643 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:56 kaçakları taşıyan tekne battı 14 ölü

kaçakları taşıyan tekne battı 14 ölü

AnadoluAjansi 4741 izlenme - 2 weeks ago

çanakkale'nin ayvacık ilçesi açıklarında, yasa dışı yollardan yunanistan'ın midilli adası'na geçmeye çalışan yabancı uyrukluların bulunduğu teknenin batması sonucu ilk belirlemelere göre 7'si çocuk 14 kişi öldü, 27 kişi kurtarıldı. aa muhabirinin aldığı bilgiye göre, bir grup yabancı uyruklu, midilli'ye gitmek üzere ayvacık sahilinden tekneyle ege denizi'ne açıldı. tekne, babakale köyü açıklarında henüz belirlenemeyen nedenle battı. ihbar üzerine olay yerine sahil güvenlik komutanlığı ekipleri sevk edildi.

00:29 hamsi bollaşınca balıkçı tekneleri limana sığmadı

hamsi bollaşınca balıkçı tekneleri limana sığmadı

AnadoluAjansi 1 izlenme - 2 weeks ago

kastamonu'nun inebolu ilçesindeki balıkçılar, bir gecede binlerce ton hamsi avlayınca balıkları yüklemek için limanın önünde sıra beklemek zorunda kaldı. karadeniz'e açılan balıkçılar, i̇nebolu limanı'na binlerce ton hamsiyle döndü. hamsi bolluğu nedeniyle balıkçılar, teknelerini boşaltmakta zorlandı. tekne sahiplerinden bülent ak, aa muhabirine yaptığı açıklamada, kendisine ait teknelerde bin tona yakın hamsi bulunduğunu söyledi. hamsiyi i̇nebolu'dan samsun'daki yem fabrikalarına gönderdiklerini anlatan ak, ancak kamyon sorunu yaşadıklarını ifade etti.

02:03 arızalanan teknedeki 129 yabancı uyruklu kurtarıldı

arızalanan teknedeki 129 yabancı uyruklu kurtarıldı

AnadoluAjansi 37 izlenme - 3 weeks ago

muğla'nın fethiye ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla yurtdışına çıkmaya çalışan çoğunluğu suriye uyruklu 129 kişi yakalandı. alınan bilgiye göre, yunanistan'ın rodos adası'na geçmek için dün gemiler koyu'na geldikleri ve geceyi ormanda geçirdikleri öğrenilen yabancı uyruklular, sabah erken saatlerde 14 metrelik gezi teknesine binerek denize açıldı. gemiler koyu'nun 5 mil açığında motoru arızalanan tekne, devriye görevini yürüten sahil güvenlik ekiplerince fark edildi. ekipler, teknede afganistan ve suriye uyruklu 33'ü çocuk 129 kişiyi yakaladı. yabancı uyruklular, tcsg 65 botu'na bindirilirken, tekne bota bağlanarak fethiye sahil güvenlik komutanlığına getirildi. aralarında bebeklerin de bulunduğu yabancı uyruklulara, meyve suyu ve kek ikram edildi. afganistan ve suriyeliler, işlemlerinin tamamlanmasının ardından ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edilecek.

00:39 teknesine atlayan sevimli fok ile arkadaş olan adam

teknesine atlayan sevimli fok ile arkadaş olan adam

soapbox 0 izlenme - 1 month ago

belki sadece yalnızdı, belki de birilerinden kaçıyordu... sevimli fok, neden bu tekneyi seçtiği bilinmez ama tekne sahibi ile oldukça iyi anlaştığı kesin.

00:39 botuna tırmanan sevimli fok ile arkadaş olan adam

botuna tırmanan sevimli fok ile arkadaş olan adam

soapbox 0 izlenme - 1 month ago

belki de birilerinden kaçıyordu. sevimli fok, neden bu tekneyi seçtiği bilinmez ama tekne sahibi ile oldukça iyi anlaştığı kesin.

02:11 aydın kuşadası'ndaki tekne faciasının görüntüleri

aydın kuşadası'ndaki tekne faciasının görüntüleri

cnnturk 0 izlenme - 1 month ago

aydın'ın kuşadası ilçesi'nde çarşamba günü yaşanan tekne faciasında balıkçıların kurtardığı göçmenlerin görüntüleri ortaya çıktı. bölgeyi araştıran balıkçıların fark ettiği su üstündeki bir can yeleğinin içinden çıkan ve aşırı ısı kaybettiği için başta öldüğü sanılan 18 aylık muhammed hasan bebek de kurtarılanlar arasındaydı... - 23.10.2015

01:11:15 satır satır sizin tekne ve tekerlemeler - mother goose club

satır satır sizin tekne ve tekerlemeler - mother goose club

cizgifilm 6 izlenme - 1 month ago

çocukların severek izlediği çizgi film ve animasyon olan mother goose club öğretici tekerlemeleri ve dansları ile bu bölümde küçük yıldız ve tekerlemeler sizlerle.

01:27 göle düşen bebeği tekne görevlisi kurtardı

göle düşen bebeği tekne görevlisi kurtardı

AnadoluAjansi 187 izlenme - 1 month ago

göle düşen bebeği tekne görevlisi kurtardıkonya'nın beyşehir ilçesinde tekneden beyşehir gölü'ne düşen 2,5 aylık bebek, tekne görevlisince kurtarıldı.görüntü dökümü:.

03:17 süper lüks tekneler yerine yüzen yapay adalar geliyor

süper lüks tekneler yerine yüzen yapay adalar geliyor

jayjay 71 izlenme - 1 month ago

sıradışı yat tasarımlarıyla dikkat çeken migaloo firması çıtayı bir tık daha yükseltere kokomo ailand adını verdikleri yapay yüzen adalarını monaco yat şov'da sergilemek için hazırlanıyorlar. yatın yüksekliği 80 metre ve 117 metre uzunluğunda, üzerinde helikopter pistinden şelalelere, spor salonlarından büyük yüzme havuzlarına adar bir çok sosyal ve ulaşım özelliği bulunmaktadır. adanın su üstü kadar su altında kalan kısmıda gayet nefes kesici. firma fiyatı hakkında henüz bir bilgi yayınlamadı.

01:22 ege'de göçmen teknesi battı 22 ölü

ege'de göçmen teknesi battı 22 ölü

cnnturk 112 izlenme - 2 months ago

muğla'nın datça ilçesi açıklarında uluslararası sularda batan arıcoğlu isimli gezi teknesindeki 9 göçmenin daha cesedine ulaşıldı. böylelikle ölenlerin sayı 4'ü çocuk, 11'i kadın olmak üzere 22 kişiye ulaştı. 211 göçmen ise kurtarıldı.

Çalma Listeleri

Peker Açıkalın Ekmek Teknesi

Peker Açıkalın Ekmek Teknesi

Vidivodo 2 Video