkelerinde yayınlanan Alaadddin'in hikayesi, Prenses Yasemin, Cin, Lago ve Sihirli Halı etrafında geçer. Peki bu çizgi film neden sansürlendi ? Alaaddin’in açılış şarkısında geçen “Eğer Arabistan’da sizden hoşlanmazlarsa kulağınızı keserler” cümlesi Arap asıllı Amerikalıların yoğun tepkisini aldı ve sansüre uğradı. 3- Pokemon Aslında ingilizce “pocket monsters”, yani cep canavarları kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. , Türkiye’de de tanınan, 90’lara damga vuran Japon yapımı bir çizgi dizidir. Dizinin baş karakteri Ash Ketchum ve Pokemon'u ise Pikachu'dur. Peki bu çizgi film neden sansürlendi ? Pokemon’un Computer Warrior Porygon bölümünün bir sahnesinde, Pikachu elektrik saldırısıyla roketleri patlatınca ortaya çıkan büyük mavi kırmızı ışıklar 4 saniye boyunca yanıp sönünce, Japonya’da 685 çocuk görme sorunu, baş ağrısı, kusma, kısa süreli bilinç kaybı ve epilepsi şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı. Bu bölümün ardından Pokemon’a 4 ay ara verildi. 4- Speedy Gonzales (Hızlı Gonzales) Meksika’nın en hızlı faresidir. Abartılmış meksika aksanıyla konuşur. Sarı meksika şapkası, beyaz kıyafetleri ve kırmızı fularıyla bilinir. Speedy Gonzales ve kedi Sylvester arasında amansız bir kovalamaca yaşanır. Peki bu çizgi film neden sansürlendi ? Fakir ve alkolik fare karakterlerin Meksika’lı çocuklara kötü örnek olacağı iddiasıyla dizi 3 sene yayından kaldırıldı. 5- Simpsonlar. Orjinal adıyla “The Simpsons”. Sansasyonel dizinin ana karakterleri Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie'dir.Bir dakilalık serilerle başlayan yapım yoğun ilginin ardından televizyon dünyasında zirveye çıktı. Peki bu çizgi film neden sansürlendi ? Venezuella’da, başkanın diziyi çocuklar için uygun görmemesi, İngiltere’de silah’ı özendirmesi ve Rusya’da çeşitli sebeplerle dizi sansürlendi ya da yayından kaldırıldı. Diziyle ilgili genel şikayetler; şiddet, barbarlık, cinsel içerik, sakat bırakma, fiziksel ya da etnik işkence, korkutma, panik ve çocuklar için terör konularını içermesiydi. 6- Family Guy Baba Peter, Anne Lois ve çocukları Meg, Chris ve Stewie arasında geçer. Ve tabi insansı, filozof köpekleri Brian. Dizi genel olarak Peter’ın yol açtığı sorunların etrafında geçiyor. Peki bu çizgi film neden sansürlendi ? Venezüella devleti, Stewie ve Brian’ın 420. bölümde Marihuana’yı ülkede yasal hale getirmeye çalıştığı sahneleri örnek göstererek dizinin ülkede yayınlanmasını yasaklamıştır. Ayrıca bazı bölümlerinde Yahudi karşıtı sahnelerin geçtiği iddiası, dizinin 2 sene yayından kaldırılmasına yol açmıştır. 10- Caillou 4 yaşındaki bir erkek çocuğunun sosyal ilişkilerini ve günlük yaşamını konu alan alan bir çizgi dizidir. Peki Caillou gibi küçük çocuklara hitap eden ve saldırgan bir tutumu olmayan bu çizgi dizi neden sansürlendi? Caillou’nun yayından kaldırılan bölümlerinde başlıca kusurlu görülen sahneler, kardeşi Rosie'ye karşı agresif tavrı, annesinin Caillou'nun gözetimini ihmal etmesi, dizide ölüm konusunun işlenmesi, arkadaşı Jimmy'nin Caillou'ya karşı gösterdiği zorba tavır, Caillou’nun “salak” kelimesini kullanmasıdır.

01:08 Figen Yüksekdağ: Barış ve demokrasi iradesini kıramayacaklar
Figen Yüksekdağ: Barış ve demokrasi iradesini kıramayacaklar
cnnturk 7.205 izlenme - 4 months ago

HDP, Güneydoğu'daki sokağa çıkma yasaklarına dikkat çekmek için Meclis Grup Toplantısı'nı Diyarbakır'da yaptı. "Kürt halkına karşı özel bir savaş ilan edildiğini" savunan Eş Genel Başkan Figen Yüksekdağ "Barış ve demokrasi iradesini kıramayacaklar" dedi.

