57 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:42 nevşin mengü - terbiyesizliğin iktidarı

nevşin mengü - terbiyesizliğin iktidarı

kontrahbr 0 izlenme - 4 weeks ago

cnn türk'ün haber spikerlerinden nevşin mengü, kendisi hakkında, star yazarı cem küçük'ün canlı yayında 'onun hakkında bir şey yazsam insan içine çıkamaz...' benim adres bilgilerimi canlı yayında paylaştı.

02:08 erdoğan - bu terbiyesizce bir ifadedir haddini bilsin

erdoğan - bu terbiyesizce bir ifadedir haddini bilsin

AnadoluAjansi 78 izlenme - 3 months ago

cumhurbaşkanı erdoğan, demirtaş'ın suruç konusunda cumhurbaşkanlığı ile ilgili iddialarına ilişkin 'bu terbiyesizce bir ifadedir... haddini bilsin' dedi. - 30.07.2015

00:35 berna hasan ve bozok terbiyesiz - acunmedya - survivor all star 62. bölüm

berna hasan ve bozok terbiyesiz - acunmedya - survivor all star 62. bölüm

acunmedya 68 izlenme - 5 months ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 62. bölüm 'de; berna , hasan ve bozok'un hareketlerine dikkat etmediğini ve terbiyesiz olduklarını dile getiriyor.

00:35 survivor all star 62. bölüm - berna hasan ve bozok terbiyesiz

survivor all star 62. bölüm - berna hasan ve bozok terbiyesiz

survivor 51 izlenme - 5 months ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 62. bölüm 'de; berna , hasan ve bozok'un hareketlerine dikkat etmediğini ve terbiyesiz olduklarını dile getiriyor.

01:39 özge ulusoy - allah'tan korkun terbiyesizler

özge ulusoy - allah'tan korkun terbiyesizler

mondomedia 29 izlenme - 6 months ago

hacı sabancı'yla yaşadığı ilişkiyle gündemde olan manken özge ulusoy, hakkındaki eleştirilere sitemde bulundu. sevgilisiyle çıktığı ve sık sık görüntü paylaştığı pahalı tatiller ile kendisine yaptığı araba ve tekne tahsisi jestleriyle haber olan manken sosyal medyadaki ' zengin avcısı ' gibi ağır eleştirilere kızıp gözyaşı döktü. hayatında kendisi hariç hiçbir canlıya zarar vermediğini anlatan ulusoy, peş peşe şu tweet'leri yazdı: insanlar o kadar saygısız anlayışsız, terbiyesiz, vicdansız, allah korkusuz olmuş ki, içimi kalbimi, zihnimi, yaşantımı, yaşadıklarımı, ailemi ve sevdiklerimi düşünmeden hakaret edebilen hatta çocuklu çoluklu olup hiçbir işi yokmuşçasına sırf ünlüyüz, ekrandayız ve podyumdayız diye genç bir kadına aklına estiği gibi tanımadan hakaret edebilen, kalbini kıran ve gözyaşı akıtanlar var.

03:10 engin öztürk'den gazeteciye sert tepki - terbiyesizleşme

engin öztürk'den gazeteciye sert tepki - terbiyesizleşme

mondomedia 44 izlenme - 8 months ago

bir dizide rol arkadaşı okan yalabık'ın yeni ayrıldığı sevgilisi hande doğandemir'le beraberlik yaşadığı ortaya çıkan engin öztürk, etiler'de görüntülendi. doğandemir'le ilişkisi sorulduğunda ' hayırlı olsun ' diyen oyuncu hakkında yapılan ' okan yalabık'la yakın arkadaşken onun kız arkadaşına yan gözle bakmamalı ' yorumları hatırlatıldığında ise öfkelendi ve soruyu soran muhabire ' terbiyesizleşme ' diyerek tepki gösterdi.

02:27 ütopya - barış'a terbiyesiz diyen inci

ütopya - barış'a terbiyesiz diyen inci

utopya 55 izlenme - 9 months ago

tv8 ekranlarının yeni yarışma programı ütopya ile hayallerinize kavuşabilirirsiniz. 15 yarışmacını katıldığı yarışmada, yarışmacılara yaşamlarını sürdürmek ve üretimlerde bulunmaları için bir çok araç gereç , 2 inek ve bir kısım kümes hayvanı verildi. yarışmacılar bu yarışmada yapmak istediklerini gerçekleştirecek. ütopya 71. bölümünde; inci, kendisinden özür dilemek için yanına gelen barış'a terbiyesiz diyor.

00:06 destur tv ve terbiyesiz izleyici - vine

destur tv ve terbiyesiz izleyici - vine

Vine Vineoglu 233 izlenme - 1 year ago

destur tv ve terbiyesiz izleyici vine videosu sizleri gülme krizine sokacak.

00:06 terbiyesiz oyuncak - kc james

terbiyesiz oyuncak - kc james

Vine Vineoglu 9 izlenme - 1 year ago

kc james ve terbiyesiz oyuncağı.

03:19 oğuzhan uğur - sağ salim ( sağ salim 2 soundtrack)

oğuzhan uğur - sağ salim ( sağ salim 2 soundtrack)

ejdera 1 izlenme - 1 year ago

oğuzhan uğur - sağ salim ( sağ salim 2 soundtrack) söz: oğuzhan uğur müzik: oğuzhan uğur aranjör: oğuzhan uğur yine mi takla güldüğüme bakma şans dibe vurdu ...