12010 sonuç

Reklam nedir?

Sütlü buz değil dondurma

#süt #dondurma #reklam #lerafresca
00:30 mehmet demirkol'dan yandex'li fenerbahçe eleştirisi

mehmet demirkol'dan yandex'li fenerbahçe eleştirisi

tayfunege 504 izlenme - 2 weeks ago

ntvspor'da sabah kuşağında yer alan spor servisi programında mehmet demirkol'un fenerbahçe'nin futbolu ilgili yaptığı açıklamaları izliyoruz.

04:15 silahlı saldırıya uğrayan ünlüler

silahlı saldırıya uğrayan ünlüler

mondomedia 160 izlenme - 2 weeks ago

iki gün önce popçu berkay silahlı saldırıya uğradı. daha önce kurşunların jedefi olan ünlüler: bülent ersoy , cem özer , okan bayülgen , muazzez ersoy , arto , derya tuna , asena , kaya çilingiroğlu , mehmet ali erbil , cengiz imren , gülşen , özcan deniz , ibrahim tatlıses

06:38 mehmet ali erbil'den lerzan mutlu'ya yanıt

mehmet ali erbil'den lerzan mutlu'ya yanıt

mondomedia 76 izlenme - 3 weeks ago

şovmen mehmet ali erbil, lerzan mutlu'nun sözlerine yanıt verdi. mehmet ali erbil, lerzan mutlu'nun ' iyi bir sunucu ama komedyen değil. başkalarını aşağılıyor ama kendisi flash tv'de tavuk kovaladığı günleri unutmasın ' sözlerine yanıt verdi: tabii yaptım ama bu tarz insanlar böyle konuşmak için 40 yıl beklesin. ben ekranlarda 40 yıldır varım, konuşmak için daha çok ekmek yemeleri lazım. dedi.

01:04 hastanın derdini anlamak için işaret dilini öğreniyorlar

hastanın derdini anlamak için işaret dilini öğreniyorlar

AnadoluAjansi 0 izlenme - 1 month ago

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu, ' 112 de çalışan 25 acil tıp teknisyenimiz 3 ay boyunca aldıkları kurslarla işaret dilini öğrendiler. '

02:34 meryem uzerli'nin dizisinin ismi 2. kez değişti

meryem uzerli'nin dizisinin ismi 2. kez değişti

tv8 10 izlenme - 1 month ago

meryem uzerli, murat yıldırım ve mehmet aslantuğ'un oynadığı dizinin ismi son dakikada değişti. 'cesaret' olarak duyurulan ardından 'aşkın kokusu' olarak belirlenen dizinin ismi son olarak gecenin kraliçesi oldu. sürekli olarak ertelenen dizisinin fransa'da başlaması planlanan çekimleri, ülkedeki sel felaketi nedeniyle yapılamamıştı.

02:36 takım mahalle aşkına fragman

takım mahalle aşkına fragman

fragman 48 izlenme - 1 month ago

takım mahalle aşkına filminin fragmanı. oyuncular : yağız can konyalı , fırat tanış , beyza şekerci , mehmet özgür , erkan kolçak köstendil .plazaların arasında kalmış babadan kalma bir halısahayı işleten tufan (fırat tanış) ve yetenekli kardeşi turgay, yaşadıkları maddi sorunları aşmak, diğer yandan halısaha arazisini alıp gökdelen dikmek isteyen inşaat mafyasından kurtulabilmek için çareyi 150.000 tl ödüllü bir sokak futbolu turnuvasına katılmakta bulur. tufan'ın antrenörlük yaptığı takımda yer alacak isimleri bulabilmek için de babalarının yıllar boyunca yetenekli gençleri not ettiği defterden yararlanırlar. afrikalı puma, klarnetçi selim ve turgay'ın aşık olduğu gülgün gibi isimlerle şampiyon olabilmek için var güçleriyle çalışmaya başlarlar.

01:35 mehmet aslan canlı yayında suç duyurusunda bulundu

mehmet aslan canlı yayında suç duyurusunda bulundu

cnnturk 164 izlenme - 1 month ago

diyarbakır barosu başkanı tahir elçi hakkında ' pkk terör örgütü değildir ' açıklamasından dolayı çıkarılan yakalama kararı cnn türk'te tarafsız bölge programında gündeme geldi. programın konukları arasında bulunan mhp istanbul milletvekili mehmet aslan, ak parti mardin milletvekili orhan miroğlu'nun aynı yöndeki bir konuşmasını dinleterek, canlı yayında suç duyurusunda bulundu. - 20.10.2015

02:49 maliye bakanı mehmet şimşek 74 bin personel alınacak

maliye bakanı mehmet şimşek 74 bin personel alınacak

AnadoluAjansi 11005 izlenme - 1 month ago

maliye bakanı mehmet şimşek, vergi denetim kurulu başkanlığında, ocak-eylül dönemi bütçe uygulama sonuçları, 2015 sonu bütçe gerçekleşme tahmini ve 2016 yılı merkezi yönetim bütçe kanun tasarısı hakkında basın toplantısı düzenledi. şimşek, 2016 yılında merkezi yönetim kapsamındaki idarelere 74 bin personel alınmasının planlandığını bildirdi.

02:59 mehmet ali erbil ve dansöz nuran sultan cıvıklığı

mehmet ali erbil ve dansöz nuran sultan cıvıklığı

tayfunege 462 izlenme - 1 month ago

hangisi olduğunu bilmediğim bir yılbaşı, star'da dansöz oynuyor ve saçı sakalı ağarmış mehmet ali erbil cıvıklık yapıyor.

04:22 mehmet demirkol - milli takım ve kaos futbolu polemiği

mehmet demirkol - milli takım ve kaos futbolu polemiği

tayfunege 37 izlenme - 1 month ago

arda ve fatih terim' in dünkü basın toplantısından sonra mehmet demirkol, bugün spor servisi programında açıklamalarda bulundu. fatih hoca'nın yine totem peşinde olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Çalma Listeleri

mehmet

mehmet

Vidivodo 1 Video
Mehmet Ekici Tüm Şarkıları

Mehmet Ekici Tüm Şarkıları

Vidivodo 12 Video
Mehmet Koç Tüm Şarkıları

Mehmet Koç Tüm Şarkıları

Vidivodo 44 Video
Mehmet Yardımcı Tüm Şarkıları

Mehmet Yardımcı Tüm Şarkıları

Vidivodo 10 Video
Mehmet Özcan Tüm Şarkıları

Mehmet Özcan Tüm Şarkıları

Vidivodo 1 Video