sadi+celil+cengiz Videoları

54 sonuç

02:14 sihirbazlık okulunda bir türk film fragman - selen seyven
sihirbazlık okulunda bir türk film fragman - selen seyven
fragman 14.388 izlenme - 1 year ago

sihirbazlık okulunda bir türk filminin fragmanı. oyuncular : selen seyven , sadi celil cengiz , ayçe abana , yakup yavru , enes atış . film özeti : istanbul'un orta halli semtlerinden birinde yaşayan, lise öğrenimini zorlukla tamamlamış, ailenin tek çocuğu olan mehmet zeki olmasına rağmen haylazlığı yüzünden hayatı boyunca başarılı olamamış bir gençtir. üniversite sınavında da başarı sağlayamayacağını anlayınca ailesinın tepkisinden çekindiği için şimdiden uyduracağı yalanları düşünmeye başlamıştır. sınav sonuçlarının acıklanmasına kısa bir süre kala bir gece spellcraft sihirbazlık ve büyücülük okulu’ndan gelen mektupla hayatı değişir. anne ve babasının büyücülük okuluna göstereceği tepkiden çekindiği için onlara yurt dışında okul kazandığına dair yalan söyler ve büyülü bir maceraya atılır.

02:58 bana masal anlatma - ellere düş
bana masal anlatma - ellere düş
fragman 7.906 izlenme - 1 year ago

burak aksak'ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı bana masal anlatma filminin ellere düş isimli müziği sizlerle. filmin oyuncu kadrosunda fatih artman, hande doğandemir, devrim yakut, tarık ünlüoğlu cengiz bozkurt, erdal tosun, berat yenilmez, sadi celil cengiz, cihan ercan, burcu biricik, ercan yazgan, ani ipekkaya gibi isimler var.

00:22 turkcell profesyoneller kulübü sunar : bitmeyen toplantılar
turkcell profesyoneller kulübü sunar : bitmeyen toplantılar
turkcell 5.193 izlenme - 1 year ago

beyaz yaka'lıların aklından geçenleri okuyan turkcell profesyoneller kulübü gururla sunar. www.turkcell.com.tr

04:37 kutsi - yaz günü
kutsi - yaz günü
mert deniz 15.264 izlenme - 2 years ago

kutsi - yaz günü - canlı performans - beyaz show

01:01 beyaz'dan öküz öğrenci gafı - beyaz show
beyaz'dan öküz öğrenci gafı - beyaz show
mert deniz 15.095 izlenme - 2 years ago

kanal d'nin sunuculuğunu beyazıt öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı 'beyaz show'a bu hafta; müzik dünyasının başarılı isimlerinden, dizilerin sevilen oyuncusu kutsi, 'kim o' programının üç ismi; şahin ırmak, büşra pekin ve sadi celil cengiz, bütün kötü alışkanlıklara savaş açan adam, 'bırakmak istemiyorum' filminden terapist eğitmen emre üstünuçar ile dünya kick-boks şampiyonu badr hari konuk oluyor.

01:32 ne yaparsak sigarayı bırakırsınız ? - beyaz show
ne yaparsak sigarayı bırakırsınız ? - beyaz show
mert deniz 11.288 izlenme - 2 years ago

kanal d'nin sunuculuğunu beyazıt öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı 'beyaz show'a bu hafta; müzik dünyasının başarılı isimlerinden, dizilerin sevilen oyuncusu kutsi, 'kim o' programının üç ismi; şahin ırmak, büşra pekin ve sadi celil cengiz, bütün kötü alışkanlıklara savaş açan adam, 'bırakmak istemiyorum' filminden terapist eğitmen emre üstünuçar ile dünya kick-boks şampiyonu badr hari konuk oluyor.

