taciz Videoları

820 sonuç

02:17 Otobüste Kadınları Taciz Eden Adam Fena Dayak Yedi
Otobüste Kadınları Taciz Eden Adam Fena Dayak Yedi
filadem 3.193 izlenme - 1 day ago

Kocaeli Başiskele'de bir halk otobüsünde kadınlara cinsel organını gösteren sapık, kadınlar tarafından linç edildi.

00:39 Şanlıurfa'da 3 Yaşındaki Çocuğa Cinsel Taciz!
Şanlıurfa'da 3 Yaşındaki Çocuğa Cinsel Taciz!
kontrahaber 16.852 izlenme - 3 days ago

Şanlıurfa'da parkta oyun oynayan 3 yaşındaki erkek çocuğunu taciz ettiği iddia edilen 17 yaşındaki şahıs, vatandaşlar tarafından yakalandı. Yakalanan tacizci "Zevk için yaptım" dedi.

01:02 Etek Altı Röntgenci Sapığı Rezil Eden Kadın
Etek Altı Röntgenci Sapığı Rezil Eden Kadın
gemini99 12.416 izlenme - 1 week ago

Çin'de yaşanan olayda, metroda bir adamın çantasına gizlenmiş kamera ile etek altı fotoğraflarını çektiğini fark eden kadın sapık adama haddini bildirdi. Durumu fark eden kadın bu defa kendisi adamı kameraya çekmeye başlayarak fotoğrafları silmesini istedi. İlk başta olayı inkar eden adam, sinirli kadın karşısında durumu kabul ederek hafıza kartını ısırarak kullanılamaz hale getirdi ve metro durduğunda ise olay yerinden koşarak kaçtı.

04:01 Metroda Tacizci Görseniz Müdahale Eder Miydiniz
Metroda Tacizci Görseniz Müdahale Eder Miydiniz
sosyaldeney 17.637 izlenme - 2 months ago

İngiliz basının geniş yer verdiği deneyin merkezinde kadına yönelik taciz ve şiddete karşı toplumsal tepki yer alınıyor."Güzel bir kadına" yaklaşan bir erkeğin kadından laf atarak telefon numarasını istemesiyle deney başlıyor. Dolu olan metro vagonunda kadın telefon numarasını vermek istemiyor. Bu cevap karşısında erkek oyuncu da kadına doğru bağırmaya başlıyor. "Ne kadar da çirkin bir kadın", "İğrenç verici", "Vücudu bile güzel değil" sözleriyle kadının görüşünü insanların içerisinde aşağılıyor.Bu sırada metro durağa geliyor. İçerideki neredeyse herkes vagondan iniyor. Adamın kadına yönelik tavrı sürerken sadece iki erkek kadını savunmak için devreye giriyor.

02:53 Sokak Röportajları: Tecavüzün Cezası Sizce Ne Olmalı?
Sokak Röportajları: Tecavüzün Cezası Sizce Ne Olmalı?
filadem 15.301 izlenme - 2 months ago

Ülkemizde kadına şiddet uygulayanlar yeterli cezayı alıyor mu? Son günlerde kanımızı donduran tecavüz olaylarını gerçekleştiren suçlular için sizin vereceğiniz ceza ne olurdu?

01:21 Hande Yener’in tacizcisi yakalandı
Hande Yener’in tacizcisi yakalandı
mondomedia 4.246 izlenme - 2 months ago

Hande Yener'i Twitter'dan taciz eden hayranı evinin karşısında yakalandı. Habertürk’ten Yusuf Doğan’ın haberine göre, Gebze’de yaşayan 36 yaşındaki Recep G. Twitter üzerinden ünlü oyuncuya “Handem, ebedi aşkım”, “Sevgilim, en değerlim” gibi tweet’ler atıyordu. Son olarak attığı “Bir aksilik olmazsa yarın muhakkak Cihangir’deyim” tweet’i Yener’i çileden çıkardı. Yener ve yardımcısı mesajlar üzerine polise giderek şikâyetçi oldu. Tweet’lerin atıldığı gecenin sabahında otobüsle yola koyulan Recep G, “Cihangir’e geliyorum yoldayım”, ardından “Cihangir’deyim”, akşam saatlerinde de “Evine geliyorum” tweet’lerini attı. Polis, şahsı Yener’in evinin karşısında yakaladı. Twitter’da Yener’in sevgilisi Ozan Öğüt’e de hakaretler yağdırdığı görülen Recep G., gözaltına alındı ve emniyete götürüldü. Recep G.’nin “Basit yaralama” ve “Konut dokunulmazlığının ihlali” suçlarından arandığı ortaya çıktı.

