517 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
02:16 meryem uzerli selden son anda kurtuldu

meryem uzerli selden son anda kurtuldu

tv8 1639 izlenme - 1 week ago

meryem uzerli ve uğur polat, yeni dizilerinin rize’deki çekimlerinde sele yakalandı. ayder yaylası’ndaki sette mahsur kalan oyuncuların imdadına belediyenin kurtarma ekipleri koştu. meryem uzerli'nin yeni dizisinin çekimleri fransa'nın cannes şehrinden sonra rize'de devam ediyor. fransa'da yapılan çekimlerde şiddetli yağmur nedeniyle mağdur olan dizi ekibi bu kez rize'de sele yakalandı.

03:08 meryem uzerli yeni dizisinin çekimlerinde dublör kullandı

meryem uzerli yeni dizisinin çekimlerinde dublör kullandı

tv8 0 izlenme - 1 month ago

meryem uzerli, başrolü murat yıldırım’la paylaştığı gecenin kraliçesi dizisinin setinde, iki teker korkusuna yenik düştü. ünlü oyuncu, motosiklet turuna çıkması gereken sahnede dublör kullandı. gecenin kraliçesi dizisinin çekimlerine cannes’da devam ediliyor.sette, önceki gün uzerli ile yıldırım’ın motosiklet sahnesi vardı.

02:34 meryem uzerli'nin dizisinin ismi 2. kez değişti

meryem uzerli'nin dizisinin ismi 2. kez değişti

tv8 10 izlenme - 1 month ago

meryem uzerli, murat yıldırım ve mehmet aslantuğ'un oynadığı dizinin ismi son dakikada değişti. 'cesaret' olarak duyurulan ardından 'aşkın kokusu' olarak belirlenen dizinin ismi son olarak gecenin kraliçesi oldu. sürekli olarak ertelenen dizisinin fransa'da başlaması planlanan çekimleri, ülkedeki sel felaketi nedeniyle yapılamamıştı.

01:45 meryem uzerli'nin cesaret dizisi çalıntı mı

meryem uzerli'nin cesaret dizisi çalıntı mı

tv8 28 izlenme - 1 month ago

murat yıldırım ve meryem uzerli'nin yer alacağı ' cesaret ' dizisi başka bir projenin kopyası çıktı

03:53 tarkan'dan meryem uzerli'ye yeşil ışık

tarkan'dan meryem uzerli'ye yeşil ışık

tv8 15 izlenme - 1 month ago

oyuncu meryem uzerli'nin ' en büyük hayalim tarkan'la tanışmak ' açıklamasının ardından, tarkan'dan meryem uzerli'ye yeşil ışık yandı. oyuncu meryem uzerli, ınstyle dergisine verdiği röportajda tarkan ile tanışmayı çok istediğini belirtmiş, ünlü sanatçıyı çok sevdiğini söylemişti. en büyük hayalinin tarkan'ın klibinde oynamak olduğunu söyleyen meryem uzerli'nin bu isteğine, tarkan da kayıtsız kalmadı. tarkan meryem uzerli'nin bu açıklamalaından sonra, neden olmasın? birbirimize yakışırız. meryem’in bu isteğini seve seve kabul ediyorum diyerek yanıtladı.

01:24 meryem uzerli mobil uygulama ile sevenleriyle buluşuyor

meryem uzerli mobil uygulama ile sevenleriyle buluşuyor

mondomedia 55 izlenme - 2 months ago

meryem uzerli’nin rol aldığı ve seslendirdiği koş meryem koş oyunu 4 aşamadan oluşuyor. oyunun ilk 3 aşamasında yarışmacılar meryem uzerli’nin hazırlanma sürecinde kaybettiği eşyalarını bulmaya çalışırken, etraftaki bakım spreyleri yarışmacılara ek süre kazandırıyor. oyunun son aşamasında ise ekspres bakım spreylerini bulmayı başaran talihlileri birbirinden güzel sürprizler bekliyor. akıllı telefon veya tabletlerinde mobil uygulaması bulunan takipçilerin ücretsiz olarak katılabileceği koş meryem koş oyunu 15 ekim 2015 tarihine kadar devam edecek.