03:40 büşra pekin'den canlı yayında oyunculuk denemesi - beyaz show
büşra pekin'den canlı yayında oyunculuk denemesi - beyaz show
mert deniz 8.157 izlenme - 2 years ago

kanal d'nin sunuculuğunu beyazıt öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı 'beyaz show'a bu hafta; müzik dünyasının başarılı isimlerinden, dizilerin sevilen oyuncusu kutsi, 'kim o' programının üç ismi; şahin ırmak, büşra pekin ve sadi celil cengiz, bütün kötü alışkanlıklara savaş açan adam, 'bırakmak istemiyorum' filminden terapist eğitmen emre üstünuçar ile dünya kick-boks şampiyonu badr hari konuk oluyor.

05:20 makina kafa'da kahkaha dolu anlar - pazar sürprizi
makina kafa'da kahkaha dolu anlar - pazar sürprizi
pazar_surprizi 4.581 izlenme - 2 years ago

Sunuculuğunu Gamze Karaman'ın gerçekleştirdiği 'Pazar Sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.Bu hafta; okan bayülgen'in programından kahkaha dolu anlar ekranlara geliyor.

23:21 makina kafa - yankı alper'in yeni şarkısı - showtv izle
makina kafa - yankı alper'in yeni şarkısı - showtv izle
ShowTV 17.171 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 6. ve son kısmında; yankı alper yeni albümünden şarkılar söylüyor. (21 mart 2014)

23:21 makina kafa - şahin ırmak'ın klibi  - showtv izle
makina kafa - şahin ırmak'ın klibi - showtv izle
ShowTV 10.909 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 2. kısmında; bkm oyuncusu şahin ırmak'ın senelerce önce çekmiş olduğu görüntülerini yayınlıyor. (21 mart 2014)

23:21 makina kafa - tanju babacan'ın kırmızı sakalları - showtv izle
makina kafa - tanju babacan'ın kırmızı sakalları - showtv izle
ShowTV 7.940 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 1. kısmında; ünlü modacı tanju babacan'ın kırmızı sakalları okan bayülgen'in gözünden kaçmıyor. (21 mart 2014)

23:21 makina kafa - medya arkası - showtv izle
makina kafa - medya arkası - showtv izle
ShowTV 13.922 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 3. kısmında; medya arkası bölümü var. bu bölümde, ekranların en komik videoları izleniyor. (21 mart 2014)

23:22 makina kafa - karolin fişekçi'nin özel hayatı - showtv izle
makina kafa - karolin fişekçi'nin özel hayatı - showtv izle
ShowTV 17.493 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 4. kısmında; karolin fişekçi, orhan pamuk ile olan ilişkisini anlatıyor. (21 mart 2014)

23:22 makina kafa -mahşeri cümbüş - showtv izle
makina kafa -mahşeri cümbüş - showtv izle
ShowTV 17.449 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 5. kısmında; 6 genç tarafından kurulmuş daha sonra 2 üyenin katılımıyla kadrosu tamamlanmış ve geleneksel türk tiyatrosu'nun en önemli özelliği olan doğaçlama geleneğini devam ettiren bir topluluk mahşeri cümbüş konuk oluyor. (21 mart 2014)

20:38 makina kafa - ömür gedik ile müziğe başlangıç ve ekranlardan yansıyan komik görüntüler - showtv izle
makina kafa - ömür gedik ile müziğe başlangıç ve ekranlardan yansıyan komik görüntüler - showtv izle
ShowTV 5.217 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 3. kısmında; ömür gedik'in şarkıcılığa başlama serüveni ve ekranlardan yansıyan komik ve ilginç görüntüler. (28 şubat 2014)

04:22 inna - india - makina kafa
inna - india - makina kafa
ShowTV 11.638 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programımakina kafa programının 7. kısmında; dünyaca ünlü star inna , dillerden düşmeyen şarkısı india ile makina kafa'da sizlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

20:38 makina kafa - dünyaca ünlü şarkıcı  inna - india şarkısı & inna ile özel röportaj - showtv izle
makina kafa - dünyaca ünlü şarkıcı inna - india şarkısı & inna ile özel röportaj - showtv izle
ShowTV 16.676 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programımakina kafa programının 4. kısmında; dünyaca ünlü star inna , dillerden düşmeyen şarkısı india ile makina kafa'da sizlerle. (28 şubat 2014)

