799 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:59 hacettepe üniversitesi'nde yaşanan taciz olayı

hacettepe üniversitesi'nde yaşanan taciz olayı

kontrahbr 1 izlenme - 1 week ago

hacettepe üniversitesi'nde okulun öğrencisi olmadıkları halde özel izinle kitap standı açan görevlilerin okul öğrencisi bir kızı taciz ettiği öne sürüldü.

02:08 2 kadın tarafından taciz edilen adam

2 kadın tarafından taciz edilen adam

gemini99 82 izlenme - 1 week ago

abd'de 2 kadın tarafından taciz edilen adam şoke oldu 2 kadın tarafından taciz edilen adam: aşağılanmış hissettim 2 kadının bir adamı benzin istasyonunda taciz anı abd'nin washington eyaletinde, saat 16.00 sıralarında bir benzin istasyonundaki markete giren şahıs, iki kadının elle tacizine maruz kaldı.

05:55 akdeniz üniversitesinde yaşanan taciz ve protesto

akdeniz üniversitesinde yaşanan taciz ve protesto

filadem 1552 izlenme - 1 week ago

akdeniz üniversitesi'nde feministlerin ders basmasını izliyoruz efenim. nedeni tacizci bir elemanı teşhir etmek ama ben pek bir şey anlamadım. tacizci o derslikte mi değil mi bilemedim.

02:56 metroda kadın tarafından yapılan taciz

metroda kadın tarafından yapılan taciz

gemini99 0 izlenme - 1 month ago

singapur'da metro yolculuğunda uyuya kalan genç adam, sapık bir kadının tacizine maruz kaldı.

01:37 kütahya'da tacize uğrayan genç kız

kütahya'da tacize uğrayan genç kız

kontrahbr 0 izlenme - 1 month ago

kütahya'da sokakta yürümekte olan 17 yaşındaki h.y. adlı genç kız, evli 2 çocuk babası fabrika işçisi 30 yaşındaki mehmet k.'nın elle tacizine uğradı.

01:22 tacize uğrayan genç kız bayıldı tacizci ise serbest

tacize uğrayan genç kız bayıldı tacizci ise serbest

cnnturk 7 izlenme - 1 month ago

kütahya'da sokakta yürüyen 17 yaşındaki bir genç kız, evli 2 çocuk babası bir kişi tarafından tacize uğradı. tacizci hiç bir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı. genç kız ise yaşadığı olayın şokuyla bayıldı. bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan o anlarına ardından tacizci yakalandı. ancak çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. - 21.10.2015

01:36 tacize uğradıktan sonra bayılan genç kız

tacize uğradıktan sonra bayılan genç kız

kontrahbr 138 izlenme - 1 month ago

kütahya'da sokakta yürümekte olan 17 yaşındaki h.y. adlı genç kız, evli 2 çocuk babası fabrika işçisi 30 yaşındaki mehmet k.'nın elle tacizine uğradı. önceki gün gözaltına alınan mehmet k. ise, dün çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı...

02:46 türk jetleri yine taciz edildi

türk jetleri yine taciz edildi

cnnturk 336 izlenme - 1 month ago

hava kuvvetleri komutanlığı, 5 ekim 2015'te 8 adet f-16 ile türkiye-suriye hudut hattı boyunca devriye uçuşu icra edildiği esnada uçaklara; milliyeti tespit edilemeyen mig-29 uçağı tarafından radar kilidini muhafaza ederek toplam 4 dakika 30 saniye süre ile tacizde bulunulduğunu açıkladı. yine aynı gün suriye’de konuşlu sa füze sistemleri tarafından toplam 4 dakika 15 saniye süre ile tacizde bulunulduğu aktarıldı.

01:03 kafaya vura vura cinsel tacizde bulunan adam

kafaya vura vura cinsel tacizde bulunan adam

gemini99 100 izlenme - 1 month ago

kadını ilk önce kafasını yere vuruyor sonra tacize başlıyor.adam kamerayı görüyor sonra bir daha geliyor ruh hastasıdır kesin.

02:08 tacize uğrayan ayşe özyılmazel yaşadıklarını anlattı

tacize uğrayan ayşe özyılmazel yaşadıklarını anlattı

mondomedia 151 izlenme - 1 month ago

şarkıcı ve gazeteci ayşe özyılmazel, sabah gazetesindeki köşesinde ' bu işin büyüğü küçüğü yok, öylesi böylesi, 'ama'sı yok. tacize taviz olmaz. bu işin hiçbir türlüsünün komik ya da geçiştirilecek bir yanı yok ' diyerek bebek'in göbeğinde tacize uğradığını yazmıştı. ayşe özyılmazel gazetecilere taciz olayını anlattı