okullara Videoları

19 sonuç

02:21 Şırnakta Okullara Saldırıldı - Showhaber
Şırnakta Okullara Saldırıldı - Showhaber
showhaber 11629 izlenme - 3 years ago

abdullah öcalanın suriyeden çıkarılmasının yıldönümünde teröristler okullara saldırdı

01:49 Okullara Obezite Dengesi - Showtv
Okullara Obezite Dengesi - Showtv
ShowTV 1711 izlenme - 4 years ago

okullara 'obezite' ayarı. kantinde kola, hamburger yasak.

04:26 Istanbul'da Okullara Kar Tatili - Showhaber
Istanbul'da Okullara Kar Tatili - Showhaber
showhaber 1433 izlenme - 3 years ago

yollar buz pistine döndü

01:47 Okullara Prefabrik Sınıflar - Skytürk360
Okullara Prefabrik Sınıflar - Skytürk360
tv360 1418 izlenme - 3 years ago

okullara prefabrik sınıflar

01:50 Özel Okullara Ilgi Arttı - Cnntürk
Özel Okullara Ilgi Arttı - Cnntürk
cnnturk 1029 izlenme - 2 years ago

yeni eğitim sistemine ilişkin tereddütler ilgiyi özel okula yöneltti.

01:29 Okullara Hasar Tespiti - Anadolu Ajansı
Okullara Hasar Tespiti - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi 906 izlenme - 4 years ago

gaziantep (a.a) -okullara yeniden hasar tespiti -''öğretmenin seçim sürecinin sadece kpss'ye dayalı olması bana göre çok yetersiz bir yaklaşım tarzıdır''

01:38 Özel Okullara Dönüşecekler - Anadolu Ajansı
Özel Okullara Dönüşecekler - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi 427 izlenme - 3 years ago

uşak (aa) - 25.03.2012 - başbakan yardımcısı bekir bozdağ, 'dershaneler zamanla özel okullara ya da başka eğitim kurumlarına dönüşecek. bunun çalışmasını yapıyoruz' dedi.

02:06 Özel Okullara Zam Sınırlaması - Showhaber
Özel Okullara Zam Sınırlaması - Showhaber
showhaber 242 izlenme - 1 year ago

özel okulların keyfi zam uygulamalarına milli eğitim bakanlığı meb el koydu. kimi okulların yaptığı yüzde 30'a varan yıllık fiyat artışları artık tarih oluyor. 2015- 2016 eğitim ve öğretim döneminden başlamak üzere, özel okulların fiyat artışlarına sınırlama getirildi. buna göre; okullar, ücretlerinde, enflasyonun üzerine en fazla yüzde 5 ekleyerek zam yapabilecek. örneğin, enflasyonun yüzde 5 çıkması durumunda özel okulun yapabileceği en yüksek zam, yüzde 5+5 olmak üzere yüzde 10 olabilecek.

01:49 Okullara Obezite Ayarı - Showhaber
Okullara Obezite Ayarı - Showhaber
showhaber 207 izlenme - 4 years ago

okullara 'obezite' ayarı. kantinde kola, hamburger yasak.

00:55 5 Ilde Okullara Kar Tatili - Cnntürk
5 Ilde Okullara Kar Tatili - Cnntürk
cnnturk 163 izlenme - 11 months ago

Kars'ın Sarıkamış, Sivas'ın Gürün, Uşak'ın Eşme, Ankara'nın Polatlı ilçesi ve Konya kent merkezi ile Güneysınır, Akören, Kadınhanı, Sarayönü, Taşkent, Yunak, Derbent, Hadim, Derebucak, Çeltik, Bozkır, Ahırlı, Yalıhüyük, Altınekin, Doğanhisar ve Seydişehir ilçelerinde kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 12 Şubat Perşembe ara verildiği duyuruldu.- 12 Şubat 2015

01:56 Özel Okullara Da Okul Sütü - Anadolu Ajansı
Özel Okullara Da Okul Sütü - Anadolu Ajansı
AnadoluAjansi 158 izlenme - 3 years ago

aa editörlerinin sorularını yanıtlayan bakan mehdi eker, okullarda süt dağıtımına devam edileceğini, bu yıl özel okulların da proje kapsamına alınacağını bildirdi.