20:38 makina kafa - tüketim pazarı ve ünlülerden oy kullanın mesajı - showtv izle
makina kafa - tüketim pazarı ve ünlülerden oy kullanın mesajı - showtv izle
ShowTV 13.339 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programımakina kafa programının 5. kısmında; bilinçsizce genişleyen tüketim pazarı, ünlülerden oy ver mesajı ve kim ıslanmak ister oyunu . (28 şubat 2014

20:38 makina kafa -  filmleri çekici hale getiren sebep & geçmişini silemezsin - showtv izle
makina kafa - filmleri çekici hale getiren sebep & geçmişini silemezsin - showtv izle
ShowTV 10.515 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 2. kısmında; günümüz filmlerini izlenir hale getiren ve vizyonda çekici kıran sebepler ve cahit berkay ile geçmişini silemezsin bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız . (28 şubat 2014)

20:37 makina kafa - konukların tanıtılması ve sürgün inek filmi - showtv izle
makina kafa - konukların tanıtılması ve sürgün inek filmi - showtv izle
ShowTV 19.722 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programı makina kafa programının 1. kısmında; stüdyo konuklarının tanıtılması, sürgün inek filminin teması ve seçim mesajlarını bu bölümde görebilirsiniz . (28 şubat 2014)

20:37 makina kafa - kim ıslanmak ister yarışması & ömür gedik ile müzik ziyafeti - showtv izle
makina kafa - kim ıslanmak ister yarışması & ömür gedik ile müzik ziyafeti - showtv izle
ShowTV 10.324 izlenme - 2 years ago

sunuculuğunu okan bayülgen'in yaptığı show tv'nin beğeni ile izlenen kültür, sanat, eğlence ve talk show programımakina kafa programının 6. kısmında; kim ıslanmak ister yarışması ve ömür gedik ile müzik ziyafeti sizlerle. (28 şubat 2014)

01:42 müşteri dili edebiyatı - turkcell reklamı
müşteri dili edebiyatı - turkcell reklamı
tomboy 6.798 izlenme - 2 years ago

turkcell yeni medya ile müşteriye lazer odaklanma kampanyası reklam filminde ahmet kural, murat cemcir ve sadi celil cengiz üçlüsü eğlenceli şekilde anlatıyor

01:42 müşteri temsilciliğinde anahtar kuramlar - turkcell reklamı
müşteri temsilciliğinde anahtar kuramlar - turkcell reklamı
tayfunege 7.591 izlenme - 2 years ago

turkcell yeni medya ile müşteriye lazer odaklanma kampanyası reklam filminde ahmet kural, murat cemcir ve sadi celil cengiz üçlüsü eğlenceli şekilde anlatıyor

01:42 turkcell yeni medya reklamı
turkcell yeni medya reklamı
tayfunege 8.980 izlenme - 2 years ago

turkcell yeni medya ile müşteriye lazer odaklanma kampanyası reklam filminde ahmet kural, murat cemcir ve sadi celil cengiz üçlüsü eğlenceli şekilde anlatıyor

02:46 işler güçler - sadi - şimdi onlar düşünsün
işler güçler - sadi - şimdi onlar düşünsün
dizimax 11.275 izlenme - 2 years ago

işler güçler - sadi - şimdi onlar düşünsün sadi ve meslek hikayeleri'ni ayağa kaldıracak fikirleri.