02:06 Köln Festivali'nde güvenlik önlemleri artırıldı
Köln Festivali'nde güvenlik önlemleri artırıldı
cnnturk 10.839 izlenme - 2 months ago

Yılbaşı akşamı çok sayıda taciz ve soygun olayları yaşanan Köln'de karnaval kutlamalarında iki kat polis görev yapacak. Köln'de Perşembe ve Cuma gününden itibaren başlayacak karnaval kutlamaları için toplam 2 bin 500 polis görev yapacak. Kadınları korumak için sokaklarda özel güvenlik noktaları kurulacak. Köln şehir yönetimi, bu yoğun güvenlik tedbirleriyle, yılbaşı akşamı yaşanana benzer bir durumun önüne geçmek istiyor. Köln'ün yeni güvenlik konsepti bir basın toplantısıyla tanıtıldı. Köln Büyükşehir Belediye Başkanı Henriette Reker, "Köln'de herkesin hiç bir tehlike olmaksızın karnavalı kutlayabilmesi gerekiyor" dedi. Karnavalda 2 bin 500 polisin görev alacağını bildiren Köln Emniyet Müdürü Jürgen Mathies ise görev yapan güvenlik güçlerinin ikiye katlandığını kaydetti. Mathies, tüm tedbirlere rağmen yüzde 100 güvenliğin mümkün olmadığını belirtti. Köln Kent Direktörü Guido Kahlen ise çok sayıda güvenlik tedbiriyle şehirde yılbaşı akşamının verdiği zararı düzeltmeyi hedeflediklerini dile getirdi.(05-02-2016)

03:05 Cinsel Tacize İnsanların Cinsiyete Göre Tepki Vermesi
Cinsel Tacize İnsanların Cinsiyete Göre Tepki Vermesi
gemini99 28.949 izlenme - 3 months ago

Sosyal deney olarak kaydedilen görüntülerde, Joey Salads isimli Youtuber, insanların erkek ve kadının toplum içinde uğradığı cinsel tacize verdikleri farklı tepkileri gözler önüne serdi. Bir kadın erkeğe tacizde bulunurken engel olmayıp destek olan insanlar, durum tersine döndüğünde işi şiddet boyutuna taşıdılar.

00:39 Cezalar beni yıldırmaz ben yine taciz ederim diyen adam
Cezalar beni yıldırmaz ben yine taciz ederim diyen adam
filadem 5.071 izlenme - 3 months ago

kapalı olursa anam bacım olsun diyen. açık olunca hiç affetmeden ohhh be diyen adam. açık bir şekilde "ben toplum hayatına uygun değilim, kendimi düzeltmem, eğitmem ve etik değerlere sahip olabilmem mümkün değil, ilgililere arz ederim." diyen adam. verilen cezaların az olduğunun göstergesidir. ilgili arkadaş 10 yıl içeri girdiğinde kimi taciz edecek?

02:11 Köln'de yılbaşı gecesi toplu taciz krizi
Köln'de yılbaşı gecesi toplu taciz krizi
cnnturk 13.930 izlenme - 3 months ago

Köln'de yılbaşı gecesi toplu taciz krizi Almanya'nın Köln kentinde yaklaşık 80 kadının yılbaşı gecesi cinsel saldırı ya da gasp şikâyetinde bulunmasından sonra kentin belediye başkanı, emniyet müdürünü acil görüşmeye çağırdı. Köln'deki ana tren istasyonunda yaşanan saldırıların boyutları Almanya'da ciddi bir tartışma başlattı. Saldırılara bin kadar sarhoş ve agresif gencin katıldığı belirtiliyor. Köln Emniyet Müdürü Wolgang Albers, saldırılara karışanların "Arap ya da Kuzey Afrikalı görünümlü" olduklarını belirtti. Hamburg'da da kadınlar hedef alındı. Ancak Alman medyasına göre, Köln'ün simgesi olan katedralin hemen yakınında gerçekleşen saldırılar en ciddisiydi. Köln'de en az bir kadına tecavüz edildiği ve çok sayıda kadına elle sarkıntılık yapıldığı kaydedildi. Yeni yıl kutlamaları için bölgede alınan yoğun güvenlik önlemlerine karşın polisin saldırıları saldırganları tespit edemediği bildirildi. Köln Belediye Başkanı Herniyette Reker saldırıları "canavarca" diye niteledi ve "Buranın kanunsuz bir yer olmasına izin veremeyiz" dedi. Koelner Stadt-Anzeiger adlı haber sitesi de şüphelilerin tren istasyonu ve etrafındaki yankesicilik olayları nedeniyle polis tarafından bilinen kişiler olduklarını yazdı. Polis kadınların etrafını sarıp sözle ve elle sarkıntılık yapanların saldırıyı sosyal medya üzerinden örgütleyip örgütlemediklerini araştırıyor. Soruşturma kapsamında güvenlik ve cep telefonu kameraları da taranıyor. Hamburg'un gece hayatıyla ünlü Reeberbahn bölgesinde de bazı kadınlar çeteler halinde dolaşan erkeklerin kendilerini taciz edip soydukları ihbarında bulunmuşlardı.

