3762 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:53 suriyeli çocukların boyama mutluluğu

suriyeli çocukların boyama mutluluğu

AnadoluAjansi 1 izlenme - 1 week ago

suriyeli çocukların boyama mutluluğusuriye'deki iç savaştan kaçarak türkiye'ye gelen çocuklar, 15 metrelik iki duvarı 'oyun hakkı' temasıyla boyadı.

01:36 suriyeli sığınmacıların çileli yaşamı

suriyeli sığınmacıların çileli yaşamı

AnadoluAjansi 1 izlenme - 1 week ago

ülkelerindeki iç savaştan kaçarak türkiye'ye sığınan suriyeli sığınmacıları kış hazırlığı telaşı sardı.

00:30 rus uçakları halep'te sivilleri vurdu

rus uçakları halep'te sivilleri vurdu

AnadoluAjansi 1 izlenme - 2 weeks ago

halep'teki sivil savunma yetkililerinden alınan bilgiye göre, rus ordusuna ait savaş uçaklarının halep'te yönetim karşıtlarının kontrolünde bulunan kafr hamra bölgesine saldırdı. rusların hava saldırısında aralarından kadın ve çocuklarında bulunduğu 15 kişinin hayatını kaybettiğini ve 50 kişinin de yaralandığını kaydeden yetkililikler, yaralıların ambulanslarla bölgedeki sahra hastanelerine kaldırıldığını belirtti.

00:41 hırsızlık yapmak için girdiği mezarda kalan suriyeli genç

hırsızlık yapmak için girdiği mezarda kalan suriyeli genç

gemini99 109 izlenme - 2 weeks ago

bağcılar yıldıztepe mahallesi bağcılar merkez mezarlığında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. altın diş çalmak için mezara girdiği iddia edilen 16 yaşındaki suriyeli genç, kazdığı hendeğin çökmesi üzerine mezarda mahsur kaldı. mezarın içinde mahsur kalan genç polis ve itfaiye ekiplerinin yoğun çabası ile kurtarıldı.

01:11 afad isimli bebekler türkiye'ye minnettarlığın ifadesi

afad isimli bebekler türkiye'ye minnettarlığın ifadesi

AnadoluAjansi 366 izlenme - 2 weeks ago

ülkelerindeki iç savaştan kaçan ve suruç konaklama tesisleri'nde yaşamlarını sürdüren suriyeli sığınmacılardan bir çoğu, afet ve acil durum başkanlığının (afad) yardımlarından duydukları memnuniyet nedeniyle türkiye'de dünyaya gelen bebeklerine afad adını verdi. kobani'de (ayn el arap) daeş ile bazı kürt gruplar arasında çıkan çatışmalardan kaçan suriyeliler, yaklaşık bir yıl önce afad'ın suruç'ta oluşturduğu çadır kente yerleştirildi. burada bütün ihtiyaçları afad tarafından karşılanan sığınmacılar, bebeklerine de yardımlarda en çok adı geçen bu kurumun adını vermeye başladı.

02:00 esed yine sivilleri katletti 10 ölü - gün özeti

esed yine sivilleri katletti 10 ölü - gün özeti

AnadoluAjansi 80 izlenme - 3 weeks ago

duma’daki sivil savunma yetkililerinden alınan bilgiye göre, orduya ait savaş uçağının doğu guta bölgesindeki duma ilçesinde düzenlediği saldırıda 10 sivil hayatını kaybetti, onlarca kişinin de yaralandığı. yetkililer, savaş uçaklarının saldırdığı bölgede çıkan yangının sivil savunma ve itfaiye ekiplerince söndürüldüğünü aktardı.

00:50 600 suriyeli çocuk aşı oldu

600 suriyeli çocuk aşı oldu

AnadoluAjansi 190 izlenme - 3 weeks ago

hatay halk sağlığı merkezi müdürlüğü tarafından, antakya'da yaşayan 600 suriyeli çocuğa, belirli periyotlarla zatürre, pentaxim, su çiçeği, hepatit b, verem ve kızamık aşıları yapıldı. alınan bilgiye göre, ülkelerindeki iç savaştan kaçarak hatay'a sığınan ve kendi imkanlarıyla kiraladıkları evlerde yaşamlarını sürdüren suriyeli ailelerin çocukları, çeşitli hastalıklara karşı aşılandı.

01:36 suriyeli tarım işçileri karbonmonoksit gazından zehirlendi

suriyeli tarım işçileri karbonmonoksit gazından zehirlendi

AnadoluAjansi 1051 izlenme - 3 weeks ago

acil servis içinden görüntü- olayı ilk gören ali köse ile röportaj- acil servisi içinden ve sedye ile taşınan hastadan görüntü- mahalle muhtarı lütfü kahvecioğlu ile röportaj- müşahede odasındaki hastalardan görüntü- hastane acil girişinden ve dışarıda bekleyen ambulanslardan genel görüntü muradiye'de karbonmonoksit zehirlenmesi- çadırlarda kalan suriyeli tarım işçileri yaktıkları sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi muradiye'de tarlalarda çalışan suriyeli tarım işçileri, kaldıkları çadırda yaktıkları sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. alınan bilgiye göre, suriyelilerin kaldıkları çadırda yanan sobadan sızan karbonmonoksit gazı nedeniyle 11 kişi zehirlendi.

00:59 rus bombardımanından kaçan suriyelilerin dramı

rus bombardımanından kaçan suriyelilerin dramı

AnadoluAjansi 0 izlenme - 1 month ago

rus savaş uçaklarının lazkiye kırsalına düzenlediği saldırılardan etkilenen suriyeli ailelerin güvenli bölgelere kaçışı sürüyor. yaşadıkları yerlerin bombalanması nedeniyle canlarını kurtarmak için yollara düşen suriyelilerden bazıları komşu ülkelere kaçarken, bazıları da ülkelerinde daha güvenli gördükleri bölgelere sığınarak yaşamını devam ettirmeye çalışıyor.

01:13 suriyeli çocukların eğitim mücadelesi

suriyeli çocukların eğitim mücadelesi

AnadoluAjansi 0 izlenme - 1 month ago

suriye’nin güneyindeki dera kentinde birleşmiş milletler’in (bm) yardımıyla okula çevrilen eski bir binada yaklaşık 200 sığınmacı çocuk eğitim mücadelesi veriyor. suriye muhalif ve devrimci güçler ulusal koalisyonu (smdk) geçici hükümeti’ne bağlı eğitim görevlileri, okul eğitiminden mahrum kalan suriyeli çocuklar için dera kenti kırsalında rejim saldırılarında kısmen yıkılmış eski bir binayı, bm’nin yardımıyla okula dönüştürdü.

Çalma Listeleri

Kemal Kılıçdaroğlu Suriye Videoları

Kemal Kılıçdaroğlu Suriye Videoları

Vidivodo 10 Video