2092 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:21 cam fanus içinde uzay dansı yapan i̇nsanlar

cam fanus içinde uzay dansı yapan i̇nsanlar

gemini99 68 izlenme - 2 weeks ago

şiddetli hava akımının bulunduğu fanusun içine giren insanlar verilen havanın da etkisiyle güzel bir görsel şov gerçekleştiriyorlar.

05:27 amerika'da kaydedilmiş ufo görüntüsü

amerika'da kaydedilmiş ufo görüntüsü

gemini99 181 izlenme - 2 weeks ago

bugüne kadar hep tost makinesi yada ütü ile çekilmiş ufo görüntüleri gördük ama bu sefer sanırım ilk defa düzgün bir kamera ile yakalamayı başarmışlar.

30:24 güneş'in şimdiye kadar ki en detaylı görüntüleri

güneş'in şimdiye kadar ki en detaylı görüntüleri

jayjay 119 izlenme - 3 weeks ago

amerikan ulusal havacılık ve uzay dairesi (nasa), termonükleer sanat adını verdiği yeni bir güneş klibi yayınladı. nasa'nın şubat 2010'da uzaya gönderdiği güneş dinamikleri gözlemevi (sdo) uzay aracı tarafından çekilen görüntüler, 4k çözünürlüklü olarak yayınlandı. göz kamaştıran videoda, milyonlarca derece sıcaklıktaki plazma atmosferinde gerçekleşen patlamalar, güneş lekeleri, adeta ateşten bir yağmura benzeyen ve 'koronal yağmur' fenomeni olarak bilinen göz kamaştırıcı manyetik görüntüler yer alıyor. güneş'in ortalama 6 bin derece sıcaklıktaki yüzeyinde dünya'dan en az 30 kat büyük bir alanı kaplayan koronal hareketler, berrak ve keskin bir şekilde görüntülere yansıyor.7/24 güneş'i takip eden sdo, 5 yıldır yıldızın 200 milyondan fazla fotoğrafını çekti. bu fotoğraflar sayesinde daha önce kaydedilmemiş netlikte ve detaylı büyüleyici bu görüntü

03:07 uzay neden karanlıktır - bilim sokakta

uzay neden karanlıktır - bilim sokakta

filadem 1 izlenme - 3 weeks ago

uğurlu bilim ekibi 'bilim sokakta' serisi adı altında sokak röportajlar yapıyor. bu hafta 'uzay neden karanlıktır?' sorusunu sokağa sordular.işte cevaplar...

43:02 brave oyunda - 2012'yi inşa ediyoruz - left 4 dead 2 - uzay haritası

brave oyunda - 2012'yi inşa ediyoruz - left 4 dead 2 - uzay haritası

BraveOyunda 556 izlenme - 1 month ago

brave oyunda - 2012'yi inşa edi̇yoruz - left 4 dead 2 - uzay haritası, merhaba ben selim yani brave. brave oyunda adı altında videolar çekiyorum. ayrıca eğlendirmeyi ve bilgilendirmeyi seven yerine göre ciddi ve yerine göre komik bir insanım. league of legends yoğunluklu videolar ve birçok oyun tanıtımları, rehberleri, videoları, hepsi ve daha fazlası için bizi tercih edin. türkiye'nin ilk full hd video çeken servisi olarak gurur duyuyoruz!

04:59 lego star wars oyuncak uzay gemisi microfighters 75073 vulture droid

lego star wars oyuncak uzay gemisi microfighters 75073 vulture droid

OyuncakAbi 69 izlenme - 1 month ago

eğlenceli videolarla en güzel oyuncak, oyuncak araba, sürpriz yumurta, sürpriz oyuncak paketleri, oyuncak tren, oyuncak uçak, oyuncak silah, oyuncak bebekler, miniş videoları, minecraft oyuncakları, my little pony, polly pocket, barbie, çöps çetesi serileri, shopkins cicibiciler serileri, hot wheels oyuncak araba setleri, oyuncak hediyeli çocuk dergileri, oyun setleri, lego setleri ve çok daha fazlası... oyuncakların abisi oyuncak abi kanalında sizlerle. oyuncak abi en güzel lego oyuncak setleri açmaya devam ediyor.

01:01 işte jüpiter'in ultra hd kalitesindeki videosu

işte jüpiter'in ultra hd kalitesindeki videosu

gemini99 100 izlenme - 1 month ago

nasa, hubble uzay teleskopu'nun aldığı verileri kullanarak jüpiter haritasını güncelledi.

01:13 uzayda renkli sıvı

uzayda renkli sıvı

jayjay 151 izlenme - 1 month ago

uzayda renkli sıvı şimdi sizlerle, iyi seyirler.

02:22 stephen hawking - uzaylılar dünyayı ele geçirebilir

stephen hawking - uzaylılar dünyayı ele geçirebilir

kontrahbr 41 izlenme - 1 month ago

stephen hawking, dünya dışı varlıkların gezegenimizi keşfetmesinin insanlığın sonunu getirebileceği uyarısında bulundu. ünlü ingiliz fizikçi stephen hawking, i̇spanya'da yayın yapan 'spain's el paris'e verdiği mülakatta dünya dışı varlıklar ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. söz konusu röportajda dünya dışı varlıkların başka bir deyişle uzaylıların insanlığın sonunu getirebileceği uyarısında bulunan hawking, bu yönde araştırmalarda bulunmanın insanlığın kendi sonunu yaklaştırdığı uyarısında bulundu. hawking’e göre, matematiksel olarak dünya dışı varlıkların var olduğunu kabul etmek oldukça olası bir teori. bu varlıkların göçebe bir kültüre sahip olma olasılıklarının altını çizen hawking, bu canlıların kendi gezegenlerindeki kaynakları tüketmiş ve yaşama uygun başka gezegen arayışı içinde olma olasılıklarının bulunduğunu da s

00:20 kuyruklu yıldız çuri iki parçadan oluşuyormuş

kuyruklu yıldız çuri iki parçadan oluşuyormuş

euronews 64 izlenme - 1 month ago

avrupa uzay ajansı'na (esa) ait rosetta uzay aracının takip ettiği plastik ördek şekilli kuyruklu yıldız çuri'nin (67p) iki farklı parçanın birleşmesinden oluştuğu tespit edildi.

Çalma Listeleri

Peker Açıkalın Türkler Uzayda

Peker Açıkalın Türkler Uzayda

Vidivodo 12 Video