02:14 Ankara'da Okullara 2 Gün Kar Tatili - Cnntürk
Ankara'da Okullara 2 Gün Kar Tatili - Cnntürk
cnnturk 123 izlenme - 1 year ago

ankara'da yoğun kar yağışı sonrası gözler ankara valiliği'ne çevrilmişti. merakla beklenen ankara'da okullara kar tatili haberi valilik tarafından gün ortasında geldi.ankara valiliğinden, hava sıcaklığında aşırı düşüş olacağı, buna bağlı olarak kuvvetli buzlanma ve don olayının artacağı beklendiğinden yarın ve perşembe günü milli eğitime bağlı temel eğitim ve ortaöğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime 2 gün süreyle ara verildiği bildirildi. - 07.01.2015

01:36 Hakkari'de Okullara Kar Tatili
Hakkari'de Okullara Kar Tatili
tv360 108 izlenme - 1 year ago

hakkari'de dünden beri etkisini sürdüren kar yağışı hayatı durma noktasına getirdi. kar nedeniyle hakkari merkez ve köylerinde ilk ve orta dereceli okullar valilik kararıyla bugün öğleden sonra ve yarın tatil edildi. çukurca ilçesi'nde de kar yağışı etkili oldu. sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı ve tipi ulaşımda aksamalara neden oldu. sürücülerin zor anlar yaşadığı ilçe merkezinde kar kalınlığı 10, yüksek kesimlerde 20 santimetreye ulaştı.

01:18 Okullara Kar Tatili - Cnntürk
Okullara Kar Tatili - Cnntürk
cnnturk 98 izlenme - 11 months ago

istanbul, ankara ve birçok il valilikleri kar yağışı nedeniyle bugün okulları tatil etti.türkiye’nin hemen her bölgesi özellikle dünden itibaren yoğun kar yağışı ile boğuşurken, marmara, ege ve batı karadeniz’de de fırtına günlük yaşamı olumsuz etkiledi. hızı saatte 80 kilometreye ulaşan fırtına sebebiyle i̇stanbul-bandırma deniz otobüsleri ve deniz uçağı seferleri iptal edildi. dev dalgalar sebebiyle balıkesir bandırma limanı ‘durdu’. düzce, akçakoca’da ve bartın’ın amasra’da dalga boyu 6 metreyi buldu.- 11 şubat 2015

00:43 11 Ilde Okullara Kar Tatili Verildi
11 Ilde Okullara Kar Tatili Verildi
tv360 94 izlenme - 1 year ago

antalya, bolu, karabük, bilecik, balıkesir, afyonkarahisar, uşak, denizli, manisa, eskişehir ve kütahya'da olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.

00:33 24 Nisan'da Okullara Tatil Yok - Showhaber
24 Nisan'da Okullara Tatil Yok - Showhaber
showhaber 51 izlenme - 9 months ago

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı’nın ertesi günü olan 24 nisan’da okulların tatil olmadığı açıklandı. 23 nisan’da tatil yapacak okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liseler öğrencileri 24 nisan’da eğitime devam edecek.

02:18 Nabi Avcı Okullara Süt Dağıttı - Showhaber
Nabi Avcı Okullara Süt Dağıttı - Showhaber
showhaber 49 izlenme - 1 year ago

gıda tarım ve hayvancılık bakanı mehdi eker ve milli eğitim bakanı nabi avcı, keçiören’de okul sütü dağıtım törenine katıldı. yarıyıl tatilinin bitmesiyle birlikte yaklaşık 17 milyon öğrenci 2013 - 2014 yılı 2. döneminde ders başı yaparken, ikinci yarıyılla birlikte okul sütü uygulaması da başlatıldı. gıda tarım ve hayvancılık bakanı mehdi eker ve milli eğitim bakanı nabi avcı, ankara’nın keçiören ilçesindeki kocatepe ilkokulu'nda okul sütü dağıtım törenine katıldı. çocuklara süt dağıtan bakanlar, daha sonra öğrencilerle birlikte okul sütü içti.

00:54 Özel Okullara Kayıt Bir Hafta Erken Başlayacak
Özel Okullara Kayıt Bir Hafta Erken Başlayacak
kontrahaber 46 izlenme - 1 year ago

meb bu yıl da aralarında 200 puanlık farkla öğrenci yerleştirilmesine neden olan taban puansız nakil uygulamasını sürdürecek. meb’in ilk kez antalya belek’te düzenlediği ı. eğitim kongresi’nde bakanlık müsteşarı yusuf tekin, bu yıl liselere yerleştirmelerde yaşanan ve yerleştirmelerindeki krizi çözmek için formül aradıklarını söyledi.

01:30 Meb Bakanı Nabi Avcı, Özel Okullara Ilişkin Sınıflandırmayı Açıkladı - Trthaber
Meb Bakanı Nabi Avcı, Özel Okullara Ilişkin Sınıflandırmayı Açıkladı - Trthaber
trthaber 34 izlenme - 1 year ago

milli eğitim bakanı nabi avcı, dershanelerin okula veya eğitim kurumlarına dönüştürülmesi sürecinde birtakım teşvikler öngördüklerini söyledi. özel okullarda sınıflandırma sistemine değinen avcı, okulları oteller gibi yıldızlamak için değil, teşviklerden yararlanacak özel okulları nesnel olarak ölçebilmek için böyle bir sınıflandırmaya ihtiyaç olduğunu söyledi.