01:14 Tokyo Polisi İzinsiz Uçan Drone'ları Avcı Drone ile Yakalıyor
Tokyo Polisi İzinsiz Uçan Drone'ları Avcı Drone ile Yakalıyor
gemini99 13.106 izlenme - 4 months ago

yasak bölgelerde uçan drone'ların çokluğundan şikayetçi olanların isteklerine kulak veren Tokyo Polis Departmanı avcı drone'unu tanıttı.

05:49 Hollanda çocuk gelinler ve akraba evliliğini yasakladı
Hollanda çocuk gelinler ve akraba evliliğini yasakladı
tv8 12.760 izlenme - 4 months ago

Hollanda çocuk gelinler ve akraba evliliğini yasakladı. Başka ülkelerde yapılmış olan 18 yaş altı evlilikler de artık Hollanda'da tanınmayacak. Hollanda yasaları gereği, daha önce başka bir ülkede tanınmış olan çocuk yaştaki evliliklere müdahale edilemiyordu. Ancak bu yılın başından itibaren Suriye'den 13-17 yaş arasında 34 çocuk gelinin mülteci olarak Hollanda'ya gelmesi, yasa boşluğu tartışmalarına yol açtı. Kız çocuklarının hepsinin, aileleri tarafından kendilerinden yaşça büyük kişilerle zorla evlendirildikleri belirlendi. Bunlar arasında, 38 yaşında bir erkekle evli olan 15 yaşındaki bir kız çocuğu da bulunuyor. Bu 34 kişiye ek olarak, 22 çocuk yaştaki gelinin de Ter Appel kentindeki mülteci kampına gelmek için başvuru yaptığı belirtildi. İktidar ortağı İşçi Partisi (PvdA), bu durumun "çocuk istismarına göz yumma anlamına geldiğini" savundu. Parlamentodaki diğer partilerin de desteğiyle, çocuk gelinlerle ilgili yasa öncelikli olarak ele alındı. Senato'nun "acil" olarak onayladığı yeni yasa bu hafta başında yürürlüğe girdi.

00:53 israil'de yasaklanan seksi reklam
israil'de yasaklanan seksi reklam
samet öztürk 2.191 izlenme - 5 months ago

israil'de yasaklanan seksi reklam

00:50 dökme hamsi boşaltım işlemi yasaklandı
dökme hamsi boşaltım işlemi yasaklandı
AnadoluAjansi 3.908 izlenme - 5 months ago

sinop belediye başkanı baki ergül, iskelede dökme hamsi boşaltım işleminin yasaklandığını söyledi. ergül, aa muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşların kent merkezinde yapılan boşaltım nedeniyle oluşan kokudan rahatsız olduklarını söyledi. şikayetler üzerine valilikçe kent merkezinde yer alan iskelede balık boşaltım işleminin yasaklandığını bildiren ergül, şöyle konuştu: "biz genelde kasalı hamsilere daha hoşgörüyle yaklaşıyoruz. suyunu akıttıktan sonra kasa içinde giden hamsilere izin veriyoruz ama kesinlikle dökme hamsinin şehrin içerisinden sevkiyat yapılmasına izin vermeyeceğiz. çünkü kentin bir yaşam biçimi var. balıkçı arkadaşlarımızın buna saygı duyması lazım. sinop belediyesi olarak yasağa uymayanlara para cezası uygulamaya devam ediyoruz."ergül, vatandaşların taleplerinin kendileri için çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

03:50 seçim sonuçları i̇çi̇n yasak kaçta kalkiyor
seçim sonuçları i̇çi̇n yasak kaçta kalkiyor
kontrahbr 10.760 izlenme - 6 months ago

radyolar ve her türlü yayın organlarınca saat 18.00'e kadar seçim ve seçim sonuçlarıyla ilgili haber, tahmin ve yorum yapılamayacak. radyolarda ve her türlü yayın organlarında 18.00-21.00 saatleri arasında ancak ysk tarafından seçim ile ilgili verilecek haber ve tebliğler yayınlanabilecek.

34:25 cities skylines part 3 sigara içmek yasak - türkçe - gamerrocko
cities skylines part 3 sigara içmek yasak - türkçe - gamerrocko
1.372 izlenme - 6 months ago

sigara içmek yasak! cities: skylines 3 (türkçe) cities: skylines'da bu düzgün belediyeciği (ben de zor yazdım) yapmak bizlere düşüyor. ilk simcity ile oyun dünyasına merhaba diyen bu tür, peşinden gelen cities: xl ile devam etti. 2013 yılında piyasaya çıkan simcity ise baştaki sorunları aşarak belediyecilik hayranlarını tatmin etmeyi başardı. cities xl ise her ne kadar başarılı bir oyun olsa da, bulundurduğu optimizasyon problemleri ve sayısız hata ile saç baş yoldurttu. ama artık elimizde yeni bir oyun var, cities: skylines!

