4351 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:22 sibel can bostancı konseri hazırlıklarına başladı

sibel can bostancı konseri hazırlıklarına başladı

mondomedia 285 izlenme - 1 week ago

bir bayan arkadaşı ile çıktığı yemeğin ardından mekanın kapısında objektiflere takılan sibel can’ın acelesi var gibiydi. gazetecilerin sorularını geçiştirerek aracına yönelen sibel can’a kilo verdiği söylenince bir anda konuşmaya başladı. ' çok mutluyum. bu yüzden kilo verdim. her şey çok güzel gidiyor. her şey güzel olunca da sağlıklı yaşanıyor. bu sayede de kilo veriliyor ' dedi. aracına binerken ayağı sendeleyen şarkıcı, göze geldim diyerek espri yaptı. yıllardır yaşadığı semtte adres soran sibel can bir anda herkesi şaşırttı. ‘ben bu sokaktan nasıl çıkabilirim? köprüye bağlanmak istiyorum” diyen sibel can’ı hayret ederek karşılayan basın mensupları önce şaka yapıyor sandı.ardından köprüye nasıl çıkabileceğini tarif eden habercilere teşekkür eden şarkıcı bu sefer el frenini indiremedi. sibel can valelerden de bu konuda yardım alarak gözler

01:02 sibel can'dan yeni albüm müjdesi

sibel can'dan yeni albüm müjdesi

mondomedia 136 izlenme - 2 weeks ago

şarkıcı sibel can evinden çıkarken gazetecilere yakalandı. sibel can ocak ayında albüm çıkaracağının müjdesini verdi.

01:56 sibel can'a karahan çantay sorulunca rengi attı

sibel can'a karahan çantay sorulunca rengi attı

mondomedia 135 izlenme - 1 month ago

sibel can, küçük oğlu emir’le birlikte önceki gün zorlu avm’deydi. kışlık kıyafet alışverişi yapan anneoğul, muhabirlerin fotoğraf ricasını kırmayıp poz verdi. yıllar önce hakan ural’dan boşanmasına sebep gösterilen karahan çantay’ın amerika’dan dönüşüyle ilgili sorular, sibel can’ın moralini bozdu. bu arada ünlü sanatçı, karahan çantay’ın açıklamalarıyla ilgili sorulara yanıt vermekten kaçınırken, instagram’da ' en tenha yerindeyim hayatın, kirli kalabalıklara inat... ' notuyla dikkat çekti.

01:28 sibel can ve oğlu emir aksüt alışverişte

sibel can ve oğlu emir aksüt alışverişte

mondomedia 64 izlenme - 1 month ago

sibel can, küçük oğlu emir’le birlikte önceki gün zorlu avm’deydi. kışlık kıyafet alışverişi yapan anne oğul, muhabirlerin fotoğraf ricasını kırmayıp poz verdi.

02:33 karahan çantay 15 yıl sonra ortaya çıktı

karahan çantay 15 yıl sonra ortaya çıktı

mondomedia 43 izlenme - 1 month ago

sibel can’ın hakan ural’la evliliğinin bitmesine neden olan karahan çantay, 15 yıl sonra ortaya çıktı. bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen çantay, ‘zamanı gelince konuşacağım’ dedi. karahan çantay, yıllar sonra geri döndü. can’ın hakan ural’la evliliğinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen çantay, ' beni nasıl tanıdınız. 15 yıldır tek kare fotoğrafım çekilmedi. röportaj yapalım öyle yayınlayın ! dedi. eski manken, ‘bunca zaman neredeyiniz? ' sorusuna ' amerika’da yaşıyorum. en popüler olduğum dönemde işimi bırakıp gitmek zorunda kaldım. zamanı gelince konuşurum belki ' diye yanıt verdi.

03:49 sibel can'dan mutlu kaya'ya cevap

sibel can'dan mutlu kaya'ya cevap

tv8 674 izlenme - 3 months ago

geçtiğimiz aylarda 'sesi çok güzel' yarışmasıyla adını duyuran mutlu kaya diyarbakır'da silahlı saldırıya uğramıştı. kaya, 38 gün komada kaldıktan sonra uyandı. tedavisine gata'da devam edilen kaya, sibel can'a sitem etti ' ondan nefret ediyorum. sibel can, mutlu kaya ve ailesinin bu sözleri üzerine bir açıklama yaptı. çok üzüldüğünü belirten ünlü sanatçı şunları söyledi: bir yarışma programı ile yollarımızın kesiştiği, güzel sesini, güzel yüzünü türk halkı ile tanıştırmanın bana kısmet olduğu sevgili mutlu kaya kızımızın ' sibel can'dan nefret ediyorum..' söylemi beni inanılmaz derecede üzmüş ve kırmıştır. yıllar içinde hakkımda çıkan yüzlerce yalan- doğru haberler içinde de beni kıranlar üzenler elbette ki olmuştur…

00:48 şehit binbaşının eşi saldırı anını anlattı - cnntürk

şehit binbaşının eşi saldırı anını anlattı - cnntürk

cnnturk 56 izlenme - 3 months ago

muş'un malazgirt ilçesinde pkk'lılarca vurularak öldürülen binbaşı arslan kulaksız'ın eşi sibel kulaksız, saldırı anını anlattı. şehit eşi kulaksız, ' sağ tarafımızdan bildiğim kadarıyla 8 tane kurşun yağdırmışlar. ikisi yiğidime, biri bana. ama biri daha gelecekti, yiğidim göğsünü bana siper etti, beni korudu. şehit mertebesine ulaşırken bir de eşini korudu. yavrularını öksüz bırakmamak için beni yaşattı' dedi.

01:58 sibel can 15 kilo verdi

sibel can 15 kilo verdi

mondomedia 26 izlenme - 3 months ago

yaptığı yoğun diyet sonucu 15 kilo veren ünlü şarkıcı sibel can'ın eski halinden eser kalmadı. fazlalıklarından kurtulan güzel şarkıcı, yeni klibi için kamera karşısına geçti.

03:40 mutlu kaya'nın ailesinden sibel can'a sitem - showhaber

mutlu kaya'nın ailesinden sibel can'a sitem - showhaber

showhaber 32 izlenme - 4 months ago

diyarbakırlı mutlu kaya'nın sakat kalma korkusu ile sürekli ağladığını söyleyen anne hanım kaya, mutlu artık benim kızımdır diyen sibel can'a da sitem etti. hanım kaya, beni en çok sibel can şok etti ve üzdü. kızım vurulduktan sonra hastaneye gelip geçmiş olsun ziyareti yaptı. yanımızda olacağını söyledi. ancak gittikten sonra bir daha ne aradı ne de sordu diye konuştu.

02:26 mutlu kaya yoğun bakımdan çıktı - showhaber

mutlu kaya yoğun bakımdan çıktı - showhaber

showhaber 43 izlenme - 5 months ago

doktoru, diyarbakır'ın ergani ilçesindeki evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu 37 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören mutlu kaya'nın normal odaya alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği açıkladı. gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi beyin cerrahı uzman doktor aktaş, yoğun bakım ünitesinden çıkarılan mutlu'nun bilinci açık ve genel durumu iyi. birkaç kelimeyle de sınırlı olsa konuşmaya başladı dedi.

Çalma Listeleri

sibell

sibell

Vidivodo 1 Video
Sibel

Sibel

Vidivodo 13 Video
Sibel Can Tüm Şarkıları

Sibel Can Tüm Şarkıları

Vidivodo 1 Video
sibel can magazin

sibel can magazin

Vidivodo 14 Video
sibel can klipleri

sibel can klipleri

Vidivodo 3 Video