253 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:53 deprem sonrası gemilerin yollara çıkması - şili

deprem sonrası gemilerin yollara çıkması - şili

gemini99 11 izlenme - 2 months ago

şili'de 8.3 deprem sonrası meydana gelen tsunaminin oluşturduğu enkaz havadan görüntülenmiş.

01:17 şili'de 8.3 büyüklüğünde deprem

şili'de 8.3 büyüklüğünde deprem

euronews 77 izlenme - 2 months ago

güney amerika ülkelerinden şili'de meydana gelen 8,3 büyüklüğündeki deprem nedeniyle 1 milyon kişi tahliye edildi. ilk belirlemelere göre en az beş kişi hayatını kaybetti. başkent santiago'daki binaları da sallayan deprem yerel saatle 22:54'te meydana geldi. şiddetli sarsıntı bölge ülkeleri peru, ekvador, brezilya ve arjantin'de de hissedildi.

00:57 şili'de 8.3'lük depremin ardından tsunami alarmı

şili'de 8.3'lük depremin ardından tsunami alarmı

euronews 75 izlenme - 2 months ago

latin amerika ülkesi şili 8.3 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. dün akşam yerel saatle 20.30 sularında meydana gelen şiddetli sarsıntı bölge ülkeleri peru ve ekvador'da da hissedildi. ilk belirlemelere göre en az 10 kişinin öldüğü depremin hemen ardından pasifik'te şili, peru ve hawaii kıyıları için tsunami alarmı verildi. saatler gece 02.30'a geldiğinde dev dalgalar, şili'nin kuzeybatısına vurmaya başladı. sahil şeridindeki cadde ve sokakları su bastı.

01:17 five dead as magnitude 8.3 earthquake strikes chile

five dead as magnitude 8.3 earthquake strikes chile

euronews 17 izlenme - 2 months ago

the chilean government says at least five people have been killed and more than a million evacuated following a magnitude 8.3 earthquake. a number of strong aftershocks were also felt. the 'quake struck off the coast near the region around coquimbo, some 300 kilometres north of the capital santiago.

02:00 marmarada tsunami olabilir

marmarada tsunami olabilir

cnnturk 73 izlenme - 6 months ago

Bursa'da konuşan Japon Deprem Uzmanı Yoshıyuk Kaneda, Marmara Denizi'nde büyük bir toprak kayması halinde tsunami etkisi oluşabileceğini söyledi. Kaneda, olası bir tsunami tehlikesine karşın erken uyarı sistemi kurulmasını önerdi.

00:55 papua yeni gine açıklarında 7.4 büyüklüğünde deprem

papua yeni gine açıklarında 7.4 büyüklüğünde deprem

cnnturk 19 izlenme - 6 months ago

papua yeni gine açıklarında 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. abd jeoloji araştırmaları kurumu'nun (usgs) verilerine göre, 7,4 büyüklüğündeki deprem, tsi 04.44 meydana geldi. en yakın yerleşim yeri olan kokopo'ya 133 kilometre uzaklıkta meydana gelen depremin hasara yol açmadığı belirtildi. depremin, ardından tsunami uyarısı yapıldı. - 05.05.2015

01:28 tayvan'da deprem var panik yok - showhaber

tayvan'da deprem var panik yok - showhaber

showhaber 4 izlenme - 7 months ago

japonya'nın güneyinde 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. tayvan'ın başkenti taipei'de de hissedilen sarsıntının ardından yapılan tsunami uyarısı kısa süre sonra kaldırıldı.

01:11 endonezya felaketlerle boğuşuyor - anadolu ajansı

endonezya felaketlerle boğuşuyor - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 218 izlenme - 7 months ago

sumatra adası açıklarındaki deprem sonrası oluşan tsunamide dev dalgaların üç metreyi aşarak, pagai ve silabu sahil köylerindeki yüzlerce evi yıktığı belirtildi. yerel bir televizyon kanalına konuşan endonezyalı bir yetkili, mentawai ada zincirinde bulunan köylerde şu ana kadar 108 kişinin cesedine ulaşıldığını söyledi. bölgede çoğu kadın ve çocuk en az 500 kişi ise halen kayıp.

03:15 japonya doğal afet yıkımlarını önlemede dünya lideri

japonya doğal afet yıkımlarını önlemede dünya lideri

euronews 46 izlenme - 7 months ago

target'ın japonya'dan gerçekleşen bu özel bölümünde sendai'ye gittik. 2011 yılındaki deprem ve tsunami bu şehri sarsılmıştı. birleşmiş milletler'in 3. afet risklerinin azaltılması dünya konferansı da bu yıl sendai'de yapıldı.

00:20 japonya tsunamiye karşı dev dalgakıranlar inşa ediyor

japonya tsunamiye karşı dev dalgakıranlar inşa ediyor

euronews 39 izlenme - 8 months ago

dört sene önceki tsunami trajedisini bir daha yaşamak istemeyen japonya’nın kuzey kıyılarında dev dalgakıranlar inşa ediliyor. kıyı şeridi boyunca üç eyalette, 90 metre genişliğinde ve 15 metre yani 5 katlı apartman yüksekliğinde inşa edilecek duvarlar yaklaşık 17 milyon türk lirası’na mal olacak.

Çalma Listeleri

Tsunami Videoları

Tsunami Videoları

Vidivodo 7 Video
Japonyadaki Tsunami Videoları

Japonyadaki Tsunami Videoları

Vidivodo 12 Video