01:27 isviçre'nin volkswagen marka araç satışının yasaklaması
isviçre'nin volkswagen marka araç satışının yasaklaması
kontrahbr 1.559 izlenme - 7 months ago

isviçre dizel motorlu volkwagen araçların satışını geçici olarak durdurma kararı aldı. kararın euro5 sınıfında kayıtlı görünen yaklaşık 200 bin aracı etkileyeceği öngörülüyor.

00:32 ysk'nın ak partinin seçim şarkısını yasaklaması
ysk'nın ak partinin seçim şarkısını yasaklaması
kontrahbr 8.528 izlenme - 7 months ago

ysk, chp'nin başvurusu üzerine ak parti'nin seçim şarkısını dini ögeler içerdiği için yasakladı. ak parti genel başkan yardımcısı bekir bozdağ, yasağı attığı twitter mesajlarıyla eleştirdi.

02:00 ak partinin yasaklanan seçim şarkısı - haydi bismillah
ak partinin yasaklanan seçim şarkısı - haydi bismillah
kontrahbr 18.959 izlenme - 7 months ago

aşk ile çıktık yola yenilendik, tazelendik sevdalıyız bu vatana haydi bismillah! söylenecek sözümüz var yürünecek yolumuz var hep beraber yürüyelim haydi bismillah! her bir karıl toprağında baştanbaşa izimiz var umudumuz yarınlara haydi bismillah! söylenecek sözümüz var yürünecek yolumuz var hep beraber yürüyelim haydi bismillah! yapımcı: alper kış söz - müzik: alper kiş

01:59 scorp - çay içmek yasaklansaydı
scorp - çay içmek yasaklansaydı
Scorp 18.564 izlenme - 7 months ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında çay içmek yasaklansaydı sizlerle.

03:05 adnan oktar - kadın cinayetleri önlemek için
adnan oktar - kadın cinayetleri önlemek için
Harun Yahya 1.771 izlenme - 7 months ago

kadın cinayetleri önlemek için tehdit eden eski eşin bütün imkanlarını kısıtlamak gerekir adnan oktar ın 9 mayıs 2015 tarihli a9 tv röportajından

01:23 scorp - plajlarda yasaklanması gerekenler
scorp - plajlarda yasaklanması gerekenler
Scorp 11.768 izlenme - 7 months ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında plajlarda yasaklanması gerekenler sizlerle.

09:52 huzura doğru - umreye gitmek
huzura doğru - umreye gitmek
osman.unlu 10.337 izlenme - 7 months ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü umreye gitmek diyor

02:14 adnan oktar - atatürk bağnazlığı engellemeseydi
adnan oktar - atatürk bağnazlığı engellemeseydi
Harun Yahya 16.709 izlenme - 7 months ago

atatürk bağnazlığı engellemeseydi şu an müzik, resim ve sanat yasaklanacaktı adnan oktar ın 19 mayıs 2015 tarihli a9 tv röportajından

03:31 kore'de yasaklanan 15 müzik klibi
kore'de yasaklanan 15 müzik klibi
gemini99 13.479 izlenme - 7 months ago

kore'de televizyon kanallarında yayınlanması yasaklanan 15 farklı müzik klibi sizlerle.

01:10 sokak röportajları fan edit 5 - eşcinsellik
sokak röportajları fan edit 5 - eşcinsellik
filadem 12.472 izlenme - 8 months ago

sokak röportajlarında bu hafta 'eşcinsellik yasaklansın mı?' diye sorduk ve alınan cevaplar üstüne fan edit hazırladık. şimdi videomuz sizlerle, iyi seyirler.

02:31 türkiye'de çay içmek yasaklansa - sokak röportajları
türkiye'de çay içmek yasaklansa - sokak röportajları
filadem 20.262 izlenme - 8 months ago

güne çay içmeden başlayamıyorum diyenlerin, bizim milli içeceğimiz çay kralını tanımam diye iddia edenlerin memleketinde sorduk.

09:42 huzura doğru - kimleri sevmelidir
huzura doğru - kimleri sevmelidir
osman.unlu 15.602 izlenme - 8 months ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü kimleri sevmelidir anlatıyor

02:14 adnan oktar - atatürk bağnazlığı engelledi
adnan oktar - atatürk bağnazlığı engelledi
Timur Guven 19.218 izlenme - 9 months ago

atatürk bağnazlığı engellemeseydi şu an müzik, resim ve sanat yasaklanacaktı.

