umre Videoları

51 sonuç

01:10 İpek Tanrıyar'ın Sunduğu TV Programı  (2002)
İpek Tanrıyar'ın Sunduğu TV Programı (2002)
coolboy 5.990 izlenme - 3 months ago

2000'li yılların başında Kanal D'de yayınlanan ve 2002 yılında sunuculuğuna İpek Tanrıyar'ın getirildiği İster İnan İster İnanma programından bir kesit.

00:58 Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan'da umre yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan'da umre yaptı
cnnturk 13.237 izlenme - 4 months ago

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Suudi Arabistan'da umre yaptı.Kral Selman'ın emriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyeti için Kabe'nin kapısı da açıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cidde Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanı'ndaki Kraliyet Misafirhanesi'nde ihrama girerek, karayoluyla Mekke'ye geldi. Gece saatlerinde Mescid-i Haram'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet, Kabe'de önce umre tavafını yaparak, Merve ve Safa tepeleri arasında umre sa'yini gerçekleştirdi. Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş da umre yaptı. Kral Selman'ın emriyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyeti için Kabe'nin kapısı da açıldı. Umre ziyaretini tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Mescid-i Haram'ın yanındaki Suudi Arabistan Kraliyet Konukevi'ne geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekilerin Medine'ye geçerek, Hazreti Muhammed'in kabrinin bulunduğu Mescidi Nebevi'yi de ziyaret etmesi planlanıyor.

09:52 huzura doğru - umreye gitmek
huzura doğru - umreye gitmek
osman.unlu 10.335 izlenme - 7 months ago

mustafa toköz'ün sunuculuğunu yaptığı huzura doğru programında osman ünlü umreye gitmek diyor

01:27 kudüs üzerinden umreye giden kafile dualarla uğurlandı
kudüs üzerinden umreye giden kafile dualarla uğurlandı
showhaber 15.590 izlenme - 1 year ago

diyanet işleri başkanlığı'nın, vatandaşların talebi üzerine organize ettiği kudüs bağlantılı umre turunda ikinci kafile yeşilköy havalimanı'ndan dualarla uğurlandı.kutsal topraklara umre ibadeti için gidecek vatandaşlardan arzu edenlerin katıldığı, müslümanların ilk kıblesi mescid-i aksa'nın da bulunduğu kudüs'ü ziyaret edecek ikinci kafiledeki 78 kişi, türk hava yolları'na ait uçakla tel aviv'e hareket etti.

02:46 bisikletle umre yapan ilk türk gürkan genç
bisikletle umre yapan ilk türk gürkan genç
gemini99 16.703 izlenme - 1 year ago

türkiye'den yaklaşık 950 gün önce bisikletiyle dünya turuna çıkan gürkan genç, suudi arabistan'a kuzeyden bisikletle girerek umre yapmıştı. suudi yetkililerin de bisikletle umre seyahatine çıkan ilk müslüman olarak onayladığı genç, riyad durağında duygularını paylaştı.

02:44 cumhurbaşkanı erdoğan suudi arabistan kralı ile görüştü
cumhurbaşkanı erdoğan suudi arabistan kralı ile görüştü
showhaber 12.466 izlenme - 1 year ago

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan ile suudi arabistan kralı selman ben abdülaziz al suud arasında yapılan görüşmede, suriye'de muhalefete verilen desteğin sonuç almayı hedefleyen biçimde artırılması gerektiği hususunda, iki tarafın da görüş birliği içinde olduğu bildirildi. cumhurbaşkanı erdoğan, suudi arabistan'ın başkenti riyad'da kendisini askeri törenle karşılayan selman'ın özel sarayında onuruna verilen resmi öğle yemeğine katıldı. öğle yemeğinin ardından erdoğan ile kral selman baş başa görüşme gerçekleştirdi.

02:38 cumhurbaşkanı erdoğan kabe'yi ziyaret ederek umre yaptı
cumhurbaşkanı erdoğan kabe'yi ziyaret ederek umre yaptı
AnadoluAjansi 9.402 izlenme - 1 year ago

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği suudi arabistan'da umre yaptı. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, cidde kral abdulaziz uluslararası havalimanı'ndaki kraliyet misafirhanesi'nde ihrama girerek karayoluyla mekke'ye geldi.