01:47 batman hale - işler güçler
batman hale - işler güçler
coolboy 18.280 izlenme - 2 years ago

batman hale - işler güçler

02:23 sadi celil cengiz  - taksimde beklenen müdahale geldi - halktv 16 haziran 2013
sadi celil cengiz - taksimde beklenen müdahale geldi - halktv 16 haziran 2013
halktv 10.136 izlenme - 2 years ago

sadi celil cengiz - taksimde beklenen müdahale geldi - halktv 16 haziran 2013

01:15 işler güçler ekibi söyleşisi - anadolu ajansı
işler güçler ekibi söyleşisi - anadolu ajansı
AnadoluAjansi 18.019 izlenme - 3 years ago

cemcir: 'biz bu işi kanala, yapımcıya yapıyor gibi yapmıyoruz. tek derdimiz eğlenmek. niye bitiyor? çok yorulduk. hikaye bitti'

05:07 işler güçler 15. bölüm kamera arkası
işler güçler 15. bölüm kamera arkası
coolboy 7.013 izlenme - 3 years ago

işler güçler 15. bölüm kamera arkası

01:18 turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 1
turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 1
Serdar Polat BAS 9.879 izlenme - 3 years ago

eskidensosyal medyaolsaydı hayat nasıl olurdu

01:22 turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 3
turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 3
ece25 16.231 izlenme - 3 years ago

eskidensosyalmedyaolsaydi hayat nasıl olurdu? cevabını turkcell'lioğulları veriyor.

01:18 turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 2
turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 2
ece25 23.103 izlenme - 3 years ago

eskidensosyalmedyaolsaydi hayat nasıl olurdu? cevabını turkcell'lioğulları veriyor.

01:18 turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 1
turkcell'lioğulları - eskiden sosyal medya - 1
ece25 10.386 izlenme - 3 years ago

eskidensosyalmedyaolsaydi hayat nasıl olurdu? cevabını turkcell'lioğulları veriyor.

02:01 üç cihanda dört çeken beylik turkcell'lioğulları
üç cihanda dört çeken beylik turkcell'lioğulları
ece25 11.467 izlenme - 3 years ago

bu teknoloji bize atamızdan yadigar! kafası rahat beylik turkcell’lioğulları, soluk soluğa izleyeceğiniz heyecan dolu maceralarıyla şimdi turkcell reklamlarında!<br/><a href='http://www.turkcell.com.tr/downloads/bireysel/html/turkcellliogullari/index.html' target='_blank'>http://www.turkcell.com.tr/downloads/bireysel/html/turkcellliogullari/index.html</a>

14:31 sadi celil cengiz -  kelime oyunu
sadi celil cengiz - kelime oyunu
tomboy 25.130 izlenme - 3 years ago

kelime oyunu yılbaşı özel programına katılan işler güçler ekibi..

10:43 işler güçler beyaz show'da kanadı var uçsunnnn
işler güçler beyaz show'da kanadı var uçsunnnn
tomboy 18.566 izlenme - 3 years ago

işler güçler beyaz show'da, ahmet kural hakkında yakınlarından bilinmeyenlerin söylediği anlar

01:55 dilara gönder ve sadi celil cengiz gerginliği
dilara gönder ve sadi celil cengiz gerginliği
gazeteport 12.546 izlenme - 3 years ago

dilara gönder ve sadi celil cengiz gerginliği

03:29 atilla taş'ı yunanistan'a iteleyen beyaz show felix ile karşılaştı
atilla taş'ı yunanistan'a iteleyen beyaz show felix ile karşılaştı
gazeteport 20.206 izlenme - 3 years ago

atilla taş'ı yunanistan'a iteleyen beyaz show felix ile karşılaştı

03:26 beyaz'dan kokoreç komedisi
beyaz'dan kokoreç komedisi
gazeteport 5.479 izlenme - 3 years ago

ahmet kural, murat cemcir, sadi celil cengiz, beyaz show, göksel, göksel dekoltesi, göksel göğüsleri, beyaz show göksel şarkısı, beyaz show 19.10.2012, oğuzh...

01:27 ahmet kuralın mimikleri türk dizilerindeki karekterlere uyarlanırsa - beyaz show
ahmet kuralın mimikleri türk dizilerindeki karekterlere uyarlanırsa - beyaz show
gazeteport 1.526 izlenme - 3 years ago

ahmet kural, murat cemcir, sadi celil cengiz, beyaz show, göksel, göksel dekoltesi, göksel göğüsleri, beyaz show göksel şarkısı, beyaz show 19.10.2012, oğuzh...

-->