01:32 twitter engeli görüntülerin silinmesiyle kaldırıldı
twitter engeli görüntülerin silinmesiyle kaldırıldı
cnnturk 9.228 izlenme - 9 months ago

sosyal paylaşım sitesi twitter kullanıcıları, bu sabah türkiye'den twitter'a erişemeyince 'twitter engellendi mi? sorusu akıllara geldi. milyonlarca kullanıcısı bulunan sosyal medya kanalının dün gece alınan mahkeme kararı ile engellendi. diğer sosyal medya araçlarında da 'twitter engeli' iddiası büyük ses getirdi. kullanıcılar vpn (virtual private network) olmadan twitter'a giriş yapamadıklarını belirtti. bu kararı ilk uygulayanın uydunet olduğu da iddia edilenler arasında yer aldı.

04:37 şanlıurfa'daki patlama sonrasında twitter'a yasak geldi
şanlıurfa'daki patlama sonrasında twitter'a yasak geldi
cnnturk 18.086 izlenme - 9 months ago

şanlıurfa'nın suruç ilçesindeki terör saldırısı ile yasa dışı kitlesel eylem çağrılarına ilişkin paylaşımların çıkarılmasına yönelik mahkeme kararını uygulamayan sosyal paylaşım sitesi twitter'a erişim engellendi. edinilen bilgiye göre, suruç cumhuriyet başsavcılığının başvurusu üzerine terör saldırısına ilişkin görüntülere yayın yasağı getiren suruç sulh ceza hakimliği, sosyal paylaşım sitelerinden içerikler ile yasa dışı kitlesel eylem çağrılarına ilişkin paylaşımların çıkarılmasına karar verdi.

01:00 levis'in 1970'lerden kalma yasaklı lsd reklamı
levis'in 1970'lerden kalma yasaklı lsd reklamı
kacyasindasin 15.772 izlenme - 9 months ago

levis'in 1970'lerden kalma yasaklanan lsd reklamı sizlerle

02:16 yasaklı seyirciye kötü haber - anadolu ajansı
yasaklı seyirciye kötü haber - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 14.522 izlenme - 9 months ago

anayasa mahkemesi, spor müsabakasında kanuna aykırı hareket ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılanların "seyirden yasaklanmasını" ve destekledikleri takımın maçları sırasında en yakın kolluk birimine başvurarak imza vermelerini zorunlu kılan kanun hükmünün iptal istemini reddetti.

00:20 ırkçılığın simgesi bayrak yasaklandı
ırkçılığın simgesi bayrak yasaklandı
euronews 11.780 izlenme - 9 months ago

amerika birleşik devletleri'nin güney carolina senatosu, eyalet bayrağının kamu kuruluşlarında yasaklanmasını öngören yasa tasarısını kabul etti. eyalet bayrağının ırkçılığın simgesi haline dönüşmesi üzerine, yasaklama kararı ile ilgili uzun zamandır kampanya yürütülüyordu.

02:56 minik enes'in yasak aşk kurbanı - showhaber
minik enes'in yasak aşk kurbanı - showhaber
showhaber 12.501 izlenme - 9 months ago

ığdır’ın tuzluca ilçesinde 6 gündür kayıp olan 6 yaşındaki enes tosun’un cesedi evlerinin bitişiğindeki bahçede gömülü olarak bulundu. enes'in ölümüyle ilgili baba metin tosun’un amcasının oğlu mahmut tosun’un eşi güneş tosun gözaltına alındı. enes’in cesedinin bahçelerinde bulunmasının ardından kaçmaya çalışan güneş tosun, i̇nceköy yakınında jandarma tarafından yakalanarak ifadesi alınmak üzere güllüce jandarma karakolu’na götürüldü.

02:49 mehmet görmez orucun yasaklanması kabul edilemez
mehmet görmez orucun yasaklanması kabul edilemez
AnadoluAjansi 15.378 izlenme - 9 months ago

diyanet işleri başkanı prof. dr. mehmet görmez, sebebi ve gerekçesi ne olursa olsun oruç ibadeti gibi bir ibadetin, bu çağda dünyanın herhangi bir yerinde yasaklanması, kısıtlama, sınırlama getirilmesi kabul edilecek bir husus değildir" diye konuştu. diyanet i̇şleri başkanı prof. dr. görmez, çin'de uygur ve hui müslümanlarına yönelik ramazan ayı ile ilgili yasakları takip ettiklerini, bu kapsamda ilgili kurum ve kuruluşlarla irtibatta olduklarını bildirdi.