1533 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:38 charlie sheen hiv pozitif olduğunu açıkladı

charlie sheen hiv pozitif olduğunu açıkladı

mondomedia 1 izlenme - 1 week ago

charlie sheen bir süredir hollywood'u sallayan iddialara son noktayı koydu. sheen, bu sabah abd'deki nbc kanalında programına konuk olduğu matt lauer'e ' hiv pozitif olduğunu ' açıkladı.

01:07 charlie sheen'in hiv pozitif olduğu iddia edildi

charlie sheen'in hiv pozitif olduğu iddia edildi

mondomedia 369 izlenme - 1 week ago

hiv virüsü taşıyan aktör charlie sheen mi? bir süredir hollywood'u sarsan 'hiv virüsü taşıyan ünlü aktör' iddiası başka bir boyut kazandı. bir süredir kimliği merak konusu olan ünlü aktörün charlie sheen olduğu ileri sürüldü. national enquirer dergisi aids'e yakalanan ünlü ve çapkın aktörün charlie sheen olduğunu ileri sürdü. people dergisi de aynı iddiayı tekrarladı. sheen'in bu sabah (salı) nbc news'dan matt lauer'e konuk olup kişisel bir açıklama yapacağının duyurulması da bu iddiaları güçlendirdi.

00:27 granini pozitif olmak doğanda var - vişne

granini pozitif olmak doğanda var - vişne

ece25 75 izlenme - 1 week ago

hayat tüm doğallığıyla güzel. yeter ki etrafındakileri görmek için kendine izin ver. granini. pozitif olmak doğanda var.

01:04 emilia clarke ateşli sevişme sahneleri

emilia clarke ateşli sevişme sahneleri

coolboy 1 izlenme - 3 weeks ago

seksi güzel ünlü emilia clarke ateşli sevişme sahneleri sizlerle.

02:09 pozitron emisyon tomogrofisinin kullanım alanları nelerdir - uzman doktor hülya seymen

pozitron emisyon tomogrofisinin kullanım alanları nelerdir - uzman doktor hülya seymen

Kolan Hastanesi 4461 izlenme - 3 weeks ago

pet bt, onkolojik hastalıkların teşhisinde, evrelendirilmesinde (yaygınlığın belirlenmesinde) ve tedaviye yanıtın değerlendirilmesinde kullanılır. 1.akciğer kanseri, 2.baş-boyun tümörleri, 3.kolon ve rektum kanseri, 4.lenfoma, 5.malign melanoma, 6.meme kanseri, 7.tiroid kanseri, 8.over,endometrium ve serviks kanseri gibi jinekolojik tümörler, 9.primer ya da metastatik beyin tümörleri, 10.primer odağı belirlenemeyen tümörlerin araştırılmasında kullanılır. onkolojik hastalıkların dışında, kalp krizi geçiren hastalarda kalp kasında canlı doku varlığını belirlemede ve nöroloji alanında epilepsi (sara) odaklarının doğru biçimde belirlenmesini ve alzheimer gibi hastalıkların erken dönemde tespit edilmesini sağlamaktadır.

01:03 pozitron emisyon tomogrofisi nedir - uzman doktor hülya seymen

pozitron emisyon tomogrofisi nedir - uzman doktor hülya seymen

Kolan Hastanesi 290 izlenme - 3 weeks ago

onkolojik hastalıkların tanısı, evrelemesi, izleminde ve tedavi yanıtının değerlendirilmesinde kullanılan, vücudun yapısal ve metabolik durumu hakkında bilgi veren görüntüleme cihazıdır. pet/ bt iki farklı ünitenin birleşiminden oluşmaktadır. pet, hücrelerin fonksiyon ve metabolizması hakkında bilgi verirken, bt ise anatomik olarak ayrıntılı ve kesin bilgiler sağlar. birçok hastalıkta, henüz görülebilir anatomik değişiklikler ortaya çıkmadan önce, hastalığın yarattığı metabolizma değişikliğini göstererek erken ve doğru tanı konmasına olanak verir. ayrıca pet/bt cihazının tüm vücudu tarayabilme özelliği sayesinde, hastalığın yayıldığı alanı göstererek tedavide büyük bir avantaj elde edilebilmektedir.

00:15 spot80 - promo ıtalia 1 matrioska con moana pozzi (1988)

spot80 - promo ıtalia 1 matrioska con moana pozzi (1988)

Spot80 0 izlenme - 1 month ago

come da titolo. per questa promo ringraziamo: mickylog.

01:58 kerem bursin kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı

kerem bursin kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı

mondomedia 0 izlenme - 1 month ago

kerem bursin’in spor kulübünde boks yaparken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. sevilen oyuncu kaslı vücuduyla kıvanç tatlıtuğ’un pozlarını solladı. bursin yeni görüntüsüyle hayranlarını şoke etti. sevgilisi serenay sarıkaya ile birlikte rol alacağı günaydın sevgilim filminde bir rock starı canlandıracak kerem bursin, hazırlıklara hız verdi. gittiği spor kulübünde boks dersleri alan bursin’in kaslı vücudu, kıvanç tatlıtuğ’un ‘kuzey güney’deki dövüş sahnelerini akla getirdi.

03:58 pozisyonda sınır tanımayan ankara pavyon geceleri

pozisyonda sınır tanımayan ankara pavyon geceleri

filadem 83 izlenme - 1 month ago

ankara pavyonlarına gideceklere duyurulur evi arsayı tarlayı tapanı bırakıp gelmek de var dıye hah o işte bunu için yazılmış izliyoruz efendim.

02:39 büyümeyle ilgili rakamlarımız daha pozitif gelecek

büyümeyle ilgili rakamlarımız daha pozitif gelecek

AnadoluAjansi 84 izlenme - 1 month ago

ekonomi bakanı nihat zeybekci, türkiye'de işsizliğin iki haneli rakamlara ulaşmadan aşağı doğru çekilmesine ilişkin adımların atılacağını belirterek, "çünkü büyümeyle ilgili rakamlarımız daha pozitif gelecek" dedi. zeybekci, ekonomi bakanlığı ile uluslararası yatırımcılar derneği (yased) tarafından düzenlenen 'uluslararası yatırımcılarla istişare toplantısı'nın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. toplantının basına kapalı bölümünde yased’in türkiye’deki yatırım ortamının iyileştirilmesi konusundaki önerilerini not ettiklerini anlatan zeybekci, oluşturulacak ikili çalışma gruplarının kasım ayından itibaren ilgili bakanlıklarla bir araya geleceğini ve yıl sonuna kadar bu konularda olumlu adımlar atılacağını ifade etti.

Çalma Listeleri

Pozantılı Cumali Tüm Şarkıları

Pozantılı Cumali Tüm Şarkıları

Vidivodo 18 Video
poztiş takma

poztiş takma

Vidivodo 1 Video