59 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
08:45 ışid'e katılan türkler'in motivasyon konuşmaları

ışid'e katılan türkler'in motivasyon konuşmaları

gemini99 51 izlenme - 1 month ago

ankara katliamında oklar ışid'i gösterirken, terör örgütündeki türkler ilk kez toplu olarak video çekip, internette yayımladı. ankara'da cumartesi günü meydana gelen terör saldırısında 97 kişi hayatını kaybetti. eylemde iki canlı bombanın kullanılması ise işi̇d'i eylemin bir numaralısı zanlısı haline getirdi. işi̇d'in eylemi üstlenip üstlenmeye tartışılırken dün sosyal medyada işi̇d ile ilgili farklı bir video paylaşıldı. i̇lk defa işi̇d'e katılan türkler toplu olarak görüntü verdi.

03:29 bu video motivasyonu tekrar bulmanızı sağlayacak

bu video motivasyonu tekrar bulmanızı sağlayacak

jayjay 24 izlenme - 4 months ago

insanların motivasyonu çoğu anlarda düşebilir, azalabilir ama önemli olan daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmaktır.

00:52 survivor all star 67. bölüm - hakan motivasyonumuz yüksek

survivor all star 67. bölüm - hakan motivasyonumuz yüksek

survivor 44 izlenme - 5 months ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 67. bölüm 'de; hakan, morellerimiz yüksek ve inancımız tam.

00:52 hakan motivasyonumuz yüksek - acunmedya - survivor all star 67. bölüm

hakan motivasyonumuz yüksek - acunmedya - survivor all star 67. bölüm

acunmedya 17 izlenme - 5 months ago

sunuculuğunu acun ılıcalı'nın yaptığı ekranların en sevilen yarışma programı survivor, bu dönem daha önceki yarışmacıları bir araya getirerek büyük bir kadro ile survivor all star ismi ile sevenlerini ekrana kilitleyecek. işte survivor all star 67. bölüm 'de; hakan, morellerimiz yüksek ve inancımız tam.

01:56 bahçeli'nin motivasyon şarkısı on the road - showhaber

bahçeli'nin motivasyon şarkısı on the road - showhaber

showhaber 25 izlenme - 6 months ago

mhp genel başkanı devlet bahçeli, ilk seçim gezisinin ardından ankara’ya dönüş yolundaki ılgaz'da mola verdi. bahçeli, yeni kullanmaya başladığı cep telefonunun özellikle müzik bölümünü sıklıkla kullandığını belirterek, gazetecilere favori albümünü gösterdi.

02:14 kars'ta folklorculara eğitmenden tokatlı motivasyon

kars'ta folklorculara eğitmenden tokatlı motivasyon

showhaber 25 izlenme - 7 months ago

türkiye halk oyunları federasyonu tarafından kars’ta düzenlenen grup birinciliği yarışmasında bir eğitmenin, ekipte bulunan çocukları tokatlayarak motive etmesi dikkat çekti. tokat atma anını görüntüleyen yerel televizyon kameramanına tepki gösteren eğitmen, kameraya vurarak zarar verdi.

12:26 işte bu herşeyi açıklar - deniz alnıtemiz - tedxreset 2013

işte bu herşeyi açıklar - deniz alnıtemiz - tedxreset 2013

gemini99 39 izlenme - 9 months ago

işte bu herşeyi açıklar - 1977 yılında samsun'da doğan deniz alnıtemiz, 10 sene çeşitli reklam ajanslarında sanat yönetmeni olarak çalıştıktan sonra tövbe edip başka bir hayata adım attı. son senelerini yazarlık ve stand-up yaparak geçiren deniz alnıtemiz'in ayrıca kaan sezyum'la yaptığı, her çarşamba, saat 22:00-24:00 arası standart.fm'de yayınlanan sevginin gücü adlı bir radyo programı bulunmaktadır. daha fazlası için deniz alnıtemiz'i google'layıp her google'dığınıza da inanmayabilirsiniz.

00:38 fatih terim'in efsane motivasyon konuşması

fatih terim'in efsane motivasyon konuşması

4-4-2 93 izlenme - 9 months ago

galatasaray'ın uefa kupası finali'nde arsenal maçı öncesi takımını galibiyete teşvik eden, yüreklendiren efsane konuşması.

14:34 motivasyon yaşamımızı nasıl etkiler - sağlıklı yaşam

motivasyon yaşamımızı nasıl etkiler - sağlıklı yaşam

tv360 352 izlenme - 9 months ago

sağlık programlarının deneyimli sunucusu arzu kılıç ve op. dr. aytuğ kolankaya'nın hafta içi her gün canlı yayında konuk ettiği alanlarında uzman isimler; hastalıkların belirtilerinden teşhisine, korunma yollarından tedavisine kadar bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri ayrıntıları ile aktarıyor. programa bugün konuk olan yaşam koçu aylin uzunoğlu motivasyon yaşamımızı nasıl etkiler anlatıyor.

02:19 anırarak motivasyonunu sağlayan kadın bilek güreşçisi

anırarak motivasyonunu sağlayan kadın bilek güreşçisi

boompow 172 izlenme - 10 months ago

bilek güreşçisi kadın korkutucu çığlıklar atarak , anırarak kendi motivasyonunu kendi sağlıyor. hiç antrenörünün bağırmasına gerek yok. ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor