134 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
01:35 monica bellucci roma film festivalinde göz kamaştırdı

monica bellucci roma film festivalinde göz kamaştırdı

mondomedia 0 izlenme - 1 month ago

james bond serisinin son halkası spectre'de rol alarak adını sinema tarihine ' en yaşlı bond kızı' olarak yazdıran monica bellucci, 10. roma film festivali'nin kırmızı halısına çıktı. ville marie adlı filmin dün akşam yapılan galasına katılan bellucci, 51 yaşına gelmesine rağmen hala beyazperdenin en güzel kadınlarından biri olduğunu gözler önüne serdi. dolce gabbana tasarımı bir kıyafet giyen bellucci, fotoğrafçılara uzun uzun poz verdi. artık olgunluk çağına giren bellucci, geçip giden yılların izlerini taşısa da güzelliğin yaşla ilgili olmadığını bir kez daha gösterdi. monica bellucci, james bond serisinin yeni halkası spectre'de; daniel craig'in canlandırdığı bond karakterinin gönlünü kaptıracağı güzel kadını ise italyan yıldız monica bellucci canlandırıyor. yakında 51 yaşına girecek olan bellucci de en yaşlı bond kızı olarak daha şimdiden hafızalarda yer etti bile.

01:35 monica bellucci at rome film festival 2015

monica bellucci at rome film festival 2015

chicpose 0 izlenme - 1 month ago

the new 2015 bond girl monica bellucci, the most beautiful woman in the world, at the rome film fest red carpet.

01:16 james bond spectre final trailer

james bond spectre final trailer

fragman 92 izlenme - 1 month ago

spectre final trailer 2015 - daniel craig, christoph waltz action movie hd. a cryptic message from bond's past sends him on a trail to uncover a sinister organization. while m battles political forces to keep the secret service alive, bond peels back the layers of deceit to reveal the terrible truth behind spectre.

02:32 spectre - daniel craig christoph waltz action movie hd

spectre - daniel craig christoph waltz action movie hd

fragman 63 izlenme - 4 months ago

spectre official trailer 1 (2015) - daniel craig, christoph waltz action movie hd. a cryptic message from bond's past sends him on a trail to uncover a sinister organization. while m battles political forces to keep the secret service alive, bond peels back the layers of deceit to reveal the terrible truth behind spectre.

02:32 james bond spectre film fragmanı - daniel craig

james bond spectre film fragmanı - daniel craig

fragman 282 izlenme - 4 months ago

başrollerinde monica belluci, daniel craig, ralph fiennes ve lea seydoux’un paylaştığı james bond serisinin son filmi spectre'nin yeni fragmanı çıktı. bir önceki filmde olduğu gibi james bond’un geçmişine doğru yapacağı yolculuk sırasında karşılacaşağı tehlikeler ve olayların anlatıldığı spectre’nin yeni fragmanında göz alıcı sahneler yer alıyor. spectre’nin yönetmen koltuğunda sam mendes oturuyorken filmin senaryosu ıan fleming, john logan ve neal purvis’in kalemlerinden çıkıyor.

01:36 james bond spectre filminin ilk fragmanı - daniel craig

james bond spectre filminin ilk fragmanı - daniel craig

fragman 152 izlenme - 7 months ago

james bond serisinin 24'üncü filmi spectre'nin, yapımcısı columbia şirketi, filmin resmi fragmanını yayınladı. daniel craig'in başrolünü oynadığı, ' spectre ' filminin 2 dakikaya yakın fragmanında, filmin başlangıç kareleri yer alırken, fragmanda ' 007 ' italya'da ve avusturya'daki alp dağlarındaki görülüyor. bond film serisinin sonuncusu ' spectre' 6 kasım 2015 tarihinde sinema severlerle buluşacak.

01:36 james bond spectre movie trailer - daniel craig

james bond spectre movie trailer - daniel craig

fragman 194 izlenme - 7 months ago

james bond spectre teaser trailer. stars: daniel craig , christoph waltz , ralph fiennes , monica bellucci , lea seydoux. a cryptic message from bond's past sends him on a trail to uncover a sinister organization. while m battles political forces to keep the secret service alive, bond peels back the layers of deceit to reveal the terrible truth behind spectre.

04:22 en olgun bond kızı monica bellucci - aramızda kalmasın

en olgun bond kızı monica bellucci - aramızda kalmasın

tv8 35 izlenme - 9 months ago

bu yılın en çok beklenen filmlerinden olan 007 james bond: spectre'de rol alan monica bellucci event dergisi'ne oldukça cesur açıklamalar yaptı.

01:49 james bond spectre filminin setinden ilk görüntüler

james bond spectre filminin setinden ilk görüntüler

mondomedia 82 izlenme - 9 months ago

2015'te vizyona girecek olan james bond spectre filminin avusturya'daki çekimlerinden ilk görüntüler yayınlandı. filmde daniel craig, christoph waltz, lea seydoux, monica bellucci, dave bautista, ben whishaw gibi isimler yer alıyor.

00:31 monica bellucci öpüşme sahnesi

monica bellucci öpüşme sahnesi

splashin 36 izlenme - 1 year ago

italyan güzel monica bellucci'nin bir filminden öpüşme sahnesi.

Çalma Listeleri

Monica Bellucci Magazin Videoları

Monica Bellucci Magazin Videoları

Vidivodo 9 Video
Monica Bellucci Filmlerinden Sahneler

Monica Bellucci Filmlerinden Sahneler

Vidivodo 11 Video