196 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:22 aşk hiç bu kadar acı vermemişti sertab erener cover'ı

aşk hiç bu kadar acı vermemişti sertab erener cover'ı

filadem 226 izlenme - 1 month ago

zuhal topal'la izdivaç programında sertap erener'in "aşk" şarkısını dinlerken insana huzur veren kadayıf gibi bir sese tanık olacaksınız.

00:48 sertab erener eşi emre kula'ya övgüler yağdırdı

sertab erener eşi emre kula'ya övgüler yağdırdı

mondomedia 33 izlenme - 1 month ago

sertab erener, eşi emre kula'yla önceki akşam nişantaşı'nda baş başa akşam yemeği yedi. mekan çıkışı muhabirlerle sohbet eden erener, ' eşim de mutfakta iyidir. ama bu ülkede tabak bile tutamayan erkekler var ' dedi.

03:32 demir demirkan ünlüleri kızdırdı

demir demirkan ünlüleri kızdırdı

mondomedia 17 izlenme - 2 months ago

ayşe arman’a verdiği röportajda sertab erener'le ilişkisi için 'proje birlikteliği' diyen demir demirkan'a ünlüler ateş püskürdü. sertab erener'le biten ilişkisinin perde arkasını gazeteci ayşe arman'a anlatan demir demirkan ünlüleri çileden çıkardı.' sertab'la ilişkimiz proje birlikteliğiydi' diyen demirkan'a ünlüler ateş püskürdü... işte demet akalın ile esra erol'un tepki dolu paylaşımları...

02:01 sertab erener emre kula ile evlendi - showhaber

sertab erener emre kula ile evlendi - showhaber

showhaber 48 izlenme - 4 months ago

seferihisar belediyesi'nde 4-5 kişinin katılımıyla düzenlenen nikahı; chp’li seferihisar belediye başkanı tunç soyer'in kıydığı belirtildi. mutluluğa evet diyen sertab erener ile emre kula çiftinin, nikahın ardından ilçede tatillerine devam ettiği öğrenildi. süpriz bir şekilde evlenen sertab erener ve emre kula çifti aldıkları bu ani kararı ailelerine bile haber vermeden gerçekleştirdiler.

00:57 sertab erener botokslarından dolayı gülemedi

sertab erener botokslarından dolayı gülemedi

mondomedia 108 izlenme - 6 months ago

sesi çok güzel programı öncesi gittiği estetik merkezinde botoksun dozunu kaçıran ünlü şarkıcı sertab erener, mimiklerini kaybetti. saba tümer'in programına konuk olan sertab erener, botokslarından dolayı gülemedi.

08:51 saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 3. etap -  beni küpten yarat

saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 3. etap - beni küpten yarat

tv8 297 izlenme - 6 months ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 3.bölüm'de; ünlüler 3. etap olan beni küpten yarat bölümünde eğlenceli ve çekişmeli bir şekilde kıyasıya yarıştırlar.

07:20 saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 5. etap -  patlat bir şarkı

saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 5. etap - patlat bir şarkı

tv8 10 izlenme - 6 months ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 5. etap patlat bir şarkı bölümünde kıyasıya yarıştılar.

10:15 saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 1. etap -  eşleştir

saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 1. etap - eşleştir

tv8 46 izlenme - 6 months ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 1. etap olan eşleştir bölümünde ünlüler kıyasıya yarıştılar.

09:14 saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 4. etap -  bas basabilirsen

saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 4. etap - bas basabilirsen

tv8 53 izlenme - 6 months ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 4. etap olan bas basabilirsen bölümünde alınlarındaki kelimelerin isimlerini bulmaya çalışarak kıyasıya yarıştılar.

06:00 saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 2. etap -  ne dedin sen

saba ile oyuna geldik 3. bölüm - 2. etap - ne dedin sen

tv8 25 izlenme - 6 months ago

ünlü isimlerin daha önce ekrana gelmeyen hallerine sahne olacak 'saba tümer ile oyuna geldik' beş etap ve bir finalden oluşuyor. finalde kazanan ekipten misafir yarışmacı, altı ünlü isimden birini seçecek ve final oyununu oynayacak. rekabet, sohbet ve ünlülerin eğlenceli hallerini ekrana getirecek 'saba tümer ile oyuna geldik' programının 1.bölüm'de; ünlüler 2. etap olan ne dedin sen bölümünde ünlüler kıyasıya yarıştılar.

Çalma Listeleri

Sertab Erener Magazin Videoları

Sertab Erener Magazin Videoları

Vidivodo 3 Video
Sertab Erener Tüm Şarkıları

Sertab Erener Tüm Şarkıları

Vidivodo 24 Video
Sertab Erener

Sertab Erener

Vidivodo 1 Video
Sertab Erener Klipleri

Sertab Erener Klipleri

Vidivodo 9 Video