598 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:36 şahan gökbakar evleniyor - showhaber

şahan gökbakar evleniyor - showhaber

showhaber 35 izlenme - 7 months ago

şahan gökbakar da evli ünlüler kervanına katılıyor. ünlü komedyen, üç yıldır birlikte olduğu oyuncu selin ortaçlı ile evlilik kararı aldı. mutlu haber, gökbakar ve ortaçlı aileleri'ni sevince boğdu. gökbakar-ortaçlı çiftinin çok kısa bir süre içinde hayatlarını birleştirecekleri öğrenildi. öte yandan iki sevgilinin bebek sevinci yaşadığı da söyleniyor. iddialara göre ortaçlı, dört aylık hamile. çift, bu yüzden hemen düğün yapacak. ardından ortaçlı, doğum yapmak için yurt dışına gidecek. şahan gökbakar, bugüne kadar özel hayatını hep gizli yaşamayı tercih etti. bu yüzden de selin ortaçlı ile ünlü komedyen, ortalarda fazla görünmedi.

00:15 recep ivedik bebeği bulundu

recep ivedik bebeği bulundu

boompow 10 izlenme - 10 months ago

ivedik olacak bebeklikten belli olurmuş :) recep ivedik bebeklik videosunu izliyoruz :)

03:17 şahan'dan recep ivedik 5 açıklaması

şahan'dan recep ivedik 5 açıklaması

mondomedia 54 izlenme - 11 months ago

tüm zamanların türkiye'de en çok izlenen filmi olan recep ivedik 4 filminin baş kahramanı şahan gökbakar, 7.369.098 kişiyle rekorları altüst etti, şimdi ise herkez merakla recep ivedik 5 çıkacakmı? sorusuna yanıt aramakta. şahan serinin 5. filmi için sevenlerinin baskı yaptığını belirtirken kendisine hayranlarının recep ivedik diye seslendiğini ve bu durumdan memnun olduğunu belirtti. serinin 5. filmi sürpriz bir şekilde yakın zamanda çıkması bekleniyor.

05:08 recep ivedik 4 en çok izlenen film rekorunu kırdı

recep ivedik 4 en çok izlenen film rekorunu kırdı

tv360 82 izlenme - 11 months ago

vizyona girdiği ilk hafta seyirci rekoru kıran recep ivedik 4, 6.9 milyon izleyiciyle en çok izlenen film rekorunu düğün dernek'ten devraldı.

02:12 recep ivedik animasyon olarak geliyor - aramızda kalmasın

recep ivedik animasyon olarak geliyor - aramızda kalmasın

tv8 21 izlenme - 1 year ago

2008'de başlayan recep ivedik yolculuğu izlenme rekorları kıran şahan gökbakar, beyazperdeye nokta atışı yapacak yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 7 milyon kişinin izlediği recep i̇vedik 4 filmiyle yaklaşık 70 milyon hasılat yapan şahan gökbakar, i̇vedik'i bu kez animasyon olarak sinemaya taşıyacak. yönetmen kardeşi togan gökbakar ile birlikte uzun süredir üzerinde çalışan komedyen, recep i̇vedik için holly- wood'a özgü teknikler kullanacak. çizimleri ve animasyonları için anima i̇stanbul'la anlaşan şahan gökbakar, yeni projesinde sesiyle var olacak. komedyen geçen haftada da recep i̇vedik'in 3d animasyon resmini sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerini büyük bir merak içerisinde bırakmıştı. - 11.11.2014

12:48 demet akalın'a şahan gökbakar'dan film teklifi

demet akalın'a şahan gökbakar'dan film teklifi

tv8 33 izlenme - 1 year ago

şahan gökbakar yeni filmimde seninle okan'a bir şeyler yazıyorum mesajını demet akalın'a göndererek teklifte bulundu. demet akalın, cep telefonundan yakın dostu şahan gökbakar ile yazışmalarını da gösterdi. yeni bir film için senaryo yazmaya başlayan gökbakar'ın, yeni filmimde seninle okan'a bir şeyler yazıyorum yazısını gösteren akalın, yazışmaların devamını eliyle kapattı. popçu, ben hayatta oyunculuk yapamam, şarkıcıdan oyuncu zor olur dedi.

01:28 samsun çarşamba'da recep ivedik'in ikizi bulundu

samsun çarşamba'da recep ivedik'in ikizi bulundu

showhaber 152 izlenme - 1 year ago

samsun'un çarşamba ilçesinde yaşayan enver akbaş, ünlü film karakteri recep ivedik'e benzerliği ile görenleri şaşırtıyor. samsun'un çarşamba ilçesinde esnaflık yapan enver akbaş, şahan gökbakar'ın canlandırdığı recep ivedik karakterine benzerliği ile görenleri hayrete düşürüyor. benzerliğinden memnun olduğunu belirten akbaş, 'onun gibi konuşmak veya halkın içinde ona benzemek için uğraşmak hiç aklımın ucundan geçmedi. ben burada da mutluyum' dedi.

02:17 recep ivedik 4 yeniden vizyona giriyor

recep ivedik 4 yeniden vizyona giriyor

showhaber 25 izlenme - 1 year ago

2014 yılının ilk altı ayının en çok izlenen filmi olma rekorunu kimseye kaptırmayan ‘recep ivedik 4’ yenilenmiş versiyonuyla yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. başrolünde şahan gökbakar’ın rol aldığı, togan gökbakar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, daha önce yayınlanmayan 35 dakikalık bölümün eklenmiş versiyonuyla 25 temmuz’da yeniden sinemalarda olacak. filmin yeni versiyonunun dağıtımını warner bros yapacak.

01:38 recep ivedik 4 35 dk uzun versiyon fragman

recep ivedik 4 35 dk uzun versiyon fragman

fragman 159 izlenme - 1 year ago

recep ivedik 4 35 dk uzun versiyon 25 temmuz'da sinemalarda

01:45 recep ivedik 7 komik dans

recep ivedik 7 komik dans

tomboy 44 izlenme - 1 year ago

recep ivedik'e benzerliği dikkat çeken bu minik dansıyla güldürdü

Çalma Listeleri

Recep İvedik Fragmanları

Recep İvedik Fragmanları

Vidivodo 1 Video
Recep İvedik Taklitleri

Recep İvedik Taklitleri

Vidivodo 5 Video