01:11 nüfus artışına katkıya umre ödülü - anadolu ajansı
nüfus artışına katkıya umre ödülü - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 19.609 izlenme - 1 year ago

türkiye'nin en az nüfusuna sahip ili bayburt'un bütçeden daha fazla pay almasını isteyen belediye, kente il dışından en fazla ikamet kaydı aldıran 10 muhtarı umreye götürmek için kampanya başlattı.

00:42 umre dönüşü kaza 3 ölü - anadolu ajansı
umre dönüşü kaza 3 ölü - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 16.753 izlenme - 1 year ago

ferhat bıyık'ın kullandığı otomobil, ankara-yozgat karayolu çakırhacılı köyü yol ayrımında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu su kanalına düştü.

11:39 cübbeli ahmet hoca yoga
cübbeli ahmet hoca yoga
tayfunege 18.008 izlenme - 1 year ago

cübbeli ahmet hoca yoga nasıl bir şey yahu

31:39 cemalnur sargut ile hira mağarasının maneviyatı - gülben - showtv
cemalnur sargut ile hira mağarasının maneviyatı - gülben - showtv
ShowTV 11.182 izlenme - 2 years ago

gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına tasavvuf araştırmacısı ve yazar cemalnur sargut konuk oldu ve kutsal toprakların maneviyatından bahsetti. bu videoda cemalnur sargut islam peygamberi Muhammed'in inzivaya çekildiği mağara olarak bilinen hira mağarasının maneviyatını anlatıyorz, izliyoruz (2/2) - 09 nisan 2014

31:42 cemalnur sargut ile umrenin önemi - gülben - showtv
cemalnur sargut ile umrenin önemi - gülben - showtv
ShowTV 20.758 izlenme - 2 years ago

gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına tasavvuf araştırmacısı ve yazar cemalnur sargut konuk oldu. cemalnur sargut hac ile umre'nin farkını anlatıyor. bu videoda cemalnur sargut umre ve umreye gitmenin önemini anlatıyor (1/2) - 09 nisan 2014

01:59 hac kuraları çekildi, bu yıl 55 bin kişi hacca gidecek
hac kuraları çekildi, bu yıl 55 bin kişi hacca gidecek
kontrahbr 4.331 izlenme - 2 years ago

diyanet işleri başkanlığı hac organizasyonuyla kutsal topraklara gidecek olan hacı adayları için kura çekimi yapıldı. kuraya 2007 yılından itibaren sürekli kayıt yenileyen 125 bin 282 kişi katıldı. geçtiğimiz yıl uygulanan kota indirimi nedeniyle gönüllü ve kura sonucu kalan 11 bin 973 hacı adayı bu yıl doğrudan hacca gidecek.

01:28 alevi umreciler yurda döndü - showhaber
alevi umreciler yurda döndü - showhaber
showhaber 11.364 izlenme - 2 years ago

kültür ve turizm bakanlığı ile türsab iş birliğinde organize edilen yolculukta ırak'ta kerbela ve necef, suudi arabistan'da ise medine ve mekke'ye uğrayan alevi dedeleri ve bektaşi babaları, yurda döndü. kültür ve turizm bakanlığı ile türsab iş birliğinde organize edilen yolculukta irak'ta kerbela ve necef, suudi arabistan'da ise medine ve mekke'ye uğrayan alevi dedeleri ve bektaşi babaları, yurda döndü. kafileyi, istanbul sabiha gökçen havalimanı'nda, kültür ve turizm bakanlığı yetkilileri karşıladı. türsab yönetim kurulu üyesi nebil çelebi, gazetecilere yaptığı açıklamada, 12 gün süren yolculuğu tamamladıklarını belirtti. türsab olarak projeye destek verdikleri için büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden çelebi, kültür ve turizm bakanlığı ile cem vakfı yetkililerine de teşekkür etti.