01:05 Taksim'de yine taciz skandalı
Taksim'de yine taciz skandalı
cnnturk 4.751 izlenme - 4 months ago

Yılbaşı gecesi Taksim'de yine istenmeyen görüntüler oluştu. Ukraynalı genç bir kadın turist, önce bir grup erkeğin selfie çektirme ısrarıyla karşılaştı. Ardından kendi gibi turist olan bir adamın tacizine uğradı. Tacizci turist gözaltına alındı.

00:17 Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü
filadem 12.789 izlenme - 5 months ago

Efenim minibüsçüler kız yurdundaki kızları taciz ediyormuş. Minibisçü abimiz de klasikleşmiş "bizim de anamız bacımız var" modundayken arkadaki eleman kendini tutamayıp asdfghjh diyip gidiyor.

00:59 hacettepe üniversitesi'nde yaşanan taciz olayı
hacettepe üniversitesi'nde yaşanan taciz olayı
kontrahbr 2.260 izlenme - 5 months ago

hacettepe üniversitesi'nde okulun öğrencisi olmadıkları halde özel izinle kitap standı açan görevlilerin okul öğrencisi bir kızı taciz ettiği öne sürüldü.

02:08 2 kadın tarafından taciz edilen adam
2 kadın tarafından taciz edilen adam
gemini99 7.656 izlenme - 5 months ago

abd'de 2 kadın tarafından taciz edilen adam şoke oldu 2 kadın tarafından taciz edilen adam: aşağılanmış hissettim 2 kadının bir adamı benzin istasyonunda taciz anı abd'nin washington eyaletinde, saat 16.00 sıralarında bir benzin istasyonundaki markete giren şahıs, iki kadının elle tacizine maruz kaldı.

05:55 akdeniz üniversitesinde yaşanan taciz ve protesto
akdeniz üniversitesinde yaşanan taciz ve protesto
filadem 15.674 izlenme - 5 months ago

akdeniz üniversitesi'nde feministlerin ders basmasını izliyoruz efenim. nedeni tacizci bir elemanı teşhir etmek ama ben pek bir şey anlamadım. tacizci o derslikte mi değil mi bilemedim.

02:15 canlı yayında sunucuyu taciz etmek
canlı yayında sunucuyu taciz etmek
tayfunege 7.787 izlenme - 6 months ago

ispanya'da canlı yayınlanan bir televizyon programında erkek sunucu enrique tovar'ın, kadın sunucu tania reza'yı taciz etmesi büyük tepki topladı. program sonrası olayla ilgili yapılan açıklamalarda izleyenleri tatmin etmedi.

02:56 metroda kadın tarafından yapılan taciz
metroda kadın tarafından yapılan taciz
gemini99 6.645 izlenme - 6 months ago

singapur'da metro yolculuğunda uyuya kalan genç adam, sapık bir kadının tacizine maruz kaldı.

01:37 kütahya'da tacize uğrayan genç kız
kütahya'da tacize uğrayan genç kız
kontrahbr 14.802 izlenme - 6 months ago

kütahya'da sokakta yürümekte olan 17 yaşındaki h.y. adlı genç kız, evli 2 çocuk babası fabrika işçisi 30 yaşındaki mehmet k.'nın elle tacizine uğradı.

01:22 tacize uğrayan genç kız bayıldı tacizci ise serbest
tacize uğrayan genç kız bayıldı tacizci ise serbest
cnnturk 13.248 izlenme - 6 months ago

kütahya'da sokakta yürüyen 17 yaşındaki bir genç kız, evli 2 çocuk babası bir kişi tarafından tacize uğradı. tacizci hiç bir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı. genç kız ise yaşadığı olayın şokuyla bayıldı. bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan o anlarına ardından tacizci yakalandı. ancak çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. - 21.10.2015

01:36 tacize uğradıktan sonra bayılan genç kız
tacize uğradıktan sonra bayılan genç kız
kontrahbr 5.827 izlenme - 6 months ago

kütahya'da sokakta yürümekte olan 17 yaşındaki h.y. adlı genç kız, evli 2 çocuk babası fabrika işçisi 30 yaşındaki mehmet k.'nın elle tacizine uğradı. önceki gün gözaltına alınan mehmet k. ise, dün çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı...

