8083 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:47 polisin çektiği fotoğraf national geographic'te 13. oldu

polisin çektiği fotoğraf national geographic'te 13. oldu

AnadoluAjansi 64 izlenme - 1 week ago

tunceli valiliği basın ve halkla ilişkiler müdürlüğünde görevli polis memuru zihni güler, aa muhabirine, uzun yıllardır fotoğrafçılığa ilgi duyduğunu, elinden geldiğince bu işle uğraşmaya çalıştığını söyledi. kentte yaklaşık 5 yıldır görev yaptığını ifade eden güler, yaklaşık 3 yıl trafik polisliği yaptım. daha sonra fotoğraf eğitmenliğim ve fotoğrafa ilgim nedeniyle valilik basın ve halkla i̇lişkiler müdürlüğüne geçtim. uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. tunceli'de yaşadığım sürede birçok öğrenci ve kamu çalışanına, açtığım profesyonel fotoğrafçılık kurslarıyla eğitim verdim dedi.

00:25 polisin gözü g20 liderler zirvesi'nde

polisin gözü g20 liderler zirvesi'nde

AnadoluAjansi 74 izlenme - 2 weeks ago

g20 liderler zirvesi kapsamında güvenlik tedbirlerinin en üst seviyeye çıkartıldığı antalya'da, kent merkezinden belek'e kadar birçok noktaya kurulan 691 kamerayla tüm ayrıntılar izlenerek değerlendirilecek. antalya'da 15-16 kasım tarihlerinde belek'te düzenlenecek ve anadolu ajansının (aa) ev sahibi fotoğraf sağlayıcısı olduğu g20 liderler zirvesi kapsamında güvenlik tedbirleri üst düzeye çıkartıldı.

00:35 toplu taşımaya sivil polis denetimi

toplu taşımaya sivil polis denetimi

AnadoluAjansi 1375 izlenme - 2 weeks ago

ankara'da toplu taşıma araçlarına sivil olarak binerek yolcu gibi seyahat eden trafik polisleri, mini kamerayla hatalarını kaydettikleri sürücüleri denetliyor. kurallara uymayan sürücülere ise polislerce para cezası yazılıyor. mart ayında başlayan denetimlerde, ankara emniyet müdürlüğü trafik denetleme şube müdürlüğüne bağlı sivil bir ekip, her gün rastgele belirledikleri otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarına ve taksilere araçlarına biniyor. günün herhangi bir saatinde yapılan denetimde toplu taşıma aracı güzergah boyunca mini kamerayla kayıt altına alınıyor. kamerayla belgelenen kayıtların ardından, toplu taşıma aracı trafik ekiplerince durduruluyor. bu sırada araç içindeki yolculara ve sürücüye kendisini tanıtan sivil polis ekibi, yapılan hataları sayarak, sürücüye cezai işlem uygulanacağını belirtiyor.

00:49 motosikletle polisten kaçmak isteyen adamın dramı

motosikletle polisten kaçmak isteyen adamın dramı

gemini99 1 izlenme - 2 weeks ago

motosikletiyle polise direnen ve kaçmak isterken bir anda polisin takibine takılan ve çok kısa bir sürede kendisini motosikletten düşmüş ve çimlerde yatar bir şekilde bulan adamın dramı sizlerle.

00:29 ev baskınında suçluları elektro şokla yakalayan polisler

ev baskınında suçluları elektro şokla yakalayan polisler

gemini99 303 izlenme - 2 weeks ago

uzun uğraşlar sonucu dışarı çıkmakta direten suçluları bir anlık hamleyle evden çıkarmak isterken kendini içeride bulan polis ve onu kurtarmak için saldırıya geçen arkadaşları sizlerle.

02:38 bisikletiyle polislerden kaçan adrenalin tutkunu genç

bisikletiyle polislerden kaçan adrenalin tutkunu genç

gemini99 1720 izlenme - 2 weeks ago

polisler tarafından yakalandıktan sonra salıncakta sallanırmış gibi yaparak güzel bir hareketle polislerden bisikletiyle kaçan ve adrenalin dolu hareketler yapan adamın muhteşem anları sizlerle.

01:52 israil polisi hastane bastı bir filistinliyi öldürdü

israil polisi hastane bastı bir filistinliyi öldürdü

AnadoluAjansi 83 izlenme - 2 weeks ago

batı şeria'nın el-halil kentinde israil güçlerinin hastane basarak bir filistinliyi öldürdükleri bildirildi. ehli hastanesinde çalışan bir sağlık görevlisi, 20 kişilik polis gücünün hastahaneye baskın yapıp, abdullah şelalide adındaki gence ateş ettiklerini, 27 yaşındaki şelalide'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini söyledi. i̇srail polisinin ayrıca, hastanede tedavi gören azzam şelalide adındaki genci de gözaltına aldığı öğrenildi.

00:30 polisten kaçan adam polisin canına kastederse

polisten kaçan adam polisin canına kastederse

gemini99 386 izlenme - 2 weeks ago

polisten kaçan adam polisin canına kastederse neler olur, şimdi izliyoruz iyi seyirler.

00:34 üniversite öğrencilerini tokatlayan polisler

üniversite öğrencilerini tokatlayan polisler

gemini99 286 izlenme - 2 weeks ago

beyoğlu'nda resmi görevli 3 polis ve 2 üniversite öğrencisi arasında çıkan 'küfür' tartışması ve hemen ardından yaşanan polis şiddeti amatör kamera tarafından görüntülendi.

00:34 sarhoş kadın polisi koşarak itmesi

sarhoş kadın polisi koşarak itmesi

gemini99 277 izlenme - 3 weeks ago

sarhoş kadın polisi koşarak itmesini herkes şaşkınlıkla karşıladı. sonrasında kadın tutuklandı.

Çalma Listeleri

POLİSSS

POLİSSS

Vidivodo 1 Video
Hırsız Polis

Hırsız Polis

Vidivodo 5 Video