02:26 medine'de yangın faciası - showhaber
medine'de yangın faciası - showhaber
showhaber 19.448 izlenme - 2 years ago

suudi arabistan'ın medine kentindeki işrak el-medine otelinde meydana gelen yangında ilk belirlemelere göre karbon monoksitten zehirlenen en az 17 kişi öldü, en az 130 kişi de hastaneye kaldırdı. medine valiliği’nin açıklamasına göre 700 yatak kapasiteli işrak el medine oteli’nin alt katlarında dün öğleden sonra tsi̇ 13.33’te yangın çıktı.

07:47 burcu gündeş umre yolculuğunu anlattı - cumartesi sürprizi
burcu gündeş umre yolculuğunu anlattı - cumartesi sürprizi
cumartesi_surprizi 18.667 izlenme - 2 years ago

Sunuculuğunu Gamze Karaman'ın gerçekleştirdiği 'Cumartesi Sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.Bu hafta; soğuk ama bir o kadar da renkli olan istanbul geceleri ekranlara geliyor.

01:26 ünlü isimler umrede - showhaber
ünlü isimler umrede - showhaber
showhaber 10.967 izlenme - 2 years ago

suudi arabistan'a umre için gelen ve aralarında ünlü sanatçıların, mankenlerin bulunduğu grup, umrelerini tamamladıktan sonra medine'de hurma bahçesini gezdi.geçtiğimiz pazar günü aralarında gülben ergen, burcu güneş, bedia akartürk, intizar, didem taslan, suna dumankaya, ışıl açıkkar, nuray sayarı, esin yağmurdereli ve meliha erkoç gibi ünlü kişiler umre için mekke'ye gelmişti.

03:45 umreye giden ünlüler - heycanlı
umreye giden ünlüler - heycanlı
ShowTV 8.656 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu özge ulusoy'un yaptığı ekranların sevilen kültür,sanat,eğlence ve magazin programı hey canlı'da; burcu güneş ve gülben ergen'le birlikte bir çok ünlü ure ziyaretine gidiyor ve gitmeden önce düşüncelerini anlatıyorlar.

05:26 Ünlüler umreye gitti
Ünlüler umreye gitti
kontrahbr 359 izlenme - 2 years ago

Şarkıcı Gülben Ergen ve türkücü Bedia Akartürk'ün de aralarında bulunduğu sahne dünyasının birçok ünlü ismi, Umre yolculuğu için Atatürk Havalimanı'nda bir araya geldi

04:55 sanatçılardan umre ziyareti - anadolu ajansı
sanatçılardan umre ziyareti - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 7.747 izlenme - 2 years ago

gülben ergen, burcu güneş, bedia akartürk ve intizar'ın da aralarında bulunduğu sanatçılar, umre ziyaretini gerçekleştirmek için suudi arabistan'ın cidde şehrine gitti.

09:22 hacca gidenlerin peygamber efendimizin kabrini ziyareti şart mı ?
hacca gidenlerin peygamber efendimizin kabrini ziyareti şart mı ?
osman.unlu 6.639 izlenme - 2 years ago

hacca gidenlerin peygamber efendimizin kabrini ziyareti şart mı

12:01 huzura doğru - umre nasıl yapılır ?
huzura doğru - umre nasıl yapılır ?
osman.unlu 14.799 izlenme - 2 years ago

huzura doğru programında osman ünlü hoca 'umre nasıl yapılır ? belli bir zamanı var mı ?' sorularını cevaplandırıyor

00:59 recep tayyip erdoğan'ın kabe'deki görüntüleri
recep tayyip erdoğan'ın kabe'deki görüntüleri
tayfunege 23.445 izlenme - 2 years ago

recep tayyip erdoğan'ın kabe'deki görüntüleri

03:10 kabeye konan güvercin
kabeye konan güvercin
Onur Seyda 64.277 izlenme - 2 years ago

güvercin kabe'nin tepesine konuyor (2:02) - 2013 şubat umre

11:06 umre nasıl yapılır - huzura doğru
umre nasıl yapılır - huzura doğru
osman.unlu 877 izlenme - 2 years ago

umre nasıl yapılır - huzura doğru

02:07 45 bin umre vizesi iptal - showhaber
45 bin umre vizesi iptal - showhaber
showhaber 7.763 izlenme - 2 years ago