02:46 türk jetleri yine taciz edildi
türk jetleri yine taciz edildi
cnnturk 1.768 izlenme - 6 months ago

hava kuvvetleri komutanlığı, 5 ekim 2015'te 8 adet f-16 ile türkiye-suriye hudut hattı boyunca devriye uçuşu icra edildiği esnada uçaklara; milliyeti tespit edilemeyen mig-29 uçağı tarafından radar kilidini muhafaza ederek toplam 4 dakika 30 saniye süre ile tacizde bulunulduğunu açıkladı. yine aynı gün suriye’de konuşlu sa füze sistemleri tarafından toplam 4 dakika 15 saniye süre ile tacizde bulunulduğu aktarıldı.

01:03 kafaya vura vura cinsel tacizde bulunan adam
kafaya vura vura cinsel tacizde bulunan adam
gemini99 12.336 izlenme - 7 months ago

kadını ilk önce kafasını yere vuruyor sonra tacize başlıyor.adam kamerayı görüyor sonra bir daha geliyor ruh hastasıdır kesin.

02:08 tacize uğrayan ayşe özyılmazel yaşadıklarını anlattı
tacize uğrayan ayşe özyılmazel yaşadıklarını anlattı
mondomedia 7.782 izlenme - 7 months ago

şarkıcı ve gazeteci ayşe özyılmazel, sabah gazetesindeki köşesinde ' bu işin büyüğü küçüğü yok, öylesi böylesi, 'ama'sı yok. tacize taviz olmaz. bu işin hiçbir türlüsünün komik ya da geçiştirilecek bir yanı yok ' diyerek bebek'in göbeğinde tacize uğradığını yazmıştı. ayşe özyılmazel gazetecilere taciz olayını anlattı

03:35 madonna'nın sahnede taciz ettiği erkek spiker
madonna'nın sahnede taciz ettiği erkek spiker
gemini99 12.773 izlenme - 7 months ago

rebel heart turnesiyle abd'nin tüm kentlerini tek tek gezen ana kraliçe madonna, new york'ta verdiği konserlerini geçtiğimiz akşam sonlandırdı. barclays center, brooklyn'de verdiği son konseriyle sevenlerini çılgına dönüştüren sanatçı rebel heart geleneğini bozmadı ve 'unapologetic bitch' şarkısında seyirciler arasından gözüne kestirdiği birini sahneye aldı.

01:54 cinsel tacize karşı pembe taksi
cinsel tacize karşı pembe taksi
kontrahbr 8.150 izlenme - 7 months ago

mısır'da kadınlar cinsel tacizle mücadele kapsamında önemli bir projeye imza attı. kurulan pembe taksi şirketinde sadece kadın sürücüler çalışıyor ve onların müşterileri de yalnızca hemcinsleri.

00:18 scorp - tacize şahit olsan ne yaparsın
scorp - tacize şahit olsan ne yaparsın
Scorp 5.670 izlenme - 7 months ago

video paylaşım uygulaması olan ve birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan scorp uygulamasında tacize şahit olsan ne yaparsın sizlerle.

02:11 hiç tacize uğradın mı - kızlı erkekli
hiç tacize uğradın mı - kızlı erkekli
filadem 5.446 izlenme - 7 months ago

hadsiz olan, tahammülsüz olan bir sürü insan tarafından her gün tacize uğruyoruz. öpücük atanı, pandik atanı, ellemeye çalışanı, mesaj veya internet yoluyla dürteni.

02:11 hiç tacize uğradın mı - kızlı erkekli
hiç tacize uğradın mı - kızlı erkekli
gemini99 5.690 izlenme - 8 months ago

hadsiz olan, tahammülsüz olan bir sürü insan tarafından her gün tacize uğruyoruz. öpücük atanı, pandik atanı, ellemeye çalışanı, mesaj veya internet yoluyla ...

00:12 dünyanın en şansız tacizcisi
dünyanın en şansız tacizcisi
filadem 3.988 izlenme - 8 months ago

otobüs durağında bir kadına hallenen dayı, tam taciz edecekken ayağı takılıyor ve yere düşüyor. yere düşene bir de sen vur mantelitesini kafasına yerleştiren teyzemiz de allah ne verdiyse vuruyor.

