259 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:44 seda sayan'a şehitler var dans edemem tepkisi

seda sayan'a şehitler var dans edemem tepkisi

tayfunege 20 izlenme - 2 months ago

seda sayan ve uğur arslan'ın sunumuyla ekrana gelen evleneceksen gel programında seda sayan oynamalarını istemiş. gelin adayı da yerinde bir hatırlatma yaparak 'şehitlerimiz var, böyle bir durumda oynayamam, kusura bakmayın' demiş.

00:59 evlilik rekortmeni ünlüler

evlilik rekortmeni ünlüler

mondomedia 297 izlenme - 3 months ago

bazı ünlüler nikah masasına oturma konusunda rekora koşuyor. bu 7 ünlü evlilik haberleriyle gündemden hiç düşmedi : gönül yazar , seda sayan , mehmet ali erbil , esra akkaya , sezen aksu , yeşim salkım , zuhal olcay ,

04:37 kamer genç sünnetsiz mi diyen seda sayan

kamer genç sünnetsiz mi diyen seda sayan

tayfunege 61 izlenme - 6 months ago

beyaz tv'de programa çıkartılan kamer genç'in eski kız arkadaşı 'hayal' isimli genç kadın, chp milletvekili hakkında çok ağır itirafları peş peşe sıraladı. bu yayın 2011 yılına ait.

02:08 seda sayan bina aldı iddialarını açıkladı - showhaber

seda sayan bina aldı iddialarını açıkladı - showhaber

showhaber 31 izlenme - 8 months ago

sene sonunda eğitimini tamamlayıp türkiye’ye dönecek olan oğulcan, susam sokak’ta bulunan ve şu anda bir kafenin yer aldığı binada kendisi için iş yeri açacak. baba sinan engin ise, binanın restorasyonu için kesenin ağzını açtı ve fh mimarlık'ın sahibi fırat bozfırat ile 4 milyon dolara anlaştı. seda sayan bu konu hakkında showhaber'e konuştu.

01:49 seda sayan'dan oğluna 12 milyon dolarlık hediye

seda sayan'dan oğluna 12 milyon dolarlık hediye

mondomedia 90 izlenme - 8 months ago

seda sayan, italya'nın milano kentindeki european school of economics'te okuyan oğlu oğulcan engin'e mezuniyet hediyesi olarak cihangir'de 12 milyon dolara bina satın aldı. sene sonunda eğitimini tamamlayıp türkiye'ye dönecek olan oğulcan, susam sokak'ta bulunan ve şu anda bir kafenin yer aldığı binada kendisi için iş yeri açacak. baba sinan engin ise, binanın restorasyonu için kesenin ağzını açtı ve ünlülerin mimarı fırat bozfırat'la 4 milyon dolara anlaştı. oğulcan engin geçen günlerde türkiye'ye gelerek babası ve bozfırat'la buluştu.

06:50 seda sayan'dan sevgilisine anlamlı aşk mesajı - tv8

seda sayan'dan sevgilisine anlamlı aşk mesajı - tv8

tv8 66 izlenme - 9 months ago

seda sayan kendisinden 23 yaş küçük gaziantepli sevgilisi erkan çelik'e 14 şubat sevgilililer günü'nde çok özel bir sürpriz yaptı.

01:49 red cevabı alan damat adayının kriz geçirmesi

red cevabı alan damat adayının kriz geçirmesi

tayfunege 147 izlenme - 9 months ago

show tv'de yayınlanan seda sayan ile uğur arslan'ın sunduğu 'evleneceksen gel' adlı programda ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. işte ret cevabı alan damadın kriz geçirme anı. ö

02:15 apaçi dansı yapan mustafa bey - evleneceksen gel

apaçi dansı yapan mustafa bey - evleneceksen gel

gemini99 10 izlenme - 9 months ago

seda sayan'ın sunmuş olduğu evleneceksen gel programında damat adayı mustafa, apaçi dans ile resmen kendinden geçti.

02:26 seda sayan'a 544 bin liralık boynuz cezası

seda sayan'a 544 bin liralık boynuz cezası

mondomedia 82 izlenme - 9 months ago

rtük uzmanları show tv’de seda sayan’ın sunduğu, ' evleneceksen gel ' adlı program hakkında hazırladığı raporda hüseyin ile ikbal adlı kişilerin evlenme diyaloglarının mevzuata aykırı olduğunu belirledi. üst kurul, kadınların aşağılandığı ve insan onurunun zedelendiği tespitini yaparken, seda sayan’ın sunduğu, ' evleneceksen gel ' adlı program nedeniyle show tv’ye 544.648 tl para cezası kesti.

01:07 seda sayan niran ünsal'a ambargo koydu

seda sayan niran ünsal'a ambargo koydu

mondomedia 65 izlenme - 9 months ago

niran ünsal'ın geçen yıl seda sayan'ın yayınını terk edip rtük'ten ceza almasına neden olduğu show tv'nin programlarında yasaklandığı ortaya çıktı. geçen ekim ayında seda sayan'ın canlı yayınına konuk olan niran ünsal, sinirlenip canlı yayını terk etmiş, bu duruma çok öfkelenen sayan, ünsal'ın arkasından ' senin de açık saçık kliplerin var, 4 çocuk doğurduktan sonra mı aklın başına geldi? " diyerek şarkıcıya tepki göstermişti.

Çalma Listeleri

Seda Sayan Magazin Videoları

Seda Sayan Magazin Videoları

Vidivodo 17 Video
Seda Sayan Klipleri

Seda Sayan Klipleri

Vidivodo 4 Video