Suudi Arabistan’ın Kâbe’nin çevresini genişletme çalışmalarını bitirememesi, Ramazan ayını kutsal topraklarda geçirmek isteyenleri zor durumda bıraktı. 14.07.2013

01:55 kabede yenilenme - showhaber
kabede yenilenme - showhaber
showhaber 7.490 izlenme - 2 years ago

suudi arabistan kabe' nin etrafını genişletmek için hazırlıklara başladı. 11.07.2013

00:58 umrede rekor artış - anadolu ajansı
umrede rekor artış - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 9.556 izlenme - 3 years ago

mekke (aa) - 25.02.2013 - suudi arabistan hac bakanı bender haccar, 2013 yılında umre ziyareti için ülkeye gelenlerin sayısında büyük bir artışın gözlendiğini söyledi

00:44 sevda demirel'e canlı yayında şok teklif
sevda demirel'e canlı yayında şok teklif
kontrahbr 12.336 izlenme - 3 years ago

son günlerde adından sıkça söz ettiren sevda demirel bugün katıldığı kanal 7'de ilginç bir teklifle karşı karşıya kaldı.

01:44 umre mevsimi cuma günü başlıyor - anadolu ajansı
umre mevsimi cuma günü başlıyor - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 4.616 izlenme - 3 years ago

mekke (aa) - 18.12.2012 - suudi arabistan hac bakanı dr. bender haccar, cumagünü başlayacak umre mevsimi için gerekli hazırlıkların tamamlandığını ve kabe'nin çevresini genişletme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

06:07 nihat doğandan umre ziyareti - showkulüp
nihat doğandan umre ziyareti - showkulüp
show_kulup 3.165 izlenme - 3 years ago

nihat doğan umre de yaşadıklarını saba tümere anlattı

05:13 kabe'nin yapılışı ve tanıtımı
kabe'nin yapılışı ve tanıtımı
kuduss 9.677 izlenme - 3 years ago

kabe'nin yapılışı ve tanıtımı

02:58 medine'ye varamadım
medine'ye varamadım
kuduss 2.319 izlenme - 3 years ago

medine'ye varamadım

10:00 nur dağı ve hira mağarası - mekke
nur dağı ve hira mağarası - mekke
kuduss 12.259 izlenme - 3 years ago

nur dağı ve hira mağarası - mekke

01:00 deve idrarı içenler hastalandı
deve idrarı içenler hastalandı
nefer45 4.055 izlenme - 4 years ago

ümre ziyaretinde deve'nin sütünü ve idrarını içince hastalandılar.

01:47 sömestr tatilinde umre - showhaber
sömestr tatilinde umre - showhaber
showhaber 7.696 izlenme - 4 years ago

diyanet işleri başkanlığı gönderecek

01:47 sömestr tatilinde umre ziyareti - showtv izle
sömestr tatilinde umre ziyareti - showtv izle
ShowTV 14.958 izlenme - 4 years ago

diyanet işleri başkanlığı gönderecek

03:08 umre ul teni - mehmet karlı
umre ul teni - mehmet karlı
vidimuzik 19.158 izlenme - 4 years ago

şarkı:umre ul teni - sanatçı:mehmet karlı - albüm:arapça sözlü oyun havaları 4

10:33 huzura doğru sohbet - osman ünlü - umre
huzura doğru sohbet - osman ünlü - umre
osman.unlu 16.922 izlenme - 4 years ago

bu sohbette, 'umre' nin ibadetler arasındaki yeri, şartları, zamanı, faziletleri geniş olarak açıklanmaktadır.

00:37 alkollü ümre şöförü
alkollü ümre şöförü
devrim turan 2.400 izlenme - 4 years ago

ümre yolcularının şöförü alkollü çıktı