03:13 kızlarının tacize uğramasını izleyen babaların tepkileri
kızlarının tacize uğramasını izleyen babaların tepkileri
boompow 13.689 izlenme - 8 months ago

kızlarının sözlü tacize uğramasını izleyen babaların tepkileri. new york sokaklarında laf atmaların baya popüler olduğunu, erkeğe kadına laf atmanın fark etmediğini daha önce görmüş ve izlemiştik.

00:54 jullian assange hakkındaki taciz suçlamaları düşüyor
jullian assange hakkındaki taciz suçlamaları düşüyor
euronews 12.746 izlenme - 8 months ago

wikileaks kurucusu jullian assange hakkındaki cinsel taciz suçlamalarının bir kısmı zaman aşımı nedeniyle düşüyor. isveçli savcıların, assange hakkındaki iki ayrı cinsel taciz suçlaması için şüpheliyi 13 ve 18 ağustos tarihlerine kadar sorgulamaları gerekiyordu. ancak londra'da bulunan ekvador büyükelçiliğine sığınan assange sorgulanamadığı için iki suçlama zaman aşımı nedeniyle düşüyor.

00:49 eski ingiltere başbakanı heath'e çocuk tacizi soruşturması
eski ingiltere başbakanı heath'e çocuk tacizi soruşturması
euronews 4.766 izlenme - 9 months ago

ingiltere'de 1970-1974 yılları arasında başbakanlık yapan edward richard heath hakkındaki çocuk tacizi iddialarıyla ilgili soruşturma açılacağı bildirildi.

01:01 çin'de gerdek gecesi geline taciz geleneği
çin'de gerdek gecesi geline taciz geleneği
gemini99 10.760 izlenme - 9 months ago

çin'deki düğünlerde yaşanan bir gelenek görenleri şaşkına çeviriyor. düğünde damadın arkadaşları, gelini taciz ediyor, zorla öpmeye çalışıyor.

00:55 çin'de geline gerdek öncesi taciz geleneği
çin'de geline gerdek öncesi taciz geleneği
gemini99 17.909 izlenme - 9 months ago

çin'de gerdek gecesi geline taciz geleneği yapılmaya devam ediyor ve bu geleneğin en ilginç yanlarından biriside damadın arkadaşları tarafından yapılıyor olması.

00:49 çocuk tacizcisini öldüresiye dövmek
çocuk tacizcisini öldüresiye dövmek
filadem 18.502 izlenme - 9 months ago

muğla'nın marmaris ilçesinde, bir markette yaşlı bir kadını ve çocuğu taciz eden şahıs, mahalle sakinleri tarafından dövüldükten sonra polise teslim ediliyor.

03:53 comic con festivalinde kadın cosplayer olmak
comic con festivalinde kadın cosplayer olmak
Hakkus Bulutus 9.452 izlenme - 9 months ago

abd, san diego'da düzenlenen 2015 comic-con festivaline space girl kostümü ile katılan cosplayer kadının, 10 saat boyunca başından geçenler.

01:32 cinsel taciz cezaları para cezasına çevrilebilecek
cinsel taciz cezaları para cezasına çevrilebilecek
cnnturk 7.672 izlenme - 9 months ago

adalet bakanlığı, yargıda pazarlık sistemi getiren bir yasa taslağı hazırladı. 5 yıla kadar hapis cezasını gerektiren suçlarda şüpheli suçunu kabul ederse ceza 1 yıla indirilebilecek. taslak yasalaşırsa, cinsel taciz cezaları da para cezasına çevrilebilecek. - 16.07.2015

01:01 kamyonetin motosikletlinin canına kastetmesi
kamyonetin motosikletlinin canına kastetmesi
mayday 969 izlenme - 10 months ago

bunlar sadece motorlara değil tüm araçlara magandalık yapıyolar malesef. bence dinsizin hakkından imansız gelir bunlar lafdan anlamaz arabada bi haydar taşımakda fayda var.

02:33 tecavüz girişimleri uber'e güveni zedeledi
tecavüz girişimleri uber'e güveni zedeledi
euronews 18.359 izlenme - 10 months ago

kolay, pratik ve ucuz fiyatlar. amerikan şirket uber, akıllı telefon uygulamasıyla normal sürücüleri yolcularla buluşturarak taksi hizmeti sunuyor. ancak taksicilerin çalışma alanına girdikleri ve haksız rekabete neden oldukları gerekçesiyle uber avrupa çapında büyük çaplı eylemlere hedef oldu.

00:56 cavani maç esnasında tacize uğradı
cavani maç esnasında tacize uğradı
gemini99 4.525 izlenme - 10 months ago

uruguay'ın yıldızı cavani şili oyuncusu jara'nın kendisini taciz etmesinin ardından gösterdiği tepkide kırmızı kart görerek oyundan atıldı.