236 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:34 casping riven obezite içerir - league of legends

casping riven obezite içerir - league of legends

leagueoflegends 0 izlenme - 1 month ago

dünyanın en çok oynanan ve takip edilen oyunu olan league of legends'da; casping riven - obezite içerir sizlerle.

00:57 obezite kanser riskine sebep - showhaber

obezite kanser riskine sebep - showhaber

showhaber 66 izlenme - 5 months ago

uzmanlar, obezite ve ona eşlik eden diyabetin karaciğer kanserinin risk faktörleri arasında olduğunu belirtiyor. pankreas kanserlerinin yüzde 90'ının, altta yatan bir genetik problem veya hastalık zemini olmadan ortaya çıktığını belirten prof. dr.karayalçın, sigara kullanımı, diyabet ve obezite pankreas kanserini tetikleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. özellikle 50 yaş sonrası ortaya çıkan diyabet hastalığı, pankreas kanserinin belirtisi olarak da karşımıza çıkmaktadır. diyabet hastalarının değerlendirilme sürecinde karşılaşılan bulgular, uzmanlar tarafından pankreas kanseri ihtimalini doğuracak bulgulara ışığında değerlendirilmelidir uyarılarında bulundu.

01:49 her mahallede bir diyetisyen olacak - showhaber

her mahallede bir diyetisyen olacak - showhaber

showhaber 33 izlenme - 5 months ago

türkiye'de ‘fazla’ kiloluların oranı nüfusun yüzde 30’una yükselince, sağlık bakanlığı obezite alarmını en üst seviyeye çıkardı. hazır beslenme ve fiziksel hareketsizliğin daha da yaygınlaşmasıyla obezite ile kalp-damar, sindirim sistemi ve diyabet hastalıklarının zirve yapacağını öngören bakanlık, ‘acil’ önlemleri devreye sokmaya hazırlanıyor .

01:48 gürültü şişmanlığa sebep oluyor - showhaber

gürültü şişmanlığa sebep oluyor - showhaber

showhaber 11 izlenme - 6 months ago

gürültü kirliği obezite oranını yüzde 25 ila 50 oranında artıyor.ingiltere, i̇sveç ve norveç’te yapılan ortak bir araştırma, otoyol, tren ve uçak sesinin özellikle bel bölgesindeki yağlanmayı artırdığını ve obeziteye yol açabildiğini ortaya koydu. hareketsiz yaşam obezite nedeni! 5 bin kişi üzerinde yapılan ve 4 yıl süren araştırmaya göre bu seslere maruz kalanların bel bölgesinde yağlanma riski yüzde 25 ila 50 oranında artıyor.

01:26 michelle obama obeziteyle mücadele için dans etti

michelle obama obeziteyle mücadele için dans etti

showhaber 49 izlenme - 8 months ago

'let's move' (haydi hareket edelim) adlı obeziteyle mücadele ve sağlıklı yaşam kampanyasının mimarı amerikalı first lady michelle obama, the ellen degeneres show'a konuk oldu. kampanyanın 5. yılında harekete geçen first lady konuk olduğu programda dansçılarla sahne aldı.

19:57 obeziteden korunmak için nasıl beslenmeliyiz - tv360

obeziteden korunmak için nasıl beslenmeliyiz - tv360

tv360 220 izlenme - 8 months ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan dr. aydın duygu obeziteden korunmak için nasıl beslenmeliyiz anlatıyor.

17:20 tüp mide ameliyatlarında başarı oranları - tv360

tüp mide ameliyatlarında başarı oranları - tv360

tv360 26 izlenme - 8 months ago

sağlık programlarının ağır temposu dışında interaktif katılımlı içeriği zengin bir ' mutlu hayat rehberi ' uzman konuklar, hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. sağlık programlarının deneyimli sunucusu op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan genel cerrahi uzmanı op. dr. ersun topal en tehlikeli obezite türü olan morbid obeziteyi ve tüp mide ameliyatlarında başarı oranları anlatıyor anlatıyor.

00:32 spor arabadan inmeye çalışan kadının dramı

spor arabadan inmeye çalışan kadının dramı

boompow 42 izlenme - 9 months ago

fazla kilosuyla spor arabasından inip benzin almak isteyen kadın için işler hiç de kolay olmadı.

02:26 tereyağ sağlık açısından aklandı - showhaber

tereyağ sağlık açısından aklandı - showhaber

showhaber 279 izlenme - 9 months ago

ingiliz uzmanlar, doymamış yağ oranına sahip diyetin kalp hastalığı riskini artırdığını belirterek, margarin yerine tereyağ tüketilmesinin daha sağlıklı olduğunu açıkladı. kalp hastalıkları ve obezite gibi rahatsızlıkları asıl tetikleyen şeker, beyaz ekmek gibi rafine karbonhidratlardan kalbi korumanın en iyi yolunun tereyağı, süt, peynir gibi gerçek besinlerle zeytinyağı, sebze, et, meyve, balık içeren akdeniz diyetinden geçiyor. ayrıca, doymuş yağa dayalı akdeniz diyeti, kolesterolün azaltılmasında üç kat daha etkilidir.

01:23 kilolu kadını karyola kırılır diye hastaneye almadılar

kilolu kadını karyola kırılır diye hastaneye almadılar

showhaber 292 izlenme - 9 months ago

kahramanmaraş'ta 3 yıl önce 260 kilogram ağırlığa ulaşan 48 yaşındaki obezite hastası kadın, iki yıl önce verdiği 64 kilogramı yeniden aldı. 230 kilograma ulaşan çaresiz kadın, tedavi için gittiği hastaneden ‘yatak taşımaz’ bahanesiyle geri çevrildiğini öne sürdü.hormon dengesizliği nedeniyle aşırı kilo alan ve yardım almadan hiçbir ihtiyacını karşılayamayan firdevs yaylacık, 8 yıl önce hızla kilo almaya başladı.çeşitli sağlık kuruluşlarına giden firdevs yaylacık'a hormon dengesizliği teşhisi konularak tedavi uygulandı. ancak ilaç tedavisine rağmen şikayetleri başladığında 95 kilo olan yaylacık, bu süreçte 260 kiloya kadar yükseldi.