2741 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:15 Recep Tayyip Erdoğan - Rusya'dan Özür Dilemeyeceğiz

Recep Tayyip Erdoğan - Rusya'dan Özür Dilemeyeceğiz

ozantopuz izlenme - 22 hours ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk hava sahasını ihlal ettikten sonra düşürülen Rus uçağı için Rusya'dan özür dilenmeyeceğini açıkladı.

01:33 putin - g20'de ışid'i destekleyenler var

putin - g20'de ışid'i destekleyenler var

cnnturk 905 izlenme - 1 week ago

rusya devlet başkanı vladimir putin, g-20 zirvesinin sonunda düzenlendiği basın toplantısında çarpıcı bir iddia attı ortaya. putin, ' ışid, aralarında g-20 ülkelerinin de bulunduğu 40 ülkede bulunan bireyler tarafından finanse ediliyor ' dedi. ' işi̇d'le mücadele için önce bu finansal kaynaklar kesilmeli ' diye konuştu. - 17.11.2015

00:46 erdoğan ile rusya devlet başkanı putin bir araya geldi

erdoğan ile rusya devlet başkanı putin bir araya geldi

AnadoluAjansi 1 izlenme - 1 week ago

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, rusya devlet başkanı vladimir putin ile görüştü.

04:47 rusya devlet başkanı putin g20 zirvesi için antalya'da

rusya devlet başkanı putin g20 zirvesi için antalya'da

AnadoluAjansi 152 izlenme - 1 week ago

rusya devlet başkanı vladimir putin'i antalya havalimanı'nda ekonomi bakanı nihat zeybekci, antalya valisi muammer türker ile büyükşehir belediye başkanı menderes türel karşıladı. karşılama töreninde yöresel elbise giyen iki çocuk, putin'e çiçek verdi. putin, daha sonra karayoluyla zirvenin düzenleneceği belek'e hareket etti.

01:31 vilademir putin'in leopar sevmesi

vilademir putin'in leopar sevmesi

gemini99 230 izlenme - 2 weeks ago

rusya devlet başkanı vlademir putin, imaj çalışması olarak, şehrin hayvanat bahçesinde leoparla oynamış, hayvan severek gazetecilere poz vermiş.

01:08 rusya'nın hava saldırıları sivilleri vurdu

rusya'nın hava saldırıları sivilleri vurdu

AnadoluAjansi 155 izlenme - 2 weeks ago

rus hava kuvvetleri'nin suriye'deki saldırıları, ülke içinde yeni sığınmacı akınına neden olurken, bombalardan kaçan binlerce suriyeli için yeni kamplar oluşturuluyor. rus savaş uçaklarının bombalarından kaçan binlerce suriyeli, idlib kırsalında daha güvenli olduğuna inandıkları bölgelerde suriyeli ve arap bağışçıların desteği ve yerel gönüllü ekiplerin yardımıyla, kalacakları çadırları kurmaya ve yeni kamplar oluşturmaya çalışıyor. aa muhabirine konuşan suriyeliler, rus saldırılarında çok sayıda sivilin hayatını kaybettiğini, bombalardan kaçmayı başaranları da en iyi ihtimalle kamplarda çetin ve sıkıntılı bir hayat beklediğini anlattı. çadırların kurulmasında görev alan gönüllü ekibin başkanı ebu ali el-i̇dlibi, "bombalardan kaçan binlerce sivil için acil şekilde yeni kamplar oluşturmaya çalıştıklarını" söyledi. i̇dlibi, "rus bombalarından

00:43 rusya'da arabalardan rüşvet toplayan ayı

rusya'da arabalardan rüşvet toplayan ayı

soapbox 1 izlenme - 2 weeks ago

rusya'da yoldan geçen araçları durdurup rüşvet isteyen uyanık ayı ve onun kendine has sevimli yöntemi sizlerle.

01:28 cumhurbaşkanı erdoğan dertleri türkiye'yi bölmek

cumhurbaşkanı erdoğan dertleri türkiye'yi bölmek

AnadoluAjansi 0 izlenme - 1 month ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Moskova'da görüşmesi için 370 bin insanın kanına giren bir kişiyi, kırmızı halıyla karşılamanın devletlerarası diplomaside yeri olabilir mi. Maalesef insanlık bunu da gördü. Görüşmelerimizde farklı konuşup daha sonra farklı uygulamalara girenleri gördük dedi.

07:31 dünyanın adana'sı rusya'da güvenlik görevlisi olmak

dünyanın adana'sı rusya'da güvenlik görevlisi olmak

gemini99 0 izlenme - 1 month ago

barracuda adlı bar güvenliğini sağlayan çete elemanlarının, bar müşterilerine sebepli sebepsiz allah ne verdiyse yardırmaları.

01:53 esad moskova'da putin'le görüştü

esad moskova'da putin'le görüştü

cnnturk 4 izlenme - 1 month ago

türkiye'nin ' esad'lı geçiş sürecine hazırız ' açıklamasının ardından rusya'nın başkenti moskova'da çok kritik bir görüşme gerçekleşti. kremlin'den yapılan açıklamada, suriye devlet başkanı esad'ın dün akşam moskova'ya gelerek devlet başkanı putin'le görüştüğü bildirildi. esad suriye'deki son durumla ilgili olarak putin'e bilgi verdi. - 21.10.2015