46 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:20 alaska'da sondaj protestosu

alaska'da sondaj protestosu

euronews 24 izlenme - 6 months ago

amerika birleşik devletleri'nin alaska eyaletinde yüzlerce çevreci kuzey kutbu'nda yapılması planlanan sondaj çalışmalarını protesto etti. petrol devi shell'in bölgede petrol arama faaliyetlerine başlaması bekleniyor.…

04:47 taner yıldız türkiye'nin sondaj hedefini açıkladı

taner yıldız türkiye'nin sondaj hedefini açıkladı

AnadoluAjansi 79 izlenme - 7 months ago

ekim ayında denize açılacak ilk yerli sismik arama gemisi turkuaz'ın hem madencilik faaliyetlerinde kullanılacağını hem de deniz altındaki yaşamı inceleyeceğini anlatan yıldız, şunları söyledi; barbaros, petrol ve doğalgaz ile alakalı denizlerimizi süpürüyor. madencilik için de bu aynı şekilde geçerli. 50 santim yüksekliğinde denizin altının komple maden olduğunu düşünelim, onun sıyrılması gerekiyor. böyle bir zenginliğimiz var, bunun kanun altyapısını hazırladık. bu gemi (turkuaz) deniz canlılarının, denizlerdeki hayatın, kirlilik ve temizlik oranının da bilinmesine yarayacak.

01:03 siverek'i  köpük kapladı - anadolu ajansı

siverek'i köpük kapladı - anadolu ajansı

AnadoluAjansi 11 izlenme - 1 year ago

şanlıurfa'nın siverek ilçesinde sondaj çalışmaları esnasında cadde ve sokaklara yayılan sabun köpüğü ilginç görüntüler oluşturdu.

00:46 şanlıurfa siverek'te caddeler köpükle kaplandı

şanlıurfa siverek'te caddeler köpükle kaplandı

kontrahaber 55 izlenme - 1 year ago

siverek ilçesinde sondaj çalışmaları esnasında cadde ve sokaklara yayılan sabun köpüğü ilginç görüntüler oluşturdu. şanlıurfa büyükşehir belediyesince su arama çalışması kapsamında şair ibrahim rafet mahallesi'nde tespit edilen bir noktada sondaj yapıldı.sondaj milinin daha rahat çalışması için kullanılan sıvı sabun, suya rastlanınca etrafa köpük olarak yayılmaya başladı.

02:18 petrol aramaları için yerli sondaj kulesi - cnntürk

petrol aramaları için yerli sondaj kulesi - cnntürk

cnnturk 85 izlenme - 1 year ago

bakanı yıldız, petrol, doğalgaz ve jeotermalle alakalı sondaj çalışmalarının yerli yapılabilmesiyle alakalı önemli bir dönüm noktasındayız dedi.- 21 ağustos 2014

02:53 akdeniz'den kaliteli doğalgaz çıkarılacak - cnntürk

akdeniz'den kaliteli doğalgaz çıkarılacak - cnntürk

cnnturk 14 izlenme - 1 year ago

güney kıbrıs'ta doğalgaz sondaj çalışmalarını üstlenen amerikan noble energy şirketi, 12. parselde yüksek kalitede doğalgaz çıkarılmasına imkan sağlayan miyosen döneminden kalma kum tabakası tespit edildiğini açıkladı. 22 mayıs 2014

03:08 3kural - zarar solo - sondaj

3kural - zarar solo - sondaj

GREENstudio 26 izlenme - 1 year ago

3 kural zarar sondaj

01:38 su geldi hayat geldi- showhaber

su geldi hayat geldi- showhaber

showhaber 1 izlenme - 2 years ago

giresun’un yağlıdere ilçesinde kadınların kocalarına yatak ambargosu uyguladığı, kocaların ise başbakanlık iletişim merkezi’ne (bimer) şikayette bulunduğu su sorunu haftalar sonra çözüldü.ilçenin tepeköy mahallesi’nde su kaynakları nedeniyle susuzluk yaşayan köylüler, su ihtiyaçlarını dere yataklarından ve yağmur sularını biriktirerek gidermeye çalışıyorlardı. yaz aylarında susuzluğun iyice artması nedeniyle köylü kadınlar su sorunlarına dikkat çekmek amacıyla eylem yaparak, su gelinceye kadar ünlü sanatçılar şener şen ile müjde ar’ın rol aldığı “şalvar davası” filminde olduğu gibi kocalarına su gelinceye kadar yatak ambargosu uygulayacaklarını açıklamışlardı. bazı kocalar da bu durumu bimer’e iletmişlerdi.

00:38 il defa su gören adam

il defa su gören adam

Serdar Polat BAS 143 izlenme - 2 years ago

Ilk Defa Su Bulmuş Gibi Sevindi

01:02 ingiltere'de sondaj protestoları sürüyor

ingiltere'de sondaj protestoları sürüyor

euronews 75 izlenme - 2 years ago

ingiltere'nin başkenti londra'nın güneyindeki balcombe kasabasında petrol arama faaliyetlerine karşı protesto gösterileri sürüyor. yaklaşık 2 bin kişinin yaşadığı kasaba söz konusu sondaj çalışmalarını protesto edenlerin pankartları ve posterleriyle dolu.