372 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:46 muslera drone'u böyle yakaladı

muslera drone'u böyle yakaladı

4-4-2 296 izlenme - 2 weeks ago

yaptığı başarılı kurtarışlarla dikkat çeken kaleci fernando muslera'nın elinden drone da kurtulamadı. ekvador-uruguay maçında sahaya inen drone'u muslera yakaladı. 2018 dünya kupası güney amerika grup eleme maçında ekvador sahasında uruguay'ı ağırladı. ev sahibi ekip güçlü rakibini 2-1 yendi ve 3'te 3 yaptı. maçta ise ilginç bir olay yaşandı. havadan çekim yapan insansız hava aracı (drone) milli marşların ardından sahaya düşmeye başladı. uruguay'ın galatasaraylı kalecisi fernando muslera da drone'u havada yakaladı ve görevlilere teslim etti. ekvador'da golleri caicedo ve martinez kaydetti. uruguay'ın tek golünü edinson cavani attı.

00:29 ev baskınında suçluları elektro şokla yakalayan polisler

ev baskınında suçluları elektro şokla yakalayan polisler

gemini99 303 izlenme - 2 weeks ago

uzun uğraşlar sonucu dışarı çıkmakta direten suçluları bir anlık hamleyle evden çıkarmak isterken kendini içeride bulan polis ve onu kurtarmak için saldırıya geçen arkadaşları sizlerle.

01:00 dalgıç tarafından tutulan balıkları çalan gamsız balık

dalgıç tarafından tutulan balıkları çalan gamsız balık

soapbox 13398 izlenme - 3 weeks ago

dalış yaparak balık tutmayı hedefleyen insanların tutmuş oldukları balıkları onların gözü önünde çalan gamsız balık sizlerle.

01:05 çığ başlangıcını kamera ile yakalamayı başaran jeolog

çığ başlangıcını kamera ile yakalamayı başaran jeolog

jayjay 0 izlenme - 1 month ago

rocher du mel de la niva'da gerçekleşen olayda dağdan yaklaşık 2000m3 hacimli bir dağ parçası koptu. kaya parçaları ,büyük bir gürültü ile vadiden aşağıya doğru ilerledi.

01:13 ayı için yakalama kararı çıktı

ayı için yakalama kararı çıktı

AnadoluAjansi 0 izlenme - 1 month ago

merkeze bağlı merkeşler köyü hacılar mahallesi'nde fatih altındaş'a ait 3 büyükbaş hayvan ormanlık alan yakınında telef edilmiş şekilde bulundu. hayvanlara bir ayının saldırmasından şüphelenen altındaş, orman ve su işleri bakanlığı 9. bölge müdürlüğü mili parklar bolu şube müdürlüğü yetkililerini arayarak yardım istedi. olay yerine gelen ekipler tarafından çevrede yapılan araştırmalar sonucunda ayı izlerine rastlandı. ekipler, ayının tespiti için bölgeye fotokapanlar yerleştirdi. fotokapanlara akşam saatlerinde büyük bir ayı yakalandı. görüntüleri izleyen ekipler, ayının yakalanması için çalışma başlattı.

06:56 maşa ve ayı - balık yakalamak

maşa ve ayı - balık yakalamak

cizgifilm 96 izlenme - 1 month ago

sevimli ayımız mişka ve maşa'nın eğlence dolu balık yakalamak isimli bölümünü hep birlikte izliyoruz

00:20 marketteki hırsızı felipe melo gibi yakalamak

marketteki hırsızı felipe melo gibi yakalamak

gemini99 55 izlenme - 1 month ago

marketteki hırsızı felipe melo gibi yakalamak şimdi sizlerle, iyi seyirler.

01:09 köprüden atılan frizbiyi flyboard'un üzerinde yakalayan adam

köprüden atılan frizbiyi flyboard'un üzerinde yakalayan adam

gemini99 16 izlenme - 1 month ago

son yılların en büyük icatlarından olan flyboard'a binen adamın köprü üzerinden atılan frizbiyi yakaladığı ana tanıklık edeceğiz. flyboard'un üzerinde frizbiyi yakalamak mı daha ihtişamlı, yoksa flyboard'a binen adamın aşırı yakınına frizbiyi atan adamın hareketi mi karar sizin...

01:44 kurban yakalama timi antrenmanlara başladı

kurban yakalama timi antrenmanlara başladı

cnnturk 37 izlenme - 2 months ago

erzincan'da, kurban bayramı döneminde kaçan kurbanlık hayvanlara müdahale etmek için belediye bünyesinde oluşturulan kurban yakalama timi antrenmanlara başladı. - 21.09.2015

01:14 kurban yakalama timi antrenmanda

kurban yakalama timi antrenmanda

AnadoluAjansi 19 izlenme - 2 months ago

erzincan'da, kurban bayramı döneminde kaçan kurbanlık hayvanlara müdahale etmek için belediye bünyesinde oluşturulan 'kurban yakalama timi' antrenmanlara başladı. erzincan belediyesi, her yıl kurban bayramı döneminde oluşturduğu 'kurban yakalama timini' bu yıl araçların giremeyeceği bölgeler düşünülerek, atlı ve dört çeker 'atv' araçlı ikişer ekiple takviye edildi. tim, kurban bayramı öncesi hem kaçan kurbanlık hayvanlara doğru ve etkili müdahale tekniklerini öğrenmek hem de zorlu görev için kondisyon kazanmak için antrenman yapıyor. antrenmanlarda kaçan kurbanlara kement ve uyuşturucu silahla nasıl müdahale edeceklerini uygulamalı olarak öğrenen ekip, şınav çekerek ve koşarak da fiziksel dayanıklılıklarını artırmaya çalışıyor. antrenmanlarını bayrama kadar düzenli olarak devam ettirecek tim, böylece bayramın ilk gününe hazır olarak girmeyi planlıyor.