01:39 meryem uzerli ve cansu dere arasında senaryo kavgası çıktı

meryem uzerli ve cansu dere arasında senaryo kavgası çıktı

mondomedia 41 izlenme - 2 months ago

cansu dere, 2 yıl ara verdiği oyunculuğa dönmek üzere bir dizi anlaşmasına imza attı. tanıtım filmi çekilen dizinin aslında meryem uzerli için yazıldığını, beğenilmediği için ortadan kaldığını, sonunda kendisine geldiğini öğrenince şok oldu. bu arada dizi, oyuncu kadrosunun netlik kazanmaması nedeniyle ocak ayına kaldı. bunun üzerine cansu dere'nin, yapım şirketine isyan ettiği konuşulmaya başlandı. cansu dere geçen yıl da 'yangın' adlı dönem dizisinde oynayacak, başrolü murat yıldırım ile paylaşacaktı. ancak yapım aşamasında bazı sorunlar çıktı. murat yıldırım projenin netleşmesi için 6 ay bekledi. sonunda meryem uzerli'nin henüz belli olmayan dizisine 'evet' dedi. yani cansu dere hem rol arkadaşı hem de senaryo konusunda meryem uzerli ismine takılmış oldu.

02:31 meryem uzerli'nin dizi muamması sürüyor

meryem uzerli'nin dizi muamması sürüyor

tv8 55 izlenme - 3 months ago

meryem uzerli, 1 yıl önce türk arap ortak yapımı şirketle dizi anlaşması yapmıştı. dizinin geçen mart ayında yayınlanması planlıyordu. bu nedenle alman asıllı oyuncu star tv’nin 2015’e girdiğimiz ilk dakikalarda ekrana gelen tanıtım filmi için kamera karşısına geçti. ancak dizinin birden fazla ekibe yazdırılan senaryoları beğenilmeyince yayın tarihi eylüle ertelendi. uzerli için yapım şirketi kızı lara ve menajerliğini yapan üvey ağabeyi danny için bahçeli ev aramaya başladı. bu sırada uzerli’nin partneri de murat yıldırım oldu. ancak dizinin senaryo krizi aylar geçmesine rağmen çözülemedi. son senaristler ile yönetmenler arasında gerginlik yaşandı. bu durum dizinin yine ertelenmesine sebep oldu. önceki gün dizinin yayın kanalı star tv’nin tanıtım çekimleri vardı. ancak uzerli, çekimlere katılmadı ve murat yıldırım’ı tek başına bıraktı.

01:19 kahkahasıyla meşhur ünlüler

kahkahasıyla meşhur ünlüler

mondomedia 138 izlenme - 3 months ago

bu ünlülerin isimlerini duyduğumuzda aklımıza ilk gelen şeylerden biri meşhur kahkahaları oluyor.

02:11 meryem uzerli'den büyük itiraf - showhaber

meryem uzerli'den büyük itiraf - showhaber

showhaber 282 izlenme - 5 months ago

meryem uzerli, 1 hafta içerisinde kendisine büyük ün getiren 'muhteşem yüzyıl' dizisi çekiminde bulduğunu anlatırken, yine espri yaparak hürrem'i hayatım boyunca duymamıştım o güne kadar. alman okullarında osmanlı tarihinde çok fazla bir şey öğrenmedik. belki de öğretildi de ben o gün okulda değildim dedi. meryem uzerli, insanların hareketlerinin korkular üzerine kurulu bir sistem üzerine oturduğunu bildirirken, çocukluğu ile ilgili şunları anlattı: yalnız olmayi seviyorum almanya'nın kassel kentinde doğdum. benden 1 yaş büyük ablam ve benden 12 ve 13 yaş büyük 2 ağabeyim var. ağabeylerim başka bir babadan yani; yarım alman, yarım amerikan. ablam ve ben yarım türk, yarım alman. böyle bir mix oldu. dördümüz aynı evde büyüdük. çocukken evimize gelen çocuklardan yarım saat sonra uzaklaşmak isterdim. yalnız olmayı seviyorum, kalabalığı çok sevmiyorum. bazıları bun