518 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:16 senin ağzını yüzünü yerim dedikleri bu olsa gerek

senin ağzını yüzünü yerim dedikleri bu olsa gerek

soapbox 46 izlenme - 4 months ago

tombul kediler birbirini yalarken biraz abartan kedinin sevimli sahneleri

00:36 tombul çocuktan yumruklar genci devirdi

tombul çocuktan yumruklar genci devirdi

boompow 34 izlenme - 8 months ago

okulda tartışan iki çocuk bir süre sonra işi daha ileriye taşıyor. boyuna güvenen iri çocuk arkadaşının başına dikilip kendisine karşılık vermesini bekliyor. beklediği karşılığı misliyle olan çocuk yediği yumruğun etkisiyle kendini yerde buluyor.

03:07 ali kundilli film fragmanı - cem gelinoğlu

ali kundilli film fragmanı - cem gelinoğlu

fragman 200 izlenme - 9 months ago

ali kundilli (2015) filminin fragmanı. oyuncular : cem gelinoğlu , sami aksu , ezgi tombul , zeynep aktuğ , emre mutlu . film özeti : dost canlısı, namuslu bir karakter olan ali kundilli sigortalı bir işte çalışmayı rededen ve sürekli projeler üreten ve yaptığı icatların bir gün mutlaka farkedileceğine ve büyük başarı kazanacağına inanan biridir. kendisiyle aynı dünyayı paylaşmış çocukluk arkadaşı vedatla aynı mahallede yaşamaktadırlar. ancak vedat sisteme boyun eğer ve ali ile aynı hayallerin peşinde koşmaktan vazgeçer. çünkü vedatın sevdiği kız olan ayşe ile evlenebilmesinin şartı sigortalı bir işe girmesidir.

00:52 kızından david beckham'a çok tombulsun baba demesi

kızından david beckham'a çok tombulsun baba demesi

tayfunege 132 izlenme - 9 months ago

geçtiğimiz yıllarda emekliliğe ayrılan ingiliz futbolcu david beckham, geçen hafta jimmy kimmel’ın şovuna katıldı. şovunda 3 yaşındaki kızı seven harper’la ilgili bir anısını anlatan beckham, kızının 'baba seni seviyorum, ama seni beğenmiyorum. çok tombulsun' dediğini söyledi

00:52 gerçek kesit - oyunculukta zirve

gerçek kesit - oyunculukta zirve

boompow 77 izlenme - 11 months ago

acı haber alan karakterin duygu yüklü tepkisi.

00:52 bir yusuf masalı 21. bölüm - hasan'dan af dileyen yasemin

bir yusuf masalı 21. bölüm - hasan'dan af dileyen yasemin

trt 124 izlenme - 1 year ago

başrollerini: inan ulaş torun, nur erkul, tarık ünlüoğlu, emin gürsoy, mehmet usta, rozet hubeş, burak satıbol, ömür arpacı, ismail hakkı, ayçin tuyun, berkay akın, şeyma burcu gül, ezgi tombul, benian dönmez, tuba erdem, elif nur kerkük ve caner kadayıfçı'nın paylaştığı trt 1 ekranlarının yeni dizisi bir yusuf masalı 21. bölümünde; yasemin, hasan evden ayrılmadan, ondan kendisini affetmesini istiyor.

03:11 bir yusuf masalı 21. bölüm -  esnaf'ı kandıran behzat

bir yusuf masalı 21. bölüm - esnaf'ı kandıran behzat

trt 37 izlenme - 1 year ago

başrollerini: inan ulaş torun, nur erkul, tarık ünlüoğlu, emin gürsoy, mehmet usta, rozet hubeş, burak satıbol, ömür arpacı, ismail hakkı, ayçin tuyun, berkay akın, şeyma burcu gül, ezgi tombul, benian dönmez, tuba erdem, elif nur kerkük ve caner kadayıfçı'nın paylaştığı trt 1 ekranlarının yeni dizisi bir yusuf masalı 21. bölümünde; esnaf, behzat'a artık haraç vermek istemez, esnaf ahalisi, paşanın evinin önüne gider ve paşayla görüşmek isterken behzat onları kandırmaya çalışır.

01:04 bir yusuf masalı 21. bölüm - yasemin'in hasan karşısında pişmanlığı

bir yusuf masalı 21. bölüm - yasemin'in hasan karşısında pişmanlığı

trt 67 izlenme - 1 year ago

başrollerini: inan ulaş torun, nur erkul, tarık ünlüoğlu, emin gürsoy, mehmet usta, rozet hubeş, burak satıbol, ömür arpacı, ismail hakkı, ayçin tuyun, berkay akın, şeyma burcu gül, ezgi tombul, benian dönmez, tuba erdem, elif nur kerkük ve caner kadayıfçı'nın paylaştığı trt 1 ekranlarının yeni dizisi bir yusuf masalı 21. bölümünde; yasemin, hasan'a karşı olan pişmanlığını dile getiriyor.

01:47 bir yusuf masalı 21. bölüm - babasının kim olduğunu öğrenmek isteyen   yusuf

bir yusuf masalı 21. bölüm - babasının kim olduğunu öğrenmek isteyen yusuf

trt 87 izlenme - 1 year ago

başrollerini: inan ulaş torun, nur erkul, tarık ünlüoğlu, emin gürsoy, mehmet usta, rozet hubeş, burak satıbol, ömür arpacı, ismail hakkı, ayçin tuyun, berkay akın, şeyma burcu gül, ezgi tombul, benian dönmez, tuba erdem, elif nur kerkük ve caner kadayıfçı'nın paylaştığı trt 1 ekranlarının yeni dizisi bir yusuf masalı 21. bölümünde; yusuf, babasının kim olduğunu öğrenebilmek için, babasının cephe arkadaşına sorular soruyor.

00:29 bir yusuf masalı 21. bölüm - yakup'tan yardım isteyen hatice

bir yusuf masalı 21. bölüm - yakup'tan yardım isteyen hatice

trt 28 izlenme - 1 year ago

başrollerini: inan ulaş torun, nur erkul, tarık ünlüoğlu, emin gürsoy, mehmet usta, rozet hubeş, burak satıbol, ömür arpacı, ismail hakkı, ayçin tuyun, berkay akın, şeyma burcu gül, ezgi tombul, benian dönmez, tuba erdem, elif nur kerkük ve caner kadayıfçı'nın paylaştığı trt 1 ekranlarının yeni dizisi bir yusuf masalı 21. bölümünde; hatice, yusuf'u dert edip, yakup'tan mani olmasını istiyor.